یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۴:۳۴Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهامداران خرد»

تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز 29 خرداد 1400 با رشد نمادهای شاخص ساز به خصوص گروه بانکی مواجه شد. و شاخص کل هم بر خلاف روزهای گذشته امروز با روندی مثبت مواجه شد.
پس از صعود میانگین وزنی قیمت سهام در دو هفته متوالی، معاملات هفته منتهی به 26 خردادماه با افت 4/ 0 درصدی شاخص کل به پایان رسید و سهامداران خرد نیز برای بیست و چهارمین هفته متوالی فروشنده ماندند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۴    
100 نفر از کارشناسان و پیشکسوتان بازار سرمایه با صدور بیانیه ای از تلاش ها و اقدامات امیرحسین قاضی زاده هاشمی در 10 ماه گذشته برای حمایت سهامداران خرد و مواضع ایشان برای مانع زدایی از تولید و رشد سرمایه گذاری تقدیر کردند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۷    
ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد تالار بورس تهران واقع در سعادت آباد شد و گفت: باید سازو کاری برای تضمین به سهامداران خرد بوجود بیاید و دولت نباید این را قلکی ببیند تا هروقت می خواهد دست کند و از آن استفاده کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: قیمت دارایی ها نسبت به تورم انتظاری و انتظارات فعالان اقتصادی از آینده شکل می گیرد از این رو استفاده از لفظ حباب برای بورس درست نیست.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۹    
نیمه دوم امروز معاملات زیر تابلوی بورس، احتمالا با افزایش عرضه نمادهای شاخص ساز روبه رو خواد شد بنابراین سهامداران خرد به جای نشستن در صف های فروش و نشان دادن رفتار هیجانی، به حیله گرگ های بازار تن ندهند و تنها از دور شاهد خرید و فروش کدهای حقوقی برخی سهم ها باشند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم با رفتار خود به سیاستمداران دیکته می کنند که با چه زبانی با آن ها صحبت شود. برخی اظهار نظر های پوپولیستی در ظاهر برای سهامداران خرد جذابیت دارد، اما در واقعیت این اظهارات و اقدامات به ضرر بازار سرمایه تمام خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - تب و لرز شاید توصیف درستی از حال این روز های بورس باشد. بورسی که روز های اوج آن در حال خاطره شدن برای سهامداران خرد است. حالا خیلی ها که در روز های اوج و گرمی بازار بورس وارد این حوزه شدند، دلخوش به همین تب و لرز هستند. می گویند همین که معمولی پیش برود و اتفاقی نیفتد خوب است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : کاندیدای دوره سیزدهم انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید به سهامداران خرد تضمین دهیم. با دادن وام و تسهیلات و خرید محصولاتشان، دلیلی برای ترک روستا ندارند.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت می خواهد از بازار سرمایه کسری بودجه خود را تامین کند، گفت: دولت نباید این را قلکی ببیند تا هروقت می خواهد دست کند و از آن استفاده کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت نباید کسری بودجه خود را از طریق بازار سرمایه جبران کند. به گزارش مهر، سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفتگو با جوانان ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با تأکید بر افزایش حجم معاملات، مطرح کرد: بازار با وجود افزایش حجم معاملات در حال عادی شدن است، اما نوسانات این بازار همچنان ادامه خواهند داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار رسیدگی به بازار بورس و اجرای مصوبات شورای عالی بورس درباره سهامداران خرد و حقیقی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه افت ها و رشدهای این روزها بی جان و کم رمق هستند، اظهار کرد: سهامداران خرد با کوچکترین رشد بازار به دنبال این هستند تا بتوانند سهام خود را بفروشند.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
روز شنبه اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد؛ مناظره ای که محور آن صحبت درباره اقتصاد در نظر گرفته شد.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۸    
جلیلی بیان اینکه اگر بازار سرمایه تبدیل به یک بازار برای سفته گری و سوداگری بشود، مشکلات باز هم افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: برنامه ای مبتنی بر همکاری بانک مرکزی، بیمه مرکزی و سازمان بورس تهیه کرده ایم که در همان سه ماه اول با سازوکاری که تعبیه شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از هنرهای رییس جمهوری این است که بین بازار پولی، سرمایه و بیمه هماهنگی ایجاد کند و ما برای این کار برنامه داریم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۰    
بورس از زمان اوج تاکنون حدود 45 درصد ریخته است و در خوشبینانه ترین حالت، سهامداران خرد در همین حدود در ضرر و زیان هستند. وجود سهامداران بسیار و تاثیر آن ها در انتخابات، موجب شده است تا این نهاد به برنامه های آینده کاندیدا ها ورود پیدا کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت مردم، اقدام و تحول بازار بورس را بصورت واقعی احیا و سهامداران را در مقابل نوسانات ارزش سهام بیمه می کند.
