دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۶:۳۶Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت»

خانه ملت   ۲ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح افزایش تحریم در صنعت موشکی و پهپادی ایران از سوی ایالات متحده شکست خورده محسوب می شود زیرا صنعت نظامی کشورمان بومی و خودکفا است.
مرور نیوز   ۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نسبت به حفاظت از امنیت و منافع ملی خود لحظه ای تردید نداشته و هر گونه ماجراجویی احتمالی را بی درنگ و با قوت و جدیت پاسخ خواهد داد.
خانه ملت   ۱۲ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: مذاکرات می تواند تداوم داشته باشد به شرطی که طرف های مقابل هم به انجام تعهدات مقید باشند.
دانا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نیاز به سازمان دهی ساختارها در شورای عالی امنیت ملی داریم.
جام جم   ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و ترافیکی با هدف کاهش معضلات ترافیکی و حوادث رانندگی در معابر درون شهری استان با حضور 13 اکیب خودرویی خبر داد.
برترین ها / پرسش   ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: به دولت ها در نظام جمهوری اسلامی دو گونه نگاه وجود دارد؛ نگاه شخصی و نگاه ملی. احزاب، افراد وابسته به جناح ها و جریان ها و اشخاص خودمحور به دولت موردنظر خودشان نگاه مثبت دارند و آن را خیر مطلق می دانند ...
خانه ملت   ۱۹ دقیقه پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آقای روحانی نه تنها به پاسپورت عزت نداد، بلکه شدیدترین مشکلات را برای هموطنان ما فراهم کرد.
خانه ملت   ۲۵ دقیقه پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طی چند سال گذشته بخشی از موانع را نتیجه ضعف در عرصه سیاست خارجی می دانیم، گفت: از این رو مجلس یازدهم موضوع سیاست خارجی و نقش آن در ایجاد آسایش و امنیت برای ملت را از اولویت های خود در انتخاب وزیر آینده امور خارجه می داند.
ایسنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سفیر پاکستان در تهران تاکید کرد: پاکستان از رهبران جهان ، جامعه بین المللی از جمله سازمان ملل متحد و همه سازمان های حقوق بشری می خواهد تا مساله کشمیر را به صورت دیپلماتیک و تحت منشور شورای امنیت سازمان ملل متحد حل و فصل کند.
خانه ملت   ۳۴ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربی ها بدانند دانش صنعت موشکی و پهپادی ایران بومی است و اعمال هر نوع تحریمی نمی تواند برای این حوزه تهدید محسوب شود.
خبرگزاری فارس   ۳۴ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه حق مردم نباید پایمال شود، گفت: در صورت بازشماری 20 درصد دیگر از آرای انتخابات شورای شهر اهواز، تغییرات زیادی در اعضای اصلی و علی البدل حاصل می شد.
خانه ملت   ۴۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گزارش نهایی جلسه امروز کمیته هسته ای پس از جمع بندی به صحن کمیسیون تقدیم خواهد شد.
شهر فردا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران؛ شهر دوستدار کودک در بستر بهبود محیط کالبدی شهر از حیث بهداشت، امنیت محیطی، ایمنی، دسترسی، تنوع و ... شکل می گیرد.
تابناک ایلام   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ موسوی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری 9 معتاد متجاهر در سطح استان ایلام خبر داد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بعید نیست اسرائیلی ها پشت پرده حمله به نفتکش در دریای عمان بوده باشند تا زمینه طرح شکایت از کشورمان فراهم شود.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه اتهامات بی پایه و اساس وزیر امور خارجه بریتانیا علیه جمهوری اسلامی ایران که با همان سیاق از سوی وزیر خارجه آمریکا نیز تکرار شده و حاوی مطالبی متناقض، اتهامات واهی و تحریک آمیز می باشد را مایه تاسف عمیق دانست و قویا محکوم کرد. ...
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مهر: معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: حضور هوشیارانه و به موقع مأمور پلیس امنیت عمومی، مانع از خودکشی دختر جوان 23 ساله شد. سروان محمد زیدی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت ...
