شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۷:۴۶Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قدرت موشکی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پارس آباد - امام جمعه موقت شهرستان پارس آباد گفت: رونمایی از موشک ابر فراصوت جمهوری اسلامی ایران وحشت را به جان رژیم صهیونیستی انداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین امام جمعه قزوین با اشاره به رونمایی موشک فتاح، گفت: صهیونیست ها که اکنون از درون در حال فروپاشی هستند، از بیرون هم این امکانات تهدیدکننده علیه آن ها بسیج شده و به معنای واقعی کلمه در محاصره موشک های منهدم کننده قرار گرفته و هر روز عرصه بر آن ها تنگ تر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شهر- امام جمعه مهدی شهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت بخشید، گفت:مردم ما امروز از ملتی وابسته به غرب، به جایی رسیده که موشک های هایپرسونیک برای بازدارندگی دشمنان می سازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از رونمایی از موشک فتاح توسط سپاه پاسداران، وبسایت اسرائیل دیفنس به ارزیابی از آمادگی صهیونیست ها در مقابل قدرت موشکی ایران پرداخت.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قدرت های برتر موشکی در جهان پرداخته ایم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۵    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تببین پیام رونمایی از ابرموشک فتاح ، گفت: صهونیست ها از همه جهات زیر نظر قدرت موشکی ایران هستند. اگر بخواهند دست از پا خطا کنند یا کوچکترین اقدامی انجام دهند، باعث سقوط زودرس خود می شوند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
موشک فتاح قادر است 14 برابر سرعت صوت یعنی با سرعت 1235 کیلومتر در ساعت به سوی اهدافش پرتاب شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از رونمایی از موشک هایپرسونیک ایران ادعا کرد تل آویو در هر صورت راهی پیدا خواهد کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۳    
خبرگزاری میزان - ایران روز سه شنبه اولین موشک بالستیک مافوق صوت (هایپرسونیک) ساخت داخل را رونمایی کرد که با واکنش های بین المللی همراه شد. به گزارش رویترز ، موشک های مافوق صوت می توانند حداقل 5 برابر سریعتر از سرعت صوت و در یک مسیر پیچیده پرواز کنند که این ویژگی رهگیری آن ها را دشوار می کند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
این گزارش تاکید دارد که در دوران تهدید ایران با یک جنگ اقتصادی همه جانبه از طریق انواع تحریم ها به بهانه های مختلف، دستاورد موشکی می تواند پشتوانه ی سیاست خارجی جمهوری اسلامی و یک فرصت برای رفع تحریم ها باشد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی در مراسم رونمایی از ابرموشک هایپرسونیک فتاح گفت: این قدرت موشکی معنایش آن است که منطقه از شر اشرار و تعرض بیگانگان در امان بماند، لذا پیام آن به مردم منطقه، پیام امنیت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور موشک هایپرسونیک فتاح را از مؤلفه های اقتدار کشور دانست و گفت: قدرت موشکی ایران برای کشور های منطقه، عامل تأمین امنیت و صلح پایدار است.
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است، گفت: این قدرت و توان برای کشورهای منطقه، نقطه امنیت و صلح پایدار است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور موشک هایپرسونیک فتاح را از مؤلفه های اقتدار کشور دانست و گفت: قدرت موشکی ایران برای کشور های منطقه، عامل تأمین امنیت و صلح پایدار است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع با بیان اینکه طراحی موشک خرمشهر 4 نسبت به نسل های قبلی خود تفاوت دارد و می تواند از سرجنگی های گوناگون استفاده کند، گفت: سامانه کنترل و هدایت موشک در عبور از جو خاموش می شود و به همین دلیل، قدرت مانورپذیری و رادارگریزی موشک نیز افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: تاکنون انواع و اقسام موشک با برد دو هزار کیلومتر را داشته ایم اما موشکی که اخیرا ساختیم صهیونیست ها را بیش از پیش وحشت زده کرده است، این موشک چهار ویژگی دارد که شاید هر موشکی این ویژگی ها را به طور همزمان نداشته باشد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۳    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از النجبا؛ در این ویدئو پیشرفت اعجاب آور قدرت موشکی مقاومت فلسطین را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان احزاب اللقاء المشترک یمن در دیدار با نمایندگان دفتر جنبش جهاد اسلامی در صنعاء بر اثبات اتحاد مقاومت فلسطین و قدرت موشکی این نیروها در جریان نبرد اخیر غزه تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سوریه تاکید کرد که سرکردگان رژیم صهیونیستی از واکنش موشکی گسترده این جنبش علیه مناطق مختلف اراضی اشغالی از جمله جنوب تل آویو شوکه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های عبری با اذعان به قدرت موشکی جنبش جهاد اسلامی فاش ساختند که غرش موشک های مقاومت در اراضی اشغالی عملاً طی 5 روز درگیری حیات اجتماعی صهیونیست ها را فلج کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۳    
اشغالگران صهیونیست با فعال کردن سامانه فلاخن داوود رسما به توانمندی روزافزون و شگفت انگیز مقاومت فلسطین در نوار غزه آن هم در منطقه ای اعتراف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
صهیونیست ها بعد از اعتراف به معادلات بازدارندگی و قدرت موشکی و پهپادی چشمگیر گروه های مقاومت به ویژه حزب الله، اکنون نگران توانمندی نظامی ارتش سوریه و حضور نیروهای آن در جنگ چندجبهه ای علیه اسرائیل هستند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۶    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: راهیان نور استخراج از معدن طلای دفاع مقدس است و 80 درصد زائرین مناطق عملیاتی در اردو های راهیان نور را نسل جوان تشکیل می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
