یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۵:۵۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل کرونا»

دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس گفت: تلاش و مدیریت جهادی دکتر عین اللهی به دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران آبرو داد و مساله واکسیناسیون گسترده و کنترل کرونا که به مدد مدیریت وزیر بهداشت، معاونین، روسای دانشگاه ها و مسئولان حوزه سلامت به دست آمد، طلیعه این دولت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۷    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی از پیدا شدن امیکرون در استان خبر داد و گفت: از مجموع 77 آزمایش امیکرون که در طی 24 ساعت گذشته در استان انجام شده متأسفانه هفت مبتلای جدید شناسایی شده است.
در برنامه سخن امروز از رادیو هندی معاونت برون مرزی موضوع اقدامات دولت هند در کنترل ویروس کرونا و بی احتیاطی و عدم رعایت توصیه های ایمنی و بهداشتی از سوی برخی گروه ها و دستجات مورد بررسی قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد گروه بیماری های عفونی دانشکده علوم پزشکی تهران گفت: تزریق دوز های یادآور 3 تا 6 ماه بعد از دوز دوم، سبب افزایش ایمنی بدن می شود.
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اقدامات بجای دولت سیزدهم برای کنترل بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم انجام واکسیناسیون گسترده بود اما دیگر اقدام مؤثر و دقیق دولت برای مهار بیماری منحوس کرونا، اجرای طرح هایی برای کنترل کرونا بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران از اجرای طرح جدید کنترل هوشمند کرونا با همکاری دستگاه های بهداشتی و اجرایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: در شبانه روز گذشته 83 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین وزیر کشور در قرارگاه عملیاتی ستاد کرونایی کل کشور گفت: درخواست تشکیل یک قرارگاه جدید برای کنترل کرونا را داده ایم و هفته آینده تصویب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: در 24 ساعت گذشته 28 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در پایگاه مراقبت بهداشت مرزی دوغارون از نحوه مراقبت و کنترل کرونا و دیگر بیماری های واگیر مسافران ورودی از این مرز بازدید نمود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
امام جمعه گنبدکاووس گفت: در نشست مجازی که آیت الله رئیسی با جامعه مدرسین داشته اند این مژده را به مدرسین و علما داده اند که بالاخره نرخ شتاب تورم رو به سراشیبی و کم شدن گذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تغذیه، واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل ها 3 رکن اصلی در پیشگیری از کرونا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۳    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: از مجموع آزمایشات انجام شده برای تشخیص کرونا در استان طی 24 ساعت گذشته 53 بیمار جدید شناسایی شدند.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: مشارکت مردم در کنترل کرونا در کشور نقشی موثر و با اهمیت را ایفا می کند و رعایت پروتکل های بهداشتی و تکمیل واکسیناسیون گروه های هدف بسیار مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۷    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: تاکنون 94 هزار و 732 نفر دز سوم(یادآور) کرونا را در استان دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۹    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی از فوت یک بیمارکرونایی در استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: از مجموع 373 تست ملکولی و سریع 49 مورد جدید کرونا شناسایی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: از جدیّت رئیس جمهور و همکارانشان برای کنترل کرونا و اجرای فرمایشات رهبر انقلاب در این باره تشکر می کنم، اینکه امروز تعداد فوتی های در اثر بیماری کرونا به تعداد انگشتان دست کاهش پیدا کرده قابل تقدیر و تحسین است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: به لحاظ کیت تشخیص اُمیکرون (سویه جدید ویروس کرونا) در این استان مشکلی وجود ندارد و آزمایشگاه ویروس شناسی بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند در این زمینه فعالیت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: محموله جدید دو هزار دُزی واکسن پاستو کووک پلاس وارد استان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: اولویت اول در این شهرستان، کنترل کرونا و حفظ جان مردم است بنابراین رعایت پروتکل های بهداشتی باید تشدید شود.
