سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۴:۱۴Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت بورسی»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۲    
در این گزارش می خواهیم به جزییات مجامع عمومی عادی سالیانه، فوق العاده و عادی به طور فوق العاده چندین شرکت بورسی و فرابورسی درهفته جاری بپردازیم. کدام شرکت ها مجمع فوق العاده، عادی به طور فوق العاده و سالیانه برگزار می کنند؟
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت بورسی داروسازی کوثر ، مجوز افزایش نرخ فروش 11 قلم از محصولات را از سازمان غذا و دارو گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خدمات جدید شرکت بورسی آسان پرداخت شامل امکان تراکنش های خرد آفلاین، اقساط روزانه بیمه و تشخیص بیماری با هوش مصنوعی رونمایی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معرفی مدیر عامل شرکت بورسی مپنا به عنوان وزیر پیشنهادی دولت در وزارت صنعت منجر به رشد 7 درصدی قیمت و صف خرید چندین میلیونی و واکنش فعالان شد!
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
نکته دیگری که می توان به اشاره کرد، عدم ارائه گزارشات درست در خصوص بدهی های مالیاتی این شرکت بورسی است. این در حالی است که اطلاعات باید به طور شفاف در کدال اعلام می شده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۱    
10 شرکت بورسی و فرابورسی ، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، افزایش سرمایه، تطابق اساسنامه و ... را اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دو شرکت بورسی از برنامه افزایش سرمایه 73 و 156 درصدی از سه محل مطالبات و آورده نقدی ، سود انباشته و تجدید ارزیابی خبر دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به انتشار گزارش عملکرد500 شرکت بورسی و فرابورسی، تحلیلی از سود و درآمد صنایع پالایشی، معدنی، فلزی ، خودرویی، نیروگاهی ارایه کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸    
اقتصاد ایران: تعرفه جدید خدمات بندری و دریایی در بنادر شمال و جنوب از سوی سازمان بنادر و دریانوردی ابلاغ و از 15 خرداد اجرا می شود.
اقتصاد ایران: ورزشگاه 6 هزار نفری و چند منظورۀ شرکت بورسی چادرملو با سرمایه گذاری بیش از 350 میلیارد تومانی، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش می خواهیم به جزییات مجامع عمومی عادی سالیانه، فوق العاده و عادی به طور فوق العاده چندین شرکت بورسی و فرابورسی درهفته جاری بپردازیم. کدام شرکت ها مجمع فوق العاده، عادی به طور فوق العاده و سالیانه برگزار می کنند؟
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت صنعت غذایی کوروش برای پروژه احداث مخازن 40 هزار تنی با سازمان بنادر و دریانوردی گیلان تفاهم نامه منعقد کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر رشد 117 درصدی شاخص از ابتدای سال تا 31 اردیبهشت، بازدهی سهام 713 شرکت بورسی و فرابورسی مشخص شد که 24 شرکت بازدهی منفی داشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هیات مدیره شرکت بورسی پارس سرام با تجدید ارزیابی دارایی ها توسط کارشناسان رسمی دادگستری و اعمال آثار در حساب ها و صورت های مالی موافقت کرد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در همایش تجلیل از برترین شرکت های بورس کالای ایران که یکم خردادماه در سالن همایش های هتل اوین با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، مهدی نیازی سرپرست وزارت صمت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد بانک ملت و 17 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته و یک سهم دارای صف خرید هم مشمول رفع گره معاملاتی شد .
