شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۰۸Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید سهام»

جماران   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ها، مؤسسات و نهادهای مالی تابعه و وابسته بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی به استثنای صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی، مجاز به خرید سهام بانک یا مؤسسه اعتباری غیربانکی متبوع به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم نمی باشند.
اقتصاد ایران: شرکت ها، مؤسسات و نهادهای مالی تابعه و وابسته بانک ها به استثنای صندوق های بازارگردانی از خرید مستقیم و غیرمستقیم سهام منع شدند.
نمایندگان مردم در مجلس شرکتها، مؤسسات و نهادهای مالی تابعه و وابسته بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی به استثنای صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی را از خرید سهام بانک یا مؤسسه اعتباری غیربانکی متبوع به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم منع کردند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خرید سهام بانک یا مؤسسه اعتباری غیربانکی متبوع به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از سوی شرکت ها، مؤسسات و نهادهای مالی تابعه و وابسته را ممنوع کردند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه عرضه اولیه حپرتو، زمان و میزان نقدینگی مورد نیاز برای خرید سهام شرکت پرتوبار فرابر خلیج فارس را مشخص کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدتی پیش کنسرسیوم مشهور استیل هند (JSW Steel) از قریب الوقوع بودن خرید سهام معادن زغال سنگ متعلق به شرکت تک خبر داد اما قتل یک سیک هندی در کانادا این معامله را در هاله ای از ابهام فرو برده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یک گروه سرمایه گذار آسیایی خواهان خرید سهام باشگاه اینتر شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۴    
بهترین زمان کار در بازار فارکس به وقت ایران ساعت بازار فارکس ، یعنی زمانی که فعالیت در این مارکت بزرگ جهانی در جریان است. این موضوع برای تمامی معامله گران Forex از جمله کاربران ایرانی اهمیت دارد. افراد با اهداف کوتاه مدت یا بلندمدت وارد معاملات می شوند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جان تری یکی از اعضای گروهی است که در حال بررسی شرایط برای خریدن بخشی از سهام باشگاه چلسی هستند. طرفداری | به گزارش تلگراف، تاد بولی به عنوان مالک باشگاه، از ورود سرمایه گذاران جدید استقبال می کند. در همین راستا تری و همراهانش قصد دارند برای خریداری 10 درصد از سهام آبی ها دست به کار شوند ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام میدکو از تاریخ 1402/07/01 لغایت تاریخ 1402/07/10 است.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۸    
شرکت سرمایه گذاری لقمان که پیش از این به دنبال خرید سهام یک شرکت سبدگردانی بود، نسبت به خرید 65 درصد سهام این شرکت شفاف سازی کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قدیری مدیرعامل پالایشگاه اصفهان با بیان اینکه شرکت نفت سپاهان قیمت ارزنده ای ارائه کند دوباره ورود می کنیم، گفت: در سال 1402 سودده ترین شرکت نفتی و پالایشی در بورس خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس آذربایجان غربی گفت: 38 درصد از کل معاملات بورس استان مربوط به خرید و بقیه آن فروش بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روند اجرایی خصوصی سازی خودروسازان با انتقادات و شکایاتی همراه شده است؛ برخی خودروسازان خرید سهام توسط یک قطعه ساز را رویه ای غیررقابتی خوانده و شکایت به شورای رقابت برده اند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نگاهی به شاخص گروه بانکی بازار سهام حاکی از آن است که میانگین سهم های این گروه، همواره ارقام بازدهی کمتری را نسبت به شاخص کل ثبت کرده است. همچنین ارزش کل بازار این گروه نیز هنوز به سقف سال 99 نرسیده است. با این تفاسیر آیا خرید سهم های گروه بانکی مقرون به صرفه است؟
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از شروع بسیار بد در فصل 24-2023، فرهاد مشیری تصمیم گرفته است سهام اورتون را واگذار کند. طرفداری | به گزارش اسکای اسپورتس؛ شرکت 777 Partners در مذاکرات نهایی برای خرید سهام اورتون قرار دارد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۸    
شورای رقابت به تازگی اعلام کرده است جلسات این شورا برای بررسی قیمت خودرو در حال برگزاری است و به زودی قیمت های جدید خودرو ها اعلام خواهد شد. این موضوع باعث شد دیروز و امروز تنور معاملات سهام خودرویی در بازار سرمایه داغ شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل پالایشگاه تهران از افزایش 23 درصدی تولید روزانه بنزین یورو 5 با اجرای واحد بنزین سازی و برنامه خرید سهام پتروشیمی شازند خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ارزش معاملات در بازار بورس اوراق بهادار تهران و به طور مشخص معاملات نقد در روز جاری 3370 میلیارد تومان بود که این موضوع مشکلی است که چند ماهی است بازار را درگیر خودش کرده است. در روز جاری رخ نقشه بازار در محدوده صفر تابلویی قرار داشت و نمی توان گفت که نمادی مثبت یا منفی بوده باشد ...