ملیت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۳    
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هرچند که در کشور ما، وضعیت واکسیناسیون چه به لحاظ تامین واکسن و هم به دلیل میزان مصرف آن، سبب کاهش قابل توجه میزان ابتلا و مرگ ناشی از کووید شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هرچند که در کشور ما، وضعیت واکسیناسیون چه به لحاظ تامین واکسن و هم به دلیل میزان مصرف آن، سبب کاهش قابل توجه میزان ابتلا و مرگ ناشی از کووید شده است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت با اشاره به فعالیت های مدافعان سلامت در دوران کرونا گفت: مدیریت مدافعان سلامت در کنترل کرونا جهادی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: تاکنون 15 درصد افراد بالای 12 سال در این استان که جامعه هدف واکسیناسیون هستند، دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: اکنون پس از موفقیت دولت در حوزه مقابله با کرونا و سلامت، معیشت و اقتصاد اولویت اول دولت است و با تمام توان برای بهبود شرایط معیشتی و اقتصادی مردم تلاش می کند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به ضرورت آمادگی برای احتمال وقوع پیک ششم کرونا، گفت: اولویت ما این است که طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا تقویت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۶    
رحیم زارع با اشاره به افزایش ایمنی جامعه در برابر کرونا و پوشش گسترده واکسیناسیون کرونا، دستیابی این موفقیت را حاصل تلاش شبانه روزی مجموعه وزارت بهداشت خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: تاکنون سویه اُمیکرون در خراسان جنوبی گزارش نشده است اما تزریق دُز سوم واکسن کرونا و استفاده از ماسک به منظور پیشگیری از شیوع این سویه ضروری است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۶    
دبیر قرارگاه کنترل کرونا آذربایجان غربی گفت: در شبانه روز گذشته بستری های کرونایی در ده شهر استان به صفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: با توجه به اهمیت واکسیناسیون در کاهش همه گیری ویروس کرونا تاکنون 85 درصد جامعه هدف بالای 12 سال استان نوبت اول واکسن را دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت:در شبانه روز گذشته 56 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۲    
کرمانشاه - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در چند ماه اخیر با درایت رییس جمهوری و همکاری مجلس و دولت توانست گام بلندی را برای کنترل کرونا بردارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا تامین مالی تست های رایگان و سریع ویروس کرونا را منتفی اعلام و تاکید کرد که دولت نمی تواند همه اقدامات برای کنترل کرونا را رایگان انجام دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۹    
جمالیان گفت: گام ششم طرح جهادی و سلامت شیهد سلیمانی باهدف کنترل کرونا و تمرکز بر اُمیکرون در استان مرکزی اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۱    
گروه استان ها_ استاندار فارس گفت: کیت های تشخیصی امیکرون جامع نیست علاوه بر آن تعداد محدود است بنابراین دستگاه های اجرایی در این زمینه بیش از گذشته کمک کنند.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بدری با قدردانی از عملکرد دولت سیزدهم در مدیریت بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: درکنار سیاست خارجی، عملکرد دولت در بخش بهداشت و درمان، علی الخصوص واکسیناسیون کرونا هم ستودنی بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سمنان گفت: لازم است تا به منظور پیشگیری و کنترل کرونا ، طرح شهید سلیمانی با محوریت بسبج و بدون هیچ ساده انگاری با همکاری و پشتیبانی کامل دستگاه ها انجام شده و انجام این طرح به صورت روزانه در سطح استان رصد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: از مجموع 412 تست ملکولی و سریع 46 مورد جدید کرونا شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آبادان- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر کشور با تشریح فعالیت های این نهاد در راستای مبارزه با کرونا گفت:فعالیت نیروهای هلال احمر در مناطق مرزی کشور برای کنترل کرونا و قرنطینه افراد آلوده به این ویروس افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی با اشاره به شناسایی 62 بیمار جدید کرونایی طی 24 ساعت گذشته در خراسان جنوبی گفت: یک نفر نیز در شبانه روز گذشته فوت کرد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۸    
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در هفته های آینده میزان تزریق دز سوم واکسن کرونا افزایش می یابد، گفت: در حال حاضر کرمان در وضعیت خوبی به لحاظ کنترل کرونا قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۸    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از روند کاهشی موارد ابتلا به کرونا در استان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: سویه جدید کرونا به نام امیکرون از کشور بوتسوانا در قاره آفریقا شروع و به سرعت جهان را امیکرونی کرد. شهرهای به وضعیت ویژه کنترل کرونا بازگشت. امیکرون وارد ایران شده و سرعت درگیر کردن مردم نیز با این سویه کرونا رو به افزایش است ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستورالعمل شیوه نامه های بهداشتی مبارزه با کرونا، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در سینماها و سالن های تئاتر و نمایش را اعلام کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی اظهار کرد: با استقبال مردم از دز سوم واکسن کرونا مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در بیرجند افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سخنگوی ستاد کرونای استان البرز گفت: خوشبختانه البرزی ها همکاری خوبی در تزریق دز سوم دارند که همین امید را برای کنترل کرونا افزایش داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: با استقبال مردم از تزریق دُز سوم واکسن کرونا و برداشتن محدودیت سنی، مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در بیرجند از 2 به پنج مرکز افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۸    
درپی شیوع دوباره کرونا در یکی از شهرهای چین، نهادهای انظباطی دولت مرکزی برخی از مدیران مقصر را با حکم تعلیق یا اخراج مجازات کرده اند.
میگنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر برد تخصصی روانشناسی بالینی کمیته کنترل کرونا با بیان اینکه درجه ای از نگرانی، تضمینی برای رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابل امیکرون است، گفت: باید افکارمان را مدیریت کنیم و نگران باشیم اما اجازه ندهیم این نگرانی به ترس و اضطراب تبدیل شود.