چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۳۹Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حاج قاسم»

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جبهه مقاومتی که حاج قاسم سلیمانی شکل داده، برگرفته از مکتب مقاومت دوران دفاع مقدس است.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
مدیر حوزه های علمیه کشور از طریق فرودگاه بین المللی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی وارد اهواز شد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان از استخراج بیش از 600 زمینه پژوهشی درباره شهید حاج قاسم سلیمانی توسط اساتید دانشگاه کشور خبر داد.
استاندار کرمان گفت: وجود مشکلات در زیرساخت های اولیه گلزار شهدای کرمان بعد از گذشت سه سال از شهادت حاج قاسم قابل قبول نیست.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
سردار نظری گفت: اگر مکتب حاج قاسم در جامعه ساری و جاری باشد؛ دشمن دیگر نمی تواند برای پیاده نظام خود از جوانان ما استفاده کند.
حوزه   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود گفت: شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی همیشه در کنار مردم بود و به همین دلیل است که رهبر انقلاب اسلامی از واژه مکتب شهید سلیمانی استفاده کرده اند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت : ایجاد زیرساخت های اولیه مانند تامین آب، برق، گاز، تلفن همراه و راه های دسترسی مناسب، اولویت همه ما برای برگزاری سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، باید باشد.
دانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز جلسه ستاد ترویج مکتب حاج قاسم با حضور سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و مسئولان ارشد استان برگزار شد.
دانا   ۷ ساعت پیش    
شهید حاج قاسم میرحسینی از سرداران لشکر 41 ثارالله بود که در عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
نظری با تأکید بر اینکه سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی نماد است، گفت: راهیان مکتب حاج قاسم حتما باید راه اندازی شود و باید دانش آموزان، دانشجویان و دیگر اقشار در این زمینه ورود کنند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
نخستین جلسه ستاد برگزاری سومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، چهارشنبه(6 مهر) با حضور مسئولین استان و معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشوردر استانداری تشکیل و احکام مسئولیتی کمیته های 17 گانه ستاد به ایشان اعطا شد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه برگزاری اردوهای راهیان مکتب حاج قاسم باید راه اندازی شود، افزود: تنها نباید به ایام سالگرد بسنده کنیم و باید برای مکتب حاج قاسم هر روز برنامه داشته و دانش آموزان، دانشجوها و ... را درگیر کنیم.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کرمان با بیان اینکه ترویج مکتب حاج قاسم از طرفی مطالبه رهبری و از طرف دیگر هواداران و شفیتگان و تشنگان آن در جهان اسلام و در واقع یارگیری آن در کل جهان اسلام است؛ تأکید کرد: این وظیفه ما را بسیار سنگین می کند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
فداکار با اشاره به اینکه کارها در دو بخش تقسیم شده یکی مزار و یکی زیرساخت های مورد نیاز؛ اعلام کرد: اولویت ما تأمین زیرساخت ها تا سالگرد سوم است زیرا همین الان هم مردم مشکل دارند و راه های دسترسی باید ساماندهی شود.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: دشمن اهمیت حاج قاسم و تفکر او را درک کرده و کرمان برای ضربه زدن مورد طمع دشمنان بود لذا باید خیلی مراقبت کنیم.
میلاد لارستان   ۱۰ ساعت پیش    
مراسم عزاداری آخر ماه صفر الاحزان با حضور خادمیاران رضوی لارستان، مردم ولایی و محب اهل بیت (ع)، مدیران شهری و مسئولین شهرستان، در حسینیه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: رئیس جمهور در سازما ملل با نشان دادن عکس حاج قاسم سلیمانی به دشمنان ثابت کرد کسانی که حاج قاسم را به شهادت رسانده اند به سزای اعمالشان خواهند رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان بسیج با بیان اینکه برنامه های سالگرد شهادت حاج قاسم باید مردمی برگزار شود گفت: سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در قالب هفته مقاومت برگزار می شود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمن دارد جنگ قومی و مذهبی را مطرح می کند و ما باید در این حوزه کار کنیم، گفت: هر روز نیاز بیشتر به تفکر حاج قاسم را در کشور احساس می کنیم و باید برنامه های سومین سالگرد معنادار و متفاوت از سال های قبل و برای انقلاب باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: امروز خون سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی رمز شکل گیری جبهه مقاومت شده که از ثمرات دفاع مقدس در سال 1359 می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۸    
عملیات طریق القدس داشت انجام می شد، قاسم سلیمانی را دیدم، گفت: نمی خواهی به فکر تشکیلات ما باشی؟ اصلاً توپ ضدهوایی هم در اختیارش نبود اما برعکس، احمد کاظمی که فرمانده لشکر 8 نجف اشرف اصفهان شد توپ ضد هوایی زیاد داشت ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۴    
شهباز حسن پور با اشاره به اتفاقات و اغتشاشات اخیر در سطح کشور و هتک حرمت به مقدسات و تمثال سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: هر گونه بی احترامی به سپهبد شهید سلیمانی علاوه بر عذاب اخروی، مورد نفرت و غضب آحاد ملت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
حاج قاسم سلیمانی در سخنانی از اوج مظلومیت حاج محمدابراهیم همت در دوران دفاع مقدس گفته است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در قالبت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی 7 طرح ورزشی در مدارس شهرهای نهاوند، گیان و برزول احداث می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز شهادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) روایتی از تشرف شهید حاج قاسم سلیمانی به داخل ضریح مطهر امام رضا(ع) را تماشا کنید.