ربیع   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مدیرعامل پتروپالایش اصفهان گفت: با توجه به بالا بودن قیمت عرضه بلوکی سهام نفت سپاهان در بازار سرمایه و چشمگیر نبودن این سهام هلدینگ پتروپالایش اصفهان فعلاً برای این خرید اقدام نمی کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت کروز با خرید سهام ایران خودرو، سهامدار اصلی این شرکت می شود که موجب ایجاد انحصار برای این قطعه ساز خواهد شد
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۶    
!!️ سریال انتشار اطلاعات گمراه کننده و غیرکارشناسی پالایشگاه نفت اصفهان و خسارت آن به بازار سرمایه ایران تمام شدنی نیست. پس از انتشار گزارشی مبنی بر قصد خرید سهام نفت سپاهان توسط پالایشگاه نفت اصفهان آن هم 150 درصد گران تر، بانک رفاه به عنوان یکی از مالکان پالایشگاه اصفهان ...
ربیع   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، هدف گذاری هلدینگ پترو پالایش اصفهان تا سال 1406 رسیدن به برترین قله شرکت های دنیا از لحاظ تکنولوژی و سوددهی است.لذا خرید سهام شرکت نفت سپان دررنجیره ارزش سود دهی پترو پالایش اصفهان موثر است . ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام شرکت بموتو مشخص شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۵    
روزنامه ایران اقتصادی: کروز به دنبال خرید سهام خرد و تودلی ایران خودرو است تا بتواند تعداد کرسی های خود را در بزرگ ترین خودروساز خاورمیانه به 3صندلی برساند و با برگزاری مجمع ویژه، مدیریت این خودروساز را بر عهده بگیرد ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل پالایشگاه اصفهان: باتوجه به تاکید سهامداران عمده شرکت پالایش اصفهان، با هدف بررسی درجه ارزش شرکت نفت سپاهان، متقاضی خرید سهام این شرکت بودیم اما در نهایت منصرف شدیم. اما ماجرای این معامله بزرگ و پرابهام چیست و چرا فعلا متوقف شده است؟
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان ، با صدور بیانیه ای انصراف هلدینگ پتروپالایش اصفهان از خرید 33 درصد سهام شرکت نفت سپاهان را اعلام کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است.... ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا_مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان از انصراف خرید سهام شرکت نفت سپاهان از طریق ارائه در شرکت بورس تهران خبر داد و گفت: قیمت سهام بورس نفت سپاهان چشمگیر نبود، از خرید منصرف شدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروپالایش اصفهان گفت: با توجه به بالا بودن قیمت عرضه بلوکی سهام نفت سپاهان در بازار سرمایه، هلدینگ پترو پالایش اصفهان فعلا برای این خرید اقدام نمی کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر خبرهای انجام یک معامله بزرگ در بازار سرمایه حاشیه ساز شده بود؛ خرید بلوک سهام شسپا توسط شپنا که گفته می شد تقریبا سه برابر قیمت تابلوی این شرکت، در حال انجام است! حالا اما گفته می شود این عرضه بلوکی زیر ذره بین سازمان بازرسی رفته و شپنا هم از این معامله پا پس کشیده است ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۱    
خرید سهام شرکت های نوظهور تولیدکننده لیتیوم در استرالیا افزایش چشمگیری را تجربه کرده است. اعتبار پایین تر و نیاز به سرمایه نقدی این شرکت های نوظهور، باعث شده است برخی از تولیدکنندگان برتر مواد اولیه به کار رفته در تولید باتری در جهان که برای تامین منابع خود با دیگر شرکت ها در حال رقابت هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۸    
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقدار قابل توجهی از سرمایه ها توسط صاحب صندوق صرف خرید سهام بورسی شده که به مدت یکماه آگهی فروش آن منتشر شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اسبق سایپا عنوان کرد: در صورت تداوم سیاست قیمت گذاری دستوری بخش خصوصی اقبالی به خرید سهام خودروسازان نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه بهمن در واکنش به خبر "تخلف کروز در خرید جدید سهام ایران خودرو" اعلام کرد طبق قانون و مقررات سازمان بورس، این معامله تمام شده و قطعی تلقی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با وجود آنکه براساس رای شورای رقابت، شرکت کروز باید سهام تحت اختیار خود در ایران خودرو را تا سطحی که دیگر حق عضویت در هیات مدیره، نداشته باشد پایین می آورد که این شرکت اقدام به خرید سهام بیشتر کرده است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۲    
