پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۲:۵۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قبض»

رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا :طی مدیریت مصرف سال گذشته، 24 هزار قبوض صفر در استان صادر شده است ، و همچنین سال گذشته 800 هزار مشترک مشمول دریافت پاداش شدند و مردم گیلان 54 میلیارد تومان پاداش گرفتند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هریک از اپراتورهای تلفن همراه که سیم کارت های دائمی دارند، برای پرداخت قبوض خود راه کارهایی را در نظر گرفته اند که این امکانات شامل سامانه های الکترونیکی، کدهای دستوری، تلفن بانک و اپلیکیشن های پرداخت می شود، البته برخی از این امکانات از نظر مشترکان روش های بهتر و آسان تری برای پرداخت هستند.
آوای رشت   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: هر شب شاهد سرقت سیم های برق در رشت و دیگر شهرستان های استان هستیم. محمدتقی مهدی زاده امروز در نشست با خبرنگاران، اظهار کرد: سال گذشته حدود 24 هزار قبض صفر در گیلان صادر شد و حدود 800 هزار مشترک مشمول دریافت پاداش به مبلغ 54 میلیارد [...] ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۲    
شاید این عنوان برای شما عجیب به نظر بیاید و با خود بگویید که مگر در ایران امکان پرداخت قبض با ارز دیجیتال وجود دارد؟! پاسخ به این سوال بله است؛ اما تنها یک صرافی و ولت ایرانی از این قابلیت پشتیبانی می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰    
در دنیای پیشرفته امروز، امکانات بانکی آنلاین و اپلیکیشن های موبایل، زندگی ما را به شدت آسان تر کرده اند. یکی از خدماتی که در این اپلیکیشن ها ارائه می شود، مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تعرفه برق گرمسیری در روستاهای جنوب پلدختر لحاظ می شود، اما مردم شهرهای پلدختر و معمولان همچنان با فیش های نجومی مواجه هستند.
سخنگوی دولت از دومین دور سفر استانی هیات دولت و رییس جمهور در انتهای هفته آینده به استان آذربایجان شرقی خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در نشست خبری امروز خود درباره در خصوص موضع دولت درباره اختصاص جریمه های قبض ها به طرح جوانی جمعیت توضیح داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
درحالی که مشترکان قبوض قبلی برق خود را کامل پرداخت کرده بودند، در قبوض جدید با درج مبلغی به عنوان بدهی قبلی مواجه شدند که دلیل آن مشخص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۹    
یاقوتی گفت: با برداشته شدن محدودیت نصف الگو برای مددجو ها پیش بینی می شود که 250 میلیارد تومان برای مشترکان این بخش پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر گفت: هم استانی ها می توانند با 10 الی 15 درصد کاهش مصرف در بخش خانگی، در ماه حدود یک میلیون تومان پاداش خوش مصرفی دریافت کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸    
رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توزیع برق گفت: برای هزینه کرد درآمد حاصل از افزایش تعرفه در بودجه صرفا منابع خاصی پیش بینی شده که تشویق مشترکان کم مصرف و صفر شدن قبض برخی از مشترکین یکی از آنهاست.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قبض آب شوخی بردار نیست. ناگهان با ارقام نجومی جلوی در خانه تان سبز می شود و خوشی آغاز سال نو را به کامتان تلخ می کند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۰    
ولز، یکی از کشورهایی است که تحت تاثیر پدیده های ناشی از برگزیت و جنگ اوکراین قرار گرفته و کشاورزان این کشور نیز نسبت به افزایش فزاینده هزینه های جاری خود نگران هستند. کشاورزان ولزی می گویند با ادامه افزایش قیمت مواد غذایی برای مصرف کنندگان، صنعت کشاورزی نیز به مخاطره می افتد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: پس از هزینه اجباری مکالمه، این بار مخابرات ایران هزینه کارتخوان را به قبوض تلفن ثابت اضافه کرده است. درحالی که تا سال قبل هر پالس از کارتخوان ها به عنوان مکالمه شهری محسوب می شد و در قالب هزینه مکالمه در قبض می آمد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۰    
