یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۴۱Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قدرت موشکی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام): ایرانی ها در سه تا پنج سال گذشته یک پلتفرم بسیار توانمند موشک بالستیک ساختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از بازگشت قدرت های جهان به توافق هسته ای، به قدرت موشکی ایران اذعان کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
توان نظامی حزب الله و به ویژه قدرت موشکی آن از جمله دغدغه های رسانه ها و مراکز مطالعاتی غربی و آمریکایی و به ویژه صهیونیستی بوده که البته هرگز موفق نشدند اطلاعات دقیقی در این زمینه به دست بیاورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۵    
برادر شهید طهرانی مقدم: با مدیریت شهید طهرانی مقدم و یارانش، اکنون ششمین قدرت و کشور موشکی دنیا هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قدرت موشکی ما قابل مذاکره نیست و آن را تهدیدی برای منطقه نمی دانیم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۱    
پهپادها و قدرت موشکی یمن به تهدیدی واقعی برای رژیم اسرائیل در جبهه دریای سرخ تبدیل شده است؛ بستن تنگه باب المندب بر روی کشتی های اسرائیل نیز زیان های بسیاری را بر تجارت این رژیم و فرایند صادرات و واردات کالا تحمیل خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه عمار: مذاکره کنندگان باید به طرفین مذاکرات گوشزد کنند که اگر در مذاکره حق ما را ندهند ما این قدرت را داریم که با زبان زور حق مان را بگیریم... همانطور که با زور نفت را از آمریکایی ها پس گرفتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
توانایی نظامی و به ویژه قدرت موشکی حزب الله درحالی برتری نظامی رژیم صهیونیستی را به چالش کشیده است که سران صهیونیست نیز نمی توانند این مسئله را انکار کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مجموعه مستند به شهادت تاریخ که روایتی از شکل گیری و پیشرفت نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، این هفته پخش خود را از شبکه یک سیما آغاز می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۷    
کلیپ جدید سایت مقام معظم رهبری درباره صفر تا صد صنعت موشکی ایران به مناسبت سالگرد شهادت شهید طهرانی مقدم را ببینید.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، تاریخ جبهه مقاومت شهادت می دهد که چگونه حاج حسن با ایستادگی، صبر و استقامت، فرمول های فناوری موشکی را برای متخصصان و نخبگان این جبهه هجی کرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حسن تهرانی مقدم متولد 6 آبان 1338 در محله سرچشمه تهران بود که 21 آبان 1390 در ملارد دعوت حق را لبیک گفت،وی از فرماندهان سپاه در جنگ عراق و ایران و فرمانده سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران بود که از او به عنوان یکی از پایه گذاران برنامه موشکی سپاه یاد می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام میرتاج الدینی با بیان اینکه ایران قدرت موشکی منطقه است، گفت: جمهوری اسلامی ایران از مقتدرترین کشور های دنیا در حوزه های دفاعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک افسر بلندپایه صهیونیست اعتراف کرد که قدرت موشکی حزب الله باعث نگرانی این رژیم شده و اینکه صهیونیست ها با ظرفیت های کنونی توانایی مقابله ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده جبهه داخلی در ارتش رژیم صهیونیستی با تأکید بر این که در هرگونه درگیری جدید با حزب الله لبنان، روزانه 2500 موشک به سوی اراضی اشغالی شلیک خواهد شد، اذعان کرد که افکار عمومی در اسرائیل آمادگی مواجهه با این امر را ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در 33 سال رهبری و فرماندهی رهبر معظم انقلاب، تغییرات، تحولات، رشد، تعالی و ارتقاء در مدیریت دفاع، امینت و مقاومت در ابعاد ساختاری تجهیزاتی، آموزشی و حتی در بُعد عملیاتی در سطح راهبری صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در 33 سال رهبری و فرماندهی رهبر معظم انقلاب، تغییرات، تحولات، رشد، تعالی و ارتقاء در مدیریت دفاع، امینت و مقاومت در ابعاد ساختاری تجهیزاتی، آموزشی و حتی در بُعد عملیاتی در سطح راهبری صورت گرفته است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پیروزیهای چند سال گذشته جنبش حزب الله در جبهه های مختلف به ویژه علیه رژیم صهیونیستی و تقویت قدرت نظامی و موشکی این جنبش، در کنار تقویت قدرت موشکی مقاومت فلسطین، به کابوسی برای سران این رژیم تبدیل شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۶    
