جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۲۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان اورژانس»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن 18 نفر در حادثه تصادف زنجیره ای در آزادراه قم گرمسار خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: نیروهای اورژانس گاهی به سبب ترافیک سنگین معابر با تاخیر به بیمار می رسند و به همین دلیل با خشم همراهان بیمار مواجه و مرد ضرب و شتم قرار می گیرند، سالانه حداقل با بیش از 40 مورد از این نوع حوادث مواجه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور در کنفرانس مطبوعاتی کمیته بهداشت و درمان ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال امام(ره) با اشاره به تمهیدات انجام شده در این کمیته، از آمادگی کامل کادر بهداشت، درمان و اورژانس پیش بیمارستانی برای خدمات دهی هرچه بهتر به مردم و زائران مرقد مطهر طی روزهای 13 و 14 خردادماه جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از آماده باش کامل اورژانس کشور برای مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۵    
اراک- خبرنگار کیهان: رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 3 هزار و 500 دستگاه آمبولانس در راستای تقویت خدمات اورژانسی و درمانی کشور به ناوگان اورژانس اضافه می شود. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان اورژانس کشور از استخدام 3500 نیروی عملیاتی جدید در اورژانس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور، از استخدام 3500 نیروی عملیاتی در اورژانس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تشکیل مجمع خیرین اورژانس کشور، از افزوده شدن 1500 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور تا سال آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به اینکه در برخی شهر ها و مناطق خدمات دهی اورژانس با آمبولانس امکان پذیر نیست؛ اورژانس موتوری را برای تسریع در ارائه خدمات بهینه و ارزان تر به مردم راه اندازی کرده ایم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور کمبود نیروی انسانی متخصص را ازمهمترین چالش پیش روی این سازمان بیان کرد و گفت: این سازمان با کسری 15 هزار نیروی متخصص روبرو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۲    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به اینکه در برخی شهر ها و مناطق خدمات دهی اورژانس با آمبولانس امکان پذیر نیست؛ اورژانس موتوری را برای تسریع در ارائه خدمات بهینه و ارزان تر به مردم راه اندازی کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵    
رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی هزار و 400 پایگاه اورژانس دیگر در کشور در صورت تامین اعتبار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تشکیل مجمع خیرین اورژانس کشور از افزایش 1500 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور تا سال آینده خبر داد.
رئیس سازمان اورژانس کشور از اختصاص بیش از سه هزار مجوز استخدامی در آزمون پیش روی وزارت بهداشت به حوزه اورژانس خبر داد و گفت: جذب و بکارگیری و توزیع مناسب نیروهای اورژانس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان این که برای تقویت زیرساخت های این سازمان به حمایت مجلس نیاز جدی داریم، گفت: سالانه پنج میلیون مأموریت فعال در سطح کشور توسط سازمان اورژانس ثبت می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۸    
رئیس سازمان اورژانس کشور، گفت: تکنیسن های اورژانس کار کردن در شهرستانها را به تهران به دلیل شرایط اقتصادی ترجیح می دهند و به همین دلیل با کمبود نیروی انسانی در پایگاههای اورژانس پایتخت مواجه هستیم.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور در ششمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت که در محل سالن امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اصابت صاعقه به 23 نفر از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: آمار مصدومان ناشی از اصابت صاعقه طی 48 ساعت گذشته به 6 نفر رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اصابت صاعقه به 23 نفر از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: آمار مصدومان ناشی از اصابت صاعقه طی 48 ساعت گذشته به 6 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: از ابتدای سال تا کنون، به دنبال وقوع صاعقه، 23 ماموریت توسط تکنیسین های اورژانس انجام شده است.
