جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۵:۱۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان فنی و حرفه ای»

باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
مدیران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کرمانشاه و موسسه خیریه حامی بازماندگان از تحصیل استان کرمانشاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۷    
مهارت آموزی، توانمندسازی و ایجاد یک شغل جدید از مهمترین اهداف سازمان فنی و حرفه ای است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس گفت: کارگاه های فنی و حرفه ای باید تقویت شوند و ابزارهای پیشرفته را در اختیار این گارگاه ها قرار داد تا مهارت آموزان بتوانند آموزش صحیح و لازم را ببینند که این اتفاق نیز نیاز به اعتبارات و هزینه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای اردبیل گفت: عزم رسیدن به شغل و کسب روزی حلال، توانمند شدن فرد و نیز حمایت دستگاه های مربوطه همگی زمانی که در کنار هم قرار بگیرند؛ می توانند اشتغالزایی را به همراه داشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس، معاونین و مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان قم عصر امروز شنبه 6 خردادماه با حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۵    
رئیس، معاونین و مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان قم عصر امروز شنبه 6 خردادماه با حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۱    
در نشست مشترک رؤسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان فنی و حرفه ای شهرستان ورامین، راه کار های توانمند سازی ایثارگران در حوزه اشتغال و کارآفرینی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رشد 577درصدی صدور مجوز آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در دولت سیزدهم خبر داد. غلامحسین حسینی نیا گزارشی از اقدامات سازمان فنی و حرفه ای کشور از شهریورماه سال 1400 به مدت یک سال ارائه و اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اقدامات فنی و حرفه ای در کشور برای گسترش امر مهارت آموزی گفت:آغاز اجرای طرح مهارت افزایی 500 هزار نفر از دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موسوم به طرح نخلستان را در دستورکار داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از رونمایی 1237 عنوان استاندارد مهارتی با رویکرد دانش بنیان در دولت سیزدهم خبر داد و ایجاد کمیته سیاستگذاری امور بین الملل و تسهیل فرایند ایجاد آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در خارج را مهمترین دستاوردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حوزه دیپلماسی مهارت عنوان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۱    
سمنان- طی حکمی از سوی رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور مهدی زینتی به عنوان سرپرست اداره کل فنی و حرفه ای استان سمنان منصوب شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
غلامحسین حسینی نیا تغییر ساختار، برای چابک سازی مهارت آموزی در کشور را از اهداف مهم تدوین اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ایجاد اشتغال 57 درصدی مهارت آموزان سازمان فنی و حرفه ای گفت: جوانان برای ورود به بازار کار و اشتغال نیاز به یادگیری و مهارت آموزی دارند که سازمان فنی و حرفه ای زمینه این توانمند سازی را فراهم کرده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های ایلام بیان داشت :سال گذشته 400 گواهینامه مهارتی در رسته های گوناگون به شکل بدون نام برای زندانیان در این استان از سوی سازمان فنی و حرفه ای صادر شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حسینی نیا رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشورگفت: نرخ بیکاری کل سال 1401، 9 درصد می شود که کمترین نرخ بیکاری در 20 سال اخیر است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما با حضورحسینی نیا رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و آقای کریمی بیرانوند معاون وزیر کار ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی در اولین برنامه کاری امروز خود از مرکز آموزش فنی و حرفه ای تبریز بازدید کردند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: این مرکز در راستای تولید علم تلاش می کند زیرا زمینه ساز رشد تولید، افزایش بهره وری صنایع و شکوفایی اقتصادی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه رازی، در نشستی مشترک با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه، بر توسعه همکاری های علمی، پژوهشی این دانشگاه با هدف توسعه اشتغال و افزایش بهره وری دانشجویان تأکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از امضای تفاهم نامه همکاری بین صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان آموزش فنی وحرفه ای خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشارکت خیرین مهارتی را راه گشای توسعه مهارت آموزی در کشور دانست و از اهدای 10 هزار و 600 متر مربع زمین و 12 هزار و 600 متر مربع بنا به سازمان آموزش فنی و حرفه ای توسط خیرین مهارتی در سال گذشته خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۳    
صالحی نیز ضمن قدردانی از مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از وی بعنوان یکی از بنیانگذار های آموزش صنعت ساختمان یاد کرده و گفت: باتوجه به شناخت قبلی از مهندس نوری که از سال 83که بصورت جدی در کرمانشاه پایه گذار پروانه اشتغال صنعت ساختمان بوده اند امیدورایم در زمینه فنی و حرفه ای شاهد روزهای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت: بنابر پایش صورت گرفته حدود 83 درصد افرادی که در محیط واقعی کار آموزش می بینند، پس از طی دوره مهارت آموزی جذب بازار کار می شوند.
