چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۰:۲۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرقبه»

شهرآٰرا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات ترافیکی انتهای بولوار وکیل آباد با حضور مدیران استانی و شهری مشهد و طرقبه شاندیز برگزار شد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۱    
همزمان با دهه کرامت، خادمان حرم مطهر رضوی از مراکز معلولین امام جواد و مهر امام جواد علیه السلام و مرکز سالمندان نور شهرستان طرقبه شاندیز بازدید و با سالمندان و معلولین این مراکز دیدار و گفتگو کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ کارشناسان شبکه از یک قلاده سگ مشکوک به هاری نمونه برداری و به آزمایشگاه مرجع ارسال نمودند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ کارشناسان نظارت این شبکه به صورت روتین از خودرو های حمل فرآورده های خام دامی تازه و منجمد در سطح شهرستان بازدید بعمل می آورند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۱    
محمد امین بابایی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه تبیین، اجرا و پیگیری طرح کالا برگ الکترونیکی در سطح استان صبح امروز با حضور در شهرستان طرقبه و شاندیز با حمید رضا رحیمیان فرماندار این شهرستان دیدار و اخرین وضعیت طرح را پیگیری و رصد کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان طرقبه شاندیز در خصوص بیماری ویروسی و مشترک بین انسان و دام، تب کریمه کنگو هشدار داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز به مراکز بسته بندی فرآورده های خام دامی در شهرک صنعتی توس جهت صرفه جویی در مصرف برق در تابستان 1402 و تجهیز واحدها به موتور مولد برق اضطراری هشدار داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ در راستای افزایش نظارت بر فعالیت مرغداری های مرغ گوشتی و تخمگذار، ممیزی واحدها توسط کارشناسان دامپزشکی به صورت مستمر انجام می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: در راستای نظارت بر صادرات فرآورده های خام دامی، نمونه برداری محموله ها پیش از صادرات الزامی و توسط کارشناسان این شبکه انجام می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره کتابخانه های عمومی طرقبه و شاندیز گفت: دوازدهمین کتابخانه سیار خراسان رضوی با هزینه 9 میلیارد ریال در شاندیز افتتاح شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۰    
همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام مهربانی ها، حضرت رضا (علیه السلام)، چهارشنبه نهم خرداد موکب عاشقان ضامن آهو در مقابل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طرقبه شاندیز برپا شد.
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ که در راستای سفرهای استانی از روز گذشته به استان خراسان رضوی سفر کرده بود امروز در سفری کوتاه به شهرستان های چناران و طرقبه شاندیز از نزدیک در جریان مسائل مربوط به حوزه فرهنگ و هنر این دو شهرستان قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پوستر مسابقه کتابخوانی هزار و یک جلد خاتون و قوماندان- از ولادت تا ولایت در شهر طرقبه رونمایی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه حضور خود در مجتمع تجاری شهرستان طرقبه شاندیر، از نام گذاری این مکان انتقاد کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: در راستای اجرای مرحله دوم ریشه کنی بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک، نخستین مرحله خونگیری و پایش سرمی جهت ارزیابی واکسیناسیون علیه این بیماری در شهرستان انجام شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز هشدار داد: تمام مراکز درمانی بخش خصوصی بایستی در خصوص جمع آوری پسماند عفونی مراکز خود اقدام و با شرکت مورد تایید و معتبر قرارداد منعقد نمایند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ واکسیناسیون و ایمن سازی علیه بیماری شاربن در جمعیت تک سمی شهرستان در حال انجام می باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز در خصوص پیشگیری از بیمارهای انگلی در فصل گرما به دامداران هشدار داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۶    
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر جلسه ی تفسیر قرآن به یاد شهدای عملیات بیت المقدس شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز گفت: اولویت اول ما در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان طرقبه شاندیز ایجاد زیرساخت های لازم است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۰    
به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، هنرمندان این شهرستان گردهم آمدند و آثار خود را با عنوان حماسه ی مقاومت و صبر در معرض دید همگان قرار دادند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان واحد مبارزه شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز تاکنون 331 قلاده سگ صاحبدار در شهرستان را به صورت رایگان علیه بیماری هاری واکسینه نموده اند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۹    
به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، هنرمندان شهرستان طرقبه شاندیز پنجشنبه چهارم خرداد در گلزار مطهر شهدای شهر طرقبه گردهم آمدند و آثار خود را با عنوان حماسه ی مقاومت و صبر در معرض دید همگان قرار دادند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۳    
رضا چاوشان در گردهمایی هنرمندان شهرستان طرقبه و شاندیز، گفت: هنر و هنرمند بخش مهم مردمی در انقلاب و دوران دفاع مقدس است که نباید نادیده گرفته شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۴    
اختتامیه توانمندسازی آموزش دهندگان قطب شهید کاوه ویژه آموزش دهندگان نواحی شش، هفت، تبادکان و طرقبه شاندیز با حضور اساتید استانی و منطقه ای اجرا گردید. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شعبه 101 دادگاه کیفری دو شهرستان طرقبه شاندیز گفت: طی سال های اخیر مصرف و نگهداری مشروبات الکلی یکی از جرایمی است که مرتکبین زیادی را به خود اختصاص داده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۱    