شرکت Cleveland-Cliffs در روز سه شنبه 22 آگوست در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) اعلام کرد که شرکت U.S.Steel باید خریداران بالقوه خود را معرفی کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در چند روز اخیر رشد شاخص کل بورس با محوریت نمادهای بزرگ بود اما حالا تابلو حکایت از این دارد که سرمایه گذاران استراتژی خود را تا حدودی تغییر داده اند و به دنبال خرید سهام شرکت های کوچکتر رفته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین دادخواه/ تحلیل گر بازار بورس بسیاری از فعالان حوزه اقتصادی و علاقه مندان به خرید سهام شرکت های سهامی عام، همواره دغدغه سرمایه گذاری در شرکتی پربازده و خرید سهامی معتبر را دارند که ازلحاظ سیاست های تولید، فروش و مدیریت پیشرو بوده و سالانه سود خوبی را بین سهامداران خود تقسیم نماید.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خرید سهام ایران خودرو توسط گروه بهمن را بیانگر اقبال و انگیزه این خودروساز برای ورود به موضوع خصوصی سازی صنعت خودرو عنوان کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
با قطعی شدن خرید سهام بلوکی ایران خودرو ، سهام داری گروه بهمن در ایران خودرو رسمی شد. این گروه در حال حاضر مالکیت 30 درصد از سهام بزرگترین خودروساز خاورمیانه را در اختیار دارد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات گروه بهمن اظهار کرد: گروه بهمن 3.3 درصد از سهام ایران خودرو را خریداری کرده تا با این اقدام به صنعت خودرو کمک کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، از مدت ها قبل مشکلات مربوط به گروه بهمن و نیز عضویت شرکت های وابسته به شرکت کروز در هیات مدیره ایران خودرو با حاشیه های زیادی همراه بود و اخیرا با خرید سهام این شرکت بزرگ خودروسازی توسط گروه بهمن شاهد وجود معضلاتی جدید در این حوزه هستیم. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۳:۰۱    
برنامه های فرهاد مشیری برای گسترش گودیسون پارک و سرمایه گذاری در زیرساخت های اورتون با بن بست روبه رو شده است. طرفداری | به گزارش اتلتیک؛ گروه MSP Sports Capital از مذاکرات برای سرمایه گذاری در اورتون کنار کشیدند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جوئل و آورام گلیزر معتقد هستند می توانند در منچستریونایتد شرایط جدیدی را رقم بزنند. طرفداری | به گزارش کاوه صلح کل از اسکای اسپورتس؛ پیشنهاد 5 میلیارد پوندی شیخ جاسم بن حمد آل ثانی همچنان روی میز بوده و مرد قطری مایل است ضمن خرید سهام کل منچستریونایتد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بورس تهران روز دوشنبه را در خلاف روند شاخص های سهامی روز های اخیر آغاز کرد. با وجود بازدهی مثبت شاخص های اصلی در معاملات دوشنبه، داده های معاملات بازار، تداوم روند رکودی و ریزشی روز های قبل را نشان می دهد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بورس تهران روز دوشنبه را در خلاف روند شاخص های سهامی روز های اخیر آغاز کرد. با وجود بازدهی مثبت شاخص های اصلی در معاملات دوشنبه، داده های معاملات بازار، تداوم روند رکودی و ریزشی روز های قبل را نشان می دهد. صفوف خرید سهام در معاملات روز دوشنبه با 70 میلیارد تومان ارزش، افت 65 درصدی داشتند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در قسمت های قبل با نسبت مهم پی به ای آشنا شدیم و گفتیم اگر قیمت هر سهم را به سود آن سهم تقسیم کنیم، نسبت پی به ای سهم به دست می آید. اما کدام سود را باید در مخرج کسر قرار دهیم؟ سود پارسال، امسال، پنج سال بعد یا پنج سال قبل؟ سواد بورسی/ چه سهامی بخریم؟ پی به ای بالا بهتر است یا پایین؟ ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۳    
روزهای کم حجم و بی رمق بازار سهام همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد که فعلاً محرک مثبت و مهمی وجود ندارد که بورسی ها را به خرید سهام مشتاق کند. با این حال اما روز گذشته حمایت هایی وجود داشت که مانع از کاهش بیشتر قیمت ها شد و می تواند معاملات بورس فردا را بهبود ببخشد ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۴    
بیایید تصور کنیم شما علاقه مند به صنعت مد و پوشاک هستید و می خواهید از این راه درآمدی داشته باشید. احتمالاً اولین فکری که به ذهنتان خطور می کند این است که کسب وکاری در این حوزه راه بیندازید و لباس هایی را که خودتان طراحی کرده اید از طریق پلت فرمی آنلاین به فروش برسانید ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معدن 24:شرکت فولاد مبارکه از امروز تا 5 روز کاری اقدام به عرضه 4 هزار میلیارد تومان صکوک اجاره با تامین مالی هدف خرید سهام شرکت بزرگ بورسی می کند. 4 هزار میلیارد تومان از اوراق صکوک اجاره فولاد مبارکه اصفهان از امروز یکشنبه تا پنچ روز کاری ( تا 28 مرداد) با نرخ سود 23 درصدی ...