پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۴:۴۹Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی خوزستان تا اوایل هفته آینده جوی پایدار بر آسمان استان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز جمعه شاهد کاهش دما در بخش های شمالی کشور خواهیم بود.
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و کاهش دما 7 استان تا دوشنبه آینده نسبت به امواج 2.5 متری در سواحل دریای خزر هشدار صادر کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام افزایش سرعت وزش باد در غرب و شمال غرب از تداوم بارش های پراکنده در استان های ساحلی خزر خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش سرعت باد در پاره ای از مناطق شمال غرب و غرب کشور و بارش پراکنده باران در پاره ای از نقاط گیلان و مازندران طی امروز خبر داد.
شبکه خبر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی روند کاهشی دما را از امروز پنجشنبه 25 شهریور به تدریج در بیشتر مناطق کشور پیش بینی کرده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۸    
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: مهمترین خسارت در بخش کشاورزی خشکسالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز 26 شهریور بارش باران و وزش باد در استان های گیلان، مازندران و گلستان داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر از جمعه تا یکشنبه (26 تا 28 شهریورماه) هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی تندباد لحظه ای همراه با گردوغبار محلی در استان خوزستان پیش بینی کرده است.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰    
چهارمین اجلاس تیم کاری ویژه شورای اجرایی EC برگزار شد چهارمین اجلاس تیم کاری ویژه شورای اجرایی با حضور مقام عالی سازمان هواشناسی کشور به صورت مجازی برگزار شد. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آغاز روند تدریجی کاهش دما در بیشتر مناطق کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل از تداوم شرایط جوی پایدار تا بعدازظهر جمعه خبر داد و گفت: طی این مدت افزایش دما و وزش باد پدیده غالب خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پیش بینی آسمانی صاف برای غالب مناطق کشور، از بارش پراکنده در چهار استان کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارندگی ها در استان های شمالی و شمال غرب کشور از عصر روز جمعه خبر داد که به مدت دو روز ادامه خواهد یافت.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی جوی آرام برای بیشتر مناطق کشور از تداوم وزش باد و خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور و ایلام و خوزستان خبر داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران طی 5 روز آینده در برخی استان ها از جمله گیلان، مازندران و گلستان از وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علی شهبازی در گفتگو با خبرنگار تابا با اشاره به بارندگی های فصل آبی جدید اظهار کرد: طبق آخرین پیش بینی هایی که سازمان هواشناسی بر اساس بولتن ها ارائه داده است بارش های پاییزی در جنوب غرب کشور یا کمتر از حد نرمال خواهند بود و یا اینکه با تاخیر شروع می شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۹    
آن گونه که سازمان هواشناسی پیش بینی کرده سال آینده وضعیتی به مراتب بحرانی تر از امسال در زمینه بارش ها خواهیم داشت که در صورت عدم رعایت جوانب امر و روی آوردن دوباره به محصولاتی که به آب فراوان نیاز دارند تنش ها بیشتر خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا پنج شنبه 25 شهریور در ساعات بعدازظهر بارش خفیف در استان های گلستان و مازندران و شرق گیلان و شنبه 27 شهریور در شمال غرب کشور و شرق سواحل خزر، بارش پراکنده پیش بینی می شود.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۶    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، تا اواخر هفته جاری شاهد جو نسبتا پایداری خواهیم بود و پدیده دمایی انتظار نمی رود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: مانند روز گذشته که در نواحی شرقی کشور به ویژه در شرق کرمان وزش باد و طوفان شن داشتیم امروز نیز این شرایط ادامه دار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر مطالعات پایه آب شرکت آب منطقه ای البرز گفت: سازمان هواشناسی میزان بارش پاییزی در منطقه ما را کمتر از میزان نرمال پیش بینی کرده و اگر این پیش بینی رخ دهد میزان ذخیره آب در دو سد کرج و طالقان بسیار کمتر از میزان کنونی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در کشور، از وزش باد شدید به همراه خیزش گردوخاک در نوار شرقی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش 5 روزه باران و کاهش دما طی 5 روز آینده در برخی استان ها از جمله نوار ساحلی دریای خزر از خیزش گردوخاک در شرق کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی درگفت وگو با میزان در موردآخرین وضعیت جوی کشور گفت:برای چند روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان آرام و جو پایدار را خواهیم داشت. وی افزود:در طی سه روز آینده در برخی نقاط گیلان، مازندران و غرب گلستان انتظار بارش های پراکنده را خواهیم داشت. ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی جوی آرام برای بیشتر مناطق کشور از تداوم وزش باد و خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیائیان- مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی تداوم خشکسالی در ایران موجب شده است با کمترین میزان وزش باد، گردوخاک به آسمان کشور راه یابد و آلاینده هایی از نوع کمتر از 2/5میکرون و کمتر از 10میکرون در هوای تابستانی کشور افزایش پیدا کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار خواهیم داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۳    
سازمان هواشناسی از تدام بارش باران در استان های ساحلی دریای خزر تا روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد و تا پایان هفته برای بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف پیش بینی کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام خیزش گردوخاک وکاهش کیفیت هوا در نوار شرقی کشور وضعیت جوی را برای بیشتر مناطق کشور، آرام پیش بینی کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا ایران در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارد و از دیرباز ایرانیان تلاش کرده اند که از آب بیشترین استفاده را ببرند. در سال های اخیر خشکسالی در کشور تشدید شده است و به اعتقاد کارشناسان وضعیت محیط زیست و منابع آب کشور بسیار شکننده است و می توان گفت در ایران به ورشکستگی آبی رسیده ایم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط کشور همراه با بارندگی پراکنده در نوار ساحلیِ کشور برای امروز تا روز پنج شنبه پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران از امروز تا آخر هفته در برخی استان ها برای استان های ساحلی خلیج فارس و دریای عمان هشدار صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت آسمانی صاف در بیشتر مناطق، از بارش باران و وزش باد شدید در بخش هایی از کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران از امروز تا آخر هفته در برخی استان ها برای استان های ساحلی خلیج فارس و دریای عمان هشدار صادر کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
کبری رفیعی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشورمان آسمانی صاف و جوی آرام خواهیم داشت. اما از امروز تا روز پنجشنبه در مناطقی از استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش های پراکنده رخ خواهد داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز در برخی از نقاط استان های گیلان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان:آسمان آبادان تا پایان هفته صاف و پدیده غالب وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده سواحل شرقی دریای عمان و همچنین شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز و فردا در برخی استان ها از افزایش دما در سواحل دریای خزر، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج و تلاطم دریای عمان و خلیج فارس هشدار داد.
سازمان هواشناسی درباره افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس هشدار داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز و فردا در برخی استان ها از افزایش دما در سواحل دریای خزر، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سلامت نیوز :مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش نسبی دما در برخی مناطق، از بارش پراکنده و وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور خبر داد.