جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۵۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

خبرگزاری تسنیم   ۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، برف و ورزش باد طی امروز تا سه شنبه آینده در 11 استان خبر داد و برای برخی استان ها از جمله تهران و البرز هشدار سطح زرد صادر کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی بارش برف در مناطق مرتفع و سردسیر را پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: طی روز های جمعه و شنبه کاهش دما و وزش باد شدید در شرق کشور پیش بینی می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز برای سه شهر تهران، اراک و کرج هشدار زرد آلودگی هوا صادر کرد. بررسی ها نشان می دهد آلودگی هوا نه تنها در تهران کاهش پیدا نکرده بلکه تعداد روزهای هوای ناسالم برای گروه های حساس نسبت به سال گذشته حدود 1.5 برابر نیز افزایش داشته است.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: سطح آب های زیرزمینی استان در بلندمدت منتهی به سال آبی 1401-1400 به طور متوسط حدود 6.8 متر افت و حدود 523 میلیون مترمکعب کسری مخزن داشته است. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون باعدد 152 در وضعیت ناسالم برای تمام گروه ها است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 21 آذر در استان های واقع در شمال غرب و به تدریج دامنه های غربی و مرکزی البرز، بارش خواهیم داشت که بارش ها عمدتا به صورت برف است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور در خصوص “پایداری جو و آلودگی هوا” در سه شهر اراک، کرج و تهران هشدار سطح زرد صادر کرد. خبرگزاری میزان – طبق اعلام سازمان هواشناسی کشور نسبت به مخاطره سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی در سه شهر اراک ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور در خصوص "پایداری جو و آلودگی هوا" در سه شهر اراک، کرج و تهران هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در هفدهم آذرماه اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل از تداوم هوای سرد، ابری و مه آلود تا اوایل هفته آینده در استان خبر داد.
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده برف و باران در برخی نقاط استان های کشور طی سه روز آینده خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد، از ورود سامانه بارشی به کشور از روز شنبه آینده به کشور خبر داد و اعلام کرد: زمان شروع فعالیت این سامانه روز شنبه و زمان پایان آن روز یکشنبه هفته آینده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۴    
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت افزایش آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان تهران هشدار داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه 19 آذر در بخش هایی از کرمان، فارس، هرمزگان، یزد، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش خواهیم داشت و این شرایط روز یکشنبه در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب یزد و برخی مناطق کرمان حاکم است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۵    
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز شدت بارش ها در استان های بوشهر، مرکز فارس و شمال کرمان بود و بارش در برخی از ارتفاعات این استان ها به صورت برف است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا دوشنبه هفته آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
حکاکان مدیرکل ارتباطات همراه اول در گفتگو با شبکه خبر گفت: در پی هشدار وضعیت زرد و نارنجی روز های گذشته توسط سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع آبگرفتگی و سیل در برخی از استان ها ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
حامد یزدی مهر با اشاره به هشدار زرد آلودگی هوا در پایتخت گفت: برابر اعلام سازمان هواشناسی پایداری و سکون نسبی جو از امروز چهارشنبه 16 آذر تا پایان روز جمعه 18 آذر ماه پیش بینی شده است. از طرفی دیگر عدم وزش باد قابل ملاحظه و به تناسب آن افزایش آلاینده های جوی از مخاطرات این وضعیت جوی محسوب می شود.
