یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۰۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانبخشی»

سازمان بهزیستی کشور   ۶ ساعت پیش    
بازدید کارشناسان اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از مراکز تحت نظارت، با هدف بهبود کیفیت خدمات به جامعه هدف
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۱۳    
اعضای انجمن توان یابان فردای روشن؛ در یادداشتی خطاب به جامعه بزرگ بهزیستی؛ بازگشت امید در دل توان خواهان، بواسطه افتتاح بازارچه دائمی فروش محصولات مددجویان و معلولان را احیای معنای واقعی توانبخشی از حرف به عمل دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۴۲    
رفسنجان- فرماندار رفسنجان گفت: برخی مددجویان بهزیستی شهرستان نیاز به وسایل کمک توانبخشی با هزینه 10 میلیارد ریال دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۱    
دکتر پیمان صفوی رئیس دانشکده توانبخشی سمنان با اعلام این خبر گفت : از این تعداد 38 دانش آموخته فیزیوتراپی ، 24 دانش آموخته گفتار درمانی و 17 دانش آموخته کاردرمانی بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه نقاشی بانوان عضو مرکز آموزشی و توانبخشی سالمندان مادر شاهرود در گالری سیب مجتمع فرهنگی هنری مهر شاهرود برگزار شد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر علمی بیست و یکمین کنگره بین المللی طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران با بیان این که ساییدگی زانو از شایعترین بیماری های اسکلتی- عضلانی ایرانیان است، گفت: نشستن چهار زانو و دو زانو خطر ابتلا به ساییدگی مفصل زانو را به همراه دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۴    
وزارت آموزش و پرورش جزئیات ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی و غیرانتفاعی، شهریه مدارس و توسعه مراکز آموزشی و توانبخشی ویژه یادگیری دانش آموزان را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۹    
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران از خیران و مسئولان کشوری خواست دستگیر مراکز مراقبتی و نگهداری معلولان باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از توسعه مراکز آموزش و توانبخشی ویژه یادگیری دانش آموزان و تلاش برای آموزش دانش آموزان استثنائی در مدارس عادی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران از فعالیت 21 خانه نگهداری کوچک در سطح استان خبر داد و گفت: بهزیستی استان آمادگی دارد تا برای متقاضیان حقیقی و حقوقیِ تاسیس خانه های نگهداری کوچک مجوز صادر کند به ویژه اینکه هم اکنون در رابطه با نگهداری بیماران مزمن روان و سالمندان با مدل خانه های کوچک دچار مشکل ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۴۲    
میز خدمت بهزیستی توسط مسئولین امور توانبخشی در جهت پاسخگویی به جامعه هدف با حضور امیر کوکائیان در مصلی نماز جمعه برپا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۲۵    
بازدید کارشناسان حوزه بازرسی و توانبخشی بهزیستی استان از مراکز توانبخشی شهرستانهای کهگیلویه و لنده با هدف ارزیابی و بررسی نحوه عملکرد مراکز و پرونده های موجود و همچنین ارائه توصیه های لازم در خصوص ارتقاء فعالیت مراکز به جامعه هدف و اجرای دقیق دستور العمل های نظارتی بهزیستی در مراکز شبانه روزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان قزوین در نشست مشترک با جمعی از مراکز توانبخشی غیردولتی، پای حرف آنان نشست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با بیان اینکه بیش از 3500 معلول ضایعه نخاعی و بسترگرای تحت پوشش به طور مستمر نیازمند لوازم بهداشتی و تجهیزات توانبخشی هستند، از خیران درخواست کرد که برای تهیه این لوازم ضروری با بهزیستی مشارکت کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی موسیقی درمانی ویژه 23 نفر از مربیان و مسئولین مراکز روزانه ی توانبخشی استان البرز در مرکز آموزشی توانبخشی گلبرگ برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۶    