اکنون بعد از وارد شدن شوک های متعدد غافلگیرانه ایران به آمریکا از جمله پیشرفت های صنعت هسته ای و قدرت موشکی و دفاعی و شراکت های راهبردی با روسیه و چین و توافق با عربستان و حرکت رو به پایان جنگ یمن و همچنین کاهش تولید نفت اوپک بدون اذن و اراده آنها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام وزارت خارجه روسیه گفت آمریکا و هم پیمانانش به دنبال تقویت قدرت موشکی خود با هدف برتری بین المللی بر روسیه و چین هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش قدرت موشکی و پهبادی بسیار گسترده ای دارد و سامانه های موشکی ارتش آماده شلیک به هر گونه تجاوز دشمن است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دومین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار حاج سید محمد حجازی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران و جمعی از فرماندهان و مسئولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شهدا در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
یک ژنرال صهیونیست در اظهاراتی به قدرت موشکی ایران پرداخت و هشدار داد که اگر تل آویو به تاسیسات هسته ای ایران حمله کند، روزانه هزاران موشک به سوی سرزمین های اشغالی شلیک خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
یک ژنرال صهیونیست با اذعان به قدرت موشکی ایران، رژیم صهیونیستی را سگی توصیف کرد که فقط پارس می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه سردار سید محمد حجازی یکی از ستون های مهم تقویت کننده جبهه مقاومت بودند، گفت: امروز قدرت موشکی جبهه مقاومت نشانگر نقش این شهید بزرگوار در محور مقاومت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به نامگذاری روز جهانی قدس توسط امام راحل، گفت: روز قدس به دنیای اسلام تعلق دارد و اسرائیل از قدرت موشکی جبهه مقاومت وحشت زده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
توسعه روزافزون توانمندی نظامی محور مقاومت به ویژه در سطح موشکی، بزرگترین نگرانی رژیم صهیونیستی در هر جنگ آینده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کابوس صهیونیست ها از قدرت انصارالله یمن به کابوس جدیدی برای صهیونیست ها تبدیل شده است. در چند سال اخیر، قدرت نظامی انصارالله یمن تحت رصد و بررسی رژیم صهیونیستی قرار گرفته است و صهیونیست ها با دقت تسلیحات مورد استفاده رزمندگان انصارالله یمن را آنالیز و بررسی می کنند ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: قدرت موشکی و دستاورد های دفاعی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران، لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته است
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ژنرال اریک کوریلا رئیس فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه مدعی شد که نیروهای تحت فرماندهی وی از ژانویه 2021 تاکنون 78 بار با حملات ایران مواجه شده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد روس از توانایی ارتش روسیه در انهدام خمپاره های موشکی آمریکایی در ارتش اوکراین پرده برداشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۱:۵۳    
قدرت موشکی و پهپادی ایران که زمانی از سوی مقامات آمریکایی فتوشاپی خوانده می شد، اکنون یکی از دغدغه های مهم دشمنان جمهوری اسلامی محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه گفت: امروز قدرت موشکی ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته و این عظمت و قدرت به برکت خون شهدا انقلاب و نظام است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار مرادحاجتی گفت: باید قدر این صلابت و قدرت موشکی را بدانیم و البته سعی کنیم در دیگر حوزه ها از جمله اقتصاد و معیشت مردم هم تا همین سطح، خودمان را مستقل و بی نیاز کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
عصر نوینی از تجارت تسلیحات در حال ظهور است که در آن صادرکنندگان جدیدی مانند ایران جایگزین تأمین کنندگان سنتی تسلیحات شده اند. حالا تهران با متنوع سازی تولید در صنعت موشک سازی خود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ما بر اساس سیاست های کلان خودمان که دفاع و حفاظت از مردم و منافع ملی خودمان است موشک ها را در زمان خودش حتما استفاده خواهیم کرد اما هیچ موقع ما شروع کننده نخواهیم بود ولی ما دفاع کننده بسیار قوی خواهیم بود و به قول معروف تا آخرین لحظه ایستادگی خواهیم کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت:پایگاه های آمریکایی در منطقه به طور کامل زیر نظر و اشراف ما قرار دارد و مانند گوشت زیر دندان ما هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کار رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی جهت انتخاب از بین یگان های رزمی واکنش سریع ارتش یا قدرت موشکی و پهپادی سپاه پاسداران برای اجرای اولین مأموریت در روز واقعه؛ دشوارتر از گذشته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگران خارجی ناظر بر تحولات ایران، ضمن تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته علی رغم وجود بحران های فراوان، توانسته الگویی جدید برای پیشرفت معرفی کند، معتقدند که فناوری هسته ای، قدرت موشکی و حفظ ثبات منطقه ای از مهم ترین دستاوردهای ایران هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کره شمالی امروز (پنجشنبه) با برگزاری مانور نظامی گسترده ای به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تشکیل نیروهای مسلح موشک های بالستیک قاره پیمای خود را به نمایش گذاشت؛ موشک هایی که طبق ادعای پیونگ یانگ قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در چهل وچهارمین فجر انقلاب، جمهوری اسلامی انواع مختلفی با کارایی های متفاوتی از موشک دارد، شهاب، فاتح، قیام، زلزال، هرمز، قدر، عماد، سجیل، خرمشهر، دزفول، رعد و ... تا سالها خواب از چشم دشمن گرفته و فکرش را به سمت نابودی آنها برده بود که خبر آوردند، جمهوری اسلامی هایپرسونیک دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی دلیل حمله به تاسیسات اصفهان که مرکز فناوری موشکی ایران است را نگرانی واشنگتن و تل آویو از قدرت موشکی ایران دانسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه که به عربستان سفر کرده است در مصاحبه ای علیه ایران لفاظی کرده و قدرت موشکی ایران را برهم زننده آرامش منطقه دانست.