پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۰:۱۵May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانبخشی»

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی مازندران و باباجانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهشهر از حمید رضا کنعانی ، ورزشکار ناشنوای مازندرانی در مسابقات المپیک ناشنوایان برزیل 2021 در پیکارهای کشتی آزاد استقبال کردند ...
اداره کل بهزیستی استان سمنان در واکنش به ضرب و جرح شدید یک معلول سندروم داون در یکی از مراکز توانبخشی سمنان تأکید کرد: برای ما قابل قبول نیست که در مراکز تحت نظارت بهزیستی، حقوق به حق مددجویان نادیده گرفته شده یا تضییع شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناسان حوزه معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از مراکز تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان بهارستان دیدن کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۳    
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از نمایشگاه ویلچر و تجهیزات توانبخشی با حضور جانبازان نخاعی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۷    
انجمن علمی دانشجویی مغز و شناخت دانشگاه تبریز، کارگاه آموزشی توانبخشی شناختی را برگزار می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه های توانبخشی باید در راستای توانمندسازی جامعه باشد و شما باید مهارت ها و توانمندی های معلولین را ارتقا دهید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان میزبان مدیران بنیادهای فرزانگان شهرستانهای استان در گردهمآیی هم اندیشی وتبیین سیاستهای کلی به منظور ارتقا سطح خدمات به سالمندان در سطح استان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از صدور نامه گواهی معلول سندروم داونی که دچار ضرب و جرح شدید در یکی از مراکز توانبخشی سمنان شده بود، خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهزیستی استان سمنان افزود: بررسی های اداره کل بهزیستی استان سمنان هنوز کامل نشده است و ما نیز به عنوان یک دستگاه ناظر، با طی مسیر قانونی در این موضوع هیچ مشکلی نداریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵    
نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین C.B.R ( توانبخشی مبتنی بر جامعه ) با حضور سرپرست بهزیستی استان کردستان و جمعی از مسئولین نهادهای دولتی و مردمی و انجمن های سطح استان در محل خانه کُرد سنندج برگزار شد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس نتایج یک گزارش جدید، تقریبا یک میلیارد کودک و بزرگسال دارای معلولیت و افراد مسن نیازمند به تجهیزات توانبخشی و فناوری کمکی از دسترسی به این وسایل و تجهیزات محروم هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۳    
سرپرست حوزه معاونت توانبخشی بهزیستی چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه مراکز نگهداری سالمندان به صورت شبانه روزی فعال و آماده ارائه خدمات هستند گفت: در این مراکز زیر 100 نفر سالمند نگهداری می شود و علت آن را می توان عدم تمایل مردم این استان در سپردن والدین خود به خانه سالمندان دانست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۸    
همایش یک روزه رؤسا و کارشناسان مسئول توانبخشی ادارات بهزیستی شهرستانهای استان یزد چهارشنبه 28 اردیبهشت برگزار می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۳    
توانبخشی هلال احمر ایران، در حال حاضر تنها مرکز عمومی غیردولتی ای در ایران است که خدمات توانبخشی ارایه می کند. مرکز ارتوپدی فنی که به ساخت ارتز و پروتز مشغول است، کلینیک های مختلف درمانی و توانبخشی و واحد مددکاری، سه بخش اصلی فعالیت های مراکز توانبخشی هلال احمر را تشکیل می دهند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۸    
معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه سه مقام قضایی استان، از مرکز توانبخشی شهید فیاض بخش مشهد بازدید و با خیرین، مسؤولان و مددجویان این مراکز گفتگو کردند و از نزدیک با مشکلات این مرکز آشنا شدند.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای مانور بهداشت و درمان اضطراری به مدت 2 روز در محله قمر بنی هاشم در حاشیه شهر کرمان خبر داد و گفت: 500 نفر از بزرگسالان و کودکان از خدمات این مانور بهره مند شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، نشست هم اندیشی مراکز شبانه روزی با حضور سرپرست اداره کل و معاون توانبخشی بهزیستی استان، نمایندگان مراکز شبانه روزی سالمندان، بیماران روانی، معلولین ذهنی و خانه های حمایتی شبانه روزی در محل مرکز آموزش های تخصصی بهزیستی استان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۷    
اداره کل بهزیستی استان گیلان در نظر دارد نسبت به صدور مجوز مرکز مرکز توانبخشی مراقبتی شبانه روزی معلولان ذهنی دختران بالای 14 سال با فعالیت نگهداری، ارائه خدمات توانبخشی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست دفتر امور توانبخشی روزانه و توانبخشی پزشکی سازمان بهزیستی کشور گفت: بهزیستی برای تامین به موقع وسایل توانبخشی با کیفیت، دچار مشکل است و با توجه به اینکه هر روز به جمعیت هدف نیازمند اضافه می شود، به رغم تلاش برای تامین اعتبارات، مشکلات وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از بهره مندی قریب به هزار نفر از خدمات مانور بهداشت و درمان اضطراری در روستای وُرِزگ قاین خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۸    
جلسه آموزشی سلامت روان پرسنل مراکز با حضور رئیس، کارشناسان پیشگیری، توانبخشی اداره بهزیستی و پرسنل مراکز توانبخشی شبانه روزی در سالن اجتماعات اداره برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به افراد توصیه کرد برای پیشگیری از بروز آسیب مهره های گردنی در هنگام استفاده از تلفن همراه از خم کردن سرخود به سمت پایین اجتناب کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سلامت درحوادث و بلایا دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: حوادث ترافیکی، سالانه بیش از 17 هزار کشته و بیش از 44 هزار معلول دائمی برجای می گذارد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر در بازدید از داروخانه هلال احمر شهرستان سیرجان گفت: کارکنان جمعیت هلال احمر در مسیر شهدا گام برمی دارند و در کمک به مردم از یکدیگر سبقت می گیرند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۰    
روز جمعه 23 اردیبهشت ماه، دوره یک روزه آموزشی تخصصی اختلال بیش فعالی و کاستی توجه، با حضور مدیران وکارشناسان مراکز غیردولتی روزانه توانبخشی بهزیستی خوزستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵    
ظهر روز بیست وچهارم اردیبهشت ماه ، به همت دفتر تربیت بدنی بهزیستی گیلان تیم آقایان و بانوان تحت پوشش بهزیستی گیلان به جشنواره فرهنگی ورزشی کم توانان ، همزمان با بهزیستی سراسر کشور به اردوگاههای تنکابن و بابلسر اعزام شدند
معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد از خدمت رسانی تیم BHCU هلال احمر این استان به بیش از 1100 نفر همزمان با هفته هلال احمر در روستای خوانسار خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۷    
ظهر روز بیست وچهارم اردیبهشت ماه ، به همت دفتر تربیت بدنی بهزیستی گیلان تیم آقایان و بانوان تحت پوشش بهزیستی گیلان به جشنواره فرهنگی ورزشی کم توانان ، همزمان با بهزیستی سراسر کشور به اردوگاههای تنکابن و بابلسر اعزام شدند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ جلسه ی تبیین دستورالعمل های مراکز توانبخشی مراقبتی شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی استان مازندران با حضور عبدالرضا قلندری معاون امور توانبخشی بهزیستی مازندران ، نورالدین علاالدینی معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی ، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان ...
