جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۸:۲۷Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مخالفان»

شفقنا   ۱ ساعت پیش    
دادگاه جنایی سونکو را از تجاوز تجاوز جنسی تبرئه کرد، اما او را برای یک جرم جداگانه که در قانون جزا به عنوان رفتار غیراخلاقی نسبت به افراد کمتر از 21 سال توصیف شده است، مجرم شناخته شد. یکی از وکلای وی سیس با استناد به قانون انتخابات سنگال گفت: با این جمله سونکو نمی تواند نامزد شود. انتهای پیام ...
سبلان ما   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل به تبیین ویژگی های بارز امام رضا(ع) پرداخت و گفت: اخلاق سلیم، زهد و تقوای امام رضا (ع) حتی مخالفان اسلام را شیفته و مجذوب خود کرده بود و این باعث شگفتی حاکمان آن زمان شده بود.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از درگیری اخیر مرزبانان ایرانی با طالبان رائفی پور، نظریه پرداز جنجالی اصولگرا از نحوه واکنش کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی نسبت به رفتارهای اخیر طالبان به شدت عصبانی شده است و از آنان انتقاد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی شکست مخالفان اردوغان و جریان اپوزیسیون در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی، همه اعضای کمیته مرکزی حزب جمهوری خواه خلق ترکیه استعفا دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها به تشریح دیدگاه ها، موارد اختلافی و اشتراکی درباره این طرح پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه ای علاوه بر رسیدگی به طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها ، بندهایی از سیاست های کلی توسعه دریامحور را به تصویب رساند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
از منظر اردوغان، رهبر روس مدلی است که به او الگویی ارائه داده برای حذف مخالفان داخلی و کسب قدرت مطلق. در همین حال سیستم سیاسی ترکیه در حال حرکت به سوی یک دولت اجرایی متمرکز تر است که بیش از زمان دیگر به روسیه نزدیک است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۱    
شفقنا نوشت: یک استاد دانشگاه جغرافیای سیاسی درباره آینده تنش ها میان ایران و طالبان می گوید: طالبان همه گروه ها و قومیت های افغانستان را در بر نمی گیرد. باید این استراتژی را مد نظر داشته باشیم و حوزه داخلی افغانستان را مدیریت کنیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
احزاب مخالف در لبنان اعلام کردند که از جهاد ازعور ، وزیر سابق دارایی این کشور برای تصدی جایگاه ریاست جمهوری حمایت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین نظرسنجی در مورد انتخابات آینده رژیم صهیونیستی حاکی از کاهش تعداد کرسی های ائتلاف نتانیاهو و تقویت جایگاه اپوزیسیون است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امام رضا(ع) را باید احیاگر سنت نبوی دانست که مهم ترین این سنن درباره مقوله ولایت الهی است. ایشان با برگزاری جلسات درس و بحث به تبیین این موضوع پرداخته و شبهات مخالفان را پاسخ دادند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع عبری گزارش دادند که وزیر توسعه و علوم کابینه رژیم صهیونیستی به دلیل نگرانی از اقدامات مخالفان طرح اصلاحات قضایی نتانیاهو، مجبور به انصراف از مشارکت در یک نشست علمی در آمریکا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰    
اعدام دو جوان بحرینی در عربستان خشم گسترده ای را در کشور های عربی در پی داشت. این خشم ناشی از آن است که مقامات آل سعود همه مخالفان را سرکوب می کنند در حالی که خود را به غربی ها، سکولار معرفی می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
با پایان دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه و باقی ماندن اردوغان در قدرت، گمانه زنی ها درباره ریشه اعتماد ترک ها به رئیس جمهوری که کلید دار تورم و بحران اقتصادی حاکم است، افزایش یافت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
