شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۱:۵۰Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق بیمه»

معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در نظر دارد پروانه بهره برداری معادن تحت تملک خود را از طریق مزایده عمومی واگذار کند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۱    
میزان مستمری صندوق بیمه ی اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان زنجان ، امسال ، 25 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - مدیر صندوق بیمه کشاورزی لرستان گفت: کشاورزان استان که در اثر خشکسالی خسارت دیده اند 70 میلیارد تومان غرامت دریافت می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر خدمات بیمه ای صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان قزوین گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته خشکسالی در استان قزوین به بخش کشاورزی 430 میلیارد ریال خسارت وارد کرده که شامل 180 میلیارد در بخش زراعی و 250 میلیارد نیز در بخش محصولات باغی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خدمات بیمه ای صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان گفت: میزان خسارت وارده به محصولات زراعی و باغی استان 430 میلیارد ریال پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر صندوق بیمه کشاورزی لرستان گفت: پیش بین ما این است که در سال زراعی جاری در همه زیربخش ها 70 میلیارد تومان خسارت پرداخت کنیم که از این عدد 60 میلیارد تومان مربوط به بخش زراعت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه بانک کشاورزی استان سمنان از پرداخت غرامت 24 میلیارد ریالی به باغات زرد آلو شاهرود و بسطام خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: مقرر شد صندوق بیمه دامداران و کشاورزی با تضمین دولت، خسارات آسیب دیدگان از تنش آبی را پرداخت کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵    
سلیمانی دشتکی از اختصاص 15 درصد از اعتبارات تنش آبی وزارتخانه های جهاد کشاورزی و نیرو به خوزستان خبر داد و گفت: همچنین قرار شده از طریق صندوق بیمه دامداران و کشاورزان خسارت این بخش با تضمین دولت پرداخت شود.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی از استان فارس گفت: کارگزاران از ظرفیت شوراهای روستایی و دهیاران جهت معرفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استفاده کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، بخشی مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی گفت: شب گذشته بر اثر حمله چند قلاده گرگ به آغل گوسفندان در روستای ابراهیم آباد بخش مرکزی سربیشه 34 رأس دام تلف شدند که از این تعداد 20 رأس دام بیمه بودند. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: سطح پوشش بیمه محصولات کشاورزی یکی از مزیتهای رقابتی بین شرکتهای غیردولتی بخش کشاورزی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – مدیر عامل صندوق بیمه کشاورزی شوشتر گفت : 100 میلیارد ریال خسارت خشکسالی به کشاورزان دیم کار این شهرستان پرداخت شد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از افزایش 25 درصدی حق الزحمه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در ایام عید سعید قربان تا غدیر خم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کارگزاری صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر بخش رخ گفت: تعداد 3هزار و 648 نفر تحت پوشش صندوق بیمه کشاورزان، عشایر و روستاییان در بخش رخ قرار دارند.
معاون بیمه ای واموراستان ها صندوق بیمه اجتماعی گفت: استفاده از کارگزاران هزینه اجرای طرح های مختلف برای خدمات دهی را کاهش داده و در حقیقت موجب جذب بیشتر بیمه شدگان می شود.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رضا کریمی در گفتگو با پایگاه خبری خوزپرس با بیان این مطلب افزود: با توجه به تنش خشکسالی به دلیل عدم بارندگی مناسب در سال 1399 _1400بیش از 20 هزار هکتار از اراضی شامل 17000هکتار گندم، 2700 هکتار جو ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۵    
فقهی زاده با بیان اینکه راه اندازی صندوق بیمه فعالان قرآنی به صورت مستقل در کشور در دستور کار قرار گرفت ولی متاسفانه محقق نشد، گفت: در حال حاضر 5 هزار نفر در کشور بیمه قرآنی هستند.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سید حشمت الله صمیمی دوست در خصوص سفر خود به تهران با هدف بررسی چگونگی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی گچساران و تامین منابع مالی کارخانه آجر دهدشت خبر داد و گفت ...
