شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۱:۱۱Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس قوه قضائیه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی ورود اثربخش سازمان بازرسی کل کشور به فرآیند واگذاری سهام دولت در پتروشیمی باختر و بازگشت مبلغی بالغ بر 19 هزار میلیارد تومان به بیت المال، وزیر نفت با ارسال نامه ای به رئیس قوه قضاییه از پیگیری های صورت گرفته، قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در جریان سفر معاون بین الملل رئیس قوه قضائیه به بغداد، جمهوری اسلامی ایران رسما استرداد و محاکمه سی و هشت تروریست تجزیه طلب مستقر در عراق را خواستار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رودبار در مجلس با اشاره به اقدام سازمان آب منطقه ای خواستار ورود قوه قضائیه برای تعیین تکلیف سند مالکیت کشاورزان شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دستور اژه ای برای مقابله با منتشرکنندگان مطالب کذب: محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه طی سخنانی در نشست شورای عالی قوه قضائیه، گفت: دادستان های ما به عنوان مدعی العموم در راستای تضمین و تحکیم امنیت روانی مردم، در قبال افرادی که مبادرت به انتشار مطالب کذب و دروغ می کنند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: برخلاف اعتقاد برخی مبنی بر اینکه مبارزه با فساد ممکن است موجبات ناامیدی مردم را فراهم آورد، باید تاکید کنم که اتفاقاً بالعکس، مبارزه با فساد و مفسد، مردم را امیدوارتر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان در نشست خبری گفت: حل مشکلات پتروشیمی گلستان مشکلات حقوقی جزیره آشوراده و جلوگیری از ساخت و ساز های غیرمجاز در روستای زیارت از جمله مصوبات رئیس قوه قضائیه در سفر استانی است که عملیاتی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
محسنی اژه ای: با کسانیکه مردم را تهییج و دعوت به آشوب می کنند اتمام حجت شده است.قضات و دادگاه ها متناسب و طبق قانون تصمیمات بازدارنده اتخاذ کنند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت و اسناد کشور در دیدار با نماینده بوکان دستور داد که نمایندگی اداره ثبت و اسناد در سیمینه راه اندازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دادستان ها به عنوان مدعی العموم در راستای تضمین و تحکیم امنیت روانی مردم در قبال افرادی که مبادرت به انتشار مطالب کذب و دروغ می کنند، اقدامات مقتضی و قانونی را به عمل آورند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
حداقل دو عضو هیات مولدسازی اموال دولت نه با نام که با سمت مشخص شده اند و یکی نماینده نیز از سوی رئیس مجلس انتخاب خواهد شد و دیگری نیز یک نماینده از طرف رئیس قوه قضائیه است که باز مشخص نیست آیا با توجه به این که این دو نماینده می تواند متغییر باشد آیا این رقم اعلام شده به حساب قوه قضاییه و مجلس ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بازارچه مرزی هنگه ژال بانه در راستای اجرای مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه به استان کردستان با همراهی دولت بازگشایی شد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶    
مدت 12 روز از انتشار خبر آلودگی ذرت های سیلو اسدآباد توسط رئیس قوه قضائیه می گذرد اما هنوز اخبار ضد و نقیض در خصوص صحت آلودگی نهاده ها به گوش می رسد؛ تناقض در بیان گزارشات نشان از عدم مدیریت صحیح در استان همدان دارد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دادگستری کل استان همدان گفت: به دنبال دستور بررسی فوری وضعیت سیلوی پشتیبانی امور دام شهرستان اسدآباد از سوی رئیس قوه قضائیه، هفت هزار تُن نهاده دامی موجود در این محل تعیین تکلیف شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ارز مبادله ای در هیئت دولت بررسی می شود ▫️مدیرعامل شرکت ایران ترانسفور: پس از ورود حضرتعالی به عنوان رئیس قوه قضائیه وقت مشکلات برطرف شد. 2 هزار و 400 نیرو اضافه شد، سود و فروش محصولات شرکت 6 برابر شد، صادرات 15 برابر شد و منتظریم 300 نیروی متخصص جدید جذب کنیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عبدالصمد