یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۷:۱۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجمعات»

خبر آنلاین   ۲۶ دقیقه پیش    
دیده بان ایران نوشت: ناصر ایمانی درباره اعتراضات سال 1401 در کشور گفت: وقتی اجازه برگزاری تجمعات داده نمی شود، این ها به مرور جمع می شود و اعتراض مساوی می شود با خشونت. یعنی در ایران امروز معترضان و همه کسانی که به چیزی معترض هستند، فکر می کنند مثلا تا یک سطل آشغال آتش نزنند، کسی آنها را نمی بیند.
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حداد عادل گفت: طبق آماری که از تعداد تجمعات داده اند در هیچ نقطه بیش از 50 نفر در تجمع شرکت نکردند که نشان می دهد فراجا و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی بسیار خوب و با تدبیر عمل کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با تأکید بر وجود یک متولی مرجع برای مدیریت شهرها و روستاها گفت: دولت جایی برای مدیریت یکپارچه شهری و روستایی در لایحه برنامه هفتم ندیده بود که کمیسیون با ارائه پیشنهادی این جایگاه را مشخص کرد که در صحن علنی به آن رسیدگی می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
غلامعلی حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: از ماه ها قبل دیدید که چه آواری از تبلیغات و تحریکات از ماهواره ها و شبکه های اجتماعی و ... انجام شد تا عده ای را فریب دهند و در روز 25 شهریور به خیابان بکشانند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳    
مدعیان دروغین طرفداری از مردم در رسانه های معاندشان اعتراف کردند که تجمعات ضدایرانی در نیویورک شکست خورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شکست و اختلافات عمیق اپوزیسیون با یکدیگر در نیویورک کار را به جایی رسانده که صدای کارشناسان شبکه های معاند فارسی زبان را هم اینبار درآورد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم از قم، به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سردار محمد رضا موحد امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پیرو اغتشاشات سال گذشته که منجر به شکل گیری تجمعات اعتراضی شعاردهی و ناآرامی در استان شد ...
پیرو اغتشاشات سال گذشته که منجر به شکل گیری تجمعات اعتراضی شعاردهی و ناآرامی در استان شد، سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) به منظور شناسایی عناصر میدانی و سرشبکه های اصلی این ناآرامی ها وارد عمل شده و با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری هسته اصلی تیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حضور رئیس جمهور کشورمان در آمریکا گروه های ضد انقلاب در تدارک تجمعاتی بودند اما ظاهرا تلاش هایشان در این زمینه موفق نبوده و آنها را در موضع ضعف قرار داده است!
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: رئیس جمهور گفت: بی توجهی مردم به فراخوان تجمعات از سوی معاندان در 25 شهریور شکست دیگری برای توطئه گران علیه امنیت جمهوری اسلامی ایران بود. ...
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی که به منظور شرکت در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، عصر روز دوشنبه به وقت محلی با جمعی از اندیشمندان سیاست خارجی آمریکا دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: بی توجهی مردم به فراخوان تجمعات از سوی معاندان در 25 شهریور شکست دیگری برای توطئه گران علیه امنیت جمهوری اسلامی ایران بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۴    
کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی این هفته قرار است لایحه نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها را با حضور کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذی ربط بررسی کند تا شاید طلسم این لایحه شکسته شود؛
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس از تصویب کلیات طرح تجمعات مسالمت آمیز در این کمیسیون خبر داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ یک سال از آشوب های 1401 گذشته است؛ آشوبی که ضد انقلاب در آن تمام تلاش خود را به کار بست تا سنگین ترین ضربه را به جمهوری اسلامی ایران وارد کند. این آشوب اما از گفتمان مشخصی دفاع نمی کرد؛ هیچ ایده و طرح راهبردی ای نیز پشت خود نداشت ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین برای برگزاری تجمعات خود یک شیوه مرسومی همچون دادن وعده های مالی دارد اما درحال حاضر این شیوه دیگر جوابگوی نیاز آنها نیست.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۸۳ سایت دیگر  
پیرو انتشار مطلبی جعلی منتسب به سازمان پزشکی قانونی کشور که در شبکه های اجتماعی به عنوان نامه این سازمان در خصوص مرگ مرحومه نیکا شاکرمی منتشر شده است، به اطلاع می رساند اساساً چنین نامه ای وجود خارجی نداشته و صدور آن نیز قویاً تکذیب می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شاهرود_دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود با اشاره به سالگرد اغتشاشات پاییز 1401 اعلام کرد: کسانی که در تجمعات غیر قانونی امسال دستگیر شوند، مجازاتشان سنگین خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان شبکه های فارسی زبان خارجی برای تجمعات سراسری در ایران با شکست مواجه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مجریان شبکه من و تو که در پی آشوب سازی هستند با واکنش شهروندان مواجه شدند که اظهار می کنند که در شهر خبری از تجمعات نیست.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
با تلاش مأموران پلیس فتا و یگان ویژه تبریز، ادمین یک صفحه اینستاگرامی که اقدام به صدور فراخوان برای تجمع کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۳:۱۲    
در حالی که خبر دستگیر صدها نفر در 48 ساعت گذشته به شکل رسمی از سوی نهادهای امنیتی منتشر شده ، شهرهای ایران در سالگرد مهسا امینی 24 ساعت نسبتا آرامی را تجربه کرده است. ...
