جمعه ۰۴ فروردینساعت ۲۰:۴۹Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تگرگ»

خبرگزاری مهر   ۳۶ دقیقه پیش    
همدان- کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: از بعدازظهر فردا تا دوشنبه در برخی از نقاط استان بارش های رگباری با احتمال رعد و برق و تگرگ گاهی وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: رگبار باران و رعد و برق و در ارتفاعات رگبار برف و احتمال تگرگ پیش بینی می شود.
سینا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت آب و هوایی استان همدان از بعد از ظهر شنبه تا دوشنبه با گذر امواج ناپایدار از فراز استان در بعضی ساعات افزایش ابر و در نقاط مختلف استان بارش های رگباری با احتمال رعد و برق و تگرگ گاهی وزش باد موقت پیش بینی می شود. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی از اواسط روز شنبه استان را تحت تاثیر قرار می دهد. \ محمد سبزه زاری پنجشنبه افزود: این سامانه بارشی به ویژه در روزهای یکشنبه و دوشنبه سبب رگبار و رعد وبرق، وزش بادهای متوسط تا شدید در اغلب نقاط استان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره ورود سامانه جدید بارش زا به استان از روز یکشنبه تا سه شنبه ششم و هشتم فروردین ماه، گفت: در این مدت رگبارهای باران، گاهی رعدوبرق همراه با تگرگ و بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی تداوم دارد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در حالی که بیشترین دمای هوای تهران امروز (3 فروردین) 15 درجه سانتیگراد بود،فردا (4 فروردین ماه) به 17 درجه سانتیگراد می رسد همچنین آسمان استان از امروز تا شنبه (5 فروردین) صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی پیرامون وقوع بارشهای رگباری، بارش تگرگ منجر به آبگرفتگی و سیلاب و رواناب در مناطق مستعد این استان هشدار نارنجی صادر کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی و احتمال رگبار شدید باران، وزش باد متوسط و ریزش تگرگ در استان، هشدار سطح نارنجی را صادر کرد. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لارستان از تلف شدم 630 راس احشام در بارندگی و جاری شدن سیل و طغیان رودخانه در منطقه هورمود عباسی این شهرستان خبر داد. به گزارش اول فارس ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با فعالیت سامانه بارشی امروز (2 فروردین) تا فردا (3 فروردین) آسمانی ابری در بعضی ساعت ها همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و در دامنه ها و ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی و احتمال رگبار شدید باران، وزش باد متوسط و ریزش تگرگ در استان، هشدار سطح نارنجی را صادر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به ورود سامانه جدید بارشی از شنبه هفته آینده به استان، هشدار سطح نارنجی صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: نوع مخاطره شامل رگبار نسبتا شدید باران و رعد و برق ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در حالی که بیشترین دمای هوای تهران امروز (2 فروردین) 8 درجه سانتیگراد بود،فردا (3 فروردین ماه) به 16 درجه سانتیگراد می رسد همچنیم آسمان استان از فردا تا شنبه (5 فروردین) صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات و کاهش محسوس دما در سطح استان طی امشب و فردا شب خبر داد و گفت: طی امروز و فردا آسمان ابری همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق و در مناطق مستعد با بارش تگرگ خواهد بود.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
آبادان خبر _ محمد سبزه زاری، مدیرکل هواشناسی خوزستان دراین باره گفت: فعالیت سامانه بارشی تااواخر وقت امروز بویژه در مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات سبب رگبار و رعد وبرق، وزش باد های متوسط گاهی تندباد های لحظه ای، احتمال ریزش تگرگ در برخی از نقاط و احتمال بارش برف در ارتفاعات استان خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران در نخستین روزهای بهاری لطافت خاصی به آب و هوای شهرهای مختلف استان مرکزی بخشید، در روز گذشته اکثر شهرهای استان شاهد بارش باران و در برخی شهرها برف و تگرگ بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی پنج روز آینده بارش به شکل رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت، در ارتفاعات سردسیر به شکل برف و در مناطق مستعد با ریزش تگرگ همراه است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۹۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: طی پنج روز آینده بارش به شکل رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت، در ارتفاعات سردسیر به شکل برف و در مناطق مستعد با ریزش تگرگ همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۲:۲۷    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: براساس نقشه های پیش بینی هواشناسی تا فردا در برخی از مناطق این استان شاهد رگبار و رعد و برق، تندبادهای شدید لحظه ای و گرد و خاک، احتمال تگرگ و برخورد صاعقه خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: رعد و برق، تگرگ، وزش باد و کاهش محسوس دما برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۴    
با ورود سامانه بارشی از صبح امروز به استان اصفهان بارش تگرگ و باران زیبایی اولین روز بهار را در شهرستان خوانسار دو چندان کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اواخر وقت فردا چهارشنبه در بسیاری از نقاط استان رگبار و رعد و برق را به همراه دارد. محمد سبزه زاری بیان کرد: این سامانه به تناوب سبب رگبار و رعد و برق، وزش بادهای متوسط گاهی تندبادهای لحظه ای در بیشتر نقاط استان به ویژه مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۹    
مرصاد نیوز: بارش تگرگ صبح امروز و در اولین روز از سال جدید مناطقی از هرسین را سفید پوش کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی امروز در خصوص وقوع بارش های رگباری، بارش تگرگ منجر به آبگرفتگی و سیلاب و رواناب در مناطق مستعد استان هشدار نارنجی صادر کرد.
