جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۵۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس یازدهم»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۹    
ایرنا- یزد- مرکز آموزش توانبخشی معلولان ذهنی زیر14 سال مهریز با حضور استاندار یزد ، نماینده مردم مهریز در مجلس یازدهم و تعدادی از مسئولان محلی با صرف 120 میلیارد ریال از محل کمک های خیری به بهره برداری رسید.عکس: کاظم سبحان زاده
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۶    
ایرنا- یزد - آیین اختتامیه هفتمین کنگره ملی بزرگداشت شهدا و تجلیل از خانواده 9 شهید مدافع سلامت یزد روز پنجشنبه از طریق ارتباط تصویری با بهرام عین اللهی وزیر بهداشت و با حضور محمدعلی طالبی استاندار ، محمدصالح جوکار و سید جلیل میرمحمدی نمایندگان مجلس یازدهم برگزار شد. عکس:مسعود میرجلیلی
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۳    
در حالی که، طی روزهای اخیر شایعه های بسیاری در خصوص تغییر مدیران خودروسازان بزرگ کشور بیش تر از گذشته شده است، یک عضو کمیسیون صنایع و معدن مجلس یازدهم معتقد است: تغییرات مدیران خودروسازی خیلی به اصل موضوع کمک نمی کند، بلکه پیش از آن، تفکرمان باید عوض شود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
علی کریمی از بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه بندی پس از اعمال اصلاحات در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و گفت: تلاش ما این است که مجلس یازدهم با تصویب رتبه بندی در صحن علنی، هدیه ای ماندگار به معلمان تقدیم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - نماینده مردم تفت و میبد در مجلس یازدهم با بیان اینکه عملیاتی کردن محور بیانیه گام دوم انقلاب باید از مهمترین اولویت های آموزش عالی کشور باشد،گفت: توصیه های رهبر معظم انقلاب برای تحقق پیشرفت های جامعه باید در صدر برنامه های نظام آموزشی قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اشاره به نقش برجام در معادلات غرب با ایران و همچنین نقش آن در مناسبات منطقه از احیای مذاکرات تا پیش از نوروز امسال خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شرق : مجلس یازدهمی ها که خود را انقلابی ترین مجلس می نامند، در اولین آزمون سنجش صداقتشان، یعنی روز بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان برخلاف شعارهایشان شکست خوردند و با رأی منفی به این طرح بر رفتار و گفتار دوگانه اصولگرایان بر پهنه سیاسی کشور صحه گذاشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۶    
نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم با بیان این که ظرفیت های سواحل مکران بسیاری از چالش های اقتصاد ملی و فراملی را مرتفع می کند، گفت: ظرفیت های ویژه سواحل مکران در پیمان شانگهای راه گشاست.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور باید تخصیص های حوزه سیستان و بلوچستان را به صورت صددرصدی انجام بدهد. طبق گزارشات تاکنون صفر درصد بودجه به استان تخصیص پیدا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۱    
گروه استان ها- عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه "تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور در مجلس یازدهم درحال اجرا است" گفت: هیئت تحقیق و تفحص هفته آینده از سایپا بازدید می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس یازدهم گفت:با تصویب طرح ارتقاء سلامت اداری و پیشگیری از تعارض منافع در مجلس مانع قانونی برای رانت خواران ایجاد خواهد شد تا این افراد دیگر در این فضاها حرکت نکنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۵    
عضو هیئت رئیس مجلس یازدهم گفت:دولت الکترونیک برای مقابله با فساد و رانت هرچه سریع تر باید توسط دولت سیزدهم تحق پیداکند تا منافذ فساد بسته شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۳    
نماینده مردم بهبهان در مجلس یازدهم گفت: دفاع مقدس باعث زنده شدن خودباوری و اعتماد به نفس در مردم ایران و شناساندن انقلاب اسلامی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس با بیان اینکه ایثارگران سرمایه ملی کشور هستند، گفت: انتظار می رود مجلس یازدهم که بیش از 180 ایثارگر دارد در برنامه هفتم توسعه برای حمایت از ایثارگران ایفای نقش کند و دولت و بنیاد شهید هم مشکلات و نیازمندی ها را احصا و در صورت نیاز در قالب لایحه به مجلس ارائه ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از گزارش تفریغ بودجه 1399 که امروز چهارشنبه در محل دیوان محاسبات کشور گفت: امیدواریم روزی کارمان به تمام معنا بر خط و هوشمند پیش برود و رویکرد هوشمندسازی در میان 4 رویکرد تحولی مجلس یازدهم تحقق یابد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از گزارش تفریغ بودجه 1399 که امروز چهارشنبه در محل دیوان محاسبات کشور گفت: امیدواریم روزی کارمان به تمام معنا بر خط و هوشمند پیش برود و رویکرد هوشمندسازی در میان 4 رویکرد تحولی مجلس یازدهم تحقق یابد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۷    
مهم ترین برند مجلس یازدهم طرح شفافیت آرای نمایندگان بود که با وجود گذشت یک و سال نیم از عمر مجلس یازدهم در انتظار تصویب است، در حالی که انتظار می رفت این طرح به عنوان یکی از شعارهای اصلی نمایندگان در انتخابات مجلس در اسفند 98 بلافاصله بعد از ورود به مجلس راه خود را باز کند اما مخالفت برخی نمایندگان ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم گفت: طرح ارتقاء سلامت اداری و پیشگیری از تعارض منافع برای همیشه به رانت های خاص و امضاهای طلایی خاتمه می دهد.