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پلیس آذربایجان شرقی: آنچه در مراسم سالگرد فوت آیلار حقی به وقوع پیوست، رفتار مشکوک یک زن بود که از فاصله دورتر از مزار وی اقدام به عکاسی و فیلم گرفتن از مراسم می کرد؛ رفتاری که توجه مأموران اطلاعات یگان ویژه را به خود جلب کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا، خبرگزاری دولت، در متنی که با عنوان گزارش میدانی منتشر شده است به تجمعات غروب 25 شهریور در تهران پرداخته است که در ادامه می خوانید: از ظهر امروز عده ای در برخی مناطق تهران از جمله محدوده انقلاب تا میدان فردوسی سعی بر ملتهب کردن اوضاع داشتند اما هسته اولیه این التهابات با حضور به موقع و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۳    
استانها– ایرنا - با وجود تبلیغات و فراخوان وسیع رسانه های معارض و معاند برای برگزاری اعتصاب و اعتراض سراسری در سالگرد درگذشت "مهسا امینی" مردم ایران با حضور نیافتن در میادین و خیابان های شهرهای مختلف به این فراخوان ها پاسخ منفی دادند و پروژه دشمنان یکبار دیگر با شکست روبرو شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
برخی رسانه ها با انتشار ویدئویی از تجمعات پراکنده در برخی نقاط کشور خبر داده اند. در روزهای اخیر، نیروهای امنیتی حضور گسترده و سنگینی در سطح شهرهای کشور دارند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
عامل نشر فراخوان علیه نظام و دعوت به تجمع غیرقانونی در شهرستان هندیجان دستگیر و روانه زندان شد. عامل نشر فراخوان علیه نظام و دعوت به تجمع برای 25 شهریور دستگیر شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۲    
محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، در گفت وگو با تابناک درباره اهمیت پرداختن به طرح ساماندهی تجمعات بیان کرد: اعتراض سیاسی، اجتماعی و ... در هر جامعه ای وجود دارد؛ اما باید بین اعتراض و اغتشاش تفاوت قائل شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه ای ضمن تقدیر از زائران و مسوولان برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی اربعین، تاکید کرد: حضور حماسی و عاشقانه میلیون ها زائر حسینی در پیاده روی اربعین، این مراسم را به یکی از باشکوه ترین و کم نظیرترین تجمعات انسانی در جهان امروز تبدیل نموده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در 20 شهریور در مراسم سالگرد تولد آیلار حقی دختری که سال گذشته بر اثر سقوط در محل گودبرداری جنب برج مسکونی 31 طبقه شهران تبریز فوت کرده بود( اما ضد انقلاب که به دنبال کشته سازی بود مدعی شده بود که آیلار در تجمعات به دست نیروهای انتظامی کشته شده است) اتفاقی که به وقوع پیوست رفتار مشکوک یک زن بود که ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشکدگان علوم دانشگاه تهران نرم افزار ارتقاء یافته پیشگویی تمایل و استعداد تشکیل تجمعات پروتئینی- پپتیدی را برای پیشگیری از بیماری هایی مثل آلزایمر، پارکینسون و دیابت نوع 2 طراحی کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۹    
وزارت اطلاعات ایران با اشراف اطلاعاتی تعدادی از لیدرهای تجمعات ضد ایرانی خارج از کشور را دستگیر کرد.
حسین رشیدیان فعال دانشجویی در صفحه شخصی خود در ویراستی در خصوص دستگیری لیدرهای خارج نشین تجمعات خارج از کشور نوشت: به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ با عضویت در شبکه های اجتماعی خبرنامه دانشجویان ایران از آخرین اخبار مطلع شوید
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سربازان گمنام وزارت اطلاعات طی عملیاتی پیچیده و دقیق لیدرهای تجمعات ضدایرانی را که در کشورهای مختلف اقدام به فعالیت علیه ایران میکردند را دستگیر کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱    
ماموران جان بر کف وزارت اطلاعات تعدادی از لیدرهای تجمعات ضد ایرانی خارج از کشور را دستگیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
رکنا: سربازان گمنام وزارت اطلاعات طی عملیاتی پیچیده و دقیق لیدرهای تجمعات ضدایرانی را که در کشورهای مختلف اقدام به فعالیت علیه ایران میکردند را دستگیر کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
انتشار شش سند مهم از شورای انقلاب، برنامه هفتم؛ کات، دومینوی منطقه ای علیه اسرائیل، کریدور هند تغییر بازی در خاورمیانه، یارگیری به سبک پوتین، وضعیت بسیار بحرانی آب در سیستان و بلوچستان، آژیر خطر برای جنگل های ایران ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۲:۱۶    
سربازان گمنام وزارت اطلاعات طی عملیاتی پیچیده و دقیق لیدر های تجمعات ضدایرانی را که در کشور های مختلف اقدام به فعالیت علیه ایران میکردند را دستگیر کردند. در فیلم زیر جزئیات بیشتری از این عملیات بیان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۳:۰۹   + ۷۶ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با اشراف اطلاعاتی تعدادی از لیدرهای تجمعات ضد ایرانی خارج از کشور را دستگیر کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر کشور از تهیه لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمای ها و ارسال آن به مجلس خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۰    
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
بررسی لایحه نحوه برگزاری تجمعات و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران، در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر ایران از جمله 5 جمعیت ملی بزرگ و پر مسئولیت در میان جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر در دنیاست و تجربیات آن در عملیات های سلامت در تجمعات انبوه کم نظیر است.