شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۲:۱۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ملل متحد»

طلا   ۱ ساعت پیش    
روز اول مه سال 1947 بود که اِوِلین مک هِیل 23 ساله از سکوی رصد طبقه 86 ساختمان امپایر نیویورک به پایین پرید و روی خودروی لیموزین سازمان ملل متحد افتاد.
ایران پرس   ۳ ساعت پیش    
ایران پرس: سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد، محاصره 15 ساله نوار غزه سبب بروز وضعیت فاجعه بار در این منطقه شده است.
آذرمغان   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از تاس، دیمیتری پولیانسکی معاون نماینده روسیه در سازمان ملل متحد نسبت به درخواست اوکراین برای حذف این کشور از شورای امنیت واکنش نشان داد. وی گفت: حذف روسیه از شورای امنیت تنها در صورتی امکان پذیر است که سازمان ملل به طور کلی منحل شود. معاون [...]
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
بررسی های صندوق حمایت از کودکانِ سازمان ملل متحد (یونیسف) نشان می دهد حقوق کودکان در مناطق متأثر از درگیری های مسلحانه از جمله در عراق، نقض می شود. طی سال های 2005 تا 2020 بیش از 266 هزار مورد جدی نقض حقوق کودکان به دست طرف های درگیری های مسلحانه در بیش از 30 کشور آمریکای لاتین، آفریقا ...
تقریب   ۸ ساعت پیش    
پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان اظهار داشت: سازمان ملل متحد علی رغم این که برای ممانعت از وقوع جنگ ها تلاش می کند، قدرت پایان دادن به جنگ ها را ندارد.
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع حقوق بشر آمریکایی و تروریسم و با حضور دکتر سید حسین موسوی فر، مدرس و پژوهشگر حقوق بین الملل به روی آنتن رفت. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در نشستی ویژه با بررسی وضعیت حقوق بشر در افغانستان، از طالبان خواست مستقیماً با زنان افغان گفتگو کنند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان ملل متحد در حالی بر اهمیت اصلاح قانون اساسی جامع در تونس تاکید دارد که جنبش النهضه پیش نویس ارائه شده در این ارتباط را مضحک خوانده و آن را ضربه سخت دیگری برای جریان انقلابی در این کشور می داند.
سلام نو / ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد به اظهارات زلنسکی درباره حذف عضویت روسیه از شورای امنیت واکنش نشان داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۹    
جنبش حماس با استقبال از گزارش سازمان ملل متحد درمورد محاصره پانزده ساله نوار غزه، بر رفع فوری آن و ایستادگی جامعه بین المللی در برابر بی عدالتی های انجام شده بر مردم فلسطین، تاکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۳:۱۸    
سازمان ملل متحد روز جمعه در گزارشی اوضاع باریکه غزه را فاجعه بار توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در فلسطین در گزارشی خواستار رفع فوری محاصره غزه از سوی رژیم صهیونیستی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی سازمان ملل متحد اعلام کرد بیش از این دو میلیون نفر تا پایان سال جاری به کمک فوری بشردوستانه در لبنان نیاز دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد در گزارشی خواستار رفع فوری محاصره نوار غزه و لغو تمامی محدودیت ها و بازسازی کارخانجات تخریب شده در این منطقه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۰    
تهران-ایرنا-آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (اونروا) در پی کاهش حمایت های خارجی و افزایش جهانی قیمت مواد غذایی و سوخت به دلیل جنگ روسیه و اوکراین با بحران مالی بزرگی مواجه شده و درصورت ادامه این بحران ،امنیت غذایی در نوار غزه به مخاطره خواهد افتاد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
انگلیس، آلمان و فرانسه در بیانیه ای مشترک پیش از آغاز جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی روند اجرای قطعنامه 2231 از ایران خواستند تا از فرصت دیپلماتیک مذاکرات وین برای احیای برجام استفاده کند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۰    
نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی توافق برجام پنجشنبه 9 تیر آغاز شد. نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی گزارش سیزدهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231 و توافق برجام امروز پنجشنبه به وقت محلی در محل این شورا آغاز شد. ...
