جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۰May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تگرگ»

خبرگزاری مهر   ۶ دقیقه پیش    
تبریز- بارش شدید باران و تگرگ در تبریز در میانه های اردیبهشت ماه باعث غافلگیری مردم شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: بارش تگرگ پنج شنبه شب، 61 میلیارد و 400 میلیون ریال به کشاورزی این شهرستان خراسان شمالی خسارت زد که بیشترین سطح مربوط به باغ ها بوده است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
سرپرست فرمانداری شیروان گفت: تگرگ و بارندگی شدید پنج شنبه شب، به بخشی از باغ های این شهرستان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون رییس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی مرند از آمادگی پرداخت تسهیلات برای خرید سامانه ضد تگرگ به متقاضیان در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عنبرآباد گفت: بارش تگرگ 282 میلیارد ریال به بخش کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
تگرگ و طوفان دو روز اخیر، به 880هکتار از مزارع و باغ های عنبرآباد خسارت زد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۷    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر بحران استانداری خراسان شمالی از ورود خسارت به بخش کشاورزی استان به علت بارش شدید باران و تگرگ طی امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- برای سومین بار در هفته جاری باران بهاری و بارش تگرگ به محصول زراعی و سردرختی در استان خراسان شمالی خسارت زد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در چند روز آینده در اغلب نقاط کشور به دلیل بارش های بهاری احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب در مسیل ها و آب گرفتگی معابر وجود دارد بنابراین از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
هوای هشت استان کشور با رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب همراه خواهد بود.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از تداوم بارش ها در استان تا اواسط هفته ی آینده خبر داد و گفت که در مناطق مستعد، احتمال بارش تگرگ نیز وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی اهر از وجود 11 دستگاه سامانه ضد تگرگ در باغات و مزارع این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۱    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار تربت حیدریه گفت: بارش های بهاری در فاصله یک هفته منجر به جاری شدن سیل در دو مرحله در این شهرستان شد که بیش از 330 میلیارد ریال خسارت وارد کرد.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۲    
نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس از پیگیری خسارات تگرگ زدگی بهاره به باغات دماوند از وزیر جهاد کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرند از وارد شدن 93 میلیارد ریال خسارت به کشاورزان یامچی بر اثر بارش دیروز تگرگ خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: رگبار باران و وزش باد های لحظه ای در تهران، شمال شرق کشور و دامنه های البرز تا روز شنبه ادامه دارد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز (پنجشنبه) هوای هشت استان کشور با رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: وقوع حوادث مختلف طبیعی از ابتدای فروردین تا نیمه نخست اردیبهشت ماه امسال 303 میلیارد و 900 میلیون ریال به کشاورزان این استان خسارت زد که بیشتر آن بر اثر سیل و تگرگ بوده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از ادامه فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی خبر و نسبت به صاعقه، برق گرفتگی، تگرگ و جاری شدن رواناب در مسیل ها هشدار داد. به گزارش تسنیم، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ توصیف سامانه: فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا: مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز (پنجشنبه) هوای هشت استان کشور با رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب همراه خواهد بود. ...
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۷۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در 20 استان کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (14 اردیبهشت) فعالیت سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - فرماندار دماوند اعلام کرد: براساس بررسی ها و برآوردهای صورت گرفته، بارش تگرگ 487 میلیارد تومان به باغداران این شهرستان خسارت وارد کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اعظمی گفت: پس از بارش های رگباری باران و تگرگ شدید که منجر به جاری شدن سیلاب در اطراف روستای احمدآباد رشتخوار شده بود، متاسفانه خسارت هایی به بخش کشاورزی این شهرستان وارد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عصر امروز بارش شدید تگرگ در یامچی شهرستان مرند به درختان میوه منطقه خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سرمایش بهاری همراه با ریزش باران شدید و تگرگ در پانزدهمین روز اردیبهشت چهره اردبیل و دیگر نقاط واقع در پهنه مرکزی این استان را دگرگون کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که بررسی نقشه های پیش یابی ، بیانگر وزش باد شدید ، بارش تندری ، تگرگ و گرد و خاک از عصر امروز چهارشنبه در این استان حکایت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سیل،تندباد و تگرگ به محصولات کشاورزی وزیرساخت های راوربیش از 200میلیارد تومان خسارت زد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فرهاد مهر یاری مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات این سازمان درباره آخرین وضعیت جاده ها پس از سیل روزهای اخیر گفت: بر اثر بارش های رگباری شدید و تگرگ در روزهای گذشته در محورهای مواصلاتی برخی استان های کشور از جمله تهران، سیستان و بلوچستان ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کوهنوردی برچسب ها