مدیر کل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری تیرماه مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تأمین مالی بیش از 262 هزار طرح، امهال طرحهای تحت پوشش مالی صندوق برای 368 مرتبه، پرداخت 1/5 میلیارد دلار برای تأمین مالی اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار، حمایت از طرح های نوآورانه و شرکت های دانش بنیان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر صندوق بیمه روستائیان و عشایر استان اردبیل گفت: 63 هزار جمعیت روستایی و عشایری در استان اردبیل تحت پوشش صندوق بیمه روستایی و عشایری هستند.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۴    
منابع انسانی، بزرگ ترین ثروت هر جامعه ای هستند، چراکه توسعه و پیشرفت جامعه در سایه تلاش کارگران حاصل می شود؛ بنابراین تامین منافع و درخواست های کارگران اهمیت ویژه ای دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ عبداللهی، مدیر صندوق بیمه روستایی و عشایری استان اردبیل گفت: اکنون 63 هزار نفر در استان اردبیل از مزایای صندوق بیمه روستایی و عشایری استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کشاورز بادروی گفت: صندوق بیمه به کشاورزانی که محصولات خود را بیمه نموده اند قرار است خسارت پرداخت کند و این هم اگر بپردازند جوابگوی هزینه های تولید نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۲۸    
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از 63 هزار نفر در استان زیرپوشش این صندوق قرار گرفته اند.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
صندوق بیمه کشاورزی 118درصد برنامه ابلاغی سال زراعی 1400-1399 در بخش زراعت را تا 20 تیرماه سال جاری محقق کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود که بعد از 17 سال هم در صندوق کشوری و هم در سازمان تامین اجتماعی محقق شد و یکی از دستاوردهای چشمگیر دولت دوازدهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
کمیته ویژه صندوق بیمه اجتماعی به منظور همراهی و همکاری در واکسیناسیون فوری در مناطق قرمز جنوب کشور به ویژه در استان سیستان وبلوچستان تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۷    
63 هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن -معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ایلام از ارائه تسهیلات به بهره برداران و پیمانکاران معدنی جهت خرید ماشین آلات از تولید کنندگان داخلی از سوی صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی خبرداد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ایلام از ارائه تسهیلات به بهره برداران و پیمانکاران معدنی جهت خرید ماشین آلات از تولید کنندگان داخلی از سوی صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۱    
ایسنا/اردبیل نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط خشکسالی و خسارت وارده به اراضی کشاورزی شایسته است از طریق صندوق بیمه محصولات کشاورزی جبران خسارت بدون تعلل انجام شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- جهانگیرزاده، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی در مناطق مختلف کشور و استان اردبیل چشم انتظار مساعدت صندوق بیمه محصولات کشاورزی هستند.
با حضور مدیر صندوق بیمه استان یزد ، بخشدار مرکزی ابرکوه، چند تن از دهیاران به برگزیدگان صندوق بیمه در دهستان فراغه ، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و عتبات عالیات اهدا شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: صندوق می تواند در پیشگیری از مهاجرت بی رویه روستائیان به شهرها و جلوگیری از توسعه مناطق تاکارآمد شهری نقش بسزایی داشته باشد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ مراد امامی بیان کرد: با پیگیری مدیریت جهاد کشاورزی و همکاری صندوق بیمه محصولات کشاورزی عملیات کیل گیری و برآورد خسارت مزارع کشاورزی این شهرستان در خرداد سال 1400 تکمیل شد. وی افزود: در بررسی کارشناسان میزان خسارت به کشاورزان 100 درصد تعیین شد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۰    
دودانگه بیان کرد: در شهر بزرگی مانند تهران، زمانی که بلای طبیعی رخ می دهد، نباید انتظار داشت که فقط یک صنعت و صنعت بیمه این ریسک پوشش و جبران کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرماندار فردیس و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان البرز به برگزیدگان صندوق بیمه فردیس، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا شد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در سفر دو روزه خود به مشهد مقدس گفت: نگاه امروز ما به کارگزاران نگاه سرمایه گذاری است، بنابراین نیاز است مشکلات مالی آنها حل شود.
معاون بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی در سفر خود به استان چهارمحال و بختیاری از عزم جدی صندوق بیمه اجتماعی برای پوشش بیمه ای روستاییان و عشایر خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد خراسان در حالی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد که تقسیم سود 1400 ریالی به ازای هر سهم از مصوبات آن بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر خدمات بیمه ای صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان قزوین گفت: کشاورزانی که دچار خسارت صد در صدی سرمازدگی بهاره شدند ظرف یک ماه آینده غرامت آن ها پرداخت می شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به دنبال افزایش امنیت روانی، اجتماعی و فقر زدایی در جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۶    
کشاورزان، افراد ساکن در روستا ها و شهر های زیر 20 هزار نفر، عشایر، مشاغل وابسته به کشاورزی، قالیبافان و رانندگان می توانند در صندوق بیمه روستاییان و عشایر عضو بشوند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت که امسال 15 هزار میلیارد ریال بابت پردخت حق بیمه روستاییان زیرپوشش این صندوق تخصیص یافت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۴    
اراک - ایرنا - رئیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان مرکزی گفت: شمار خدمات گیران این صندوق در استان به 63 هزار نفر رسیده که این مهم در راستای بهبود کیفی و رفاه جامعه هدف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۵    
گروه استان ها-علت اصلی شکل دهی بیمه ها در دنیا، ایجاد آرامش خاطر برای آینده است و امروز یک سرمایه گذاری برای آینده انجام می شود و در حوزه روستایی و کشاورزی نیز این اقدام میسور است اما استقبال بالایی نمی شود...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هرمزگان گفت: مهمترین رسالت ما افزایش ضریب پوشش بیمه شدگان است تا بتوانیم افراد بیشتری خصوصاً جوانان را از مزایای عضویت بهره مند سازیم.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: صندوق بیمه کشاورزی ایران از ابتدا تاکنون شرایط توسعه یافتگی خوبی را حداقل در سه بخش طی کرده است.