پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۶:۵۰Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز بیمارستانی»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 482 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 80 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عباسعلی کریمی، در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر ضرورت توزیع عادلانه بیماران در بیمارستان های تحت پوشش تاکید کرد و افزود: مسافرت های نوروزی هنوز تأثیر خود را بر میزان بستری بیمارستان ها نشان نداده است و لذا این عادلانه نیست که بخواهیم در برخی از مراکز بیمارستانی همچون ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 359 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 55 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 487 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 55 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد که شهرستان اردبیل در آخرین ارزیابی ستاد ملی کرونا در وضعیت نارنجی و پرخطر شیوع کرونا قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که حدود 70 درصد بیماران با تشخیص مثبت کووید-19 در مراکز بیمارستانی استان با ویروس جهش یافته انگلیسی درگیر هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به رشد 35 درصدی تعداد بیماران بستری در مراکز بیمارستانی گیلان، گفت: 95 بیمار طی شبانه روز گذشته بستری شده اند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سلامت فارس: از 29 اسفند 1399 تا تاریخ 10 فروردین ماه 1400 با توجه به نیاز مراکز درمانی و تعطیلات رسمی، هیات امنای صرفه جویی ارزی به صورت مداوم در حال خدمت رسانی بوده تا نیاز مراکز بیمارستانی و درمانی کشور را تامین کند. ...
زرک   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان گفت: در تعطیلات نوروزی در شهرستان های خرم آباد، بروجرد، دورود و الیگودرز مراکز بیمارستانی شبانه روزی به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمت رسانی به بیمه شدگان، مستمری بگیران و اقشار مختلف مردم هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سی ان ان اعلام کرد در اردن مردم از مرگ هموطنان خود به علت کمبود کپسول های اکسیژن در مراکز بیمارستانی و درمانی به خشم آمده اند.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در حالی که یکی از مهمترین دغدغه های شهروندان بانه ای از گذشته های دور تاکنون، نبود مراکز بیمارستانی و ضرورت مراجعه به شهرهای دور و نزدیک بود، چند سال قبل با بهره برداری از بیمارستان دوم شهرستان بانه موسوم به بیمارستان رازی انتظار می رفت ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - شرکت بیمه کوثر هزینه اسناد تحویلی مراکز بیمارستانی طرف قرارداد را پرداخت کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شرکت بیمه کوثر در شرایط خاص شیوع ویروس کرونا، به تعهدات مالی خود در برابر مراکز بیمارستانی طرف قرارداد تا پایان بهمن ماه 1399، به طور کامل عمل کرد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: سال گذشته در جریان حوادث چهارشنبه پایان سال در مجموع 37 نفر در استان اصفهان مصدوم و به بیمارستان های سطح استان مراجعه کردند و یا توسط واحدهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی به مراکز بیمارستانی منتقل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: چاپ دفترچه های بیمه سلامت از ابتدای اردیبهشت ماه 1400 متوقف می شود و همه مراکز بیمارستانی دولتی و غیر دولتی این استان در روزهای آینده به طرح نسخه نویسی الکترونیکی می پیوندند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر فرهاد سلطانی بیان کرد: به دنبال افزایش مراجعه بیماران مبتلا به کرونا به مراکز بیمارستانی اهواز، از جمعه شب 50 تخت به بیمارستان گلستان اضافه کردیم تا پاسخگوی مراجعه کنندگان باشیم. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۹    
