جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۰۶Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندانی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/فارس فرمانده سپاه ناحیه کازرون با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، اعلام کرد که به این مناسبت، به همت مسئولان قضایی 12 زندانی در شهرستان کازرون آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان فردیس گفت: با کمک خیران نیکوکار زمینه آزادی پنج زندانی جرائم غیر عمد در این شهرستان فراهم شد.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در پی فوت زندانی شاهین ناصری در ندامتگاه تهران بزرگ؛ رئیس سازمان زندان ها طی یک ماموریت ویژه، از معاون سلامت، اصلاح و تربیت خواست تا علت فوت این زندانی را پیگیری نماید.
در پی فوت زندانی سیدشاهین ناصری در ندامتگاه تهران بزرگ؛ رییس سازمان زندانها، معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها را مامور بررسی دقیقتر علت فوت این زندانی کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد تهرانی پس از آزادی از زندان با شکایت زن مشهدی دوباره راهی زندان شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان زندانهای استان تهران، علی رستمی در جلسه توسعه همکاری مشترک اداره کل زندان های استان تهران و بنیاد تعاون زندانیان افزود: افراد نیکوکار در بخش های خصوصی می توانند با استخدام زندانیان، هم در مسیر اصلاح و تربیت به ما کمک کنند و هم خانواده زندانی درآمد معیشتی [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان - رئیس کل دادگستری استان البرز و دادستان عمومی و انقلاب کرج امروز با حضور جداگانه در دو ندامتگاه استان به همراهی 60 نفر از قضات دادسرا و محاکم به گفتگو با زندانیان پرداخته و مشکلات آن ها را مورد بررسی قرار دادند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس کل دادگستری استان البرز از فراهم شدن مقدمات آزادی 61 زندانی در زندان مرکزی کرج خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۷    
وزیر خارجه انگلیس به بیان اظهاراتی در مورد شهروند دوتابعیتی زندانی در ایران پرداخت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا – چه زمینه هایی برای امام صادق فراهم بود که برای سیدالشهداء فراهم نبود؟ سیدالشهداء یا باید تا آخر عمر در خانه بنشیند آب و نانی بخورد و برای خدا عبادت کند و درواقع زندانی باشد، و یا کشته شود؛ ولی برای امام صادق این جور نبود که یا باید کشته شود و یا در حال انزوا باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۶    
گروه استان ها رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از رصد بازار نوشت افزار، بازار میوه خبر داد و گفت: برای اولین بار 150 قاضی استان در یک روز و یک ساعت مشخص از 5 زندان بازدید کردند که درجریان این بازدید قرار است 100 زندانی آزاد شوند.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سینماخانه؛ نمایش آنتولوژی ایستگاه مرزی به نویسندگی و کارگردانی علی هاشمی نیا از 28 شهریور ماه 1400 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود. خلاصه داستان از این قرار است که زندانی سیاسی دست به اعتصاب غذا زده تا رئیس جمهور را ببیند و او را از فاجعه [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس در بیانیه ای به موضوع آزادی یک زندانی دو تابعیتی انگلیسی-ایرانی در ایران پرداخت و گفت که دولت انگلیس همچنان بر موضوع آزادی این زندانی پافشاری خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۱    
با مشارکت خیرین و ستاد دیه استان تا چند روز دیگر 341 زندانی جرایم غیر عمد استان زنجان آزاد خواهند شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با حضور رئیس کل دادگستری استان زنجان، معاونین دادگستری، کلیه قضات دادگستری استان و سرپرست زندان های استان در زندان مرکزی زنجان تعداد 341 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد آزاد شدند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در خصوص مرگ شاهین ناصری در زندان تهران بزرگ گفت: از مسئولان مربوطه سوال کنید تا اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در حاشیه شورای قضایی استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل بازگشایی مدارس مقرر شد مقدمات کار برای نظارت بر بازار برای تهیه نوشت افزار انجام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سه هم بند که سال ها در زندان بگرام در افغانستان زندانی بودند، گفتند که سربازان آمریکایی با زندانیان رفتار غیرانسانی داشتند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در خصوص مرگ شاهین ناصری در زندان تهران بزرگ گفت: از مسئولان مربوطه سوال کنید تا اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان - رئیس دادگاه عمومی بخش ایلخچی آذربایجان شرقی گفت: به همت خیری جوان و با کمک یک میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون ریالی، دو نفر از زندانیان محکومین مالی محکوم به حبس آزاد و به آغوش خانواده برگشتند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: زن جوانی که از 30ماه پیش توسط برادرش در اتاق یک آپارتمان در شهر کراچی پاکستان زندانی بود و شکنجه می شد، با کمک پلیس و همسایه ها نجات یافت.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در خصوص مرگ شاهین ناصری در زندان تهران بزرگ گفت: از مسئولان مربوطه سوال کنید تا اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، موسی خلیل الهی در مراسم تجلیل از خیران ستاد دیه آذربایجان شرقی، افزود: اعطای این مبلغ با توجه به اوضاع فعلی اقتصادی در کشور و در شرایط کرونایی جامعه، حرکتی ارزشمند است. وی هدف از مجازات، فلسفه زندان و متعاقب آن تلاش برای آزادی زندانی از زندان را اصلاح و تربیت [...]