مهدی نخعی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی بهزیستی خراسان رضوی، از اداره بهزیستی شهرستان طرقبه شاندیز دیدن کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۱    
حجت الاسلام و المسلمین صاحبی امام جمعه شاندیز و علی اصغر ابراهیمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان طرقبه شاندیز با حضور در مراکز معلولین امام جواد و سالمندان نور با سالمندان و معلولین این مراکز دیدار و گفتگو کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۱    
رئیس بهزیستی شهرستان طرقبه شاندیز از انعقاد تفاهم نامه بین اداره بهزیستی شهرستان (اورژانس اجتماعی 123)، فرماندهی انتظامی (110)، دانشگاه علوم پزشکی (مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان(115)و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (125) خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ کلاس آموزشی درخصوص بیماری هاری و حیوان گزیدگی در منطقه روستای کلاته عبدل این شهرستان تشکیل شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ روز گذشته اول خرداد ماه رئیس اداره ستادی قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان از محل شبکه و همچنین مراکز بسته بندی مرغ و گوشت شهرستان بازدید نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ جهت اجرای طرح پایش باقی مانده ها در تخم مرغ از مزارع پرورش مرغ تخمگذار شهرستان نمونه برداری صورت گرفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۰    
طرقبه یکی از بهترین و معروف ترین شهرها با جاذبه های تفریحی و گردشگری فراوان در اطراف مشهد به حساب می آید. با وجود جاهای دیدنی طرقبه مشهد و آب وهوای بسیار خوب این منطقه، مسافران و بسیاری از ساکنین مشهد در ایام تعطیل برای تفریح به این منطقه کوهستانی زیبا می روند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
طرقبه (پانا) - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور عنوان کرد وقف کتابخانه نگاهی بلند است که دریچه آن به روی دانش اندوزی و خردورزی باز می شود. آیین افتتاح کتابخانه عمومی وقفی حضرت خدیجه(س) با حضور امیرحسین قاضی زاده هاشمی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۳    
344 هکتار از اراضی ملی در طرقبه شاندیز رفع تصرف و آزاد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طرقبه و شاندیز گفت: در راستای تحقق عدالت فرهنگی و افزایش سرانه فضای کتابخانه های عمومی یازدهمین کتابخانه سیار پیک دانایی خراسان رضوی در طرقبه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
دومین هم آوایی شاعران محلی ایران با حضور شاعران شهر های مختلف به مدت دو روز در طرقبه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۷    
پیاده روی عمومی و خانوادگی در روستای کنگ طرقبه و فریمان برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ هفته گذشته یک محموله با وزن کلی 23 تن و 133 کیلوگرم از پاچه گاوی منجمد به کشور پاکستان صادر شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ سید جواد موسوی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر با اهدای لوح تقدیر از زحمات دکتر قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه و شاندیز در خصوص خدمت به زائرین در ایام نوروز 1402تقدیر نمود.
حسین عباس زاده امامی نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی با ابراهیم زره ساز مدیرکل کانون در استان باهدف گسترش فعالیت های کانون در شهرستان طرقبه شاندیز و چناران دیدار کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۴    
طرقبه شاندیز (پانا) - مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات فرهنگی هنری امید فردا با حضور 250 نفر از دانش آموزان رتبه اول آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد. مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات به همت کارشناسی فرهنگی هنری معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
آئین افتتاح کتابخانه سیار پیک دانایی 11 شهدای طرقبه، شهرستان طرقبه شاندیز با حضور مدیرکل امور استانهای نهاد، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین در مصلی نماز جمعه شهر طرقبه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۲    
فرمانده ناحیه سپاه طرقبه شاندیز گفت:بسیج، مولود انقلاب است و تا پایان برای انقلاب و مردم می ماند. بیان و اطلاع رسانی صحیح، به موقعِ فعالیت ها و خدمات بی وقفه و جهادی مجاهدان عرصۀ سازندگی و محرومیت زدایی به جامعه، از مصادیق بارز جهاد تبیین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۶    
در ادامه خبرهای امروز چند خبر کوتاه از شهرهای فیروزه، کلات ، طرقبه وشاندیز و تربت حیدریه را مرور می کنیم.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ در راستای ایمنی بخشی و کاهش خطرات ناشی از مواجهه همکاران بخش دولتی و خصوصی و پرسنل کشتارگاه ها با موارد مشکوک به بیماری خطرناک هاری نسبت به تزریق واکسن اقدام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز این شهرستان را بزرگترین تولید و صادر کننده تخم مرغ در خراسان رضوی پس از مشهد عنوان کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و 250 نفر از دانش آموزان رتبه اول مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضا قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز عنوان نمود اهمیت فعالیت های دامپزشکی در تأمین سلامت و بهداشت شهروندان جز با اراده و تلاش همکاران روابط عمومی و استفاده حداکثری از رسانه های محلی و ملی و فضای مجازی بر همگان مشخص نخواهد شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۳    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ عرضه و فروش هر گونه آلایش غیر خوراکی و اجزای حرام در مراکز عرضه و واحدهای پذیرایی ممنوع و غیر قانونی می باشد.