فتحی از بستری 34 بیمار بدحال کرونایی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: این بیماران بدحال کرونایی در مراکز درمانی و بیمارستانی البرز بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از فوت برخی از بیماران مبتلا به کرونا در نخستین روزهای مراجعه به مراکز بیمارستانی خبر داد و گفت: بررسی علت ها نشان می دهد این افراد علیرغم داشتن علائم کرونا، در خانه خوددرمانی کرده و به مراکز بهداشتی مراجعه نکرده اند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالی کادر درمان امیدوار به استفاده از واکسن بودند، سهمیه بندی مراکز بیمارستانی با توجیه کمبود واکسن های وارداتی سبب شده است بسیاری از بیمارستان هایی که پذیرای بیماران مبتلا به کرونا در یک سال گذشته بوده اند از دریافت واکسن محروم شوند
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲    
فتحی با اعلام خبر بستری 32 بیمار بدحال کووید 19 در البرز گفت: اکنون 299 بیمار کووید 19 در مراکز درمانی و بیمارستانی استان البرز تحت مراقبت درمانی قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: با توجه به شرایط کرونایی وبا هماهنگی و همکاری دستگاه های مربوطه، آبرسانی به مراکز درمانی و بیمارستانی اهواز از طریق تانکرهای سیار در حال انجام است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: متاسفانه این خبر خوشایندی نیست که مردم به علت بی اعتمادی نسبت به بیمارستان های زاهدان وادار شوند برای درمان به مراکز بیمارستانی استان های مجاور سفر کنند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۸    
دو نفر از پرستاران مراکز بیمارستانی باغ ملک خوزستان و بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از آغاز موج سوم کرونا با شیوع کرونای انگلیسی در اصفهان هشدار داد و از تلاشهای فولاد مبارکه تشکر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۱    
فتحی با اشاره به اهمیت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی با هدف پیشگیری از کرونا گفت: طی 24 ساعت گذشته 33 بیمار با علائم کرونا در مراکز بیمارستانی البرز بستری شدند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
چهار نفر دیگر از کارکنان و پرستاران مراکز بیمارستانی سرخس، شیراز، سنندج وسورک بر اثر ایست قلبی وکرونا جان باختند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۷    
جلسه فصلی شورای هماهنگی اقامه نماز ستاد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران با حضور معاونین، روسا و کارشناسان ارشد ستادی، کارشناسان حراست مراکزبیمارستانی و دیگر اعضای ستاد اقامه نماز با ریاست دکتر محمد خورشیدی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: امروز دیگر دغدغه تامین خون کافی را در کشور نداریم؛ چراکه با مدیریت شبکه ملی خون کشور و مدیریت پخش خون و فرآورده اش نگذاشتیم مشکلی در تامین خون در مراکز بیمارستانی و درمانی داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۲    
سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط تصویری از بجنورد با شبکه خبر، از شناسایی 6 هزار و 408 بیمار جدید مبتلا به کرونا و بستری683 نفر در مراکز بیمارستانی و درمانی در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد که اکنون 399 بیمار بدحال کووید 19 در مراکز بیمارستانی این استان تحت درمان و مراقبت پزشکی قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۹    
مهدی ولی پور گفت: 345 نفر از مصدومین حوادث روزهای اخیر به مراکز درمانی منتقل شدند و به 214 نفر نیز خدمات سرپایی پزشکی ارائه شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دو نفر از کارکنان بازنشسته مراکز بیمارستانی حضرت رسول (ص) در شهرستان جوانرود ومرکز بهداشت روستای فورجان شهرستان بیرجند جان باختند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، سعید نمکی، در پیامی به مناسبت روز پرستار، نوشت: موج سنگین بیماری نفس گیر کرونا به خصوص با همه گیری در اسفندماه سال گذشته آنچنان مراکز بیمارستانی جهان و به تبع آن کشورمان را در برگرفت که اگر همت ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پیام وزیر به مناسبت روز پرستار: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، گفت: حماسه ای که توسط جامعه پرستاری کشورمان خلق شد را با هیچ زبانی نمی توان بیان کرد و لحظه های ناب ایثارگری پرستاران همواره در تاریخ این سرزمین جاودانه خواهد ...
برترین ها / روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، گفت: حماسه ای که توسط جامعه پرستاری کشورمان خلق شد را با هیچ زبانی نمی توان بیان کرد و لحظه های ناب ایثارگری پرستاران همواره در تاریخ این سرزمین جاودانه خواهد ماند. ...