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعمال تحریم نفتی برای جلوگیری از صادرات نفت از ایران به چین نه تنها به گزینه ای برای اعمال فشارآمریکا به ایران تبدیل شده است بلکه به نوعی تحریم آمریکا علیه چین نیز محسوب می شود.
مرآت   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم باید در عرصه سیاست خارجی ارتباط خود را با کشورهای منطقه و به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس تقویت کند.
حامیان ولایت   ۱ ساعت پیش    
درباره لفاظی اخیر ضدایرانی بلینکن و راب در واکنش به سانحه کشتی اسرائیلی، یک مقام مسئول به نورنیوز رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی گفت: گرچه ایران، تهدیدات غربی صهیونیستی را ژست های تبلیغاتی می داند اما هرگونه اقدامی علیه منافع و امنیت ملی ایران با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد و تبعات آن متوجه ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
صدور بیش از 51 میلیون قطعه کارت هوشمند ملی، صدور بیش از 34 میلیون جلد شناسنامه مکانیزه و تحت وب، بازمهندسی و مکانیزاسیون فرایندهای ارائه خدمات هویتی، اجرای فاز باز طراحی توسعه سایت پشتیبان پایگاه اطلاعات جمعیت کشور، تدوین طرح جامع امنیت سازمان ثبت احوال کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با گروه های گردشگری فاقد مجوز خبر در سطح استان خبر داد و گفت: در این راستا از تردد 21 گروه گردشگری فاقد مجوز جلوگیری و 10 دستگاه خودرو متخلف و هنجارشکن نیز توقیف شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رضا کارگر برزی، اولین شهید مدافع حرم در استان البرز و هشتمین شهید مدافع حرم کشور، شهیدی که شاخصه های فراوانی دارد، تحصیل کرده رشته مهندسی برق_الکترونیک، کارشناسی رشته مترجمی زبان و کارشناسی ارشد رشته امنیت داخلی دانشگاه امام حسین، شهیدی که مرداد ماه سال نود و دو و در ماه مبارک رمضان آسمانی شد ...
تجارت امروز   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به این که آقایان ظریف و روحانی از اوایل دولت، ادرس غلط به مردم دادند، گفت: روحانی به دنبال یک نمایش تبلیغاتی برای احیای برجام بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: نقش دولت یازدهم و دوازدهم در برقراری امنیت کشور با همکاری سایر قوا و نهادها بسیار مطلوب بود و مشکلی در این زمینه وجود نداشت.
امیر سرتیپ سپهری راد مطرح کرد؛ معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: با افزایش تهدیدات هوایی جای هیچگونه درنگی در پدافند هوایی وجود ندارد و همچنان امنیت و ایمنی دو مقوله اساسی مورد توجه نیروی پدافند هوایی است. ...
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه مجرمان آنقدر وقیح شده اند که با نخستین اقدام به روی مأموران امنیت سلاح می کشند، از دستگاه قضا درخواست کرد در کم ترین زمان ممکن قاتل در محل به شهادت رساندن سرباز مختوم نژاد به دار مجازات آویخته شود.
مرور نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری اعلام کرد: نیروی انتظامی با تمامی امکانات آماده برگزاری تمامی مراسم ماه محرم در نظم و امنیت کامل است.
معدن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک انبار احتکار سیمان از واحد مصالح فروشی در اراک کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در ارتباط با تهدیدات و اتهام های مطرح شده علیه ایران در ارتباط با سانحه کشتی اسرائیلی در دریای عمان به نورنیوز گفت: اگرچه جمهوری اسلامی ایران ...
سازمان امور عشایر ایران   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با توجه به نقشی که عشایر در تولید و امنیت غذایی کشور دارند استحقاق این را دارند که بخش کوچکی از تحقیقات کشور به موضوع عشایر اختصاص داده شود.