روز چهارشنبه دهم خردادماه کارگاه آموزشی یک روزه پیشگیری از زخم بستر به میزبانی اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ و با حضور تنی چند از مددجویان ضایعه نخاعی و خانواده های این عزیزان ،مسئولین مراکز توانبخشی شهرستانهای ساوجبلاغ،نظرآباد و چهارباغ در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهر هشتگرد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۶    
دلهای معلولان موسسه توانبخشی حضرت علی اکبر بیرجند امروز با ورود خادمان حرم امام رئوف و همراه داشتن پرچم حرم مطهر، روانه مشهدالرضا شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مقامات کُرد که بر شرق و شمال سوریه حکومت می کنند، از ترس اینکه نسل جدیدی از شبه نظامیان داعش از کمپ الهول بیرون بیایند، در حال آزمایش یک برنامه توانبخشی با هدف بیرون کشیدن کودکان از افکار افراطی هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۸    
همزمان با دهه کرامت، خدام حرم مطهر رضوی و خادم یاران آن امام همام، با حضور در مرکز توانبخشی نگهداری معلولین ذهنی و جسمی حرکتی شهید صدوقی ، پرچم متبرک حرم امام هشتم(ع) را در این مرکز گرداندند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از دانش آموزان ایده پرداز برگزیده حوزه فناوری های توانبخشی تقدیر کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مرکز توانبخشی پسران داعش در سوریه؛ چالش های بزرگ و آینده مبهم فرارو- مراکز توانبخشی برای کودکان جنگجویان "دولت اسلامی" به تازگی در سوریه افتتاح شده است تا آن ها را از ایدئولوژی افراطی دور نگه دارد ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ایثار و مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران مازندران از موسسه ایثار و توانبخشی درحال ساخت در ساری بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آموزش و پرورش بر اساس سند تحول جایی برای تربیت تمام ساحتی است؛ با این حال این دانش آموزان استثنایی هستند که مدرسه برایشان نه فقط جایی برای تحصیل و تربیت تمام ساحتی، که فرصتی برای زندگی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۰    
جلسه کارگروه استانی هماهنگی ، پیگیری و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت با حضور تشکل های غیردولتی توانبخشی در بهزیستی هرمزگان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۸    
جلسه بررسی و جمع بندی فرمهای ارزشیابی مراکز سالمندان شهرستانهای غرب استان تهران واقع در دفتر توانبخشی بهزیستی شهریار برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۰    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قروه به همراه معاون بهزیستی و مسئول توانبخشی این اداره از دوره دوم کارگاه های آموزشی هنردرمانی ویژه پایگاه های هنری معلولین در روستاها، توسط انجمن دفاع از حقوق معلولین باران شهرستان قروه بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۰    
مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنایع دستی از دستاوردهای افراد دارای معلولیت (CBR) و مراکز حرفه آموزی با حضور مدیر کل، فرماندار، روسای شهرستان ها و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان سنندج برگزار گردید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رامین رضایی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه هنوز اعتبار تامین تجهیزات توانبخشی مددجویان در سال 1402 ابلاغ نشده است، اظهار کرد: در سال جاری با افزایش اعتبار نسبت به سال گذشته در زمینه تامین تجهیزات توانبخشی مواجه هستیم که به محض پرداخت و ابلاغ آن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مسئول انجمن حمایت از کودکان اوتیسم همدان با انتقاد از افتتاح مدرسه اوتیسم بدون مشورت با این انجمن گفت: کودکان اوتیسم همدان بیش از مدرسه به مرکز توانبخشی و نگهداری نیاز دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آئین پرچم گردانی و زیارت پرچم امام رضا (ع) در مرکز توانبخشی دختران نیلوفر و مرکز اقامتی کمپ شروع دوباره زندگی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی مهاباد گفت: ارائه خدمات توانبخشی و توانجویی به افراد دارای معلولیت در بهزیستی بر اساس کد ملی افراد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارائه ایسنا/همدان رئیس اداره بهزیستی شهرستان درگزین گفت: در حال حاضر حدود 80 دختر در شهرستان درگزین در حوزه توانبخشی از بهزیستی خدمات می گیرند ضمن اینکه 30 دختر هم در حوزه اجتماعی جزو بُعد خانوار بوده و به واسطه سرپرست خانواده از خدمات سازمان بهره مند هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۳۳    
