شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۳۸Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنجیر چرخ»

رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
در موضوع برجام و مذاکرات، حرکت ایران مانند حرکت روی زمین یخ زده است. طرف های مقابل کفش مناسب، زنجیر چرخ و امکانات لازم را فراهم کرده اند. اما ایران فاقد این امکانات ضروری است. در این شرایط ایران ناچار است آهسته حرکت کند تا زمین نخورد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۴:۲۳    
رکنا : شما باید برای ایمنی خود و خودروی تان از زنجیر چرخ در هنگام برف و یخبندان استفاده کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مرکز مدیریت راههای گیلان اعلام کرد که رانندگان برای تردد در محورهای استان تجهیزات ایمنی و زمستانه به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و گردنه های صعب العبور استان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۲۰:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
بدلیل بارش برف سنگین همراه با کولاک، یخبندان و لغزندگی سطح جاده در گردنه الماس واقع در جاده ارتباطی خلخال - اسالم همراه داشتن زنجیرچرخ برای همه رانندگان عبوری الزامی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش برف، باران و کولاک در جاده های زنجان جریان دارد و تردد در مسیرهای کوهستانی استان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است، رانندگان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهور کشور با اشاره به افزایش 41 درصد تردد جاده ای گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق غربی مسافران نوروزی تمهیدات لازم برای سفر مثل همراه داشتن زنجیر چرخ و ... را در نظر داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- گزارش های دریافتی از دوربینهای نظارت تصویری مرکز مدیریت راههای استان اردبیل حاکی از این است که محورهای ارتباطی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان گفت: با توجه به بارش برف و کولاک در جاده ها تردد در جاده ها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وصیه می شود تجهیز خودروها به وسایل ایمنی و گرمایشی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در جاده های برفگیر و سوخت کافی، آمادگی دستگاه های اجرایی به منظور برف روبی در گردنه های برفگیر، اجتناب از فعالیت های کوهنوردی و عدم توقف در حاشیه رودخانه ها و بستر مسیل ها، در دستور کار باشد
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی از برف و کولاک شدید حاکم در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. سرهنگ رضا کریمی نژاد افزود: در محور اهر _ تبریز حوالی گردنه گویجه بیل تا سراهی هریس کولاک شدید است و تردد فقط بازنجیر چرخ امکان پذیر است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
این مسئول گفت: با توجه به برفگیر بودن جاده ها رانندگان ملزم به همراه داشتن زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی هستند و به رانندگان توصیه می شود قبل از سفر از سالم بودن تجهیزات گرمایشی خودرو مطمئن باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۶    
تردد در جاده های دیلمان بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا گفت: سرعت و سبقت غیر مجاز بیشترین عامل تصادفات بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۷    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه پرحجم و روان است و به مرور بر بار ترافیکی این محورها افزوده می شود.
هراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است / جاده های مازندران باز، اما برفی و لغزنده رییس پلیس راه مازندران: جاده های بارانی و برفی استان هم اکنون باز، لغزنده و ترافیک عادی و روان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: به منظور جلوگیری از غافلگیر شدن در وضعیت جوی، از سفرهای غیرضروری به استانهای برفگیر حتی المقدور خودداری و در صورت ضرورت سفر ، وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ مجهز کرده و لباس گرم و سایر تجهیزات ایمنی زمستانه به همراه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیریت بحران استان با اشاره به برودت هوای سرد و کولاک در جاده های استان گفت: بدون زنجیر چرخ امکان تردد در محورهای مواصلاتی استان مقدور نمی باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، معاون راهداری استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف، تردد در محورهای زنجان به طارم و زنجان به تهم چورزق به علت بارش شدید برف با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون راهداری استان زنجان گفت: تردد در محورهای زنجان به طارم و زنجان به تهم چورزق به علت بارش شدید برف با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش برف و مه غلیظ در جاده های زنجان جریان دارد و تردد در مسیرهای کوهستانی استان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است، رانندگان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان تداوم شرایط جوی ناپایدار تا آخرهفته جاری در استان، گفت: رانندگانی که قصد عبور از جاده های کوهستانی را دارند، حتما زنجیر چرخ به همراه داشته و نحوه بستن آن را آموزش دیده باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اطلاعیه های هواشناسی خراسان شمالی، جاده ها و گردنه های استان لغزنده و تردد در آن ها با زنجیر چرخ مقدور خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به افزایش ترددها در محورهای استان گفت: در حال حاضر به دلیل بارش باران جاده های استان لغزنده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استانها- ایرنا-فعالیت سامانه بارشی در نخستین روزهای بهار 1401 ، برف، کولاک و طوفان را برای برخی از استان های کشور به ارمغان آورده که بر اثر آن، برخی راه های مواصلاتی بسته شده و تردد در جاده های برفگیر تنها با زنجیر چرخ ،رعایت تدابیر احتیاطی و تجهیزات امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۱    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خلخال گفت: با تلاش های راهداری شهرستان خلخال تردد در تمامی راه های اصلی و روستایی این شهرستان جریان داشته و استفاده از زنجیر چرخ در محورهای مواصلاتی ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان البرز از پیش بینی بارش باران و برف در محور کرج - چالوس خبر داد و گفت:رانندگان وسایل گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، معاون راهداری زنجان، بر لزوم استفاده از زنجیر چرخ در محور زنجان به طارم تاکید کرد و گفت: به علت بارش برف شدید رانندگان با دقت و حوصله رانندگی کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از تداوم برف و کولاک در محورهای این استان و برگزاری جلسه مدیریت بحران خبر داد و گفت: تردد در جاده های استان اردبیل بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست و به سبب کولاک شدید امکان بازگشایی مسیرهای روستایی وجود ندارد.
خلخالیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۲۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: با تلاش راهداران تمامی محورهای مواصلاتی خلخال باز است و تردد در آنها جریان دارد . معروف خسروی در گفتگوی کوتاه با خلخالیم اظهار داشت ...
منجیل خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا بابک حیدرزاده روز دوشنبه در گزارش خود به ستاد خدمات سفر شهرستان آستارا اعلام کرد: بارش برف در ارتفاعات حیران همچنان ادامه دارد و تردد اغلب خودروها با زنجیر چرخ میسر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: مسافران نوروزی به علت بارش برف و کولاک حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه خود داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۲    
بدلیل برودت هوا و کولاک برف در محورهای مواصلاتی استان اردبیل تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید برف در محور زنجان طارم موجب شده است رانندگان با زنجیرچرخ تردد کنند
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بارش برف از بامداد روز جمعه 27 اسفندماه 1400 آغاز و تا ظهر امروز ادامه یافت بطوریکه 50 سانتی متر در داخل شهر و بیش از 70 سانتی متر در جاده های اطراف بارش برف داشته است ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرگرد ناصر پاشایی گفت: چند روزی است بارش برف در منطقه ی ارسباران شروع شده و انباشت برف موجب اختلال در رفت و آمد در محورهای مواصلاتی شهرستان اهر و شهرستان های هم جوار شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر از بازگشایی محورهای ارتباطی100روستای مشگین شهر تا عصر امروز خبر داد و گفت: با تلاش راهداران محورهای ارتباطی اصلی باز است و تردد در این محورها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- بارش برف در آخرین ساعت زمستان 1400جاده های منتهی به شهرستان خلخال را لغزنده کرده است.راهداران در حال برف روبی و جلوگیری از مسدود شدن مسیر هستند. تردد از مسیرهای ارتباطی کوهستانی استان اردبیل با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - جانشین رییس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: با توجه به بارش برف و کولاک و ادامه آن در روزهای آینده در استان، همراه داشتن زنجیرچرخ برای تردد در جاده ها به ویژه مناطق کوهستانی الزامی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا رسول زاده، روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ادامه بارش برف و کولاک در سطح آذربایجان شرقی در چند روز آینده، رانندگان برای تردد در این راه ها به ویژه مناطق کوهستانی و گردنه ها، احتیاط کرده و خودرو خود را به زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی مجهز کنند. [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ رضا کریمی نژاد شنبه شب به ایرنا گفت: در حال حاضر به علت بارش برف در آزاد راه تبریز – زنجان ، بستان آباد – میانه سه راهی قره چمن، کلیبر – خداآفرین سه راهی اسکانلو، ورزقان – خاروانا تردد نیمه روان است . وی به همراه داشتن زنجیر چرخ را برای تردد در [...]
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اهر گفت: در پی بارش برف راه ارتباطی 70 روستای اهر مسدود شده است و تردد در سایر محور های روستایی با زنجیر چرخ و به کندی انجام می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، قاسم قمری روز شنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: به دنبال بارش برف سنگین از بامداد 28 اسفندماه، راه ارتباطی 70 روستای اهر قطع شده است و تردد در سایر محورهای روستایی با زنجیر چرخ و به کندی انجام می گیرد. وی گفت: در حال حاضر بیش [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون تردد در 2 جاده کوهستانی استان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است، رانندگان تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به بررسی قیمت انواع زنجیر چرخ در بازار پرداختیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده برای استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و شمال سمنان، بارش برف و باران پیش بینی می شود؛ شدت برف به ویژه با کاهش ملموس دما در شمال شرق، به حدی است که خودروها باید حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بیکی گفت: به دلیل بارش برف و کولاک، تردد در جاده های کوهستانی گلستان با زنجیرچرخ ممکن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رانندگان، بدون زنجیرچرخ در محور های خراسان شمالی تردد نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با توجه به آغاز بارش برف از عصر روز چهارشنبه در مناطق کوهستانی استان، تردد خودروها در محورهای منطقه به ویژه توسکستان در مسیر گرگان - شاهرود با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به بارش برف در استان گفت: تردد در جاده های کوهستانی استان فقط با زنجیررخ ممکن است.