برترین ها / تدبیر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه آرمان با مصطفی میرسلیم، نماینده تهران در مجلس مصاحبه ای انجام داده که او موضع مخالفان طرح صیانت فضای مجازی را مزورانه خوانده است. بخش هایی از این مصاحبه را می خوانید: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۰    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مجلس یازدهم با شعارهایی مانند بهبود وضعیت معیشت مردم روی کار آمد. این در حالی است که هنوز برخی از وعده هایی که نمایندگان مجلس دادند عملی نشده است. آسیب شناسی شما از وضعیت مجلس یازدهم چیست؟
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲    
نماینده مردم فیروزآباد در مجلس یازدهم با انتقاد از اینکه حوزه انتخابیه در حالی با محرومیت دست و پنجه نرم می کند که قطب انرژی جنوب کشور است و 60 درصد گاز کشور را تامین می کند، گفت: می طلبد به رفع محرومیت ها از حوزه انتخابیه با توجه به پتانسیل های بالا توجه ویژه شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده رشت در مجلس یازدهم با بیان اینکه ایران طرف خسارت دیده برجام است بیان کرد ایران آماده از سرگیری و ادامه مذاکرات احیای برجام است و همانطور که رئیس جمهور بارها تاکید و در مجمع عمومی سازمان ملل نیز بیان کردند، مذاکره باید در جهت منافع ملی و برای نتیجه باشد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس یازدهم در استان اردبیل با جمع آوری امضاء و فراهم آوردن طوماری خطاب به وزیر کشور، حجت الاسلام نوروزی را به عنوان گزینه پیشنهادی برای استانداری اردبیل معرفی کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم از سید جواد ساداتی نژاد خواست ضمن تأسیس سازمان کشاورزی جنوب استان سیستان و بلوچستان، به افزایش زمین های کشاورزی و انتقال آب از دریای عمان توجه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون انرژی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت – گروه اقتصادی، کمیسیون انرژی مجلس در اجلاسیه دوم از خرداد تا نیمه شهریورماه سال 1400 مجلس یازدهم با برگزاری 45 نشست ، تصمیمات مهم تقنینی و نظارتی گرفت که از مهم ترین این جلسات تمرکز ویژه روی موضوعات اساسی حوزه انرژی ازجمله “تصویب تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت” ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فیروزآباد در مجلس یازدهم با بیان اینکه آمایش خوبی در حوزه بهداشت و درمان صورت نگرفته است، گفت: امیدواریم دولت سیزدهم موضوع آمایش سرزمینی در حوزه بهداشت و درمان را به خوبی مورد توجه قرار دهد تا زیرساخت های لازم در مناطق کم برخوردار که دسترسی به مراکز استان ها ندارند تامین شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲    
طرح جهش تولید مسکن، در مجلس دهم مطرح و نهایتا در دومین سال مجلس یازدهم به تصویب رسید بر اساس این قانون دولت موظف است سالیانه حداقل یک میلیون واحد مسکونی بسازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس یازدهم گفت: سازمان برنامه و بودجه از سال 97 یک ریال برای قانون هوای پاک اعتبار نداده است. از آنجا که انگیزه و اراده ای در محیط زیست برای رفع مشکل آلودگی هوا وجود ندارد در قانون برای اسقاط خودروهای فرسوده به ازای تولید خودروسازان بازنگری خواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۴    
تهران- ایرنا- همفکری و قرابت نظر مجلس یازدهم و دولت سیزدهم، فصل تازه ای از تعامل میان دو قوه تقنینی و اجرایی را آغاز کرده است؛ دوره ای که انتظار می رود هم افزایی ظرفیت های دو نهاد در راستای حل مشکلات و چالش های کشور به کارگرفته شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
روح الله عباسپور گفت: طرح ساماندهی بازار خودرو توسط مجلس یازدهم نهایی شده و بعداز اعلام نظر و تایید شورای نگهبان به دستگاه اجرایی ابلاغ خواهد شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت اله فیروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تصویب طرح ساماندهی صنعت خودرو در صحن مجلس، گفت : با این اصلاح، ایرادات شورای نگهبان به مصوبه قبلی مجلس دهم برطرف شد؛ یکی از ایرادات شورای نگهبان مغایرت مصوبه قبلی با سیاست های اقتصاد مقاومتی بود ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۷    
