یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۵:۰۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترم»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۲    
ثبت نام ترم تابستانه دارالقرآن شهید صالحی بابلسر تحت نظارت آموزش و پرورش تا تیرماه ادامه دارد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۵    
فراخوان ثبت نام ترم تابستان مرکز آموزش های آزاد و مهارتی جامعه الزهرا سلام الله علیها ویژه دختران بالای 7 سال و عموم بانوان علاقه مند اعلام شد.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۲    
امتحانات مدارس در حال اتمام است و امتحانات پایان ترم دانشگاه ها به زودی آغاز می گردد. تعطیلات تابستان به علت فراغت نوجوانان، جوانان و سایر گروه های سنی حائز اهمیت است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم ضمن تشریح جزئیات راه اندازی دانشکده های علوم و فناوری های راهبردی آینده در 20 دانشگاه کشور، از تصویب تاسیس دانشکده خانواده در 3 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: برنامه ما این است که دانشجویان بتوانند در کشورهای اسلامی و کشورهایی که با آنها رابطه خوبی داریم، یک ترم را تحت عنوان فرصت مطالعاتی آموزشی بگذرانند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام ترم تابستان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت از 6 خردادماه آغاز شده و فراگیران و علاقه مندان قرآنی سراسر کشور بدون محدودیت زمان و مکان می توانند در 12 رشته مطالعاتی مرکز قرآن و حدیث ثبت نام کنند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۲    
ثبت نام ترم تابستان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها از 6 خردادماه آغاز شده و فراگیران و علاقه مندان قرآنی سراسر کشور بدون محدودیت زمان و مکان می توانند در 12 رشته مطالعاتی مرکز قرآن و حدیث ثبت نام کنند. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶    
معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی میزان شهریه ترم تابستان این دانشگاه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین از آغاز آموزش های هنر های دستی در 15 رشته به علاقه مندان در قالب ترم های تابستانی خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علمی کاربردی دهدشت از آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو برای ترم مهرماه 1402 خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) همزمان با آغاز ثبت نام ترم تابستان با هدف افزایش آمادگی استادان برای ترم آموزشی جدید دوره مهارت افزایی را ویژه اساتید خواهر و برادر برگزار کرده است.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد می توانند با شرکت در فراخوان "دستیار آموزشی" از ترم تحصیلی سال آینده تدریس کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دارالقرآن شهید وارسته اسدآباد از ثبت نام طرح تابستانی این مرکز همزمان با سایر دارالقرآن های آموزش و پرورش استان خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بیشتر افراد دوست دارند در زمان تحصیل بهترین نمره را بگیرند. طبیعی است که برای رسیدن به این هدف باید حسابی تلاش کرد و در طول ترم تحصیلی با برنامه ریزی درس خواند، اما در این میان عده ای هم هستند که می خواهند بدون تلاش مستمر، ره صدساله را یک شبه بپیمایند.
پیش ثبت نام کانون زبان ایران وابسته به کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان درترم تابستان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرائی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طارق تبریز، از آغاز ثبت نام ترم جدید کلاس های آموزش قرآن کریم این مؤسسه ویژه نونهالان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷    
ترم جدید آموزش بازی سازی در انستیتو ملی بازی سازی آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳    
