پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۳۹Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تگرگ»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از خسارت 57 هزار و 486 میلیارد ریالی حوادثی همچون خشکسالی، سیل و بارندگی، سرمازدگی، باد و طوفان و تگرگ در سال زراعی 1400- 1399 به بخش کشاورزی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره مدیریت بحران سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بلایای طبیعی نظیر خشکسالی، سیل، تگرگ و زلزله در نیمه نخست امسال 30 هزار و 59 میلیارد ریال به کشاورزان این استان خسارت وارد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بارش تگرگ در اوروگوئه باعث خسارات زیادی شد. در بعضی از مناطق به دلیل بزرگ بودن اندازه تگرگ ها تا حد یک تخم مرغ، حتی حیوانات جان خود را از دست داده اند. منبع: خبر فوری
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فیلم سینمایی تگرگ و آفتاب ساخته رضا کریمی، پنجشنبه 8 مهر، مهمان آی فیلمی ها در سراسر کشور خواهد بود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم سینمایی تگرگ و آفتاب محصول سال 1393، پنجشنبه شب ساعت 22:00 روی آنتن کانال فارسی این شبکه می رود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- جانشین ستاد مدیریت بحران و معاون عمرانی فرماندار مراغه گفت: امسال براثر بارش تگرگ و سیل، حدود 447 میلیارد تومان خسارت به محصولات کشاورزی این شهرستان خسارت وارد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل هواشناسی هرمزگان از احتمال رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش لحظه ای تگرگ در ارتفاعات هرمزگان خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از پیش بینی برداشت 200 هزار تن سیب از 5800 هکتار باغات این شهرستان و کاهش تقریبی تولید سیب درختی در شهرستان دماوند با خسارت تگرگ زدگی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به رگبار پراکنده باران، رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای، وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا در هرمزگان هشدار داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با صدور هشدار زرد نسبت به تغییرات گسترده جوی در استان و احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای و اختلال در ترددهای دریایی، هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: خسارت حوادث غیرمترقبه شامل خشکسالی، سیل، یخبندان، طوفان و تگرگ به محصولات زراعی این شهرستان حدود 670 میلیارد تومان برآورد شد که بیش از 470 میلیارد تومان آن از ناحیه خشکسالی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها، احتمال رانش و لغزش، احتمال تگرگ و برخورد صاعقه را از جمله مخاطرات سامانه بارشی پایان هفته دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاوت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: به نظر می رسد انگورهای تولیدی در این استان در سال جاری به علت بارش تگرگ در فصل بهار و بروز خشکسالی وضعیت بازارپسندی خوبی نداشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع سیل و تگرگ پنجم شهریورماه جاری در چهار شهرستان استان 991 میلیارد و634 میلیون ریال به بخش های مختلف کشاورزی خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان، امروز در ارتفاعات استان رگبار باران و رعد و برق با احتمال تگرگ و تند باد لحظه ای پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش 10 تا 15 درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و عنوان کرد: از عصر فردا شاهد بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید و خیلی شدید و تگرگ به ویژه در عصر و شب خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور نسبت به سیلاب ناگهانی و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در اثر جاری شدن روان آب در مسیل ها هشدار داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- یوسفی- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از خسارت 988 میلیارد ریالی تگرگ و سیلاب طی هفته گذشته در استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۲    
معاون رئیس سازمان ومدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از تجهیز 100 هکتار از اراضی کشاورزی و باغ های روستای زنوزق به سامانه ضد تگرگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۶:۳۳    
از امروز با احتمال تقویت سامانه بارشی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و بارش باران و تگرگ پیش بینی میشود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق در چهار استان کشور و احتمال وارد شدن خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد و توصیه هایی را به کشاورزان، دامداران و عشایر ارایه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 12 شهریور در استان های اردبیل، گیلان و مازندران و روز شنبه 13 شهریور در استان های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل، رگبار باران با رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
میانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۵:۵۵    
بارش شدید باران در تبریز باعث آب گرفتگی معابر و زیرگذرهای تبریز و سیل در برخی مناطق تبریز شده است. به گزاش میانه نیوز به نقل از تسنیم، با ورود سامانه بارشی به استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز از ظهر امروز بارش شدید باران همراه با رعدوبرق و وزش باد را تجربه کرده است. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۶    