اقتصاد ایران: این روزها بحث استفاده از ظرفیت مترو برای جابجایی مردم و مصدومان در زمان بروز حوادث احتمالی مطرح است، موضوعی که مورد تاکید دستگاه های مختلف در حوزه پدافند غیرعامل است و بر روی کاغذ همه چیز خوب پیش می رود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام عصر چهارشنبه فرمانداری شهرستان اسلامشهر مسعود مرسلپور افزود: در آبان ماه 284 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در دو بیمارستان شهرستان بستری شدند که در این زمینه نیز شاهد کاهش بستری ها هستیم و تا روز 26 آذرماه 215 بیمار در مراکز بیمارستانی این شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به برنامه ریزی جهت اتصال خطوط مترو به مراکز بیمارستانی گفت: آماده همکاری جهت تحقق این مسأله با وزارت بهداشت هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۳    
روزانه حدود 100 تن زباله بیمارستانی در تهران تولید می شود که این عدد قبل از کرونا به هشتاد تا نود تن در روز می رسید. هر چه مراکز بیمارستانی مکانیزه تر شوند از حجم آن ها کاسته خواهد شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۴    
اراک - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: مراکز بیمارستانی استان مرکزی به صورت اضطراری به 9 دستگاه اکسیژن ساز و مخازن و تجهیزات جانبی برای مداوای بیماران مبتلا به کووید 19 نیاز دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دو نفر از کارکنان مراکز بیمارستانی حضرت علی اصغر(ع) در تهران و ابن سینا نورآباد در لرستان بر اثر ایست قلب جان باختند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر با اعلام خبر فوت یکی از بیماران کرونایی بستری جدید پس از اجرای طرح تشدید محدودیتها در مراکز بیمارستانی شهرستان در صبح روز پنج شنبه گفت: امیدواریم با همراهی اقشار مختلف مردم بویژه کسبه و اصناف مجبور به اعمال محدودیت های وضعیت قرمز در شهرستان نشویم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۳    
فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: مدافعان سلامت از وارثان همان رزمندگان دفاع مقدس هستند که اکنون به جای دفاع در آن سوی مرز ها در مراکز بیمارستانی و درمانی با ویروس بیگانه و مهاجم می جنگند و شایسته تقدیرند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سه نفر از کارکنان مراکز بیمارستانی حضرت صدیقه(س) در تهران، امام رضا(ع) در سیرجان و درمانگاه ماهنشان در زنجان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۴    
دستگاه ضدعفونی کننده سطوح آرن 19 با اشعه فرا بنفش UV (یو وی) می باشد، این دستگاه با داشتن لامپ UVC بهترین روش برای از بین بردن انوع میکروب، ویروس و قارچ ها محسوب می شود، به همین خاطر نیز سال هاست که از این روش برای ضدعفونی و گندزدایی مراکز بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مقابله با کرونا از روز شنبه اول آذر اعمال می شود و محدودیت های اعلامی شامل تردد ضروری به مراکز بیمارستانی جهت عمل جراحی و افرادی که دارای احضاریه حضور در مراجع قضایی هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۴    
زنجان - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: هم اکنون نزدیک به 85 درصد از تخت های بیمارستانی این استان به بیماران کووید_19 اختصاص دارد، که امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال برخی محدودیت ها، ورودی به مراکز بیمارستانی کاهش یابد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان انتقال خون استان اردبیل در نشست با فرماندار خلخال اظهار کرد: مهمترین ماموریت سازمان انتقال خون استان، تامین خون مصارف درمانی و مراکز بیمارستانی است و در این راستا بیشترین تلاش خود را برای نجات هموطنان به کار گرفته است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: اگر روند فعلی ابتلا به کرونا در استان ادامه داشته باشد احتمال دارد که با مشکلاتی نظیر کمبود دارو و پذیرش نشدن بیمار در مراکز بیمارستانی مواجه شویم، از این رو محدودیت های سخت کرونایی در فارس اعمال خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: اگر روند فعلی ابتلا به کرونا در استان ادامه داشته باشد احتمال دارد که با مشکلاتی نظیر کمبود دارو و پذیرش نشدن بیمار در مراکز بیمارستانی مواجه شویم، از این رو محدودیت های سخت کرونایی در فارس اعمال خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: اجرای طرح توسعه و بازسازی مراکز بیمارستانی و درمانی و همچنین ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به صورت همزمان از افتخارات این مجموعه است.