جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۹:۳۲Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای مرکزی»

آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره مولفه های لازم جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 1402، گفت: مسئولان نظام، مبلغان دینی و کسانی که دستی بر تبلیغ دارند، باید کار های ارزنده ای که در نظام انجام شده است را بیان کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بنا بر فرمایش رهبر انقلاب، امیدآفرینی و تقویت ایمان برای داشتن ایرانی قوی، بهبود اوضاع اقتصادی و عزت ملی لازم است. لذا می توان گفت که ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پس از برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا(س)، مسئولین واحدها و کارگروه ها مشخص شدند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سیدمجتبی سادات محمدی: باب آشنایی اواخر سال 1364 روزی در دفتر شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی و علوم پزشکی بودم. در آن زمان دو وزارتخانه یکی بود و شورای انجمن ها هم یکی بودند. تلفن زنگ زد، گوشی را برداشتم. فرد خودش را معرفی کرد و گفت من صالح آبادی هستم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پنجاه و چهارمین انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور هیئت نظارت متشکل از نماینده دانشگاه، اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل و ادوار انجمن اسلامی برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به برنامه اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات گفت: قرار بر این است که نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان جلساتی را برگزار کرده و در موضوع انتخابات بیندیشند و دغدغه هایی که اصلاح طلبان دارند را پیگیری کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۴    
صوفی گفت: در شورای مرکزی خانه احزاب با بسیاری از دوستان اصولگرا که گفتگو می کنیم، آن ها نیز در جلسات خصوصی اذعان دارند که هیچ راهی وجود ندارد، مگر آنکه حاکمیت یک تحولات بزرگی را رقم بزند. اگر در حوادث سال گذشته با تدبیر بیشتری عمل می شد، شاید می شد تا حدی وضعیت بحرانی کنونی را التیام بخشید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره تعهد اجرای مسکن در کشور توسط این بنیاد، گفت: بنیاد مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن سالانه 400 هزار واحد خانه می سازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رهبری انقلاب با بیانات خود در مراسم سالگرد امام خمینی (ره) خواستند تصویر واقعی استکبار جهانی را که به دنبال نابودی و تجزیه کشور است، نشان دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، پس از اتمام زمان اعتراض به لیست اسامی متقاضیان کاندیداتوری شرکت در انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت بهداشت، اسامی نهایی افراد واجد شرایط برای کاندیداتوری در این انتخابات اعلام شد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۵۸    
حوزه/ شیخ نبیل قاووق یکی از اعضای شورای مرکزی حزب الله گفت: اوضاع دردناک و غم انگیز است و بحران های پی در پی در مرحله استثنایی یعنی مرحله فروپاشی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۴۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره بهترین راه شناخت و تبیین راه امام (ره) به نسل جوان، گفت: در این راستا باید تحولی در امر آموزش، مدارس، دانشگاه ها و حوزه های علمیه رخ دهد.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳    
به گزارش نویدتهران،رحیم جهانی عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان با اشاره به شخصیت والا و عرفانی حضرت امام راحل گفت:ایشان را باید احیاگر عرفان اصیلی نامید که سرچشمه اش امیر العارفین، علی بن ابی طالب علیه السلام بود. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سرنوشت محتوم سوسیالیسم و لیبرالیسم ، حاصل تحول خواهی امام خمینی (ره) است که به واسطه اسلام، قرآن و بالا بردن پرچم اهل بیت(ع) در منطقه و جهان بدست آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۹    
اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت خلق بزرگترین حزب مخالف در ترکیه استعفا دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷    
محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و معاون سیاسی سابق وزارت کشور با حضور در خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگار فارس، پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
پس از برگزاری 61امین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و تشکیل اولین جلسه شورای مرکزی، جناب آقای امیرحسین کمانکش به عنوان دبیر انجمن اسلامی انتخاب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰    
نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: از این مقدار، سهم خراسان جنوبی 116 میلیارد تومان است که در 200 روستای استان هزینه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ساخت 22 هزار واحد مسکونی برای نیازمندان توسط انجمن خیرساز در کشور خبر داد و اظهار کرد: انجمن خیرین مسکن ساز باید بسیار فعال تر از قبل پیش برود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، با حضور اعضای شورای مرکزی انجمن اولیا و مربیان شهر پایتخت از خدمات ارزنده علیرضا کریمیان؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران توسط شورای مرکزی انجمن اولیا و مربیان شهرتهران تقدیر به عمل آمد . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون 52 درصد خانه های روستایی و شهرهای زیر 25 هزار خانوار مقاوم سازی شده که نقش موثری در کاهش خطرات و تلفات ناشی از بلایای طبیعی به خصوص زلزله دارد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۵    
