دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۹:۳۴Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد گفت: آسمان سایر نقاط کشور صاف و آرام است.
میزان   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر و شب برای ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، جنوب سیستان وبلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و ارتفاعات شرقی هرمزگان بارش های پراکنده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شرق کشور به ویژه زابل و در استان های ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی ساعات، پیش بینی می شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا در غرب کشور بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۲    
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا در غرب کشور بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
طبق نقشه های همدیدی سازمان هواشناسی ایران، امروز 23 خردادماه در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف، آفتابی و جوی پایدار حاکم خواهد بود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا در غرب کشور بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز سه شنبه مناطق شرقی و جنوب شرقی کشور با کاهش دما مواجه می شوند، اما در شمال غرب، غرب و جنوب غرب دما 6 درجه گرم خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
براساس نقشه های پیش بینی سازمان هواشناسی کشور بیشترین دمای هوای امروز متعلق به شهر اهواز است که رکورد 47 درجه بالای صفر را ثبت می کند و با حفظ همین درجه تا فردا، روز سه شنبه یک درجه گرم تر می شود و دمای هوا در این شهر به 48 درجه بالای صفر می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا در غرب کشور بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا در غرب کشور بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از جو پایدار و آسمان صاف اکثر مناطق کشور و کاهش دما در شرق و جنوب شرق خبر داد. دمای هوای تهران نیز تا آخر هفته به 40 درجه افزایش می یابد.
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد و طی سه روز آینده برای زابل، ایلام، خوزستان و بوشهر، خیزش گردوخاک را پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۷   + ۴۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی در هفته پایانی خردادماه، انتظار روزهای گرمی را برای تهران داریم و طبق اعلام مدیر عامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ، با افزایش دمای هوا، مصرف برق نیز به شکل تصاعدی بالا رفته و در صورت عدم همکاری مشترکان، احتمال بروز خاموشی در تهران طی هفته جاری دور از ذهن نخواهد بود.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۸    
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده آسمانی صاف و جوی پایدار در اکثر مناطق کشور حاکم است و روند کُند تدریجی افزایش دما برای بیشتر مناطق کشور پیش بینی شده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (22 و 23 خرداد) گفت: به دلیل وزش باد شدید، آسمان در برخی از استان ها غبارآلود خواهد شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (22 و 23 خرداد) گفت: به دلیل وزش باد شدید، آسمان در برخی از استان ها غبارآلود خواهد شد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۷    
کارشناس سازمان هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از اواسط هفته جاری دمای هوای استان گرم تر می شود اما پدیده غالب وزش باد نسبتا شدید است که بیشتر برای مناطق جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق در برخی استان ها طی امروز تا سه شنبه و احتمال خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خبر داد.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۷   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل هواشناسی استان تهران از اوج گرفتن دوباره گرما خبر داد و گفت: پایتخت دمای 40 درجه را طی دو روز آینده تجربه می کند. مجتبی جلالی در خصوص وضعیت جوی و آب و هوایی استان تهران اظهار داشت: آسمان استان تهران ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کبری رفیعی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشورمان آسمان صاف خواهد بود و جوی پایدار خواهیم داشت. امروز هم در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی استان کرمان و شرق هرمزگان به ویژه در ساعت های بعدازظهر رگبار باران و گاهی رعد و برق شدید رخ می دهد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق پیش بینی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما مردم باید در زمینه مدیریت مصرف برق همکاری بیشتری داشته باشند .
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان وقوع رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در برخی استان ها از افزایش ارتفاع امواج به 2.5 متر در سواحل جنوبی خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: منطقه اثر این سامانه جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و شرق هرمزگان خواهد بود.
سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده پیش بینی می شود، از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در روزهای آینده دما در اغلب نقاط کشور افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه موسمی و رشد ابرهای همرفتی بویژه در ساعات بعدازظهر و افزایش ارتفاع موج بین یک تا یک و نیم متر و در فراساحل تا دو متر هشدار داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی استان ها طی امروز و فردا از افزایش تدریجی دما در اکثر مناطق کشور خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام آسمان صاف و آفتابی و جوی پایدار در اکثر استان ها از روند تدریجی افزایش دما طی روزهای آتی در بیشتر مناطق کشور خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۹    
رکنا: سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که تا 5 روز آینده شاهد خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در نوار شرقی کشور و همچنین استان هایی مانند خوزستان، ایلام و بوشهر خواهیم بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۵    
فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت وگو با میزان در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت:تا چند روز آینده جوی آرام و آسمان صاف و آفتابی را خوهیم داشت امروز و فردا روند کند افزایش دما را در کشورخواهیم داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده و بارش پراکنده در برخی نقاط کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده پیش بینی می شود، از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پایتخت طی امروز (20 خرداد ماه) خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده پیش بینی می شود، از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵    
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
سازمان هواشناسی نسبت به احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و معابر، احتمال برخورد صاعقه و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در سه استان کشور هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 3 روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر و در 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد شدید و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت و غبارآلود شدن هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: وقوع رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید موقتی ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام افزایش تدریجی دمای هوا در اکثر مناطق کشور طی 5 روز آینده از بارش های خفیف در برخی استان ها از جمله سواحل دریای خزر خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از روند تدریجی افزایش دما در اغلب مناطق کشور طی امروز و روزهای آینده خبر داد.