یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۵:۱۵Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبتلا به کرونا»

ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در 24 ساعته گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 111 بیمار مبتلا به کرونا در استان یزد شناسایی شدند و طی این بازه زمانی در استان یزد مورد فوتی ثبت نشده است.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 24 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان از ادامه روند افزایشی تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در هرمزگان و بستری شدن هزار و 173 بیمار مبتلا به کرونا در استان طی هفته گذشته خبر داد.
همدان پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با فوت 2 بیمار مبتلا به کووید19 در 24 ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونایی استان همدان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به 2 هزار و 233 نفر رسید | 13 بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی 35 بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 62 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در کردستان خبر داد.
موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید-19 از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به پنج هزار و 721 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
امروز بیست و هشتم خردادماه، 5 نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 384 نفر رسید.
در شبانه روز گذشته، 111 بیمار مبتلا به کرونا در استان یزد شناسایی شدند.
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 136 مورد جدید ابتلا در 72 ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 62219 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کاشان - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 87 بیمار مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی این منطقه بستری هستند که از این تعداد، 72 بیمار در کاشان و 15 بیمار در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۱    
155 بیمار جدید مبتلا به کرونا در آذربایجانغربی شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: 114 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در بیمارستان های استان بستری شدند که 56 درصد آنها مربوط به ارومیه، مرکز استان است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس، نجمه منصوری متخصص زنان و زایمان اظهار کرد: درگیری کووید 19 در مادر باردار التهاب در ناحیه جفت را ایجاد می کند. در واقع تمام مشکلاتی که در رابطه با این بیماران داریم؛ همین التهاب است، زیرا در این شرایط آب دور جنین کاهش پیدا کرده و باعث مرگ داخل رحمی می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۴    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 337 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر 235 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان علوم پزشکی گیلان با هشدار نسبت به افزایش تعداد بیماران کرونایی بستری در استان، گفت: در حال حاضر 205 بیمار کرونایی در بیمارستان ها بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا 29 خردادماه را تشریح کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، دکتر عبدالرسول همتی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران، آخرین آمار وضعیت شیوع کرونا ویروس در استان فارس تا صبح امروز را اعلام و اضافه کرد: از بین کل 287 هزار و 314 بیمار مبتلا به کرونای شناسایی شده در استان فارس 128 هزار و 199 مورد مربوط به شهرستان شیراز بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: طی 24 ساعت گذشته 8 بیمار مبتلا به کرونا در استان کرمان فوت کرده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 19 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که شش نفر اهل کاشان هستند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ نداده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، طی 24 ساعته گذشته و تا ظهر امروز 29 خرداد ماه، متاسفانه دو نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان فوت شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۵    
اردبیل(پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد طی شبانه روز گذشته 3 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی این استان فوت کرده اند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ؛ شهرام حبیب زاده ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت از جانباختن 108 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 47 بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده و 7 مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی 24 ساعت اخیر یک هزار و 183 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد تست 337 نفر قطعی کرونا بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: امروز مورد جدیدی از فوت در بین بیماران مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی به ثبت نرسید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 377 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد. آرش نجیمی با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته ...
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و 86 هزار و 974 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 108 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 82 هزار و 854 نفر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از فوت سه بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در همدان خبر داد و گفت: حال 35 بیمار وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 62 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
کرونا و آسم علائم هشدار دهنده یکسانی دارند ولی مهمترین تفاوت آن ها دمای بدن است و اگر تب دارید ، ممکن است مبتلا به کرونا باشید زیرا تب علامت ذکر شده کرونا است اما به عنوان نشانه آسم شناخته نمی شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : اگرچه هنوز درمانی قطعی برای بیماری کرونا کشف نشده است اما مطالعات انجام شده نشان می دهد برخی از اقدامات مانند درمان پلاسما می تواند تا حد زیادی برای درمان کرونا مفید باشد. این موضوع به طور خاص برای افراد پر خطر مانند بیماران سرطانی صدق می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 3 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل فوت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته در شهرستان های کاشان و آران وبیدگل 12 مبتلای جدید و شبی بدون قربانی کرونا در کاشان و آران و بیدگل سپری شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، فاطمه نوروزیان بیان داشت: چهار نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 379 نفر رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: پنج بیمار مبتلا به کرونا ، جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست دادند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین 227 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان قزوین بستری هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا – رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 784 مورد جدید ابتلا به کرونا در سیستان و بلوچستان شمار مبتلایان این ویروس در استان به 45 هزار و 56 نفر رسید. ...
زرک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به اخذ آرای بیماران کرونایی در 12 صندوق ویژه، از برگزاری طرح حامیان سلامت با حضور اعضای این جمعیت خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۳    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته 4 نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان هرمزگان جان باختند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: سرگئی سابیانین شهردار مسکو اعلام کرد که تقریبا 90 درصد افرادی که در پایتخت روسیه به کرونا مبتلا شده اند، با ویروس هندی به این بیماری ابتلا یافته اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۳۱    
امروز بیست و هشتم خردادماه، چهار نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 379 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته، بیش از 170 بیمار مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی گلستان:تعداد بیماران کرونایی گلستان به 310 نفر رسیده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همچنین از دیروز تا امروز 28 خرداد و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 10 هزار و 100 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که هزار و 357 نفر از آن ها بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون علوم پزشکی شیراز از بهبودی 261 هزار و 887 بیمار مبتلا از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در فارس خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۱۵    
شریفی با بیان اینکه با حضور همکاران حوزه سلامت در حوزه های انتخابیه بر کلیه پروتکل های بهداشتی نظارت می شود گفت: قرار است صندوق های سیار به منازل افراد مبتلا به کرونا بروند تا آنها هم در رای گیری شرکت کنند.