جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۳۹Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ملل متحد»

پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد که هیچ توافق موقت که بخواهد جایگزین برجام شود در دستور کار نیست. به گزارش ایسنا، در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد اعلام کرد، به شدت نگران طرح طالبان برای ممنوعیت سازمان های بین المللی از ارائه آموزش در افغانستان است.
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت را تکذیب کرد. چندی پیش برخی خبرگزاری ها مدعی شده بودند که ایران و آمریکا در آستانه توافق موقت برای رفع برخی تحریم ها هستند.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
تصویب قطعنامه روز جهانی مقابله با طوفان های گردوغبار در سازمان ملل متحد، ممنوعیت صید ترال در خلیج فارس، نبود استانداردهای محیط زیستی در باغ وحش های کشور، پیگیری قضایی واحدهای آلاینده، کشف دو توله خرس سیاه بلوچی در اتوبوس و خبرهای خوش برای محیط بانان را در بسته محیط زیست ایمنا می خوانید.
مذاکرات در پاریس حول کاهش خطرات استفاده از پلاستیک با حضور 175 نماینده از کشورهای جهان و با میانجی گری برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد (UNEP) از روز دوشنبه آغاز شد. ...
اصلاحات نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد گفت: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام وجود ندارد و در دستور کار نیست.
رویداد 24   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
شفقنا   ۷ ساعت پیش    
شفقنا- صندوق کودکان سازمان ملل تاکید کرد که در کشور جنگ زده سودان، بیش از 13 میلیون کودک نیازمند حمایت بشردوستانه فوری هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA) ...
مثلث آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
عرشه آنلاین   ۸ ساعت پیش    
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان ملل متحد گفت منع فعالیت آموزشی موسسات بین المللی برای مردم افغانستان به ویژه زنان زیان بار است.
فردا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
خبر فوری   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
وقت صبح   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری شهر اسکی شهیر ترکیه با رقابت با ثروتمندترین و قدرتمندترین شهرهای جهان در جوایز بین المللی جوامع زیست پذیر (LivCom) که توسط سازمان ملل متحد حمایت می شود، سومین جایگاه را کسب کرد. وقت صبح – شهرداری شهر اسکی شهیر، سومین جایگاه را در جوایز جوامع (LivCom) به دست آورد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر نزدیک شدن ایران و آمریکا به توافق موقت اعلام کرد: هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام در دستور کار نیست.
وزارت خارجه سودان اعلام کرد که به دبیرکل سازمان ملل متحد اطلاع داده که نماینده این نهاد در سودان عنصر نامطلوب است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۷:۲۸   + ۴۷ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در مقر سازمان ملل متحد روز پنجشنبه به وقت محلی تاکید کرده است که هیچ توافق موقتی به جایگزینی برجام وجود ندارد و در دستور کار نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۲:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
این مذاکرات به طور مستقیم در خاک آمریکا برگزار شده که تحولی قابل توجه در روند دیپلماتیک میان دو کشور است.سفیر تازه ایران در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک، رهبری هیئت مذاکره ایران را بر عهده داشته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- گروه اعزامی سازمان ملل متحد در عراق(یونامی) با انتشار آمار کودکانی که از سال دو هزار و هشت در عراق کشته یا معلول شده اند، خواستار فعال سازی قوانین بین المللی برای حمایت از کودکان شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه روز بین المللی مقابله با توفان های گرد و غبار را با اجماع و حمایت تمام اعضا تصویب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۴۲    
مسئولان محلی طالبان در لوگر از توزیع کمک صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) به بیش از 5 هزار دانش آموز خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۰    
شفقنا- خبرگزاری سرایا نوشت: نظرسنجی جدید کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل متحد از پناهندگان سوری در اردن، مصر، لبنان و عراق نشان می دهد که بیش از 90 درصد آنها تمایل ندارند که در شرایط فعلی به کشورشان بازگردند. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد امروز سه شنبه در سخنانی از تشکیل جلسه شورای امنیت در ارتباط با تخریب نیروگاه برق آبی کاخوفکا خبر داد. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در سال 2018 مجمع عمومی سازمان ملل متحد با توجه به اهمیت موضوع جهانی بیماری های منتقله از غذا و مباحث ایمنی موادغذایی، هفتم ژوئن مصادف با 17 خرداد را به عنوان "روز جهانی ایمنی مواد غذایی" (World food safety Day: WFSD) اعلام کرد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- در حالی که اواخر سال جاری میلادی مذاکرات بین المللی آب و هوایی با عنوان COP28 با میزبانی امارات صورت می گیرد، دبیر بخش آب و هوای سازمان ملل متحد اظهار داشته بعید نیست مبحث حذف سوخت های فسیلی در دستور کار این مذاکرات قرار نگیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۳   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد درباره بازگشایی سفارت ایران در عربستان بیان کرد که برای منطقه مفید است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۵    