سازمان هواشناسی کشور از بازگشت آلاینده ها به پایتخت و کاهش کیفیت هوا از امروز خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران، در راستای اجرای برنامه های پیشگیرانه و به منظور حفاظت بیشتر از اسناد ملّی کشور به خصوص اسناد موجود در مخازن ساختمان معاونت اسناد ملّی، به سامانه ویژه اعلام هشدارها و اطلاعیه های سازمان هواشناسی کشور متصل شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در شانزدهم آذرماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۴    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار دریایی سطح زرد از افزایش سرعت باد و ارتفاع موج از فردا در سواحل خلیج فارس و دریای خزر خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی پیش بینی کرد با کاهش 5 تا 7 درجه ای دما برای جنوب و جنوب شرق از فردا، بارش باران، برف و وزش باد شدید موقتی تا شنبه هفته آینده ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان هواشناسی، بارش ها امروز (چهارشنبه) در خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، نیمه غربی کرمان، جنوب یزد، جنوب اصفهان، اردبیل، گیلان و آذربایجان شرقی ادامه دارد، اما در سه استان بوشهر، فارس و جنوب کهگیلویه و بویراحمد بارش ها تشدید می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۷۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران در برخی مناطق کشور خبر داد و با اشاره به تقویت سامانه بارشی برای استان های ساحلی هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در شانزدهم آذرماه اعلام کرد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
همشهری نوشت: داده های سازمان هواشناسی کشور از ادامه بارش های پاییزی در 14 استان حکایت دارد. آخرین نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی کشور نشان می دهد که سه شنبه بارش در دامنه های جنوبی البرز کاهش می یابد و در غرب مازندران، گیلان، شرق اردبیل ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۱۲    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران، برف و وزش باد شدید موقتی تا شنبه هفته آینده در کشور خبر داد و برای 6 استان هشدار سطح نارنجی کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای شرق خلیج فارس و مناطق ساحلی غرب هرمزگان، دریای خزر ، استان های گیلان، مازندران، خوزستان و بوشهر، هشدار دریایی سطح زرد صادر کرد. به گزارش صبح ساحل، سازمان هواشناسی برای این مناطق از کشور، افزایش سرعت باد و ارتفاع موج پیش بینی کرده است. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۴    
توریسم آنلاین : سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد تشدید فعالیت سامانه بارشی از احتمال وقوع سیلاب، آب گرفتگی، انسداد راه های روستایی و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۴    
توریسم آنلاین: سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران، برف و وزش باد شدید موقتی تا شنبه هفته آینده در کشور خبر داد و برای 6 استان هشدار سطح نارنجی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش سرعت باد و افزایش ارتفاع موج در سواحل جنوب و شمال کشور هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بروز سرما و یخبندان در 13 استان کشور گفت: نیروهای امدادی در آماده باش کامل اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در شمال اردبیل، گیلان، شمال آذربایجان غربی، فارس، کرمان، بوشهر، ارتفاعات البرز مرکزی و جزایر خلیج فارس بارش پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
این روزها نقاط زیادی از کشور درگیر بارش باران بوده و بنا به پیش بینی سازمان هواشناسی این وضعیت در برخی از استان ها ادامه دار نیز خواهد بود. این موضوع لزوم توجه بیشتر در هنگام رانندگی برای افرادی که قصد سفرهای درون شهری و یا برون شهری را دارند می طلبد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز در دامنه های جنوبی البرز بارش ها متوقف می شود، اما بارش باران و برف، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در نقاط سردسیر بارش برف در کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، جنوب چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان، نیمه شمالی و غربی فارس، جنوب و شرق خوزستان با شدت بیشتری تداوم دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش بارش ها در دامنه های جنوبی البرز برای امروز خبر داد و گفت: بارش ها در غرب مازندران، گیلان، شرق اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی ادامه خواهد داشت.
آنا / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش بارندگی ها در دامنه های جنوبی البرز، تداوم بارش ها در اغلب استان ها و کاهش دما تا 7 درجه سانتیگراد در جنوب و جنوب شرق کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در پانزدهم آذرماه اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۷    
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در پانزدهم آذرماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران، برف و وزش باد شدید موقتی تا شنبه هفته آینده در کشور خبر داد و برای 6 استان هشدار سطح نارنجی کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد تشدید فعالیت سامانه بارشی از احتمال وقوع سیلاب، آب گرفتگی، انسداد راه های روستایی و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی با پیش بینی هوای کشور گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه در شمال خلیج فارس، استان های بوشهر، فارس و کرمان، بارش ها شدت دارد.