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بارش سیل آسای باران و تگرگ در چند روز گذشته به جاری شدن سیل در شمال استان سیستان منجر شد و خسارت سنگینی به بدنه جاده ها و ابنیه فنی راه های وارد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
از مخاطرات حاکمیت این شرایط جوی می توان به احتمال جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، صاعقه و برق گرفتگی در مناطق مرتفع و مستعد، احتمال شکستن درختان فرسوده وآسیب به سازه های موقت اشاره کرد
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی اسفراین گفت: بارش تگرگ عصر یکشنبه در برخی نقاط این شهرستان خراسان شمالی 34 میلیارد و 600 میلیون ریال به سر درختی باغ های پنج روستا خسارت زد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی همچنان تا پایان هفته جاری رگبار باران، رعد و برق، افزایش لحظه ای سرعت باد، تگرگ و جاری شدن رواناب موقتی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی و مدیریت بحران استان مازندران درباره احتمال وقوع رگبار، کاهش دما ، تگرگ و وزش باد هشدار دادند.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ مالک اژدری فرماندار راور گفت: به علت وقوع تندباد و بارش باران، تگرگ و جاری شدن سیلاب بیش از 2100 میلیارد ریال در بخش های مختلف کشاورزی، دام و زیرساخت های برق، مخابرات، گاز، راه ها و... شهرستان راور خسارات وارد گردیده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی اسفراین گفت: بارش باران و تگرگ بیش از 138 میلیارد ریال به شهرستان های خراسان شمالی خسارت وارد کرده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تربت حیدریه اعلام کرد: در پی بارش تگرگ در دهم اردیبهشت 1400، بیش از 4 میلیارد ریال خسارت به ابنیه فنی، رویه راه، علائم و شانه خاکی راه در حوزه این شهرستان وارد شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، از بارش باران و وزش باد شدید 5 روزه در برخی استان ها خبر داد و اعلام کرد که در مناطق کوهستانی و مستعد بارش تگرگ و صاعقه دور از انتظار نیست.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: افزایش و گذر ابر همراه با رگبار باران و رعد و برق، افزایش لحظه ای سرعت باد، بارش تگرگ و ایجاد رواناب موقتی علاوه بر ارتفاعات و مناطق مستعد، در نقاطی از سواحل و مناطق دریایی نیز پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند میزان خسارت به باغداران شهرستان دماوند در پی بارش تگرگ دو روز گذشته در این منطقه را حدود 45درصد اعلام کرد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دیانتی گفت: طی روزهای گذشته سرمای دیررس بهاره و تگرگ یک هزار و 36 میلیارد و 312 میلیون ریال به محصولات باغی و زراعی این شهرستان خسارت وارد کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
منچسترسیتی به انتظار هواداران خود پایان داد و بالاخره به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید. پس از برد 2-1 در دیدار رفت، سیتیزن ها با رسیدن به گلی زودهنگام در دیدار برگشت، کنترل این بازی را به دست گرفتند تا در نهایت به شکلی قاطعانه خود را به بزرگ ترین میدان اروپا برسانند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شریفی از امدادرسانی به 40 خانوار عشایری متأثر از وزش باد شدید و بارش تگرگ و برف در مناطق سرقوچ، گندمکار و مولی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: سیل و تگرگ اخیر 242 میلیارد ریال به دام ها و مزارع کشاورزی تربت حیدریه خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- زاهدان- ورود بی سابقه سامانه بارشی در شهرهای شمالی سیستان وبلوچستان و بارش باران و تگرگ در محوطه تاریخی کوه خواجه باعث جاری شدن سیلاب و ایجاد آبشار در این کوه تاریخی شد.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عباسعلی ارجمندی گفت: بیشترین باراش باران با 28 میلی متر در منطقه کوه خواجه گزارش شد که با بارش تگرک نیز همراه بوده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نمین از وارد شدن خسارت 100 درصدی به مزارع و باغات تعدادی از روستاهای این شهرستان در اثر بارش سنگین تگرگ خبر داد. شهرام محسنی در بازدید از مزارع و باغات خسارت دیده از بارش سنگین تگرگ نمین اظهار کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : کارشناس هواشناسی گفت: امشب در خراسان های شمالی، رضوی، جنوبی، شرق گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، یزد، اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، لرستان و ارتفاعات شرقی البرز مرکزی رگبار ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۲    
کارشناس هواشناسی: شمال شرق تهران آماده تگرگ شدید باشید.