اولین جلسه کمیته اربعین حسینی(ع) روز گذشته با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور به عنوان رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین و اعضای این کمیته برگزار شد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پروژه ساخت بزرگترین پایگاه هوایی اورژانس کشور در شهر امیرکبیر اراک با 2700 مترمربع وسعت امروز با حضور جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور، استاندار مرکزی، اسدی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی و سایر مسئولین مربوطه آغاز شد. ایران نژاد رئیس اورژانس استان در این رابطه گفت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۷    
عملیات اجرایی ساخت پایگاه اورژانس هوایی شهر جدید امیرکبیر با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور در نخستین روز هفته فرهنگی امیرکبیر آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پایگاه و پدبالگرد اورژانس هوایی شهید میرزایی شهر جدید امیرکبیر با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور، استاندار و شماری از مدیران استان مرکزی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: مجوز واردات هزار دستگاه آمبولانس توسط خیرین، از دولت گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: این سازمان در نظر دارد در راستای تقویت خدمات اورژانسی و درمانی، 3500 آمبولانس را به ناوگان اورژانس اضافه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۶    
عملیات اجرایی فازم دوم پایگاه اورژانس هوایی شهید منصور وطن پور شهر اراک با حضور رئیس سازمان اورژانس کلنگ زنی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/مرکزی جایگاه سوخت گیری اورژانس 115 استان مرکزی با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور در اراک افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از خرید 1500 دستگاه آمبولانس طی امسال و سال آینده در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: یکی از برنامه های در نظر گرفته شده ورود یک هزار و 500 دستگاه آمبولانس طی دو سال به ناوگان اورژانس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور، در اولین نشست هم اندیشی مجمع خیرین اورژانس کشور، ابراز امیدواری کرد با همراهی خیرین سلامت، کاستی ها و کمبودهای اورژانس کشور مرتفع شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مسئولان اورژانس تاجیکستان و عراق که برای حضور در نشست گروه 5 در تهران حضور داشتند، با جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور، دیدار و گفت وگو کردند. رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان دستاوردهای این سازمان به ارائه توضیحاتی در زمینه فرآیند خدمت رسانی اورژانس 115 به هموطنان پرداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از تدوین و ابلاغ دستورالعمل تخصصی خدمت رسانی به افراد طیف اتیسم به تمام مراکز اورژانس در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس سازمان اورژانس کشور با استقرار مجدد بالگرد امدادی دائم در استان ایلام خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: کد ویژه تماس با اورژانس برای افراد طیف اُتیسم طراحی شده است تا به محض این تماس ما متوجه شویم خدمت گیرنده یک فرد طیف اُتیسم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: کد ویژه تماس با اورژانس برای افراد طیف اتیسم طراحی شده است تا به محض این تماس ما متوجه شویم خدمت گیرنده یک فرد طیف اتیسم است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از آماده باش سراسری سازمان اورژانس کشور برای خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان اورژانس کشور از آماده باش سراسری سازمان اورژانس کشور برای خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از آماده باش سراسری سازمان اورژانس کشور برای خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار و ارقام ارائه شده از سوی رئیس سازمان اورژانس کشور از طرح سلامت نوروزی نشان می دهد ورودی بیمارستان ها در نوروز 46 درصد افزایش داشته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳    
آمار و ارقام ارائه شده از سوی رئیس سازمان اورژانس کشور از طرح سلامت نوروزی نشان می دهد ورودی بیمارستان ها در نوروز 46 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به رشد 46 درصدی ورودی بیمارستان ها در نوروز 1402، گفت: در تعطیلات نوروزی 4.5 میلیون نفر ورودی به بیمارستان ها داشتیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: حدود یک میلیون بررسی و بازرسی از اماکن بهداشتی و رستوران اقامتی انجام شد که از این تعداد 20 هزار مورد به قوه قضاییه معرفی و سه هزار و 400 مورد پلمب شدند.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور، از آماده باش نیروهای اورژانس برای مقابله با سیل احتمالی در مناطق غربی کشور خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از آماده باش نیروهای این سازمان برای مقابله با سیل احتمالی در مناطق غربی کشور خبر داد.