خرم آبادی با نظر رئیس قوه قضائیه به عنوان مشاور قضایی رییس قوه قضاییه منصوب شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از پهلوگیری یک فروند کشتی حامل 30 هزار تن پودر آلومینیوم در بندر شهید رجایی بندرعباس با پیگیری دستگاه قضایی خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: با توجه به دستورات رئیس قوه قضائیه مبنی بر لزوم پیگیری و نظارت بر نحوه ورود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی برندسازی و تقویت محصولات دارای نشانه جغرافیایی به ویژه پسته و زعفران با استفاده از ظرفیت های بین المللی و حقوق مالکیت معنوی با حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار می شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: باید در راستای حمایت از مظلومین و محرومین از جایگاه و اختیارات قانونی خود بهره بگیریم و با فساد و مفسد در هر مقام و جایگاهی که هست مقابله و مبارزه کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه گفت: 880تن از موادی که به کشور وارد شده بخاطر نگه داری نامناسب یا رویه های غلط در گمرکات کشور فاسد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: تاریخ جمعیتی مانند اربعین را سراغ ندارد، اربعین مردمی و بی مانند است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: با هر کس، فرد یا مقامی که دچار فساد شد در هر جایگاهی که هست برخورد کنید. مردم حق دارند از دیدن برخی مفاسد اقتصادی ناراحت شوند، مردم مشکل دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ادبیات و رفتار ما در اجرای قانون و مبارزه با فساد مهم است. اینکه فقط به مردم لبخند بزنیم کافی نیست، رفتار و ادبیات ما مهم است. برخی رفتارها امیدآفرین هستند. ما قوه عمل هستیم و دنبال شعار و تبلیغات نیستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تالش - با حکم رئیس قوه قضائیه محمد صفری به عنوان دادستان شهرستان تالش معرفی شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: با هر کس، فرد یا مقامی که دچار فساد شد در هر جایگاهی که هست برخورد کنید.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز نیاز مردم و کشور به کالاهای استراتژیک و برخی محدودیت هایی که بواسطه تحریم های ظالمانه به لحاظ ارزی در این قضیه وجود دارد، موضوع مهم و قابل توجهی است؛ بعضاً مشاهده می شود یک کالای اساسی که علی رغم محدودیت های موجود وارد کشور شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه قوه ی عمل است؛ ما نمی خواهیم کار شعاری و تبلیغاتی کنیم؛ می خواهیم کار امیدآفرین کنیم؛ می خواهیم در نتیجه ی کار و عمل ما مردم احساس کنند که حامی آن ها و بیت المال هستیم و جلوی فساد و مفسد را سد می کنیم. ادبیات و رفتار ما در اجرای قانون و مبارزه با فساد مهم است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
صاحبکار با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه تأکیدات ویژه ای نسبت به اجرای سند تحول دارد، گفت: مرکز پیگیری اجرای سند تحول قضائی در قوه قضائیه ایجاد شده و کار ویژه این مرکز پیگیری اجرای سند تحول در درون و بیرون قوه قضائیه است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : 13 هزار تن نهاده های سیلوی پشتیبانی امور دام شهرستان اسدآباد همدان با دستور رئیس قوه قضائیه به بزرگ ترین واحد تولید تخم مرغ کشور منتقل شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ شصت و چهارمین سند تحول و تعالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت و معاونین و مدیران کل این سازمان برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اسناد مالکیت بافت مسکونی شهر آباده طشک پس از 40 سال و طی سفر رئیس قوه قضائیه به استان فارس با رفع مشکلات مالکیتی به مردم اهدا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