سلامت نیوز : تخریب پوشش جنگلی-مرتعی باز هم در گلستان حادثه آفرید؛ اینبار گلیداغ در جوار منهی الیه جنگل های هیرکانی شمال ایران قربانی این حادثه است. به گزارش سلامت نیوز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرمانداری رازو جرگلان گفت: بارش های سیل آسا و تگرگ 2 روز گذشته، 70 میلیارد ریال به محصولات زراعی و باغی این شهرستان مرزی خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۹    
گنبدکاووس - ایرنا - طوفان، بارش باران و تگرگ تابستانه که از شب گذشته در برخی مناطق شرقی گلستان آغاز شده بود پس از چندساعت، علاوه بر آبگرفتگی برخی معابر شهری، موجب بروز خسارت به ساکنان روستاهای این مناطق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۱    
ایسنا/خراسان شمالی فرماندار راز و جرگلان از بروز خسارت سیل و تگرگ به بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(علیه السلام) رازوجرگلان گفت: با بارش عصر دیروز باران و تگرک در شهر راز و جاری شدن سیلاب شدید متاسفانه باعث فروریختگی قسمت زیادی از دیوارها و خسارت به زیرساخت های این مدرسه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۳    
بجنورد- عصر پنجشنبه بارش باران و تگرگ موجب آبگرفتگی معابر و خسارت شدید به بخش کشاورزی خراسان شمالی بخصوص شهرستان راز و جرگلان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۶    
باران و تگرگ رگباری دیشب، به 5 منزل مسکونی در روستا های پلی علیا و یانبلاق بخش گلیداغ مراوه تپه خسارت زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۵    
گنبدکاووس - ایرنا - بخشدار گلیداغ از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان گفت که بر اثر بارش شدید و رگباری باران و تگرگ دیشب /چهارم شهریور/ و جاری شدن روان آب، 6 واحد مسکونی، پنج واحد دامداری، برخی مزارع کشاورزی و معابر 2 روستای پلی علیا و یانبلاق این بخش دچار خسارت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان با پیش بینی کاهش 5 درجه ای دما، درباره جاری شدن رواناب هشدار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل و بارش تگرگ امروز-پنجشنبه- به بخش کشاورزی شهرستان مرزی راز و جرگلان خسارت وارد کرد که میزان آن در دست بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد گفت: طوفان، باران شدید و تگرگ در روز های اخیر 225 میلیارد تومان به نخیلات شهرستان عنبرآباد خسارت زد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است: از بعدازظهر امروز (2 شهریور) وقوع رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی، خیزش گرد و خاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ در شمال شرق، شمال و غرب هرمزگان، جنوب و جنوب غرب کرمان، شرق فارس و شمال آذربایجان غربی پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - بخشدار کجور با اشاره به بارش باران و تگرگ شامگاه گذشته گفت که سیلاب ، بخشی از زیرساخت ها و تعدادی از بناهای مسکونی در نقاط روستایی و شهری این بخش تاریخی و کوهستانی خسارت زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران، طی اطلاعیه ای آب وهوای استان تهران را به همراه رگبار، باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی کرد، همچنین بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و برخورد صاعقه و تگرگ در ارتفاعات را هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- وقوع توفان همراه با بارش شدید و تگرگ در آخرین روز مردادماه 1400 به بخشی از مزارع کشاورزی، باغی و صیفی جات روستای چاه نهر لارستان فارس خسارت زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در ارتفاعات هرمزگان بویژه نواحی شرقی و شمالی با رشد ابر، رگبار باران، رعد و برق گاه تگرگ و تند باد لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز بعد از ظهر و شب در مناطق مرتفع و مستعد استان رشد ابر و رعد و برق، رگبار باران و گاه تگرگ، تند باد لحظه ای با احتمال گرد و غبار و سیلابی شدن رودخانه های فصلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز رگبار باران و رعدوبرق، وزش بادشدید موقت ، گرد و خاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ ، در جنوب و ارتفاعات کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای امروز (چهارشنبه) رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ را برای هفت استان کشور پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی برای امروز (چهارشنبه) رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ را برای هفت استان کشور پیش بینی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی، آمده است: از ظهر امروز (26 مرداد) در استان های مازندران، ارتفاعات شرقی تهران، هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی های عزیز از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی ، صعود به ارتفاعات و چرای دام در مناطق مرتفع خودداری کنند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در هفت استان هشدار داد. احتیاط در عبور از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها ازتوصیه های این سازمان در چنین شرایط آب و هوایی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و بارش تگرگ در برخی استان ها، نسبت به بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در برخی مناطق هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۹    
سازمان هواشناسی برای هفته جاری در استان کرمان برای نیمه جنوبی و غرب استان ناپایداری های جوی، رگبار و رعد و برق، در مناطق مستعد بارش تگرگ و وزش تند بادهای لحظه ای پیش بینی کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی ها از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با صدور هشدار سطح زرد در خصوص احتمال رگبار باران،رعد وبرق و در مناطق مستعد بارش تگرگ هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و افزایش ارتفاع موج تا 1.5 متر در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: وقوع رگبار باران و رعدوبرق ...