رسیدن قیمت سهام به محدوده جذاب و پشتیبانی متغیرهای بنیادی سبب شد تا شاهد فعالیت هر چه بیشتر سهامداران خرد در خرید سهام باشیم. به طوریکه در کنار رشد 3.5 درصدی شاخص کل بورس در هفته گذشته، خالص فروش معامله گران حقیقی تنها به 70 میلیارد تومان رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۲    
اگر صندوق تثبیت و صندوق توسعه کمک کنند می توان جلوی ضرر سهامداران خرد از نوسانات را گرفت.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس تهران تاکید کرد: مقررات خوبی در راستای حمایت از سهامداران خرد تصویب و منابع مالی موثری به شکل های مختلف به بازار تزریق شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران فرابورس ایران عنوان کرد که ارائه مهلت زمانی به ثتران، با درنظر گرفتن عملکرد شرکت و افزایش سرمایه در جریان و خصوصا حمایت از حقوق سهامداران خرد شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه درباره تاثیر ورود پول هوشمند به سهام شرکت ها توضیحاتی داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۶    
یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر نبودن پول قدرتمند در بازار مطرح کرد: سهامداران خرد و بی تجربه هر رشدی را فرصتی برای خروج از بازار می دانند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر نبودن پول قدرتمند در بازار مطرح کرد: سهامداران خرد و بی تجربه هر رشدی را فرصتی برای خروج از بازار می دانند.
در کنار پرداختن به مسائل روز در گعده فعالان بورسی در توییتر خبرهایی مثل شایعه های بلوکه شدن دارایی ها در حوزه رمز ارز، افت قیمت صندوق های معاملاتی دولتی پالایش و دارا یکم، احتمال انتشار 125 هزار میلیارد اوراق مالی اسلامی از هفته آینده و... از جمله مسائلی بود که توجه ها را به خود جلب کرده بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۵    
یکی از مهم ترین معضلات بازار سرمایه در ایران، مسأله تعارض منافع است که درنهایت گریبان سهامداران خرد را می گیرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ارکان قدرتی که وابسته به سهامداران خرد نیستند، در ریزش بازار سرمایه دخیل بودند و هر زمان نیرویی که بازار سرمایه را به این روز انداخت، اراده کنند، بازار سرمایه وارد فاز صعودی خواهد شد ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، محمد جلیلی کارشناس بازار سهام در پاسخ به این پرسش که چرا سهامداران به اخبار مثبت واکنش نشان نمی دهند؟، بیان کرد: خبرهای مثبت زیادی در بازار سرمایه به گوش می رسد و این اخبار از نظر حرفه ای ها مثبت است و مردم عادی و سهامداران خرد نگاه متفاوتی به آن دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بهبود فضای کسب و کار به عنوان بستر بخش خصوصی، زمینه ساز رقابتی شدن و در واقع بهبود عملکرد بنگاه ها و به طور کلی رشد اقتصادی و بخش خصوصی را به دنبال دارد.
بورس تهران پس از یک هفته امیدوارکننده، هفته گذشته مجددا روندی نزولی در پیش گرفت و در نهایت با افت 5/ 2 درصد تا محدوده یک میلیون و 154 هزار واحد عقب نشست.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۷    
نگرانی از آینده بورس و ترس از دست دادن سرمایه چنان در میان سهامداران خرد رخنه کرده است و تقریبا هر روز شاهد خروج پول حقیقی از بازار سرمایه هستیم.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع "همراه" تقسیم سود 92 درصدی به تصویب رسید و به ازای هر سهم 208 تومان سود تقسیم شد. سود سهامداران خرد حداکثر ظرف یک ماه برگزار خواهد شد.