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۷    
مانور تیم های بهداشت، درمان و توانبخشی اضطراری در منطقه سلطان آباد شهرستان رامهرمز با هدف تمرین، ارتقای سطح آمادگی و ارزیابی توان عملیاتی، آموزشی، درمانی، بهداشتی و حمایت های روانی هنگام بروز حوادث و همچنین خدمت رسانی به ساکنان این منطقه محروم برگزار شد.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از ارائه 2600 مورد خدمات بهداشت ،درمان و توانبخشی اضطراری در بخش جلیل شهرستان بویراحمد خبر داد وگفت ...
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۷    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات درمانی، توانبخشی و حمایتی به 1180 نفر در طول 2 روز طرح جامع مانور روستاره کوهساره بخش هیر شهرستان اردبیل خبر داد.
به مناسبت هفته هلال احمر تیم های بهداشت، درمان و توانبخشی اضطراری هلال احمر گلستان به روستای قیزلر از بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس اعزام و به حدود 500 نفر خدمت رسانی کردند.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان فارس از برگزاری مانور 2روزه بهداشت و درمان اضطراری در روستای قلعه مورد شهرستان رستم خبر داد و گفت: این مانور با حضور واحدهای خدمات بهداشتی و درمانی پایه (BHCU)، امداد و نجات و جوانان از جمعیت فارس، در بخش سورنا برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - سرپرست بهزیستی استان زنجان گفت: طی یکسال گذشته یک هزارو 699 پرونده توانبخشی معلولین و مددجویان بهزیستی در کمیسیون پزشکی تحت بررسی قرار گرفته که برای یک هزارو 310 کارت ویژه افراد دارای معلولیت صادر شده است و 127 نفر از افراد دارای معلولیت نیز از معافیت سربازی بهره مند شده اند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد در دیدار با جانبازان اعصاب و روان مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) 8 میلیارد تومان جهت احداث تنها بیماستان روانپزشکی شرق کشور با عنوان بیمارستان 64 تخت خوابی ویژه جانبازان اعصاب و روان اختصاص داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۰    
ایرج عبداله پورمعاون توانبخشی بهزیستی آذربایجان غربی از ورزشکاران نایب قهرمانی کشوری مسابقات لیگ باشگاههای کشور استقبال کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دوهزار و 500 نفر از خدمات بهداشتی، درمانی، توانبخشی و آموزشی جمعیت هلال احمرچهار محال و بختیاری بهره مند شدند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، یک محموله شامل کالاهای خوراکی و بهداشتی به موسسه توانبخشی بچه های آسمان کامران اهدا کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه ویلچر و تجهیزات توانبخشی با حضور جانبازان نخاعی و قطع دو پا برگزار شد.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: حوادث ترافیکی، سالانه بیش از 17 هزار کشته و بیش از 44 هزار معلول دائمی برجای می گذارد و متاسفانه در کنار آن ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بنیاد استان قزوین در همایش اداری، مالی و پشتیبانی موسسات فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار سراسر کشور گفت: ارائه خدمات توانبخشی به ایثارگران مکمل درمان آنهاست و موجب حفظ و ارتقای سطح سلامت این قشر معظم جامعه می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گفت: اجرای برنامه تحولی 1401 بنیاد که مهمترین هدف آن، ارائه خدمت به جامعه ایثارگران است، در دستور کار ما قرار دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۶    
با هدف آشنایی کارشناسان حوزه توانبخشی و مسئولین و مددکاران اجتماعی مراکز مثبت زندگی با دستورالعمل های کمیته های توانبخشی ،کارگاه آموزشی توجیهی با موضوع نحوه تشکیل کمیته های توانبخشی برگزار شد .
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۷    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از ارائه خدمات درمانی، توانبخشی و حمایتی به یک هزار و 174 نفر در روستای راونگ شهرستان میناب خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سلامت درحوادث و بلایا دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: حوادث ترافیکی، سالانه بیش از 17 هزار کشته و بیش از 44 هزار معلول دائمی برجای می گذارد ...
رییس گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سلامت درحوادث و بلایا دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: حوادث ترافیکی، سالانه بیش از 17 هزار کشته و بیش از 44 هزار معلول دائمی برجای می گذارد و متاسفانه در کنار آن ...