به نظر می رسد که آمریکا در دوره جو بایدن به دور از هیاهو و جنجال رئیس جمهور سابق این کشور درصدد عملی کردن برنامه های میان مدت و درازمدت برای سلطه بیشتر بر اقصی نقاط جهان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده در پاسخ به سوال خبرنگار دفاع پرس مبنی بر تقابل قدرت موشکی در برابر تهدیدات هوایی گفت: عملکرد ما نشان دهنده برتری ما است؛ امروز ما قوی هستیم و این را هم بدانید که هیچ جنگی روی نخواهد داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: عملکرد ما نشان دهنده همه چیز هست؛ امروز ما قوی هستیم و این را هم بدانید که هیچ جنگی روی نخواهد داد. سردار سرتیپ امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت وگویی درباره اینکه گفته می شود قدرت هوایی در جنگ احتمالی بر قدرت موشکی برتری دارد ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۴۹    
عبدالباری عطوان معتقد است توطئه ای که مردم لبنان اکنون با آن روبرو شده اند مداخله اسرائیل و همپیمانان آن برای راه اندازی یک جنگ داخلی در این کشور است. کمبود برق و، سوخت و دارو و نابودی پول ملی لبنان تحریک افکارعمومی علیه حزب الله و نابودی قدرت موشکی آن است اما مردم لبنان مقاومت را رها نخواهند کرد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میاندوآب گفت: قدرت موشکی مایه اقتدار است و همین قدرت موشکی و نظامی و اقتدار نیروهای مسلح سبب شد تا الهام علی اف از مواضع خود عقب نشینی کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی نشنال اینترست در مطلبی به قلم کایل میزوکامی ، تحلیلگر امور امنیتی و دفاعی به بررسی قدرت موشکی ایران پرداخت. این گزارش می گوید ایران در 40 سال گذشته اقدامات مهمی در زمینه توسعه موشک های خود سرمایه گذاری کرده است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۱    
دبیر کل اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت گفت: بالاخره زمان شکست و فروپاشی آمریکا هم فراررسیده است. انتقام سخت افول آمریکا و محو ونابودی اسراییل از صفحه ی روزگار خواهد بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: صنعت دفاعی ما امروز تمامش مرهون دفاع مقدس است که توانسته شکل بگیرد و این صنعت در کنار بخش های دیگر نیروهای مسلح توانسته برای کشورمان بازدارندگی دفاعی را ایجاد کند ضمن اینکه توسعه دهنده قدرت ملی کشورمان هم هست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجید انصاری در گفت وگو با میزان، با اشاره به هفته دفاع مقدس ، گفت: صحنه گران جنگ تحمیلی استکبار جهانی بود و صدام تنها عامل دست رژیم جنایت کار آمریکا با هدف ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و تجزیه کشور بود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کیومرث اشتریان استاد دانشگاه تهران در شرق نوشت:وضعیتی متناقض در مناسبات استراتژیک علیه ایران وجود دارد. ابزارهای قدرت ایران در منطقه (ابزار نفوذ در لبنان، یمن، عراق و افغانستان و ابزار قدرت موشکی ایران) نه از سوی دشمنان که از سوی دوستان مورد تحدید و تهدید قرار می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
فارس : سرلشکر غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه دشمن از قدرت دفاعی مستقل ایران هراس دارد، گفت: با تفکر و روش آمریکایی ها نمی توان جنگید چرا که ارتش دست ساز آمریکا در عراق و افغانستان فروپاشید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره امنیت عملیاتی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه توان و قدرت موشکی و پهپادی ایران فوق العاده و غیرقابل تصور است گفت: دقت و نقطه زنی موشک ها به اندازه ای است که می توانیم نصف یک میز را هدف قرار دهیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا گفت: ارتش، سپاه، بسیج و سایر نیرو های مردمی ما در جنگ متولد شدند و نیرو های مسلح ما در جنگ، حیات جدیدی پیدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سرلشکر رشید گفت: با تفکر و روش آمریکایی ها نمی توان جنگید؛ چرا که ارتش دست ساز آمریکا در عراق توسط داعش و ارتش افغانستان در برابر طالبان فروپاشید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ همزمان با آغاز گرامیدشت هفته دفاع مقدس از بازی رومیزی قدرت فرماندهی و مجموعه پازل های سه بعدی تسلیحات نظامی بومی "پنجه شیر" در نمایشگاه دائمی هوا فضا رونمایی شد . ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: روزی شاهد خواهیم بود که آمریکا به سرنوشت شوروی دچار خواهد شد. آمریکا روز به روز ضعیف تر می شود. آل هاشم با تاکید بر اینکه امروز 24 درصد مردم آمریکا خواهان تجزیه آمریکا هستند، گفت: دنیا امروز در برابر قدرت موشکی ایران عاجز مانده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایرانیک تی وی نوشت: علاوه بر پهپادهای ایران، دستیابی این کشور به تکنولوژی موشک های نقطه زن با دقت بالا نگران کننده است؛ آن ها می توانند اسرائیل را هدف قرار دهند! دانلود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک فرمانده نورث کام ضمن اذعان به قدرت موشکی کره شمالی از آمادگی ارتش آمریکا برای مقابله با هرگونه حمله احتمالی از سوی پیونگ یانگ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ان شاءالله در دوره جدید وزارت دفاع همکاری ها در حوزه ارتقای قدرت موشکی سپاه گسترده خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان - موشک عیاش 250 ، یکی از انوار قدرت موشکی جبهه مقاومت است. برد این موشک ساخته شده به دست جبهه مقاومت 250 کیلومتر بوده و از قدرت تخریب بسیار بالایی برخوردار است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حالی آمادۀ حضور امیر محمدرضا آشتیانی و آغاز دورۀ جدیدی از فعالیتهای خود می شود که وی نیز همچون امیر حاتمی سابقۀ خدمت در ارتش جمهوری اسلامی را در کارنامه دارد و اینک به عنوان پانزدهمین وزیر در جمهوری اسلامی به این سمت برگزیده شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۴    
ایران پرس: قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران امروزه یکی از مولفه های موثر کشورمان در حوزه اقتدار دفاعی و منطقه ای است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۴    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا نوشت: تیم بایدن از عدم توافق با ایران هراس دارد. ایران همین الان حاضر به مذاکره درباره حضور منطقه ای و قدرت موشکی خود نیست چه برسد زمانی که یک قدرت هسته ای شود! دانلود ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشت توان موشکی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) برخلاف برآوردهای قبلی ارتش اسراییل در جنگ اخیر آسیب جدی ندیده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۶    
ایران پرس: قدرت موشکی به عنوان یکی از مولفه های اقتدار جمهوری اسلامی ایران، توانمندی ای است که در واکنش به تحریم های تسلیحاتی و نیز نیاز به عنصر قوی راهبردی در راستای بازدارندگی استراتژیک توسعه پیدا کرده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به شکست سیاست های همتای پیشین خود در قبال ایران، گفت کابینه نتانیاهو باعث شد حزب الله امروز 10 برابر قبل موشک های نقطه زن دراختیار داشته باشد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
موشک کروز قادر ، یکی از محصولات موشکی بومی جمهوری اسلامی ایران است، از این موشک کاملاً ایرانی 31 شهریور 1390 در مراسم رژه هفته دفاع مقدس رونمایی شد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، طال لیو رام تحلیلگر نظامی روزنامه معاریو در مقاله ای به قدرت موشکی حزب الله لبنان پرداخت و نوشت که علی رغم تمامی تلاش های تل آویو، اما این قابلیت حزب الله رو به جلو پیش می رود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دیوید آکس ، سردبیر بخش نظامی پایگاه آمریکایی نشنال اینترست ، در یاداشتی به بررسی قدر موشکی ایران پرداخته است. وی در یادداشت خود با اشاره به خروج آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، از برجام به بهانه اعمال محدودیت بر برنامه موشکی و تسلیحاتی ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
پرتابگرهای محفظه ای موشک های بالستیک که در حجم گسترده در حال بکارگیری در نیروهای مسلح است، برگ جدیدی از قدرت موشکی ایران است که مزیت های عمده ای از جمله افزایش حجم آتش موشکی برای سرکوب دفاع هوایی دشمن دارد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قدرت موشکی جمهوری اسلامی زیر ساخت استقرار امنیت پایدار را در کشور ایجاد کرده است، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حرکت در مسیر راهبرد ما می توانیم و ساخت محصولات دفاعی بومی، مأموریت های خود را در جهت استمرار این امنیت در کشور انجام می دهد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی با اعتراف به قدرت موشکی حزب الله لبنان اعلام کردند، این جنبش حدود 3 هزار موشک در یک روز به سرزمین های اشغالی شلیک خواهد کرد.