چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۳:۳۵Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراها»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴ دقیقه پیش    
گروه استانها-رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: انتخابات شورای شهر در اهواز الکترونیکک است که درخواست دادیم در ماهشهر، امیدیه، بهبهان و خرمشهر نیز الکترونیک برگزار شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، جمال عرف در گفتگو با برنامه رویداد با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شهر و روستا، گفت: روز آخر معمولا جمعیت بیشتری استقبال خواهند کرد و کسانی که نسبت به محیط پیرامون خود احساس مسئولیت می کنند ...
دبیر ستاد انتخابات استان گفت: کلیه تمهیدات و هماهنگی های لازم برای برگزاری الکترونیکی انتخابات شوراها در اهواز در حال انجام است.
محمدرضا خباز با بیان اینکه از شعار انتخاباتی عارف خبر ندارم، گفت: اما از آمادگی او برای کاندیداتوری و آغاز فعالیت های انتخاباتی شان اطلاع دارم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار ثلاث باباجانی گفت: ششمین دوره انتخابات شوراها در 79 روستای بخش های مرکزی، زمکان و ازگله این شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
تهران پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حدادی گفت: اگر بخشی که درباره عملکرد هیئت نظارت بر شوراهاست، مصوب شود؛ منتخبین شوراها پس از ورود به عرصه فعالیت، مورد نظارت و رصد دقیق قرار می گیرند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها را تشریح کرد.
دانا   ۲ ساعت پیش    
بشکنی گفت: تاکنون از بخش طرقبه و شاندیز 416 نفر داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا ثبت نام شدند.
شفقنا   ۳ ساعت پیش    
شفقنا- نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با انتقاد از اقدام نمایندگان مجلس برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این کار تعارض منافع به وجود می آورد و ممکن است این افراد تصمیماتی اتخاذ کنند یا نطق هایی داشته باشند، که بیشتر جنبه رانت و سوء استفاده کردن از جایگاه و مسوولیتشان باشد. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: یکی از راه های برگزاری انتخابات حداکثری این است که هم در انتخابات شوراها و هم در انتخابات ریاست جمهوری، از تمام جناح ها کاندیداهایی تایید صلاحیت شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
با پایان یافتن ثبت نام شرکت کنندگان انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا وتیره های عشایری فرایند بررسی صلاحیت شرکت کنندگان در استان اصفهان آغاز شده است.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعتماد نوشت:پس از آنکه مجلس یازدهم در صحن علنی با هزار و یک کش و قوس طرح خود برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را تصویب کرد و آن را به شورای نگهبان ارجاع داد ...
گفتارنو   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین وعده های هر مجلسی در ایران اصلاح قانون انتخابات است. از مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری گرفته تا شوراهای اسلامی شهر و روستا. به نوشته روزنامه اعتماد وعده هایی که عموما همه آنها هنگام مواجهه با سد شورای نگهبان نابود می شوند و در نهایت همان اتفاقی رخ می دهد که شورای نگهبان مطلوب می ...
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: برای آقایان قاضی زاده هاشمی، سعید جلیلی و علی نیکزاد برای حضور در شورای وحدت و اعلام برنامه انتخاباتی، نامه ارسال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/خوزستان رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: قرار بر این شد که انتخابات شوراها در مراکز استان ها تماما الکترونیکی شود. علاوه بر اهواز پیشنهاد دادیم که در ماهشهر، امیدیه، بهبهان و خرمشهر نیز اجرایی شود که بستگی به تصمیم وزارت کشور دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حسام شیرازه محبت روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه روستای واجد شرایط به روستاهای بالای 20 خانوار و یا بیش از 100 نفر جمعیت اطلاق می شود اظهار داشت: این در حالی است که در دوره قبلی انتخابات شوراها در 28 روستای این شهرستان انتخابات شوراها برگزار نشده بود [...]