احسان برین/ اقتصاددان اسفند سال 1391 برای من که دانشجوی ترم دوم کارشناسی ارشد اقتصاد نظری دانشگاه تهران و همزمان عضو تحریریه هفته نامه تجارت فردا بودم، ماه بسیار خاصی بود؛ ماهی که در آن با دو نوبلیست اقتصاد در هفته نامه تجارت فردا مصاحبه کردیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ترم جدید آموزش بازی سازی در انستیتو ملی بازی سازی همزمان با تابستان 1402 توسط انستیتو ملی بازی سازی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای یزد برای ترم تابستان هنرجو می پذیرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۴    
ثبت نام ترم تابستان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها از 6 خرداد ماه اغاز شده و تا تکمیل ظرفیت کلاس ها ادامه دارد. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام ترم تابستان مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس قم برای دوره های حضوری، آنلاین( برخط)، غیر برخط (ویدئویی)، تلفنی و مطالعاتی از 6 خرداد ماه آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت کلاس ها ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۹    
هم زمان با آغاز تعطیلات میان ترم مدارس انگلیس، اختلال در سامانه مهاجرتی این کشور زه از کار افتادن گیت های الکترونیکی کنترل گذرنامه و تشکیل صف های طولانی در فرودگاه های سراسر انگلیس منجر شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۷    
ترم جدید آموزش بازی سازی در انستیتو ملی بازی سازی همزمان با تابستان 1402 و با هدف تعلیم و تربیت نیروی بازی ساز بومی آغاز می شود.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۳    
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا فراجا با توجه به فصل امتحانات پایان ترم به دانش آموزان و خانواده های آنان توصیه کرد: به هیچ عنوان فریب فروش سوالات پایان ترم و نهایی در شبکه های اجتماعی را نخورده و هیچ وجهی برای این تبلیغات واریز ننمایند. ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: مهوش افشارپناه بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ضمن مرور بخشی از خاطرات خود در دوران فعالیت از دلایل کم کاری اش در سال های اخیر و دوری خودخواسته اش از دنیای بازیگری گفت.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۳    
لیبرالیسم و نئولیبرالیسم از جمله عبارات و نحله های فکری هستند که زیاد شنیده می شوند. اما این دو واژه به چه معناست و خاستگاه آن از کجاست؟ رویداد24 در گزارشی به بررسی این دو ترم در حوزه اقتصاد و سیاست پرداخته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۷    
شفقنارسانه_ صفحه یک روزنامه ها به عنوان ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
با وجود اینکه اول ترم شاهد افزایش شهریه بودیم و همان موقع تسویه کامل کردیم اما در اواسط ترم دوباره شهریه ها افزایش پیدا کرد. از طرف دانشگاه اعلام شده اگر تسویه صورت نگیرد امکان شرکت در امتحانات را نخواهیم داشت .
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۸    
لیلا صالح آبادی (روانشناس) | همه ما هنگام مواجه شدن با موقعیت های حساس دچار استرس و اضطراب می شویم که عملکرد و رفتار ما را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از این موقعیت های حساس، جلسه امتحان است که وضعیتی ویژه را برای ما فراهم می آورد و موجب بروز تنش در رفتار و اعمال ما می شود ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
این میلیاردر 67 ساله 5 نکته را که خود هرگز در روز فارغ التحصیلی اش دریافت نکرده بود، با دانشجویان در میان گذاشت؛ مخصوصا به دلیل انصراف خودخواسته اش از دانشگاه هاروارد پس از سه ترم برای پایه گذاری مایکروسافت.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از والدین و دانش آموزان درگیر امتحانات پایان ترم هستند و چه بسا هنوز برای سال آتی و مدرسه جدید برنامه ای ندارند، بررسی ها نشان می دهد شهریه برخی دبستان و پیش دبستانی های غیرانتفاعی در تهران به 99 میلیون تومان رسیده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۱    
ثبت نام ترم تابستانه مؤسسه بوستان قرآن یزد در مقاطع مختلف خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان آغاز شد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۸    
دوره نوزادی یکی از دوره های پر خطر زندگی است که با مسائل خاص خود در خصوص مراقبت ها و توجهات ویژه پزشکی همراه است. در اینجا به چند نمونه از مراقبت های رایج دوران نوزادی اشاره می شود.