نگرانی از قبض های نجومی برق دغدغه اصلی مردم در روزهای گرم سال است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
روزهای گرم درحالی از راه رسیده که نگرانی از قبض های نجومی برق دغدغه اصلی این روزهای مشترکان است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در شرایطی که رییس جمهور دستور تخفیف 70 درصدی بر قبوض گاز را صادر کرد شاهدیم که قبض شش میلیونی گاز برای برخی مشترکان صادر شده و برای آنها تخفیف 70 درصد اعمال نشده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۲    
در حال حاضر روش های پرداخت قبوض کاملا غیرحضوری است و شامل روش های تلفنی، اینترنتی، کدهای دستوری، استفاده از اپلیکیشن های پرداخت و... می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت نیرو ، 31 میلیون مشترک برق خانگی با رعایت الگوی مصرف در 4 ماهه گرم سال، قبض رایگان و پاداش صرفه جویی دریافت می کنند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۶    
یکی از سیاست هایی که وزارت نیرو بر آن تاکید دارد لحاظ شدن پاداش برای مشترکانی که مصرف خود را بهینه کنند، امسال برای افرادی که در مصرف خود صرفه جویی می کنند، پاداش هایی پیش بینی شده که با انجام اقدام های کوچک مدیریت مصرفی می توانند پاداش لازم را برای صرفه جویی بگیرند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به پاداش 20 برابری صرفه جویی برق گفت: در صورتی که مشترکان خانگی بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش دهند تا 20 برابر قیمت فروش برق پاداش دریافت می کنند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۲    
مترجم: مرتضی ایراندوست-سالی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به نیروهای مسلح خود دستور داد از مرز اوکراین عبور کنند، تأثیر جنگ در اروپا در سراسر جهان موج می زند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امکان پرد اخت خلافی خودرو به سریع و ساده ترین شیوه ممکن، بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، توسط آیتول فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۱    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از دو نرخ متفاوت برای یک دوره قبض برق گلایه کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی گفت: با آغاز روز های گرم سال اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق در بخش های کشاورزی، صنعتی، تجاری و خانگی استان آغاز شده است و مشترکان ملزم به رعایت الگوی مصرف و مدیریت آن هستند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۱    
خبرگزاری میزان _ وزارت نیرو برای مدیریت و کنترل مصرف برق، طرح تشویق مشترکان کم مصرف را برای همه مشترکان از ابتدای خرداد آغاز کرده است. براساس این طرح به ازای کاهش هر کیلووات ساعت برق تا 2 هزارتومان پاداش برای مشترکان در نظر گرفته شده است. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: کارمندان زیادی از ما خواسته اند به موضوع خانه های سازمانی ادارات مختلف کهگیلویه و بویراحمدبپردازیم. نحوه مدیریت خانه های سازمانی که عمدتاً در مناطق خوبی هم واقع شده است مورد نقد کارمندان است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۱    
تبریز (پانا) - وزارت نیرو برای تمامی مشترکانی که در سال 1402 نسبت به کاهش مصرف خود و صرفه جویی در این خصوص اقدام کنند هدیه ویژه ای با عنوان قبض رایگان در نظر گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: پاداش صرفه جویی مشترکین را در قبض هایشان لحاظ خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق زنجان گفت: از دوره خردادماه قبوض برق، اگر مشترکان خانگی مصرف برق خود را کاهش دهند و نسبت به دورهٔ مشابه سال گذشته به زیرالگو برسانند تا 2 هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت پاداش خواهند گرفت.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۵    