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در هفته چهارم اردیبهشت، 1.39 هزار میلیارد تومان سود سنواتی و جاری 12 شرکت بورسی و فرابورسی از طریق سامانه سجام پرداخت شد. طبق آمار شرکت سپرده گذاری مرکزی در هفته چهارم اردیبهشت ماه، 4 شرکت بهمن لیزینگ، فیبر ایران، مادیران و نفت پاسارگاد، سود سنواتی 175.1 هزار سهامدار به ارزش 40 ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فهرست قیمت جدید سیمان کیسه 50 کیلویی و فله تولیدی 9 شرکت بورسی و غیر بورسی برای اول خرداد منتشر شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
در دومین همایش تجلیل از برترین های بورس کالای ایران با حضور وزیر امور اقتصادی از فولاد مبارکه به عنوان شرکت برتر بورسی در بخش تالار محصولات صنعتی ایران تجلیل به عمل آمد ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - هیات مدیره شرکت کاشی الوند با افزایش 27، 21 و 19 درصدی نرخ فروش انواع محصولات دیوار، کف و پرسلان از دیروز موافقت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هیات مدیره شرکت کاشی الوند با افزایش 27، 21 و 19 درصدی نرخ فروش انواع محصولات دیوار، کف و پرسلان از دیروز موافقت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 17 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته شد و چندین شرکت بزرگ و متوسط هم مشمول ابطال معاملات سهام شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 9 شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... اعلام کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حمیدرضا نجف پور کردی در حاشیه آیین رونمایی از طرح ارزش مالکانه که در اردوگاه دانش آموزی باهنر تهران برگزار شد در توضیح جزئیات این طرح گفت: همانطور که وعده دادیم آیین رونمایی امروز انجام و اجرای طرح آغاز شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زیرمجموعه سایپا، تفاهم نامه واگذاری 4 هزار دستگاه وانت نیسان دوگانه سوز با کمیته امداد و شرکت بورسی امضا کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در هفته اول خرداد ماه، 42 شرکت بورسی جهت برگزاری مجامع متوقف می شوند، بیشترین دستور جلسه در بین مجامع این هفته تصویب صورت های مالی سالیانه است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 12 شرکت بورسی و فرابورسی بسته و سهام دو سهم دارای صف فروش و خرید هم مشمول رفع گره معاملاتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در هفته ابتدایی خردادماه، 42 شرکت بورسی به دلیل برگزاری مجمع سالیانه متوقف خواهند شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دولت آمریکا دو شرکت بورسی و غیر بورسی ایرانی را برای جلوگیری از دور زدن تحریم ها در فهرست قرار داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زمان برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده 11 شرکت بورسی و فرابورسی برای تصویب صورت های مالی، افزایش سرمایه و تطابق اساسنامه اعلام شد.
گزارش های عملکرد 12 ماهه چند شرکت بورسی، حاکی از رشد سودآوری این شرکت ها نسبت به مدت مشابه سال قبل است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت فرآورده های نسوز ایران از کوره دمای بالای پروژه فرآوری مواد اولیه جمبزه با ظرفیت اسمی 20 هزار تن در سال بصورت آزمایشی بهره برداری کرد و اولین محصول نهایی تولید شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 13 شرکت بورسی و فرابورسی با اعلام رویدادهای مهم متوقف و یک سهم مشمول رفع گره معاملاتی شد، حجم مبنای یک سهم فرابورسی تغییر کرد و معاملات 21 شرکت هم ابطال شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 9 شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 8 شرکت بورسی و فرابورسی با اعلام رویدادهای مهم متوقف و یک سهم مشمول رفع گره معاملاتی شد، حجم مبنای 4 سهم فرابورسی تغییر کرد و معاملات 16 شرکت هم ابطال شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده 8 شرکت بورسی و فرابورسی به همراه لغو مجمع فوق العاده سهم دارویی اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرمایه گذاری توسعه ملی و بورس انرژی از برنامه افزایش سرمایه 63 و 50 درصدی از دو محل سود انباشته و اندوخته خبر دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت معدنی املاح ایران، معدن املاح تبخیری با مساحت 760 کیلومتر مربع در جنوب استان سمنان ثبت کرد.
اقتصاد ایران: سپ با دریافت گواهینامه ISO/IEC20000:2018 نشان داد محصولات و خدمات را در حوزه فناوری اطلاعات، طبق بروز ترین استانداردهای بین المللی ارائه می کند.
اقتصاد ایران: در هفته سوم اردیبهشت 211.8 میلیارد تومان سود سنواتی و جاری 14 شرکت بورسی و فرابورسی از طریق سامانه سجام پرداخت شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سه شرکت بورسی به دلیل کاهش بیش از 30 درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 8 شرکت بورسی و فرابورسی، مجوز افزایش سرمایه 24 تا 8471 درصدی را از سه محل گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده 13 شرکت بورسی و فرابورسی به همراه لغو مجامع شرکت دارویی اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت دارویی حاضر در بورس 69 درصد سهام شرکت دارویی غیر بورسی را به ارزش 277.3 میلیارد تومان خریداری کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در هفته سوم اردیبهشت ماه بیش از 20 شرکت بورسی مجامع متفاوتی برگزار خواهند کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 10 شرکت بورسی و فرابورسی متوقف، یک سهم مشمول رفع گره معاملاتی شد و ابطال معاملات هم به 36 شرکت افزایش یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 27 شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، تطابق اساسنامه و ... را اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 10 شرکت بورسی و فرابورسی متوقف شد و یک سهم دارای صف خرید هم مشمول رفع گره معاملاتی است و ابطال سهام هم مشمول 9 شرکت شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت بورسی از دلیل توقف فرآیند افزایش سرمایه 561 درصدی از محل تجدید ارزیابی ضمن دریافت مجوز از سازمان بورس خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - 8 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل نوسان مثبت 50 درصدی، مشمول توقف نماد و برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شدند.