دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۳۶Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرونا»

کبنا نیوز   ۲۳ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج 50 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند.
براساس مطالعه ای جدید، ماده ای که مگس روی غذا استفراغ می کند، ممکن است به پاتوژن (عامل بیماری زا) آلوده باشد و سلامتی انسان را به خطر بیندازد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
دانش آموزان دو نوبت واکسن کرونا تزریق کنند، استفاده از ماسک در مدارس و مراکز آموزشی الزامی است و آمار کرونا و واکسیناسیون کرونا جهان و ایران به تفکیک شهرستان ها را در بسته خبری ایمنا مطالعه کنید.
قم پرس   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حامد بهرامیان بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته سه مورد مثبت بستری مبتلا به کرونا و هیچ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی شدند. وی افزود: هم اکنون 41 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند. ...
سلام نو   ۳ ساعت پیش    
در تصویر اینفوگرافی زیر به بررسی وضعیت شیوع کرونا در کشور طی یک ماه اخیر از 3 شهریور 1401 تا یکشنبه 3 مهر 1401 پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
قم پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ 30 بهمن 1398 بود که به طور رسمی از سوی وزارت بهداشت اعلام شد ویروس کرونا در ایران نیز مانند بسیاری از جوامع دیگر شایع شده است. به مرور به منظور مقابله با این ویروس و پیامدهای آن ...
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان از ابتلای 12 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا در توئیتی نوشت: امروز صبح تست کرونای من مثبت شد. در نشست سوسیالیست های کاتالونیا در بارسلون شرکت نمی کنم.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان آمار بیماران مبتلا به کرونا را در 24 ساعت گذشته اعلام کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
کرمانشاه- ایرنا- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه آمار شناسایی بیماران مثبت سرپایی و بستری با علایم کرونا در 24 ساعت گذشته سه نفر بوده، گفت: این تعداد نسبت به روز قبل چهار نفر کمتر است.
وارک نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 18 مبتلای جدید کرونا طی شبانه روز گذشته در این استان شناسایی شد و شمار مبتلایان به 226 هزار و 342 نفر رسیده است.
تازه نیوز   ۶ ساعت پیش    
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به 620 میلیون و 44 هزار و 272 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 539 هزار و 960 بیمار کووید 19 نیز تأیید شده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: خوشبختانه طی شبانه روز گذشته موردی از فوتی بر اثر کرونا در استان کرمان گزارش نشده است.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.
فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 416 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 12 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند. ...
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قم از پنج ابتلای جدید به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۸ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تا کنون بیش از 154 میلیون و 747 هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
فرتاک نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را به شرح زیر اعلام کرد: از دیروز تا امروز 3 مهرماه 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 416 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 143 نفر از آنها بستری شدند. ...
آفتاب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 416 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 12 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 416 بیمار کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 12 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
عصر امروز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاد گروه عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به تشریح وضعیت آبله میمونی در جهان پرداخت و این بیماری را با کرونا مقایسه کرد.
خبرگزاری رضوی   ۹ ساعت پیش    
تا کنون بیش از 154 میلیون و 747 هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
تازه نیوز   ۹ ساعت پیش    
تا کنون بیش از 154 میلیون و 747 هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
ایران پرس   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعلام کرد: 181 نفر از بیماران مبتلا به کووید 19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.
بولتن نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را به شرح زیر اعلام کرد:
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
طبق اعلام وزارت بهداشت، کرونا تا ظهر یکشنبه (3 مهر 1401) هفت میلیون و 547 هزار و 89 نفر را در ایران بطور قطعی مبتلا کرده و در مجموع تا این روز 144 هزار و 394 نفر را به کام مرگ کشانده است. از سوی دیگر، هفت میلیون و 323 هزار و 983 نفر در ایران تاکنون بهبود یافته اند ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
تا کنون بیش از 154 میلیون و 747 هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
خبرگزاری رضوی   ۹ ساعت پیش    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 416 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 12 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: تازه ترین آمارهای ابتلا، مرگ و میر و واکسیناسیون کرونا در ایران تا امروز یکشنبه سوم مهر 1401 اعلام شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: براساس رنگ بندی جدید (دوم مهرماه) هشت شهرستان این استان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند.
ایسنا : متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 12 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 394 نفر رسید.
صدای ایران   ۹ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، از دیروز تا امروز 3 مهرماه 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 416 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 143 نفر از آنها بستری شدند. به این ترتیب مجموع بیماران کووید19 در کشور به 7 میلیون و 547 هزار و 89 نفر رسید. 12 جانباخته طی 24 ساعت گذشته ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 18 مبتلای جدید کرونا طی شبانه روز گذشته در این استان شناسایی شد و شمار مبتلایان به 226 هزار و 342 نفر رسیده است.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۶۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با فوت 29 بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، شمار جانباختگان این بیماری در کشور به 144 هزار و 48 نفر رسید.
کیشوند   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: شمار بستری های کرونا در هرمزگان به سه نفر رسید.
ملیت   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا تزریق دو نوبت واکسن کووید 19 به دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی توصیه می شود.
شفا آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت تاجیکستان از دریافت حدود 200 هزار دز واکسن کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ثبت ششمین روز متوالی بدون فوتی کرونا در این استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
سالم خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سالم خبر: سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و کمیته ملی واکسن کووید 19 تزریق دو نوبت واکسن کرونا به دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی توصیه می شود.
سلامت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به 620 میلیون و 44 هزار و 272 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 539 هزار و 960 بیمار کووید 19 نیز تأیید شده است.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
یزدفردا: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: آمار بستری های مشکوک به کرونا در یزد به کمتر از 50 تن رسید.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
محققان چینی این ماسک را در یک محفظه دربسته با اسپری مایع حاوی پروتئین ویروس روی ماسک پوشش صورت آزمایش کردند. به گزارش صبح ساحل، پوشش بسیار حساس صورت [یعنی ماسک]، می تواند بیماری واگیردار جدید موجود در هوا را تشخیص و از طریق یک برنامه روی گوشی، به کاربر هشدار دهد ...
سلامت نیوز / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ابتلای 61 هزار و 753 نفر به آبله میمونی در 105 کشور دنیا خبر داد و گفت: خوشبختانه موارد مرگ و میر در این بیماری به اندازه کرونا بالا نیست.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یک پزشک اورژانس ضمن اشاره به زمان و چگونگی تزریق واکسن آنفلوآنزا در شرایط پاندمی کرونا، گفت: ایمنی ناشی از واکسن آنفلوآنزا با ایمنی ناشی از واکسن یادآور کرونا متفاوت است. امکان تزریق همزمان این دو واکسن وجود دارد اما توصیه این است که حدود دو تا سه هفته میان تزریق این دو واکسن فاصله قائل شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: آمار خودروهای ورودی به استان طی تابستان امسال به وضعیت قبل از کرونا برگشت و تقریبا با میزان خودروهای ورودی به استان در تابستان سال 98 برابری می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت بهداشت دانمارک از شناسایی سویه جدید کووید-19 خبر داد.