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۹۳ سایت دیگر  
ایلنا: در پی فوت یکی از محکومان در ندامتگاه تهران بزرگ، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، اطلاعیه ای صادر کرد. در توضیحات روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران آمده است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۶    
شیراز- ایرنا- همزمان باگرامیداشت هفته دفاع مقدس 12 نفر از زندانیان جرایم مالی غیر عمد از زندان شهرستان کازرون فارس آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: 175 زندانی جرایم غیر عمد همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از زندان های این استان آزاد شدند که از این تعداد 85 نفر زندانی در ارومیه بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۵    
اداره زندان های نیویورک اعلام کرد یک زندانی دیگر روز چهارشنبه ظاهرا پس از یک مشکل پزشکی اورژانسی در زندانی در این شهر جان باخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 134 زندانی در زندان های مرکز استان کرمانشاه آزاد شدند.
روزنامه کیهان در یادداشتی با عنوان چرا رئیسی توانست، امّا روحانی نتوانست؟ از دولت رئیسی تعریف و تمجید کرد. این روزنامه نوشت: * آقای رئیسی طی کمتر از یک ماه توانسته، یک بحران خطرناک را حل و به یک آرزو جامه عمل بپوشاند: بحران واکسن و عضویت ایران در سازمان شانگهای ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان – ایالت اوکلاهما در آمریکا ، صف اعدام شلوغی را برای 6 ماه آینده برنامه ریزی کرده است. به گزارش آسوشیتدپرس و فرانس 24 ، اوکلاهما برای 6 ماه آینده 7 مورد اعدام ایالتی از طریق تزریق داروی کُشنده را برنامه ریزی کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فشارهای مختلفی که از سوی افکار عمومی و نمایندگان مجلس بر موضوع مرخصی های طولانی مدت برخی زندانیان بر قوه قضائیه وارد آمد باعث شد تا دیروز سخنگوی قوه قضائیه د ر دومین نشست مطبوعاتی اش اعلام کند که کدام زندانی از مرخصی برنگشته یا چه کسانی در زندان به سر می برند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از آزادی 175 زندانی در استان به مناسبت بزرگداشت سالروز هفته دفاع مقدس خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران درست 24 ساعت پس از آنکه طی نامه ای خواستار آزادی کسری نوری، دانشجوی زندانی دانشگاه تهران شده بود، از مقام خود برکنار و یکی از چهره های نزدیک به محمود احمدی نژاد به عنوان سرپرست این دانشگاه انتخاب شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان های کشور با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود از شکایت زندانبانان از سپیده قلیان و بررسی امکان احتمال وی به زندانی دیگر خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان زندانها از بررسی انتقال سپیده قلیان به زندانی دیگر مطابق قانون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان های کشور با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود از شکایت زندانبانان از سپیده قلیان و بررسی امکان احتمال وی به زندانی دیگر خبر داد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: مراجع فقیه با زندانی محکومان مهریه مخالف هستند و مجلس هم به دنبال اصلاح قانون مهریه است که امیدواریم این قانون در روزهای آینده با بررسی دقیق و بیشتر به صحن علنی مجلس بیاید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
راه اندازی پویش مردمی نذر هشتم با اقبال پرسنل زندان و همچنین سایر گروه های جهادی و مردمی قرار گرفته و طی دوماه گذشته آزادی بیش از هزار زندانی را موجب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آمریکایی ها روزهای اول مهربان بودند. به ما می گفتند که خانواده تان را به هرجا بخواهید می بریم اما شما برای ما کار کنید. به ایران و پاکستان بروید و عملیات کنید...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از غارنوردان عُمانی مشتاق برای کشف ناشناخته ها مدعی شدند به اولین چاه برهوت یمن رسیدند. طبق فولکلور محلی این سوراخ غول پیکر در بیابان استان شرقی المهرا که چاه جهنم نیز خوانده می شود برای زندانی کردن شیاطین ایجاد شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۰    
مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان از آزادی 16 مددجوی جرائم غیر عمد در آستانه اربعین و هفته دفاع مقدس در استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه، از خدمات رسانی جهادی 10 میلیارد ریالی این سازمان طی 6 ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 23 گروه جهادی از حقوقدانان بسیجی به استعداد 146 نفر با 89 ساعت فعالیت به ارائه خدمات پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: 85 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از ابتدای سالجاری تاکنون از زندان های استان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: علت فوت متهم مفتاح خودرو رهنورد توسط پزشکی قانونی تاکنون اعلام نشده است.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: علت فوت متهم مفتاح خودرو رهنورد توسط پزشکی قانونی تاکنون اعلام نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از انتقال 110 زندانی ایرانی از خارج کشور به داخل طی 6 ماه اخیر خبر داد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
زن پاکستانی که به مدت بیش از دو سال توسط برادرش زندانی و شکنجه می شد توسط همسایگان نجات یافت.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۵    
پویش ملی نذر امام رضا(ع)بر اساس تفاهم ما بین بنیاد کرامت رضوی و ستاد دیه کشور در خصوص آزادسازی زنان و مادران معسر زندانی تا آخر ماه صفر در کل کشور انجام می گیرد و تا یک سال پس از آزادی، ارتباط مستمر با زندانی و خانواده آنها حفظ می گردد.