برترین ها / ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یک بسته پیشنهادی تغذیه برای دانش آموزان و دانشجویانی که این روزها امتحانات پایان ترم را می گذرانند شاید قبلا یک جا نشستن و یک کله درس خواندن بود که معنی درس خواندن و موفقیت در امتحان را داشت، اما الان می دانیم عوامل دیگری مانند تغذیه ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۲    
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی درباره شرایط دانشجویان ممنوع الورود در بازه زمانی امتحانات پایان ترم گفت: هیچ دانشجویی در روزهای برگزاری امتحانات، ممنوع الورود نیست. در مدت زمان دوره آموزش، از ورود برخی از دانشجویان ممانعت به عمل آمده بود.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دانشجویان متقاضی خوابگاه متأهلی دانشگاه امیرکبیر برای سال تحصیلی 1401-1402 تا دهم خرداد فرصت دارند نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام کنند. بر اساس اعلام دانشگاه امیرکبیر ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
صفحه اینستاگرام دکتر علی مرادی، فوق تخصص جراحی دست در مشهد که مطبش چندی قبل و در پی جنجال رسانه های اصولگرا با اتهام پذیرش نکردن بیمار چادری پلمب شده بود، بازگشایی شده است. دکتر مرادی در اینستاگرامش از حمایت ها در هفته گذشته قدردانی کرده است ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سینماپرس: بازیگر فیلم سینمایی فسیل گفت: تب و تاب این روزها که پس از وقفه طولانی و رکود سینما به لحاظ کرونا، فیلم ها اکران می شوند و این که فسیل پاسخ به نیاز مخاطبان به یک کمدی جذاب بود، در فروش آن بسیار دخیل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس دانشگاه آزاد اسلامی یزد ضمن ارائه توضیحاتی راجع به تغییر رویکرد آموزشی این دانشگاه در راستای مهارت آموزی و کارآفرینی، اعلام کرد: در اتفاقات اخیر کشور پرونده ای برای دانشجویان این دانشگاه تشکیل نشد و هیچ یک از دانشجویان از سوی کمیته انضباطی دانشگاه از ترم تعلیق یا جریمه نشدند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بیل گیتس، هم بنیان گذار مایکروسافت، اخیراً در جمع فارغ التحصیلان دانشگاه آریزونای شمالی گفت که آرزو می کرد وقتی جوان تر بود می فهمید که زندگی فقط در کار خلاصه نمی شود. او به جوانان توصیه کرده است که بین زندگی شغلی و شخصی خود تعادل برقرار کنند و برای خودشان وقت بگذارند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بزرگ ترین دغدغه محصلان به ویژه آنها که گرفتن بالاترین نمره برایشان اهمیت بسزایی دارد و همچنین خانواده ها، برنامه ریزی برای درس خواندن در بهترین ساعات روز است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۵    
من ناصر حجازی هستم همزمان با دوازدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد ناصر حجازی با حضور دانشجویان اکران می شود. به گزارش طرفداری، امیر رفیعی سازنده من ناصر حجازی هستم.. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
یکی از اساتید دورۀ دانشجویی (Professor James Rosenau) هر هفته به ما تکلیفی می داد: خلاصه کردن یک کتاب 200-300 صفحه ای در یک پاراگرافِ 15 جمله ای. این یکی از تکالیف درس دکتری طی یک ترم چهارده هفته ای بود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۹    
اتحادخبر- فریبا دشتی : والدین می توانند نقش پررنگی در کاهش اضطراب و نگرانی دانش آموزان داشته باشند. در ادامه به تشریح چند وظیفه والدین در ایام امتحانات برای کاهش استرس دانش آموزان میپردازیم: انجام تکالیف درسی، تمرین حل کردن،مطالعه کردن روزانه ، ورفع اشکال و.. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه، تب و تاب ثبت نام در مدارس غیرانتفاعی در آستانه امتحانات پایان ترم و مقطع دانش آموزان در کلیه مقاطع بالا گرفته و می توان تکاپوی خانواده ها برای نام نویسی دانش آموزانشان را در مدارس برتر به شرط آنکه بنیه مالی قوی داشته باشند، به وضوح مشاهده کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
باهدف تقویت مهارت های درسی دانش آموزان، کلاس های تقویتی دروس پایه ابتدایی همزمان با فرارسیدن امتحانات پایان ترم در پایگاه سراج برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ضمن اشاره به اینکه در برخی رشته ها یا باید جذابیت های مربوط به آن تخصص بالا برود یا مجبوریم آن را حذف و جایگزینی برایش تعریف کنیم، افزود: همین حالا عمدتا از طریق میزان ثبت نامی های ابتدای ترم منبع موثقی برای تجدید نظر در خصوص رشته ها داریم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دارالقرآن بانوان آستان مقدس امامزاده حسن(ع) کرج از آغاز ثبت نام ترم تابستانی این مرکز خبر داد و گفت: دوره های آموزشی برای گروه های سنی مختلف برگزار می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۹    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون ساعت انتشار سوالات امتحان نهایی در فضای مجازی ، تخفیف ویژه برای خرید اسلحه به معلمان! ، تنبیه بدنی یک دانش آموز منجر به احضار معلم و مدیر شد ، آیا نیروهای اداری آموزش و پرورش هم شامل رتبه بندی می شوند؟ ...