بازدید کارشناسان معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه به منظور بررسی عملکرد مراکز مثبت زندگی و برنامه CBR در شهرستان ثلاث باباجانی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس از مسئولان بیمه سلامت برای افزایش پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی از 9 خدمت به 59 خدمت تشکر کرد و گفت: تلاش داریم تا پایان امسال دسترسی افراد دارای معلولیت را به مراکز دولتی افزایش دهیم و پوشش بیشتر خدمات توانبخشی را از طریق بخش خصوصی محقق کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۷    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اشاره به اشکالات محل های معین شده برای تجمیع کودکان کار افزود: این کودکان را در بدترین شرایط نگهداری می کنند و اغلب خود این کودکان نیز نمی خواهند در این محل ها باشند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۹    
جلسه کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 9 خرداد 1402 برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۴    
9 خرداد، روز جهانی ام اس *نشانه های خاموش بیماری ام اس
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۴    
مجتمع آموزشی و توانبخشی توانیابان مشهد، عنوان مجموعه ای است که تاکنون برای بسیاری از معلولان مشهدی فرصت های برابر فعالیت اجتماعی را به ارمغان آورده است. این مجموعه بر آن بود تا معلولان بدانند که می توانند مانند دیگران زندگی کنند، زیرا انسان فقط جسم نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۷    
متخصصان دانش بنیان کشور موفق شدند رباتی را برای کمک به فیزیوتراپی و توانبخشی بیماران طراحی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول کلینیک آرتوز و پروتز دانشکده علوم توانبخشی اصفهان گفت: دانشکده علوم توانبخشی اصفهان به عنوان اولین مرکز آموزشی و درمانی در بخش دولتی مجهز به دستگاه اسکنر سه بعدی تمام بدن و اسکن فشار کف پا شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از محققان کشور دستگاهی برای ریکاوری دردهای کمر و زانو به تولید رساندند که کارآزمایی های بالینی آن حکایت از اثربخشی این روش در درمان بیماران داشته است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۱    
با سفر معاون توانبخشی و رئیس اداره پذیرش به سلماس میز خدمت بهزیستی در این شهرستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۷    
میز ارتباطات مردمی در شهرستان چالدران با حضور معاونت توانبخشی و رئیس پذیرش اداره کل بهزیستی استان برگزار شد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۴    
نادر زیدی مسئول حراست بهزیستی استان تهران با همراهی کارشناسان حراست بهزیستی استان تهران از مرکز اورژانس اجتماعی، مرکز خدمات مثبت زندگی، توانبخشی خانه نیلوفر و ستاد اداری بهزیستی شهرستان فیروزکوه بازدید به عمل آورند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۲۲    
مدیر بهزیستی شهرستان همدان بهمراه کارشناس مسئول حوزه توانبخشی شهرستان و کارشناس مناسب سازی شهرستان از منزل یکی از مددجویان شهرستان بازدید بعمل آوردند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری، تشخیص و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: ایجاد سیستم یکپارچه ارایه خدمات بیمه ای به دانش آموزان استثنایی ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون توانبخشی بهزیستی کشور گفت: از 142هزار معلول منتظر دریافت حق پرستاری در کشور، هزار و 730 معلول قمی هستند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، طراحی محصولات و سامانه های نوین امداد و نجات ، هوش مصنوعی و سامانه های شبیه ساز در آموزش همگانی و تخصصی ، فناوری های نوین و هوشمند در مدیریت بحران ، نقش هوش مصنوعی و پیشگیری از حوادث انسان ساخت ...