یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۱۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرونایی»

وقت صبح   ۴ ساعت پیش    
عکس جالبی از الناز حبیبی در دوران محدودیت های کرونایی منتشر شده است. به گزارش وقت صبح ، الناز حبیبی که مانند سایرین در مراسمی عمومی با ماسک حضور پیدا کرده بوئد، به درخواست عکاس لحظه ای ماسکش را پایین آورد تا این قاب زیبا شکل بگیرد. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲    
به گزارش جام جم آنلاین ، از دیروز تا امروز 6 خرداد 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 67 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و 55 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کرونایی در کشور به 7 میلیون و 611 هزار و 583 نفر رسید. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته 67 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۷    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 67 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تداوم روند کاهش بیماران کرونایی در استان گفت: در حال حاضر 20 بیمار کرونایی در گیلان بستری هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: در حال حاضر، 15 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های گیلان بستری اند.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از درگذشت 2 بیمار کووید 19 و شناسایی 67 بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۷    
از دیروز تا امروز 5 خردادماه 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 26 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 10 نفر از آنها بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۵    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته، یک نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست داد و 10 بیمارجدید شناسایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری 7 بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 15 بیمار مبتلا به کرونا در گیلان بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به استمرار کاهش بستری های کرونایی در استان گفت: بستری های کرونایی در مراکز درمانی گیلان به 12 نفر رسیده است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار لنگرود این شهرستان را دارای 17 کیلومتر نوار ساحلی دانست و متذکر شد: سه کیلومتر طرح سالم سازی داریم که شامل شناگاه برای زنان و مردان است ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
براساس آخرین خبرهای در شبانه روز گذشته، 1 بیمار کرونایی جان باخته است و 46 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۶۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای آخرین وضعیت کرونا در کشور را اعلام کرد و از شناسایی 46 بیمار کرونایی جدید خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد : در شبانه روز گذشته یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا جان باخت و 46 بیمار مبتلا به ویروس کووید19 در کشور شناسایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه روز گذشته با شناسایی تعداد 8 بیمار کرونایی جدید، به 27 نفر رسید که از این تعداد 3 نفر بدحال هستند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، بنابر آمار جهانی ورلداُمتر همچنین تاکنون مجموع مبتلایان به این بیماری در دنیا به 689 میلیون و 124 هزار و 38 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 881 هزار و 401 بیمار کووید نیز تایید شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته بر اساس معیار های تشخیصی 71 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۱    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز 71 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر ، از دیروز تا امروز 3 خردادماه 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 71 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 30 نفر از آنها بستری شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۹    
گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان گفت: تعداد بیماران بستری کرونایی در گلستان به 75 نفر رسید که نسبت به ماه قبل 30 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۱    
بعدها آقای رئیس جمهور مدعی شد که رسانه ها از اظهار نظر وی برداشت متفاوتی داشتند اما این شنبه حسن روحانی همانند صبح جمعه معروف در بین مردم حسابی پخش شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت از شناسایی 71 بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت 4 نفر از بیماران کرونایی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 4 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 146 هزار و 249 رسید.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، از دیروز تا امروز 3 خردادماه 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 71 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و 30 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کرونایی در کشور به 7 میلیون و 611 هزار و 444 نفر رسید. ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حج تمتع امسال بدون محدودیت کرونایی با حضور بیش از 2 میلیون زائر از کشورهای مختلف برگزار می شود و ایران نیز با 87 هزار و 550 زائر، در رتبه ششم بیشترین سهمیه زائرانِ خارجیِ حج تمتع قرار دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰    
تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه روز گذشته با شناسایی تعداد 10 بیمار کرونایی جدید، به 23 نفر رسید که از این تعداد 4 نفر بدحال هستند.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 90 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای از جان باختن 3 بیمار مبتلا به ویروس کرونا و شناسایی 90 مبتلای جدید در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت از ابتلا 90 نفر به بیماری کرونا و فوت 3 نفر از بیماران کرونایی در 24 ساعت گذشته خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۸    
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 3 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 146 هزار و 245 رسید.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته در کشور 90 بیمار کووید 19 شناسایی شدند و متاسفانه 3 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 90 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
این گزارش همچنین حاکیست، فرانسه با ثبت 76 فوتی، بیشترین تعداد مرگ های روزانه کرونایی و کره جنوبی نیز با ثبت بیش از 6000 ابتلای جدید، بالاترین رقم مبتلایان روزانه را در 24 ساعت گذشته گزارش کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرهای ایران تا سی ویکم اردیبهشت ماه منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کاهش آمار بستری های کرونایی در استان گفت: در حال حاضر 15 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی درباره امحای سرم در سال های کرونایی صحبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه روز گذشته با شناسایی تعداد 12 بیمار کرونایی جدید، به 28 نفر رسید که از این تعداد 3 نفر بدحال هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - راضیه احقاقی : در حالی که بخش عمده ای از شرکت کنندگان در گردهمایی فعالان بازارهای فلزی در هنگ کنگ، روند بهبود تقاضا و در نتیجه نوسان قیمت کامودیتی ها پس از کاهش محدودیت کرونایی در چین را ناامیدکننده ارزیابی کردند، برخی دیگر از فعالان بازار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۳    
در آخرین به روزرسانی رنگ بندی کرونایی کشور که از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت منتشر شده، چهار شهرستان خراسان شمالی در وضعیت زرد قرار گرفت.
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: قم به وضعیت آبی کرونایی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- طبق آخرین رنگ بندی کرونا، چهار شهر استان خوزستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نقشه کرونایی استان اصفهان بر اساس آخرین رنگ بندی همه گیری بیماری کووید-19 به رنگ های زرد و آبی درآمد و وضعیت نارنجی(پُرخطر) از آن حذف شد. جدیدترین رنگ بندی همه گیری بیماری کووید-19 روز یکشنبه توسط وزارت بهداشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت- بر اساس ارزیابی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 16 شهرستان گیلان در وضعیت آبی و شهرستان شفت در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، از دیروز تا امروز یکم خرداد 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 59 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 39 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 611 هزار و 283 نفر رسید. ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان مجموع بستری های مشکوک به کرونا در گیلان را 17 نفر دانست و گفت: خوشبختانه آمارها ابتلا به کرونا نزولی بوده و شهرهای نارنجی و قرمز نداریم. دکتر فردین مهرابیان در گفت وگو با ایسنا، از بستری شدن هشت بیمار جدید با علائم مشابه کرونا در استان گیلان طی شبانه روز [...] ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی 59 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور و بستری شدن 39 نفر از آن ها خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، بنابر آمار جهانی ورلداُمتر همچنین تاکنون مجموع مبتلایان به این بیماری در دنیا به 689 میلیون و 13 هزار و 308 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 880 هزار و 506 بیمار کووید نیز تایید شده است. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز اول خردادماه 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 59 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 39 نفر از آنها بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چهار شهرستان خراسان رضوی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد_رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 8 شهرستان استان چهارمحال و بختیاری به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت آبی و مابقی در وضعیت زرد قرار دارند.