چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۸:۱۹Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وتوصا»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۸    
نماد وتوصا با نام گروه توسعه صنعتی ایران یکی از شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران در گروه سرمایه گذاریها می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه س توسعه صنعتی ایران وتوصا با توجه به افزایش بیش از 50 درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر متوقف شد
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه شرکت وتوصا منتشر و بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در اولین روز معاملاتی هفته، سامانه کدال شاهد گزارش هایی از شرکت های بورسی و فرابورسی بود. در این میان سه شرکت وتوصا ، آسیاتک و ثنام از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت وتوصا منتشر شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در این متن به بررسی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران پرداختیم و گزارشی تحلیلی از سهام این شرکت که با نماد وتوصا در تابلو بورس حضور دارد ارائه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون رکورد جدید قیمت دلار و یورو در بازار توافقی، مجمع وتوصا 1401 | چه میزان سود تقسیم شد؟، تحلیل بنیادی خساپا | عملکرد 6 ماهه سایپا چگونه بوده است؟، 5 خبر مهم از 4 نماد بانکی | سهامداران وبصادر و وتجارت بخوانند، کامیون کشنده فاو در بورس کالا | ثبت سفارش چه زمانی است؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با حضور 53 درصد سهامداران، برگزار شد. گزارش نبض بورس را از این مجمع بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران وتوصا متوقف خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی صورت مالی حسابرسی نشده 12 ماهه منتهی به 31 شهریور 1401 گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران وتوصا نشان از تحقق سود خالص 89 تومانی به ازای هر سهم دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران وتوصا آماده انجام معامله می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه س توسعه صنعتی ایران وتوصا با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۲    
امروز بیشترین افزایش قیمت به نمادهای شفارس، البرز، دکیمی، وبانک، والبر، آسیا و وتوصا و بیشترین کاهش قیمت به نمادهای سغرب، نمرینو، سنیر، غدشت، شوینده، فنوال و فسبزوار تعلق داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 230میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 5.2درصد از کل سهام وتوصا معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 220میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وتوصا (گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران) 10 سال قبل توسط گروه مالی فیروزه خریداری و خصوصی سازی شد و هم اکنون یکی از شرکت های موفق کشور به شمار می رود که در این مدت دستاوردهای قابل توجهی را کسب کرده است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۸    
نماد معاملاتی شرکت های سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک، صنایع پتروشیمی کرمانشاه کرماشا و گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران وتوصا آماده انجام معامله می باشند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۲    
شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران اطلاعیه جدیدی در سامانه کدال منتشر کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۹    
پرتفوی غیربورسی "وتوصا" در اولین ماه از فصل زمستان با 26 شرکت فعال در خارج از بازار سرمایه همچون کارخانجات تولیدی تهران، توسعه صنایع داده پردازی خاورمیانه، سرمایه گذاری کشاورزی ایران، صنایع کاغذ غرب، نوین اندیشان سرآوا پارس و... تشکیل شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 440میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران بود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی وتوصا ، دسبحان،شستا ، برکتح و رکیشح متوقف خواهند شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گروه مالی فیروزه در سال 1390 شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران را خریداری کرد این شرکت با بیش از 250هزار سهام دار یکی از پرجمعیت ترین شرکت های بورسی کشور است. بعد از خریداری وتوصا توسط بخش خصوصی این شرکت پله های ترقی را به سرعت طی کرد و هر ساله به دارایی های تحت مدیریت آن افزوده شد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
موج نزولی وتوصا به محدوده حمایت 750 تومان نزدیک می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه س توسعه صنعتی ایران وتوصا با توجه به تغییرات بیش از 20 درصدی قیمت سهام، به مدت 60 دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می گیرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را خریداری نکرد.
سلام نو / پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس تهران در جریان آغاز معاملات امروز بازار سهام در 10دقیقه آغازین، 20 هزار واحد رشد کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طی هفته ای که گذشت مجامع دیگر شرکت های حاضر در بازار سرمایه برگزار شد که طی آن خبر تولید بیت کوین توسط وتوصا و عرضه پتروشیمی تبریز در بازار سرمایه توجه اهالی بازار را به خود جلب کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم دو هزار و 570میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت سرمایه گذاری ها بیش از سایرین بود و همچنین سهام وتوصا 155میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم دو هزار و 570میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت سرمایه گذاری ها بیش از سایرین بود و همچنین سهام وتوصا 155میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
صدای بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سید حسام الدین عبادی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران اعلام کرد: امروز پنج شنبه 18 دی قرار بود مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (وتوصا) برگزار شود ولی متاسفانه با وجود حضور سهام داران عمده به حد نصاب نرسید و برگزار نشد.
صدای بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۷    
با وجود رشد شاخص کل در دو روز اخیر ارزش سبد سهام عدالت با کاهش روبرو بوده است.
صدای بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در خصوص مبلغ فروش و سود خالص شرکت های زیرمجموعه توضیحاتی را ارائه کرد.
صدای بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۳    
وتوصا و کبافق به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی متوقف شدند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با افت 25هزار واحدی در 10 دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 402هزار واحد قرار گرفته است. ونیکی، لوتوس و وتوصا بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای شستا، فملی و فولاد بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۱:۱۰    
امروز مطالبی همچون پیش بینی قیمت وتوصا در روزهای آینده بورس، آقای وزیر، سرمنشا ایجاد رعب و وحشت در سهامداران چه کسی بود؟، شاخص کل تا کجا ریزش خواهد داشت؟، تغییر مدیرعامل در یکی از زیرمجموعه های مهم شستا، روز خونین بورس + فیلم، ضرر پالایشی یکم به چقدر رسید؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۱    
آیا به لحاظ تکنیکال وتوصا در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران وتوصا باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با افت هزار واحدی در 10 دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 449هزار واحد قرار گرفته است. ونیکی، وتوصا و کفرا بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای فملی، فولاد و فارس بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در گزارش یکساله خود اعلام کرد که پرتفوی بورسی این شرکت با رشد 27هزار و 130میلیارد و 729میلیون ریالی همراه شده است
صدای بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۷    
شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی را اعلام کرد.
صدای بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۳    
سبد سهام عدالت روند رو به رشد خود را ادامه می دهد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۷    
در حالی که بازار سرمایه روند رو به رشدی را سپری می کند اما؛ وتوصا در خرداد ماه ترجیح داد فقط واحدهای صندوق ها را خریداری کند و میلی به سهام نداشت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه 51 درصدی گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها موافقت کرد. به گزارش نبض بورس به نقل از سنا ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۲    
گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران اعضای هیات مدیره را تغییر داد.
ارزش بازار گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1398، با افزایش یک هزار و 400 میلیارد و 499 میلیون ریال به 11 هزار و 904 میلیارد و 194 میلیون ریال رسید.