دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۱:۴۵May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همایش بین المللی»

ایبنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در افتتاحیه همایش بین المللی انقلاب اسلامی و جامعه معاصر، فرصت ها و چالش ها گفت: با همگرایی ایجاد شده در ساختار حکمرانی کشور، دوره طلایی انقلاب فرارسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
همایش بین المللی انقلاب اسلامی و جامعه معاصر؛ فرصت ها و چالش ها با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز دوشنبه 8 خرداد در دانشگاه تهران برگزار شد.
ایکنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همایش بین المللی بازار سرمایه اسلامی امروز در اسلام آباد برگزار می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی در جلسه کمیته علمی و اجرایی همایش حکمرانی متعالی در استان مرکزی: دومین همایش بین المللی حکمرانی متعالی با همکاری دانشگاه عالی دفاع ملّی و مدرسه حکمرانی شهید بهشتی، 22 خردادماه در تهران برگزار خواهد شد ...
جامعه الزهرا   ۷ ساعت پیش    
همایش بین المللی علوم انسانی اسلامی در اندیشه علامه مصباح یزدی 25 و 26 خرداد ماه در موسسه امام خمینی(ره) قم برگزار می شود.
تقریب   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
همایش بین المللی "انقلاب اسلامی و جامعه معاصر؛ فرصت ها و چالش ها" با حضور آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهید بهشتی در دومین همایش بین المللی اربعین گفت: اربعین در ایران به عنوان یک تمدن پذیرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۳    
دومین همایش بین المللی معرفت و رسالت حسینی، با موضوع اربعین حسینی و تمدن نوین اسلامی در پایتخت برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; در راستای برگزاری دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی با عنوان کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک در 25 و 26 مهرماه 1402 به میزبانی شهر مشهد، دومین نمایشگاه کسب و کار های کوچک در کتابخانه های عمومی استان قم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۸    
دومین همایش بین المللی اربعین و تمدن نوین اسلامی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری دانشگاه های کشور عراق، امروز 6 خردادماه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت: مقرر شد ذیل چهارمین همایش ملی و دومین همایش بین المللی حکمرانی متعالی، همایش" حکمرانی استانی چالش ها و الزامات در استان مرکزی برگزار شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از برگزاری همایش بین المللی آموزش پزشکی میان فرهنگی به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان سمنان در روزهای نهم و دهم خرداد در سمنان خبر داد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۳    
دومین همایش بین المللی اربعین و تمدن نوین اسلامی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری دانشگاه های کشور عراق، امروز 6 خردادماه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ششمین همایش سالانه و دومین همایش بین المللی ادیان و صلح آفرینی در هزاره سوم؛ ظرفیت ها و چالش ها از دهم تا یازدهم خرداد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۵    
معاون امور مجلس رئیس جمهور در دومین همایش بین المللی معرفت و رسالت حسینی، پیاده روی اربعین را نمونه عینی تمدن آینده اسلامی دانست و گفت: در پیاده روی اربعین عقلانیت، محبت، انسانیت، اخلاق و پیشی گرفتن در خیرات وجود دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایالت پنانگ مالزی دوازدهمین نمایشگاه و همایش بین المللی حلال را تیرماه سال جاری در حالی برگزار خواهد کرد که وزیر ارشد این ایالت اعلام کرد انتظار می رود حدود 20,000 نفر در این رویداد، شرکت کنند.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عطنا - سومین همایش بین المللی قرآن کریم و کتاب مقدس DFDS، چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402، در قالب دو پنل به صورت مجازی با مشارکت انجمن گفت وگوهای متون مقدس (دانشگاه تهران) و دانشگاه نوتردام آمریکا و مشارکت ده ها نفر از استادان و دانشجویان از کشورهای مختلف و به زبان انگلیسی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۶    
در پایان نخستین همایش بین المللی ایمنی بیمار در ارومیه، از 350 مقاله علمی ارسال شده به دبیرخانه همایش، 60 مقاله انتخاب و در قالب های مختلف ارائه شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، عباس عبادی، در اولین همایش بین المللی و چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار، اظهار داشت: هدف نظام سلامت، ارتقای کیفیت خدمات پزشکی، پرستاری و ایمنی بیمار است. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آستان مقدس کاظمین در همایش بین المللی اسلامی دین، صلح و تمدن در جاکارتای اندونزی باهدف تعامل با سایر ادیان و مذاهب و فرهنگ های متعدد شرکت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در حاشیه دومین همایش بین المللی علمی تخصصی توسعه سرمایه گذاری در کلان شهر شیراز، تفاهم نامه همکاری مابین اتاق بازرگانی فارس و شورای شهر و شهرداری شیراز منعقد شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲    
مرصاد نیوز: همایش بین المللی الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور در روز جهانی مساجد، سی مرداد ماه 1402 در تمامی مساجد استان کرمانشاه برگزار می شود .