در اجرای مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه به استان فارس؛ اسناد مالکیت بافت مسکونی شهر آباده طشک با رفع مشکلات مالکیتی بعد از 40 سال اهدا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مساله گمرک و رسوب کالاها در مسیر ورود به کشور، اخیرا با بازدید رئیس قوه قضائیه به راس خبرها آمد و متعاقب آن اکنون معاون اول رئیس جمهور، در نامه ای خطاب به رئیس کل گمرک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه همزمان با سالروز شهادت آیت الله قدوسی، با خانواده این شهید دیدار کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضائیه به مناسبت 14 شهریور سالروز شهادت آیت الله قدوسی پیامی را صادر کرد که این پیام امروز در مراسم گرامیداشت این شهید والامقام در نهاوند قرائت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در ادامه دیدار های مردمی خود با هدف رسیدگی به مشکلات مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی با تعدادی از آن ها دیدار کرد و در جریان مسائل و مشکلات آن ها قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری میزان - آفتاب یزد- منصور مظفری: یکشنبه، 29 مرداد، در گزارشی که دربارهٔ سفر رئیس عدلیه به گرگان نوشته بودیم، این پرسش را مطرح کردیم که: چرا سفر های استانی رئیس قوه قضائیه، کاربردی و نتیجه بخش است؟! در همان گزارش، دلایل خود را به صورت آماری و تحلیلی ارائه دادیم: ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۱    
بنا بر اعلام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، رئیس قوه قضائیه با درخواست وزیرکار برای ارجاع پرونده شکایت 800 میلیون دلاری پتروشیمی جم از مهر بابت قرارداد خرید خوراک اتیلن به دیوان عالی موافقت کرده که در صورت پیروزی جم، مهر رسماً مصادره می شود
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه طی تماس تلفنی با رئیس دادگستری استان همدان دستور بررسی فوری وضعیت سیلوی پشتیبانی امور دام شهرستان اسدآباد که نهاده های دامی استراتژیک در آنجا دپو شده است را صادر کرد که به دنبال این دستور رئیس کل دادگستری همدان به همراه گروه کارشناسان و مسئولان برای بررسی موضوع از این سیلو بازدید به ...
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: بیش از 880 تن کالای سریع الفساد و تاریخ گذشته متروکه موجود در گمرکات تهران نیز با ورود دستگاه قضا امحا شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از مهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۲۷    
رئیس قوه قضائیه در پیامی درگذشت همسر آیت الله عبادی نماینده، ولی فقیه در استان خراسان جنوبی را تسلیت گفت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از گذشت 14 روز از دستور رئیس قوه قضائیه حل مسئله حقوقی طرح گردشگری جزیره آشوراده و دعوی حقوقی زمین های جزیره آشوراده، منتهی به صدور آرای بدوی و تجدیدنظر شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه درگذشت همسر نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و صبیه آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس را با صدور پیام های جداگانه ای تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: باید حواسمان به افرادی که توان گرفتن وکیل ندارند، باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تأکید بر سپردن برخی امور به مسؤولان استانی گفت: به مسؤولین استانی باید اعتماد و از آنها حمایت کنیم.
رئیس قوه قضائیه گفت: صیانت از حقوق عامه و حفظ بیت المال از جمله مسئولیت های ذاتی و مهم قوه قضائیه است و در همین راستا دستگاه قضایی با کمک سایر دستگاه ها، برای جلوگیری از تضییع و فساد نهاده های دامی ذخیره شده باید اقدام فوری، ریشه ای و متناسب صورت دهد
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش نخست نیوز ،در ادامه روند رسیدگی سریع و دقیق به پرونده حمله تروریستی اخیر به حرم مطهر شاهچراغ (ع)، رئیس کل دادگستری استان فارس از برگزاری دادگاه 3 متهم پرونده در روز 18 شهریور ماه خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اینکه 37 نفر در رابطه با حادثه تروریستی شاهچراغ دستگیر شدند، از برگزاری دادگاه 3 متهم پرونده در روز 18 شهریور ماه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
22 روز پس از سفر رئیس قوه قضائیه به استان فارس، مرحله دوم کارخانجات الکترونیک شرکت مخابرات راه دور ایران در شیراز پس از 18 سال تعطیلی، دوباره آغاز به کار کرد.