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی گزارش سیزدهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231 و توافق برجام روز پنجشنبه 30 ژوئن2022 ( 9تیرماه 1401) در محل این شورا آنهم پس از مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا با میانجیگیری اتحادیه اروپا در دوحه قطر برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- یک هیات از برنامه پیشرفت و توسعه سازمان ملل متحد در سفر به دمشق و دیدار با وزیر آموزش و پرورش سوریه بر همکاری در حوزه های آموزشی و تربیتی تاکید کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۱:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه به وقت محلی پس از نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی گزارش سیزدهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231 و توافق برجام این مطلب را در جمع خبرنگاران بیان کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد نسبت به رای جدید دیوان عالی آمریکا درباره گازهای گلخانه ای ابراز تاسف کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی گزارش سیزدهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231 و توافق برجام امروز پنجشنبه به وقت محلی در محل این شورا برگزار شده است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده چین در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کرد که برجام محصول 10 سال گفت وگو و دیپلماسی چندجانبه است که به تأیید شورای امنیت رسیده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال ارائه گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231، شورای امنیت این سازمان امروز پنجشنبه در این باره نشستی برگزار کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ نشست دوره ای شورای امنیت به منظور بررسی گزارش سیزدهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231 و توافق برجام امروز پنجشنبه به وقت محلی در محل این شورا آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۴۸ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نشست شورای امنیت در خصوص اجرای قطعنامه 2231 و برجام اظهار داشت ایران به دیپلماسی چندجانبه متعهد است که نتیجه آن باید تضمین کننده لغو موثر و قابل راستی آزمایی همه تحریم های غیرقانونی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد امروز پنجشنبه برای بررسی اجرای قطعنامه 2231 مرتبط با رفع تحریم ها برضد ایران ذیل توافق برجام تشکیل جلسه داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
انگلیس، آلمان و فرانسه در بیانیه ای مشترک پیش از آغاز جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی روند اجرای قطعنامه 2231 از ایران خواستند تا از فرصت دیپلماتیک مذاکرات وین برای احیای برجام استفاده کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
انگلیس، آلمان و فرانسه نوشتند: ما حمایت کامل خود را نسبت به تلاش های هماهنگ کننده برجام جهت احیای برجام ابراز می کنیم. ایران باید از این فرصت تا زمانی که از دست نرفته، برای نهایی سازی توافق استفاده کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی گزارش سیزدهمین گزارش آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد از اجرای قطعنامه 2231 و توافق برجام امروز پنجشنبه به وقت محلی در محل این شورا آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در لندن درباره مشارکت غول تجهیزات ساختمانی جی سی بی انگلیس در پروژه های غیرقانونی رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک سازی در کرانه باختری هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد دلیل اصلی تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی و حضور غیرقانونی نظامیان آمریکایی و ترکی در خاک کشورش را، تقلای آنها برای طولانی کردن هرج و مرج در سوریه دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۸    
پارلمان قزاقستان از پیشنهاد رئیس جمهور برای اعزام واحدهای حافظ صلح نیروهای مسلح قزاقستان جهت شرکت در ماموریت های سازمان ملل متحد در آفریقا حمایت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون نماینده روسیه در سازمان ملل متحد در جریان نشست شورای امنیت، بر لزوم توقف فوری و بی قید و شرط تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه سوریه تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۱    
مرلین، یک توطئه بزرگ و پیچیده علیه برنامه هسته ای ایران و عملیاتی از سوی سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا -سوریه مجددا خواستار رفع فوری و بدون هرگونه پیش شرط اقدامات اقتصادی یک جانبه تحمیلی که با منشور سازمان ملل در تناقض است، و خروج نیروهای اشغالگر آمریکا و ترکیه از خاک خود شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد و وزیر امور خارجه روسیه در جریان تماس تلفنی در خصوص امنیت غذایی در بحبوحه وضعیت اوکراین و دونباس گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده سوریه در سازمان ملل متحد عصر چهارشنبه به وقت محلی در سخنانی در شورای امنیت گفت که محکوم نکردن تجاوز رژیم صهیونیستی به فرودگاه دمشق توسط برخی کشورها نشان دهنده جانبداری کور آن ها از این رژیم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه با صدور بیانیه ای از گفتگوی تلفنی وزیر خارجه این کشور با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد پیرامون امنیت غذایی در جهان درپی اوضاع اوکراین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۳    
یزد- ایرنا- نماینده دفتر کمیساریای سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در استان های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و یزد گفت: بالاترین تعداد بی جاشدگان در سال های اخیر اتفاق افتاده و جمهوری اسلامی ایران نمونه مطلوبی در زمینه حمایت از پناهندگان بویژه اتباع افغانستانی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری "شین هوا"، ژانگ جو که در جلسه شورای امنیت درباره وضعیت خاورمیانه سخن می گفت، تصریح کرد: مسأله فلسطین آزمون واقعی برای عدالت و شفافیت بین المللی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- سخنگوی سازمان ملل متحد با ابراز تاسف از تراژدی هولناک مرگ مهاجران در تگزاس تاکید کرد باید در آمریکا و مکزیک درباره این حادثه غم انگیز تحقیقات کامل صورت گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۸   + ۸۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: بیانیه سران گروه 7، عامدانه نقض فاحش توافق هسته ای و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد توسط آمریکا و اعمال تحریمهای غیر قانونی حداکثری علیه ملت شریف ایران را نادیده می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هانس گروندبرگ فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن، سه شنبه شب با مقامات انصارالله یمن در مسقط؛ پایتخت سلطان نشین عمان دیدار و گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دفتر عمران سازمان ملل متحد در ایران گفت: دنبال برندینگ جغرافیایی برای محصولات تولیدی طرح کشاورزی پایدار در حوضه دریاچه ارومیه هستیم تا زمینه توسعه کسب و کار در این بخش فراهم شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نشست روز سه شنبه شورای امنیت در مورد اصلاحات شورا و بهبود روش های کاری آن، ضمن تاکید بر افزایش کارایی و اثربخشی شورای امنیت در پرتو ماهیت و دامنه درحال تغییر چالش های مربوط به صلح و امنیت بین المللی افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل تاکید کرد: شورای امنیت باید در تمامی مراحل تصمیم گیری خود به اهداف و اصول سازمان ملل متحد پایبند باشد.
رستم قاسمی، به عنوان رئیس کمیته ملی اسکان بشر جمهوری اسلامی ایران، امروز برای شرکت در یازدهمین اجلاس مجمع جهانی شهری (World Urban Forum) وارد لهستان شد و با مدیر اجرایی برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد مذاکره کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
گزارش جهانی مواد مخدر 2022 دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد بر روندهای مربوط به "پس از قانونی کردن کانابیس"، تأثیرات زیست محیطی مواد مخدر، و مصرف مواد در میان زنان و جوانان تأکید می کند. ...