این بار نیز صعود قیمت ها دوامی نداشت و پس از چند روز رشد قیمت ها و افزایش امید معامله گران مجددا خروج سهامداران خرد سرعت گرفت و نماگرها نیز به محدوده منفی تابلو خزیدند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۰    
"خودکفا" هم در حق آزادگان و هم سایر سهامداران خرد این مجموعه اجحاف کرده و نوسان گیری از سهامداران خرد اقدام به توسعه هلدینگ کرده اند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۷    
شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان امروز در فرابورس عرضه شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت از آماده شدن طرحی برای فولاد خبر داد که در آن کل زنجیره فولاد به صورت کامل دیده خواهد شد و قیمت های منطقی و تعادلی، سهامداران خرد و شرایط بورس در نظر گرفته شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
امکان تضمین یک، سه و پنج ساله اصل سرمایه و سود سهامداران در بازار سرمایه فراهم شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۱    
انجمن ها، اتحادیه ها و تشکل هایی که در هر صنعتی قرار دارند، نقش مهمی در هم افزایی مسایل صنایع مختلف ایفا می کنند. با حضور مدیران و نمایندگان اصناف در میز صنعت سازمان بورس، همه توان فکری و اجرایی در کنار هم جمع و راهکارهای عملی و اجرایی برای رفع مشکلات تدوین می شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس گفت: بنابراین سیاست گذاری ها و مقررات گذاری ها بر ارزش دارایی های مردم تاثیرگذار است و قانون گذار نباید بدون توجه به منافع سهامداران خرد تصمیم گیری کند؛ البته در حال حاضر این توجه و ملاحظه به وجود آمده است. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی معاملات روز یکشنبه بورس با نوسان کم مقدار شاخص کل در محدوده منفی به پایان رسید که شاهد رشد قیمت سهام و ورود پول حقیقی به صنایعی بودیم که در زمره گروه های زیان ده بازار قرار می گیرند.
محمدعلی دهقان دهنوی با اشاره به اهمیت ویژه صنعت پالایش گفت: حدود 30 میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنعت پالایشگاهی لازم است تا کارایی این حوزه بیشتر و در آن نوسازی ایجاد شود و بازارسرمایه برای تامین این میزان سرمایه گذاری و تامین مالی، مناسبترین محل است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سید شمس الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و امور دارایی گفت: بنده پس از کسب جایگاه ریاست جمهوری از حقوق همه سهامداران بورسی به ویژه سهامداران خرد حمایت خواهم کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد وضعیت نزولی بورس گفت: دخالت های بیجای دولت و شورای عالی و مدیریت بورس حال و روز بورس را به اینجا کشانده است. ...
شاخص کل بورس تهران، معاملات هفته گذشته را با رشد یک درصدی سپری کرد و در این شرایط سهامداران خرد تنها در یک روز معاملاتی خالص خرید مثبتی در کارنامه خود ثبت کردند و در مابقی روزها، حقوقی ها به حمایت از بازار پرداختند ...
هفته گذشته بورس تهران متفاوت بود و پس از سپری کردن دو نیمه متفاوت در نهایت با رشد یک درصدی همراه شد تا بیشترین افزایش هفتگی این نماگر در سال جاری ثبت شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 معاون اقتصادی رئیس جمهور سه مصوبه در حمایت از بازار سرمایه از مجموعه بسته 7+3 را به دستگاه های دولتی ابلاغ کرد. این سه مصوبه و هفت مصوبه شورای عالی اقتصادی سران سه قوه که منتظر ابلاغ رهبر انقلاب است، آیا می تواند بورس را از وضعیت فعلی نجات دهد؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۹    
برنامه هایی در بازار سرمایه باید اجرایی شود که سرمایه سهامداران خرد از نوسانات بازار سرمایه حفظ شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
روز سه شنبه پس از مدت ها دوری شاهد فعال شدن سهامداران خرد در سمت خرید سهام بودیم. به این ترتیب دیروز در مجموع سهامی به ارزش 107 میلیارد تومان از پرتفوی حقوقی ها به سبد سهامداران خرد بورس تهران منتقل شد.