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی گزارش وزارت اطلاعات از حادثه سایت نطنز و رفع ایرادات مجمع تشخیص مصلحت به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در جلسه امروز خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در ادامه این جوابیه افزود: مجلس شورای اسلامی در اجرای وظایف نظارتی خود از طریق کمیسیون های اصل 90، امور داخلی کشور و شوراها و امنیت ملی و سیاست خارجی، اقدامات دستگاه های مختلف در اجرای طرح را بررسی کرده ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۷    
رئیس هیئت نظارت بر سیزدهمین دوره ریاست جمهوری استان آذربایجان غربی گفت:: دفتر نظارت و بازرسی انتخابات به غیراز انتخابات شورای شهر و روستاها بر تمامی انتخابات نظارت و بازرسی می کند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه ستاد هماهنگی انتخابات شوراها ، ریاست جمهوری و میان دوره ای خبرگان منطقه 13 ، 120 شعبه اخذ رای برای انتخابات پیش رو در محدوده منطقه تعیین شد .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۳    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: ستاد ملی کرونا و ستادهای استانی در زمینه تجمعات احتمالی طرفداران کاندیداهای حاضر در انتخابات تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از بازدید تعدادی از اعضای این کمیسیون از آب سنگین اراک در هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی 19 دانشگاه هرمزگان در نامه ای به هیأت نظارت شوراها در این استان آورده است: می طلبد بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت شورا های اسلامی با دقت بیشتری صورت گیرد و از تخلفات افراد در مناصب مختلفی که داشته اند چشم پوشی نشود؛ مبادا حقوق مردم، با منافع شخصی یا جناحی معاوضه شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سنقر گفت: تعداد 176 روستای شهرستان واجد شرایط انتخابات شوراها هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی می گوید اگر شورای نگهبان طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را تایید کند، انتخابات 1400 با قانون جدید اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: برخورد با فساد در دستگاه ها باعث افزایش مشارکت مردم در ثبت نام شوراها و ارتقای سطح اعتماد عمومی شد که نشانگر تزریق روح امید در ملت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور شوراها و مناطق آزاد تجاری وزارت آموزش و پرورش از تأمین 127 هزار تبلت جهت دانش آموزان کم برخوردار با مدیریت و راهبری شوراهای آموزش و پرورش استان ها خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شوراها جایگاه ویژه و مهمی در توسعه و آبادانی دارند اما عدم نظارت کافی و کوتاهی در فرآیند تایید صلاحیت و چشم پوشی از تخلفات برخی چهره های سیاسی و اجرایی در گماردن نیروهای خود در شوراها و به تبع آن کنترل شهرداری ها که تحت نظارت شوراها هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران با اشاره به آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیات های نظارت گفت که به دلیل تاخیر هیات اجرایی استان تهران در ارسال پرونده صلاحیت ها ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مراد ناصری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انتخابات شوراها در 150 روستا از مجموع 170 روستای شهرستان نهاوند برگزار می شود که در مدت زمان قانونی ثبت نام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم از تایید صلاحیت 291 داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی این شهرستان خبرداد .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهر : در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار صحن قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - انتخابات شوراهای اسلامی روستا در یک هزار و 300 روستای استان کردستان برگزار می شود که از این تعداد 25روستا دارای شورای 5نفره و مابقی روستاها 3نفره هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سابق اجرایی و اداری شورای عالی استان های کشور با بیان اینکه در حال حاضر 120 هزار نفر عضو شورا هستند، گفت: اشتباه چند عضو را نمی توان به همه شوراها تعمیم داد و زیر سوال برد و سوء استفاده در بین شورا کمتر از سایر نهادها است ولی چون ارتباط مستقیم با مردم دارند بیشتر در چشم هستند و برجسته تر می ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار فامنین گفت که ششمین دوره انتخابات شوراها در 59 روستای این شهرستان برگزار می شود که این تعداد در انتخابات دوره پنجم 56 روستا بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۵۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایندگان برای تأمین نظر شورای نگهبان با اصلاح برخی مواد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری موافقت کردند. نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس، در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷    
چندهفته دیگر قرار است مردم شهرها و روستاها برای ششمین بار نمایندگان خود در شوراها را انتخاب کنند شوراهایی که مقرر است در نقش یک پارلمان یا همان مجلس محلی ظاهر شوند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، جلسه علنی امروز(سه شنبه 24 فروردین) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف قوه مقننه و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد. ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۰    
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت :با پایان مدت ثبت نام در روستاها؛ تعداد ثبت نامی شوراها در روستاهای استان نسبت به دوره ی قبل افزایش داشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها معتقد است قانون انتخابات ریاست جمهوری باید به مجلس برگردد و ایرادات آن رفع شود سپس از سوی مجلس، به شورای نگهبان ارسال می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون شوراها و مدیریت شهری و روستایی مجلس در توئیتی از الگوی مدیریت کرونا در کشور انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۰    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در توئیتی بر سیاست قطعی لغو کامل تحریم ها تاکید کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
افزایش تخلفات در برخی شوراهای شهر و روستا به نارضایتی مردمی دامن زده و لزوم نظارت بر عملکرد این نهاد را بیش از پیش نمایان می کند، نظارتی که هم قبل از انتخابات و هم بعد از انتخابات باید باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرضا صادقی بخشداربا اشاره به لزوم حضور پرشورجوانان در انتخابات گفت: جوانان نخبه توانمند در انتخابات شورای های روستا ثبت نام کنند.
برترین ها / باز انتخابات   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با اشاره به آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها از چگونگی روند بررسی صلاحیت ها و رسیدگی به اعتراض ها خبر داد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در آستانه هفته مشاغل، در نامه ای به وزیر کشور نوشت: در آستانه هفته معرفی مشاغل، توسعه آموزش های فنی، حرفه ای و کار دانش از سوی شوراها و سازمان های وابسته در دستور کار استانداران قرار گیرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: رکورد ثبت نام در انتخابات این دوره شکسته و ثبت نام بیش از 240 هزار نفر داوطلب عضویت در شوراهای روستا قطعی شد.
صدای جویا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین شهر اصفهان، اگر به فلسفه حضور افراد در عرصه انتخابات شورای اسلامی شهرها نگاهی به دور از تعصب و کاملاً واقع بینانه داشته باشیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 19هزار و 130 داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای روستایی در این استان نام نویسی کردند که نسبت به دوره پنجم این شوراها 12 درصد افزایش داشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۴    
دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: پنج هزار و 79 نفر در استان برای انتخابات شوراها و عشایر استان ثبت نام کردند که این رقم نسبت به دور قبل 457 نفر معادل 9 درصد بیشتر بوده است.