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان و واحد علوم و تحقیقات به عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی ناظر نشریات دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تفکر و الگوی نه شرقی نه غربی امام(ره) را ریشه اصلی برهم خوردن معادلات قدرت حاکم بر جهان و تغییرات جدید در هندسه نظم جدید جهانی دانست و گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی توئیتی را درباره سفر پادشاه عمان به تهران،منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۴    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان با اشاره به افزایش توانمندی مقاومت اعلام کرد که مقاومت خواب را از چشمان دشمن ربوده است و رژیم صهیونیستی بدترین روزهایش را سپری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: استیضاح هزینه سنگینی برای دولت به همراه دارد و سرعت حرکت قطار دولت را کند می کند؛ معتقد هستم در مقوله استیضاح باید به دنبال حل مشکل بود و اگر با مسئله ای حل نشدنی مواجه شدیم سپس به سمت استیضاح برویم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که مقاومت امروز بهترین روزهایش را پشت سر می گذارد و این درحالی است که رژیم صهیونیستی در بدترین وضعیت خود قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۱    
یکی از اعضای شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: مقاومت در بهترین روز ها و دشمن در بدترین روز های خود قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
در اولین جلسه چهارمین دوره شورای مرکزی جریان مردمی انقلابی رویش های نسل سوم انقلاب، احمد نادری نماینده تهران به عنوان دبیر کل جماران (جریان مردمی انقلابی رویش های نسل سوم انقلاب) انتخاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله طی سخنانی، تأکید کرد: مقاومت بهترین روزها و دشمن صهیونیست بدترین روزهایش را سپری می کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۷    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در سخنانی در واکنش به تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی برای برگزاری رزمایش نظامی با هدف شبیه سازی جنگ با محور مقاومت تأکید کرد که دشمن صهیونیستی امروز در بدترین وضعیت خود قرار دارد و این در حالی است که مقاومت بهترین روزهایش را پشت سر می گذارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در سخنانی تأکید کرد: وحدت میان گروه های مقاومت، کابوسی واقعی برای رژیم صهیونیستی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حکم انتصاب محمد فرحی، مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین به عنوان عضو هیئت رئیسه شورای مرکزی روابط عمومی استان توسط اعلایی استاندار قزوین به وی تحویل شد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ انتخابات شورای مرکزی جامعه روحانیت شهرستان خور و بیابانک با رأی طلاب و فضلا برگزار شد و اعضای آن انتخاب شدند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مراسم 60 سالگی حزب مؤتلفه اسلامی با حضور شخصیت های داخلی و خارجی و اعضای شورای مرکزی و جمعی از اعضای این حزب در حسینیه جماران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به توجه امام خمینی به نقش بانوان در پیروزی انقلاب، گفت که به همین دلیل هم است موتلفه توجه ویژه ای به بانوان دارد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
محسن هاشمی می گوید: انتخابات دوم خرداد 1376، انتخاباتی درخور بود و آیت الله هاشمی رفسنجانی از این انتقال مسالمت آمیز قدرت احساس خوشحالی می کرد. رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران طی یادداشتی در روزنامه شرق نوشت: با توجه به انتخابات پیش رو و نظر رهبر معظم انقلاب مبنی بر انتخاباتی پرشور و رقابتی ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۶    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: یکی از اعضای هیت مدیره سازمان استان به عنوان عضو کمیته نظارت بر عملکرد نظامات مهندسی ساختمان کشور انتخاب شد. درجلسه روز دوم خرداد شورای مرکزی موضوع تشکیل کمیته نظارت بر عملکرد نظامات مهندسی کشور مطرح و از بین کاندیداهای ثبت نامی انتخابات برگزار گردید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تاکید کرد تفاهم های منطقه ای نفوذ آمریکا را تضعیف کرد و انتخاب رئیس جمهور لبنان هم در راستای تفاهم های منطقه ای صورت می گیرد؛ نه براساس رویای غرب.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات شورای مرکزی خانه احزاب استان سمنان برگزار و رئیس دوره ای و نواب رئیس آن معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فتح خرمشهر نماد ملی اقتدار و پایداری ملت غیور کشورمان است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: عصر، [آقایان سمیعی، مرتضی قبه اصفهانی، رشدی، صداقت، اکبر خوش کوشک، مجیدی و خانم فهیمه دُرّی]، جمعی از متهمان قتل های زنجیره ای که اخیراً آزاد شده اند، آمدند. شرحی از آزار های شدید بازجویی دادند؛ شدیداً معترض اند و مسأله دار ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فیض الله عرب سرخی عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب می گوید: جامعه را حاکمیت به سمت یاس و ناامیدی برده است. موازی با نهادِ انتخابی مجلس ده نهاد دیگر ایجاد شده و تمام اختیار های نمایندگان را گرفته اند ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگویی با اصلاحات نیوز می گوید: مقام معظم رهبری نیز این مسئله را بارها مطرح کردند و اعلام کردند که حضور مردم در صحنه انتخابات مهم است. حتی چندسال قبل اعلام کردند که اگر به من هم اعتقاد ندارید، برای سرنوشت خودتان رای بدهید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بابلسر- نایب دبیر شورای مرکزی انجمن های علمی دانشگاه علم و صنعت از راهیابی 32 اثر اعم از اختراع، کتاب، کارآفرینی به پانزدهمین جشنواره بین المللی حرکت خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۶    
ویدا ربانی ماه هاست از سردردهای فلج کننده در رنج است. وظیفه سازمان زندان ها انتقال او به یک مرکز معتبر پزشکی جهت کنار گذاشتن علل سوماتیک به وسیله همکار نورولوژیست است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
علی محمد نمازی؛ عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در روزنامه ی سازندگی نوشت: رئیس جمهور در سیستان وبلوچستان گفت: حقابه مردم سیستان وبلوچستان را بدهید. اگر کارشناسان ما کمبود آب را تایید کنند، حرفی نداریم وگرنه اجازه نخواهیم داد حق مردم ما تضییع شود ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی هرچه عملکرد دولت کارآمدتر و اثربخش تر باشد، مشارکت بیش تر خواهد بود، گفت: تجربه نشان داده تفرقه اصولگرایان باعث پیروزی اصلاح طلبان شده است.