تاکنون 8 کشور از آزمایش موفقت آمیز سلاح های هسته ای خبر داده اند. 5 کشور پین، فرانسه، روسیه، آمریکا و بریتانیا از جمله این 8 کشور هستند که به پیمان منع گسترش جنگ افزارهای هسته ای پیوسته اند. به علاوه این کشورها عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت 8 سال از حمله ائتلاف سعودی به فرودگاه بین المللی حدیده در یمن، یک فروند بالگرد متعلق به سازمان ملل متحد در این فرودگاه به زمین نشست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین تاکید کرد: اگر آژانس بین المللی انرژی اتمی برای نظارت بر گسترش تحریم های غیرقانونی کار خود را می توانست انجام دهد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۱    
گروه بین الملل: سیرالئون، الجزایر ، گویان، کره جنوبی و اسلوونی به عضویت غیردائم شورای امنیت برای یک دوره دو ساله درآمدند. درخواست بلاروس که متحد روسیه به شمار می رود، برای عضویت غیردائم در این شورا رأی نیاورد. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تکثیر یوزپلنگ ایرانی در شرایط اسارت، در سال های ابتدایی دهه 90 مورد توجه مسوولان سازمان محیط زیست قرار گرفت. طرحی که با همکاری سازمان ملل متحد (UNDP) آغاز به کار کرد و حتی پس از قطع همکاری این سازمان، توسط نهاد متولی حفاظت از محیط زیست کشورمان پیگیری شد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کره جنوبی در انتخابات عضو غیردائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد کرسی برای مدت 2 سال پیروز شد تا پایگاه خود را در بدنه این سازمان در برابر مسائل مرتبط به کره شمالی و سایر چالش های امنیتی جهان مستحکم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ملل متحد با استقبال از بازگشایی سفارت ایران در عربستان، این اقدام را برای منطقه سودمند توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۷    
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه پیش بینی کرد که انفجار سد بزرگ کاخوفکای اوکراین، به تولید مواد غذایی در دنیا ضربه بزرگی خواهد زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۳    
سازمان ملل متحد بازارچه ای خیریه برپا کرد تا درآمد حاصل از آن صرف کودکان بی سرپرست و زلزله زده دنیا شود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد شکسته شدن سدی در اوکراین را نتیجه تهاجم روسیه به این کشور خواند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: تخریب سد کاخوفکا هزینه وحشتناک جنگ بر مردم را به نمایش گذاشت.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص قیمت جهانی آژانس غذای سازمان ملل متحد در ماه مه به پایین ترین حد خود در دو سال اخیر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۶:۵۸    
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد گفت، انهدام سد کاخوفکا بخشی از راهبرد نظامی اوکراین است و کی یف با این هدف این سد را ویران کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد امروز از ارائه کمک های این نهاد به آسیب دیدگان ناشی از حمله به نیروگاه برق آبی کاخوفکا خبر داد.
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در نشست مشترک مسئولان وزارت راه و شهرسازی و اعضای کمیسیون ایمنی راه ها با راسامیت رئیس واحد حمل و نقل پایدار بخش حمل و نقل کمیسیون اقتصادی- اجتماعی سازمان ملل متحد (اسکاپ) از آغاز فرآیند اجرایی و پیشبرد پروژه مطالعاتی مشترک با این کمیسیون خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۶    
صدو یازدهمین نشست بین المللی کار با حضور 5 هزار نماینده از 187 کشور برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تور وینسلند، هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در روند صلح خاورمیانه دوشنبه شب خواستار مجازات مقامات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن محمد التمیمی کودک 2 ساله فلسطینی شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۳    
دبیرکل سازمان ملل متحد می گوید اینکه از هوش مصنوعی به عنوان سلاح استفاده شود، مایه نگرانی عظیم است و باید نهادی چندجانبه گرا برای نظارت بر این فناوری ایجاد کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نیم قرن پیش، سازمان ملل متحد روز 5 ژوئن را روز جهانی محیط زیست نام گذاری کرد و از آن زمان تاکنون، این روز به عنوان یکی از بزرگترین بسترهای جهانی برای اطلاع رسانی در خصوص مسائل مرتبط با محیط زیست مطرح شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرستاده ویژه سازمان ملل متحد برای برقراری صلح در یمن با مقامات عمان به گفت و گو نشست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده سازمان ملل متحد در یمن برای بررسی راهکارهای تحقق صلح در این کشور به مسقط پایتخت عمان سفر کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۴۴    
یک رسانه صهیونیستی ادعا کرد نمایندگان سعودی و اسرائیلی در سازمان گردشگری وابسته به سازمان ملل با یکدیگر همکاری می کنند.