رئیس کل دادگستری گلستان گفت:برنامه دادگستری حمایت قاطع از نیروی انتظامی برای تامین امنیت بهتر و پایدار در گلستان است.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح صیانت از فضای مجازی کاربران، گفت: جای هیچ نگرانی از جانب مجلس نیست زیرا اجازه نمی دهیم آزادی و امنیت مردم در کشور به مخاطره بیافتد.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: مردم خون گرم و ولایت مدار استان خوزستان، بار دیگر در برابر تعداد معدودی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت را داشتند ایستادند و دشمنان را مأیوس کردند.
آنا   ۳ ساعت پیش    
مشاور رئیس جمهور افغانستان گفت، این کشور مخالف حضور نیروهای ترکیه با هدف حفظ امنیت فرودگاه کابل نیست.
پول نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه توسعه صید فراساحلی به منظور تامین امنیت غذایی در اولویت کاری قرار دارد، گفت: ایران از نظر ناوگان صیادی و حجم صید در اقیانوس هند رتبه دوم و در غرب اقیانوس هند رتبه نخست را داراست.
سند ملی بیماریهای نادر ایران مشتمل بر یک مقدمه و شانزده عنوان، که در دیماه سال 1399 به تصویب شورای عالی سلامت و امنیت غذایی رسیده بود، برای اجرا به دستگاه های اجرایی ذیربط ابلاغ گردید.
انصاف نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت با بیان اینکه هیچ دولتی را به مظلومیت دولت دوازدهم ندیدم ، گفت: من به عنوان یک شهروند ایرانی برای همیشه خودم را مدیون روحانی می دانم که موضوع قطعنامه های فصل هفت شورای امنیت علیه ایران را حل کرد ...
حسین رحیمی گفت: در محدوده های برگزاری دو مراسم " تنفیذ" و "تحلیف" ریاست جمهوری، محدودیت تردد برای وسایل نقلیه درنظر گرفته شده است.
شبکه خبر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: هزینه جرم برای مجرمان و به ویژه مجرمان جانی که امنیت مردم را نشانه گرفتند پائین است، قوه قضائیه برخورد ویژه ای با این افراد داشته باشد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
دزفول - ایرنا - آیین تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید سجاد دالمن مامور انتظامی کلانتری صفی آباد دزفول روز دوشنبه در شوش و کرخه برگزار شد.
وزیر نفت گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از 100 میلیارد دلار نفت نفروختیم و از آنچه فروختیم درآمد کمتری به دست آوردیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تعطیلی و توقف صنعت هسته ای و انبارشدن هزاران سانتریفیوژ گزاف ترین هزینه ملت ایران در قبال اعتماد به غرب بود.
مدار شرقی   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر، ترکیه آمادگی دارد تا نقش کلیدی در تامین امنیت پس از خروج نیروهای امریکایی ایفا کند. ایران و ترکیه به عنوان دو کشور کلیدی در منطقه قادر هستند، در احیای صلح در افغانستان کمک کنند. اتحاد آنکارا و تهران نه فقط به افغانستان، بلکه به کل بشریت کمک خواهد کرد.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 34 تن نهاده دامی قاچاق در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.
آقای خبر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع پرس ، سردار حسین رحیمی رییس پلیس پایتخت صبح امروز (دوشنبه) در حاشیه همایش اجرایی و عملیاتی مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دشمن با سیاه نمایی و تبلیغات دروغین به دنبال برهم زدن انتخابات و کاهش حضور مردم پای صندوق های رای بود ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا - آیین تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید سجاد دالمن مامور انتظامی کلانتری صفی آباد دزفول روز دوشنبه در شوش و کرخه برگزار شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات پلیس برای تامین نظم و امنیت تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری، طرح های انتظامی و ترافیکی متخص برگزاری این آیین ها را تشریح کرد.
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر نفت گفت: هیچ دولتی را مظلوم تر از دولت تدبیر و امید نمی دانم. بیژن زنگنه در نشست رئیس جمهور با مدیران ارشد دولت: * من به عنوان شهروند ایرانی خودم را قدردان آقای روحانی می دانم که موضوع فصل هفت شورای امنیت را حل و فصل کرد. ...