هفته نامه فرانسوی شارلی ابدو که به انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی و توهین آمیز به ادیان الهی شهره است، در اقدام موهن جدیدی کاریکاتوری را علیه رییسی منتشر کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت ، تصمیم همه بوده، ولی به قلم خود او نوشته شده و هدف سیاسی نداشته اند روایتی از نامه اعتراضی فرماندهان سپاه به خاتمی با امضای حاج قاسم
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روایتی تصویری از تشرف شهید حاج قاسم سلیمانی به داخل ضریح امام رضا (ع) منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۸    
مستند خادم الرضا (ع) روایتی از خادمی و ارتباط قلبی حاج قاسم سلیمانی با امام رضا علیه السلام در زمان های تشرف به حرم مطهر رضوی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش اسلامی عهد الله عراق گفت: تروریسم داعشی با حضور حاج قاسم و فتوای آیت الله سیستانی و با حضور جوانان عراقی که خون دادند و البته با حمایت جمهوری اسلامی ایران جمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یاران حاج قاسم در لشکر 41 ثارالله کرمان از اقدام رئیس جمهور در سازمان ملل برای مطالبه محاکمه آمران و عاملان شهید سلیمانی قدردانی کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خانواده شهید سلیمانی در دیدار با رئیس جمهور ضمن قدردانی از بیانات آیت الله رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل، پاسداشت نام سردار سلیمانی را موجب خوشحالی همه علاقمندان به انقلاب اسلامی در منطقه دانستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خانواده سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز با رئیسی، رئیس جمهور دیدار و گفت وگو کردند. منبع: president.ir 265 262
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی سخنان رییس جمهور در سازمان ملل متحد را بیانگر سیاست های دوگانه و تزویری آمریکا دانست و گفت: ارائه تصویر حاج قاسم توسط آیت الله رییسی و بیان بخشی از تلاش های فرمانده مبارزه با تروریسم، شاهکار دیپلماسی ایران بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را برگرفته از خون شهدا به ویژه شهدایی همچون حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: پاسداشت یاد، نام و جایگاه والای شهدا وظیفه هر ایرانی منصف، به ویژه مسئولان کشور است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را برگرفته از خون شهدا، به ویژه شهدایی همچون حاج قاسم سلیمانی دانست
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- سردار محمود چهارباغی یکی از همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت درباره اغتشاشات اخیر در کشور نظر خود را بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را برگرفته از خون شهدا به ویژه شهدایی همچون حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: پاسداشت یاد، نام و جایگاه والای شهدا وظیفه هر ایرانی منصف، به ویژه مسئولان کشور است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور تصریح کرد: دشمنان تلاش می کنند با ابزارهای رسانه ای واقعیت را وارونه و جای جلاد و شهید را عوض کنند. بر همین اساس تصمیم گرفتیم در سخنرانی در سازمان ملل شهید سلیمانی را معرفی کنیم تا دنیا بداند که تروریسم چیست، تروریست کیست و قهرمان مبارزه با تروریسم چه کسی بوده است؟ ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی امروز در نهاد ریاست جمهوری با خانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دیدار و گفت وگو کرد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۸    
کنگره شهدای نجف آباد: در این فیلم که حوالی بیست و ششم دی84 همزمان با برگزاری مراسم هفتمین روز شهادت سردار شهید احمد کاظمی و دیگر شهدای عرفه در مسجد جامع نجف آباد ضبط شده، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در مورد شخصیت و ویژگی های شهید کاظمی، حدود سی دقیقه صحبت می کند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار اشتری، فرمانده فراجا امشب در جمع نیروهای یگان ویژه پلیس گفت: این مسیری که به عنوان نیروهای پلیس می رویم، همان مسیر شهید حاج قاسم سلیمانی است. دشمنان قصد زدن اصل نظام را دارند. ما این لباس را پوشیده ایم که حافظ جان و مال مردم باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اسناد سپاه پاسداران می گوید: حاج قاسم در جبهه مقاومت حوادث و اتفاقات را به صورت دقیق نوشته و موجود است، اما زمان انتشارش هنوز نرسیده است. سازمان اطلاعات سپاه اسناد حوادث سیاسی و امنیتی را که گنجینه بی بدیلی است، در اختیار ما قرار داده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
فراخوان بیست وهفتمین جشنواره تئاتر استان تهران در چهار بخش مسابقه تئاتر استان تهران، بخش ایثار، بخش ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی و بخش کارگاه های آموزشی منتشر شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۱    
نمایشگاه شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری حوزه مقاومت بسیج ثارالله و هیئت جوانان شهر سلامی در پارک الغدیر این شهر برگزار شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: سال آینده شناوری هم نام با ابومهدی المهندس همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی ساخته می شود.