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دومین همایش بین المللی معرفت و رسالت حسینی با عنوان اربعین و تمدن نوین اسلامی، با حمایت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، برگزار می شود.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در اولین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی استان و دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت : نهضت سوادآموزی از نوشتن عبور کرده و برگزاری همایش بین المللی رهیافت نوین سوادآموزی باید روش جدید برای فعالیت نهضت تعریف شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
همایش بین المللی انقلاب اسلامی و جامعه معاصر؛ فرصت ها و چالش ها 8 خرداد ماه 1402 توسط مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی دانشگاه تهران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دومین همایش سالانه "توسعه سرمایه گذاری در شیراز" با حضور جمعی از مسئولان، کارشناسان و صاحب نظران حوزه مدیریت شهری، شهردار بغداد و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی از ایران و سه کشور جهان، آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز در شهر باختر استان ختلان تاجیکستان سومین همایش بین المللی صادرات آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام دبیر اجرایی دبیر اجرایی اولین همایش بین المللی علمی پژوهشی حکمرانی اسلامی مبتنی بر سیره و معارف رضوی محورها و جوایز این همایش را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۰    
نخستین همایش بین المللی ایمنی بیمار با مقالات علمی از چندین کشور در ارومیه آغاز شد.
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم در نشست نخستین همایش بین المللی علمی پژوهشی حکمرانی اسلامی مبتنی بر سیره و معارف رضوی گفت: آموزه های دینی را باید در متن جامعه زنده نگه داریم و با توجه به اینکه مسئله حکمرانی در جامعه ما یک موضوع پیچیده است، نیازمند بازخوانی تخصصی برای نسل امروزی است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، سعید کریمی روز سه شنبه در گشایش همایش بین المللی انجمن علمی متخصصان زنان و زایمان در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، افزود: در هر استان باید مراکز ناباروری سطح 3 وجود داشته باشد که هم اکنون 103 مرکز ناباروری در این سطح فعالیت می کند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۷    
این نشست به منظور هم افزایی نظرات و پیشنهادات در برگزاری همایش حکمرانی اسلامی "مبتنی بر سیره و معارف رضوی" به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام؛ دبیرخانه همایش، با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن الویری عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم ...
دانشگاه بیرجند طی مکاتبه رسمی با دبیرخانه همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک، حمایت خود را از برگزاری این همایش اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷    
همایش بین المللی جایگاه سِجِستان در تمدن اسلامی در زاهدان برگزار شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۲    
به این باور رسیده ایم که خبرگان مدیریت دارایی های فیزیکی اکنون به دنبال محتوای تازه در مدیریت دارایی ها هستند و بر همین اساس در هفدهمین همایش بین المللی مدیریت دارایی های فیزیکی که مورخ 28 و 29 خرداد ماه به صورت مجازی برگزار می گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی گفت: دومین همایش بین المللی کتابخانه ها و کسب و کارهای کوچک به منظور رونق بخشی اقتصادی و حمایت از اقدامات کارآفرینی برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۶    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان گفت: همایش بین المللی اربعین و سربازان مقاومت سال 1403 در کرمان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۰    
ایسنا/ایلام دبیر اجرایی اولین همایش بین المللی علمی پژوهشی حکمرانی اسلامی مبتنی بر سیره و معارف رضوی در ایلام جزئیات برگزاری این همایش را در ایلام تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز از امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری با دانشگاه تبریز جهت برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز 2023 خبر داد و گفت: بهره مندی از ظرفیت های دانشگاهی، پیشران توسعه اقتصادی تبریز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: پژوهشگران و اساتید دانشگاه دو ماه فرصت دارند تا در همایش بین المللی مناظرات رضوی شرکت کرده و مقالات خود را به اداره کل ارشاد اردبیل ارسال کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
این نشست برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و اساتید رشته تاریخ و ادبیات با همایش قزوین شناسی برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; در راستای برگزاری دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی با عنوان کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک در 25 و 26 مهرماه 1402 به میزبانی شهر مشهد، دومین نمایشگاه کسب و کار های کوچک در کتابخانه های عمومی استان قم ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه ؛ به همت خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه و معاونت علمی و پژوهشی سپاه ناحیه کرمانشاه اولین نشست هیات اندیشه ورزی" همایش بین المللی الگوی تحقق محله اسلامی مسجد محور" به منظور بررسی، پیگیری و پشتیبانی از این همایش، با حضور اساتید دانشگاهی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۲    
در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل از پوستر همایش بین المللی مناظرات رضوی رونمایی شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
همایش بین المللی لشکر فاطمیون به مناسبت سالگرد تأسیس این لشکر پر افتخار از سوی جبهه شباب المقاومه و با حضور فرماندهان و جوانان جبهه مقاومت از هفتاد ملیت جهان در سالن همایش مدرسه عالی امام موسی کاظم (ع) قم برگزار شد.
ششمین پیش نشست دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی: کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک با موضوع نقش اطلاعات بازاریابی در موفقیت استارت آپ ها به میزبان اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: انتشار سخنان رئیس شورای راهبردی روابط خارجی و دبیر شورای عالی امنیت ملی در همایش بین المللی هندسه نظم نوین جهانی که روز های چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته در دانشگاه دفاع ملی برگزار شد، واکنش های زیادی را در فضای مجازی و رسانه ای کشور به دنبال داشته است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۷    
این نشست با حضور ایدی رییس بنیاد نخبگان استان ایلام، نجفی مدیر حراست، خورشیدی مسئول روابط عمومی بنیاد نخبگان، محمودی دبیر اجرایی و زهرایی مدیر مؤسسه مجری جشنواره در محل بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار شد.