گزارش عملکرد کمیسیون های تخصصی مجلس در سه ماه اول سال دوم مجلس یازدهم اعلام شد. در ادامه می توانید این گزارش ها را مشاهده نمایید:
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تبدیل دهستان سیاخ دارنگون به بخش از وعده های انتخاباتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مردم در ایام تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم بود که امروز محقق شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۷    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس در کارنامه 3 ماهه اجلاسیه دوم مجلس یازدهم طرح های مهمی را در دستور کار خود داشت و با بررسی طرح اصلاح موادی از قانون معادن و طرح ساماندهی صنعت خودرو گام های بلندی در راستای رفع مشکلات صنعت و معدن برداشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : روزنامه جهان صنعت نوشت: از بدو تشکیل مجلس یازدهم مجلسی که با شعار انقلابی و جهادی بر سر کار آمده بود و مردم انتظار داشتند این مجلس هر روز گام جدیدی در راه رفع مشکلات اقتصادی، جلوگیری از روند صعودی قیمت ها، کاهش فشار های معیشتی مردم ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم گفت: تحریم های آمریکا در قالب مناسبات بین المللی اعمال می شود و این مناسبات جهانی و روابط کشور ها به گونه ای چیده شده که کشور ها در چنگ استکبار هستند. ایران سال هاست که در برابر تحریم های آمریکا مقاومت کرده و تحریم ها را دور زده و خنثی کرده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجلس یازدهم و دولت سیزدهم بویژه سازمان برنامه و بودجه باید با پرهیز از اقدام به افزایش حقوق، به تشدید چرخه دستمزد-تورم دامن نزنند و با تلاش برای کاهش تورم و افزایش قدرت خرید، زمینه بهبود وضعیت معیشتی مردم را فراهم کنند.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۴    
جنوب نیوز: فیض ا... عرب سرخی از فعالان جریان چپ در بخشی از یک مصاحبه با شماره شنبه گذشته روزنامه آرمان ملی با بیان اینکه مجلس یازدهم ناکارآمد است! اظهار می کند: ...
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۶    
کلیات طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار در جلسه علنی روز چهارشنبه بیست و چهارم شهریورماه به تصویب رسید. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات بعدی می باید وارد بررسی مواد و جزئیات طرح شوند تا سرنوشت یکی از مهم ترین طرح هایی که در دوره یازدهم در دستور کار قرارگرفته مشخص شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۴    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون اجتماعی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۴    
سرنوشت طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس یازدهم نیز مانند دوره قبلی همچنان مبهم است که ضروری است با وجود مطالبه موکلان خانه ملتی ها، این طرح تعیین تکلیف شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم در با اشاره به اقدامات مجلس سیزدهم تصریح کرد که با همراهی دولت وضعیت اقتصادی و معیشت مردم رو به بهبود خواهد رفت و افزایش قیمت ارز قطعاً موقتی خواهد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۴    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون کشاورزی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۰    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
تسنیم : حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیات رئیسه مجلس از تشکیل کمیته ای برای بررسی طرح های فوریتی در این هیات به ریاست نایب رئیس دوم قوه مقننه خبر داد. به گفته حاجی دلیگانی در اجلاسیه اول مجلس یازدهم 90 طرح فوریتی به هیات رئیسه مجلس ارجاع شد که نیمی از آنها دو فوریتی و نیمی از آنها یک فوریتی است ...