یافته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی لرستان با ادامه فعالیت سامانه بارشی اخیر در استان تا عصر چهارشنبه دوم فروردین ابرناکی، رگبار باران گاهی رعد و برق، رگبار تگرگ و کاهش محسوس دما برای اغلب مناطق به ویژه مرکز، جنوب و جنوب شرق استان پیش بینی می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: برای فردای استان تگرگ و رگبار باران پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از بعد از ظهر امروز سه شنبه تا اواخر وقت فردا چهارشنبه، براساس نقشه های پیش بینی هواشناسی، در برخی از نقاط رگبار و رعد و برق، تندبادهای شدید لحظه ای و گرد و خاک، احتمال تگرگ و برخورد صاعقه را در نقاط مختلف استان خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس هواشناسی استان هرمزگان گفت: با وزش بادهای نسبتاً شدید شمال غربی سبب مواج شدن جزایر غربی (کیش و لاوان) می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا : صادق ضیاییان گفت: سه شنبه فروردین ماه، در شمال خوزستان، غرب لرستان، کرمانشاه، کردستان، زنجان، شمال قزوین، آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و اردبیل، برخی مناطق همدان و مرکزی بارش شدت خواهد داشت و رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقتی با احتمال رگبار تگرگ انتظار می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
قم- مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم با بیان اینکه هواشناسی قم برای استان هشدار سطح نارنجی اعلام کرده از شهروندان و مسافران خواست تا از اتراق کنار رودخانه ها اجتناب کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران خاطرنشان کرد: علاوه بر جاری شدن روان آب و سیلاب های محلی و نقطه ای، پرآب شدن رودخانه ها، کاهش دید، لغزندگی سطح جاده ها و احتمال بارش تگرگ و ریزش سنگ نیز در محور های کوهستانی در طی این مدت دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان باصدور هشدارسطح نارنجی در استان قم اعلام کرد: ازاواخر وقت امروز بارش باران همراه با رگبار، رعد و برق، تگرگ وزش باد شدید موقت در مناطق مرتفع در سطح استان خواهیم داشت.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن پیش بینی بارش باران و تگرگ برای فردا در بیشتر محورهای مواصلاتی از مسافران خواست جانب احتیاط را رعایت کنند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از نفوذ تدریجی سامانه بارشی به استان از اواخر وقت امروز خبر داد و گفت: بارش باران و تگرگ در استان پیش بینی می شود.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 29 اسفند 1401 از تشدید بارش ها در 27 استان خبر داد و پیش بینی کرد که هوای ارتفاعات برفی می شود.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از تشدید فعالیت سامانه بارشی با مخاطره رگبار و رعدوبرق، بارش تگرگ، وزش باد شدید موقت و بارش برف و کولاک در نقاط مرتفع و سردسیر از روز سه شنبه(اول فروردین ماه) تا روز چهارشنبه (دوم فروردین ماه) خبر داده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از فعالیت سامانه بارشی در سطح استان تا آخر هفته خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: سامانه بارشی تا اواخر روز چهارشنبه به تناوب سبب رگبار و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی و شرقی، وزش بادهای متوسط تا شدید ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۷۹ سایت دیگر  
احتمال رگبارو رعد و برق و وزش باد شدید موقت در مناطق مستعد رگبار تگرگ و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف وجود خواهد داشت.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۴    
آرش بهاروند احمدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی از شدت بارش ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در کشور و استان البرز است که به دلیل ماهیت تندری و فعالیت محلی آن در بعضی ساعات رخداد رگبار باران، ارتفاعات رگبار برف ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان تهران گفت: از عصر دوشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه در بعضی ساعات بارش باران، رگبار و رعدوبرق، در نقاط مستعد بارش تگرگ، وزش باد شدید را خواهیم داشت که توصیه اکید مدیریت بحران به مردم این است که مطلقا از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۸۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا یکشنبه از بارش باران، برف و تگرگ در اکثر استان های کشور در روزهای اول و دوم فروردین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از امشب تا چهارشنبه 2 فروردین ماه، آسمان استان به طور متناوب تحت تأثیر سامانه بارشی قرار می گیرد که با بارش باران، احتمال رعدوبرق، وزش بادهای لحظه ای شدید و احتمال تگرگ همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در ایام نوروز با ورود 2 سامانه هواشناسی به استان و پیش بینی بارش باران و تگرگ و کاهش محسوس دما احتمال خسارت به محصولات کشاورزی وجود دارد.
با مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا یکشنبه از بارش باران، برف و تگرگ در اکثر استان های کشور در روزهای اول و دوم فروردین خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
| هشدار سازمان هواشناسی برای بارش شدید باران و کاهش دما در بیشتر استان های کشور سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی و بارش برف، باران، تگرگ و کاهش دما در بیشتر استان های کشور خبر داد. ...