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از بین جوانان دهه شصتی منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت:در طرح نخلستان برای فارغ التحصیلان دانشگاهی که رشته های تحصیلی آنها در بازار کار مشتری ندارد طرح آموزش مهارتی در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات پیش بینی شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۹    
امروز اولین جلسه شورای مهارت شهرستان مینودشت با ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان گلستان،معاونین، بخشداران و دهیاران بخش مرکزی و کوهسارات جمعی از مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۶    
رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت: سال گذشته بیش از 95هزار نفر در طرح مهارت در محیط واقعی کار آموزش دیدند و پیش بینی ما این است که این رقم را به یک میلیون و 400هزار نفر برسانیم.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیرکار با اشاره به تحقق شعار هر دانشجو یک مهارت گفت: این شعار با توانمندسازی مهارتی محقق می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت: سال گذشته بیش از 95هزار نفر در طرح مهارت در محیط واقعی کار آموزش دیدند و پیش بینی ما این است که این رقم را به یک میلیون و 400هزار نفر برسانیم.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای با اشاره به نهضت مهارت آموزی در کشور اشاره کرد و گفت: سازمان فنی و حرفه ای برای مهارت آموزی 16 و نیم میلیون نفر در بازه زمانی پنج ساله برنامه دارد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل فنی و حرفه ای استان اردبیل از تحقق اشتغال 135 نفر و تحقق تعهدات آموزشی در بخش خصوصی و دولتی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برای افزایش مهارت آموزی دانشجویان، همکاری های دانشگاه سلمان فارسی کازرون و سازمان فنی و حرفه ای توسعه یافت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر کار با اشاره به تدوین چهار راهبرد اساسی در سازمان فنی و حرفه ای در راستای نهضت ملی مهارت آموزی از پیش بینی 3.5 میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی در سال 1402 خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جوابیه ای در خصوص گزارش آفتاب نیوز نوشته است: "تصدی بیش از یک هزار پست و عنوان مدیریتی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط پرسنل متخصص درون سازمانی، موید توجه ویژه به استفاده از ظرفیت بدنه کارشناسی و مدیریتی این سازمان اثرگذار است، که در کنار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش سازمان فنی و حرفه ای گفت: امسال برنامه ملی مهارت آموزی در راستای چهار راهبرد اصلی سازمان یعنی ارتقاء وزن اجتماعی مهارت، توسعه و تضمین کیفیت آموزش های مهارتی، تربیت نیروی انسانی توانمند و توسعه نگر و توانمندسازی مربیان تدوین شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در اقدامی بهت انگیز بیش از 6500 نفر از کارکنان سازمان فنی و حرفه ای طی کارزاری آنلاین خواستار انحلال این نهاد و پیوستن نیرو ها به دیگر نهاد های دولتی شدند، تا کنون در کشور سابقه نداشته است که پرسنل یک مجموعه به درجه ای از استیصال و ناامیدی برسند که مرگ سازمان خود را آرزو کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
غلامحسین حسینی نیا پایه و اساس تحقق شعار سال را مهارت آموزی، افزایش بهره وری و ایجاد ظرفیت اشتغال برشمرد و تحقق این مهم از رسالت های کلیدی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عنوان کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش فنی و حرفه ای مجلس ضمن تشریح آخرین وضعیت تدوین و بررسی اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر رسیدگی به وضعیت مربیان شاغل در سازمان فنی و حرفه ای و به روزرسانی تجهیزات فرسوده تأکید کرد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته به 93 هزار و 725 نفر آموزش مهارت در محیط کار واقعی ارائه شده که 34 درصد رشد نسبت به سال قبل از آن داشته است. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مطابق گزارش سازمان فنی و حرفه ای براساس هرم سنی 43 درصد شرکت کنندگان در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در سال گذشته جوانان از 21 تا 30 سال و در مقطع تحصیلی دیپلم بوده اند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۲    
آموزشگاه برق و الکترونیک فعالیت خود را از سال 1392 زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور آغاز کرد و موفق به برگزاری دوره های تخصصی فنی در زمینه نصب و تعمیرات لوازم الکتریکی و الکترونیکی شد. تلفن تماس: 02166426156 – 09053854159 ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: ایمیدرو با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور دوره های آموزشی گوهرتراشی برای 560 نفر از علاقه مندان را در 23 استان طی سال 1401 برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۰    
مدیرکل حوزه ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: 80 درصد کارکنان سازمان فنی و حرفه ای در کل کشور از افزایش 50 درصدی فوق العاده شغل بهره مند شدند
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیرکار گفت: بزرگترین چالش اشتغالزایی و کارآفرینی در کشور ساختار آموزشی کشور است. تدوین و ترسیم نظام استاد – شاگردی و توسعه مراکز آموزش جوار کارگاهی محور برنامه های سازمان فنی و حرفه ای قرار گرفته است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
غلامحسین حسینی نیا, رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با برشماری اهمیت مهارت در یافتن شغل گفت: دانشگاه معجزه نمی کند و جوانان نباید سال های طلایی عمر خود را برای استخدام در دولت از دست بدهند.باید مهارت کسب کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های خراسان رضوی گفت: 7883 زندانی در خراسان رضوی پس از شرکت در آزمون های مربوطه موفق به کسب نمره قبولی و اخذ گواهینامه مهارت شغلی از سازمان فنی و حرفه ای شده اند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش سازمان فنی و حرفه ای درباره اهمیت مهارت آموزی گفت:گزینه های مهارت افزایی را باید برای کارگران و شاغلین بنگاههای اقتصادی گسترش داد تا بتوانند تا زمانی که به انتخاب خود مایل به کار هستند، از نظر اقتصادی فعال بمانند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
غلامحسین حسینی نیا در گفت و گو با ایران اکونومیست اظهار کرد: در 11 ماهه سال گذشته در راستای آموزش در محیط واقعی کار که در بخش صنایع و صنوف به اجرا درآمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: چهار هزار و 100 استاندارد شغل و شایستگی جدید در سازمان فنی و حرفه ای تدوین شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۵    
مرصاد نیوز: جشنواره مهارت آموزی شیرینی پزی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در کوی سازمانی تیپ 181 اسلام آآبادغرب برگزار شد.