سیم کارت های دائمی، جهت محاسبه صورت حساب مشترکین این موارد را در قبض ایرانسل در نظر می گیرند: آبونمان در واقع هزینه ای است که هر مشترک دائمی جهت استفاده از خدمات تلفن همراه پرداخت می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: از ساعت 24 امشب تمامی مشترکان برق که میزان مصرف خود را کاهش دهند می توانند از مزایای طرح قبض رایگان استفاده کنند.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت انرژی و برنامه ریزی امور مشترکان صنعت برق از اجرای طرح پاداش صرفه جویی از فردا خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان : مشترکان خوزستانی در صورت کاهش مصرف برق، بیشترین میزان پاداش را نسبت به مشترکان سایر استان ها دریافت خواهند کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در نشست شوای اداری شهرستان بهمئی موضوعات مختلفی مطرح شد که از جمله آن ها قبوض نجومی گاز بود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وزیر نفت گفت: هم اکنون سالانه حدود 100 میلیارد دلار یارانه انرژی به مردم و صنعت اعطا می کنیم و کشوری هستیم که بیشترین یارانه انرژی را پرداخت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت نیرو اعلام کرده که امسال برای همه مشترکان برق که نسبت به سال قبل مصرف خود را کاهش دهند پاداش صرفه جویی درنظر گرفته شده که مبلغ آن نسبت به پارسال نیز 20 برابر افزایش یافته است ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: الگوی مصرف تابستان 300 کیلووات ساعت است و مشترکینی که بتوانند در تابستان مصرف برق خود را تا 200 کیلووات ساعت کاهش دهند ضمن رایگان شدن قبوض از پاداش نقدی هم بهره مند خواهند شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
برخی از شهروندان از درج مبلغی در قبوض آب خود با عنوان جوانی جمعیت خبر دادند. پس از بررسی ها و پیگیری های انجام شده مشخص شد که این مبلغ که صرفا در قبوض مشترکان پرمصرف اعمال شده بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درخصوص درج مبلغی با عنوان جوانی جمعیت در قبض های آب گفت: این هزینه حتما از روی قبض ها برداشته می شود و باید این اتفاق بیفتد؛ ما پیگیر هستیم که از دوره بعدی قبض ها، این مبلغ حذف شود.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ با مصرف هوشمندانه، قبض برق رایگان داشته باشید. تا 20 برابر تعرفه برق هم پاداش بگیرید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از چند ثانیه، هزینه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در جدول پرداختی قبض آب یک شهروند مشاهده می کنید.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در راستای مدیریت پیک بار تابستان 1402، تفاهم نامه مدیریت مصرف برق با حدود 9 هزار کشاورز منعقد شد که کشاورزان با عدم استفاده از لوازم برقی در ساعات پیک بار می توانند از پاداش قبض رایگان بهره مند شوند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵    
ابوذر صالحی: همه مشترکان می توانند برای بهره مندی از پاداش 20 برابری و همینطور کاهش هزینه قبض برق خود با چند راهکار ساده که نیازی به هزینه کردن زیادی هم ندارد، مصرف برق خود را مدیریت کرده و بر اساس الگوهای تعریف شده صرفه جویی لازم را داشته باشند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۸    
برای پرداخت غیرحضوری قبض گاز یا استعلام هزینه ها راه های مختلفی وجود دارد، مراجعه به وبسایت شرکت ملی گاز، پرداخت قبض گاز با تلفن، پرداخت با خودپرداز، پرداخت با دستگاه کارت خوان، استعلام پیامکی قبض گاز و پرداخت از طریق اینترنت بانک ها راه هایی است که مشترکان می توانند قبض خود را پرداخت کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۵    
در تازه ترین قبض آب صادر شده، عنوان جدید جوانی جمعیت دیده می شود که واکنش برانگیز شده است. اعلام شده که این آبونمان از مشترکان پرمصرف اخذ خواهد شد. این قبض واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است ...
برترین ها / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
برخی مشترکان از درج مبلغی در قبض آب خود تحت عنوان جوانی جمعیت خبر دادند که این موضوع فقط برای مشترکان پرمصرف اعمال شده و براساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
درج مبلغی با عنوان جوانی جمعیت در قبوض آب اضافه شد. برخی این مبلغ را چهار هزار تومان عنوان کردند.