امروز دیگر نه مصر تاثیرگذاری بر مخالفان ایران دارد، نه ایران تاثیری بر مخالفان در مصر دارد. اساسا جنبش اسلام گرایی انقلابی در مصر به محاق رفت و دیگر قدرتی ندارد. از طرف دیگر آن ها هم به ملی گرایان عرب ایران دلخوش کرده بودند که آن ها هم به محاق رفته اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایران سال هاست که با مقوله افزایش آسیب های اجتماعی روبه روست؛ آسیب هایی که باعث بروز تکانه های فرهنگی و مشکلات آموزشی و تربیتی جدی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا : مقامات چینی برای تخریب چهار مناره و سقف گنبدی مسجد ناجیایینگ مربوط به قرن سیزدهم برنامه دارند و همه مخالفان را به بازداشت تهدید کرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد : با نهادینه شدن تحریم ها، هرچند مشکلات عدیده ای در حوزه معیشت خانواده ها و اقتصاد کشور شکل می گیرد اما در ادامه حوزه های فرهنگی و اجتماعی هم تحت تاثیر مشکل تحریم ها قرار می گیرند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حکومت کره شمالی همزمان با شیوع ویروس کرونا در سال 2020 به شکل گسترده طرح بستن مرزهای خود با چین و روسیه و قطع مسیرهای قاچاق و فرار مخالفان را به اجرا گذاشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۵    
مهران خسروزاده / دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف مناظره دکتر موسی غنی نژاد و دکتر مسعود درخشان واکنش های زیادی را در پی داشت. توجه به این گفت وگو روی آنتن زنده تنها به فضای مجازی محدود نشد و توجه بسیاری از روزنامه ها، صاحب نظران، فعالان سیاسی و اهالی اقتصاد را در پی داشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این عزیزان پنج نفر در مقابل 40 نفر ایستادگی کردند آن هم مقابل کسانی که به انواع سلاح ها مجهز بودند. بررسی های میدانی ما حکایت از این دارد که این اتفاق با همکاری با گروهک ها و مخالفان صورت گرفته و آنها را تجهیز، کمک، هدایت و آموزش داده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تحلیلگران سیاسی بر این باورند که مخالفان اردوغان غیر از تأکید مکرر بر پیامدهای بحران اقتصادی و تورم و نسبت دادن آن با سیاست های اردوغان، شعار و رویکرد دیگری نداشتند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، صلاحیت و برنامه های رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دولت سیزدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت نمایندگان مجلس با 167 رأی موافق، 86 رأی مخالف، 14 رأی ممتنع و 2 رأی باطله از مجموع 269 نماینده حاضر در صحن ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود صلاحیت رضامراد صحرایی را برای پست وزارت آموزش و پرورش بررسی کردند و در نهایت به او رأی اعتماد دادند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: لیر ترکیه به پایین ترین حد خود رسید اما شاخص سهام این کشور صعود کرد.به گزارش ایسنا، لیر ترکیه در برابر دلار به پایین ترین حد خود رسید و سهام پس از اینکه طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه پیروز شد، افزایش یافت. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا آینده- یک استاد دانشگاه جغرافیای سیاسی درباره آینده تنش ها میان ایران و طالبان می گوید: طالبان همه گروه ها و قومیت های افغانستان را در بر نمی گیرد. باید این استراتژی را مد نظر داشته باشیم و حوزه داخلی افغانستان را مدیریت کنیم. باید با سایر گروه های این کشور رایزنی شود ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
روح الامینی : صحرایی برای پیگیری حقوق معلمان با کسی تعارف ندارد/ آزاد: هیچ یک از وزرای سابق، برنامه ای مانند صحرایی نداشته اند/ دهنوی: نقشه راه صحرایی برای وزارت آموزش و پرورش خوب است
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز پس از طرح نظرات موافقان و مخالفان و استماع وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، نمایندگان با 167 رأی موافق در مقابل 86 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع به صحرایی اعتماد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت، به تمامی اعضای این کمیته باید اجازه دسترسی به "کانال مخالفان افغانستان" داده شود تا تمامی افراد در جریان پیام های رد و بدل شده میان مقامات این دو کشور درباره خروج آمریکا از افغانستان قرار بگیرند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی در هم میهن نوشت: انقلاب سال 57 با رویکرد ضدآمریکایی درست در زمانی به وقوع پیوست که انورسادات رئیس جمهور وقت مصر، با میانجی گری دولت جیمی کارتر پیمان کمپ دیوید را برای صلح با اسرائیل به امضا رساند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه:رضامراد صحرایی با رأی نمایندگان مجلس وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم شد.به گزارش ایلنا، در جلسه امروز صحن علنی مجلس شورای اسلامی رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با رأی نمایندگان مجلس وزیر آموزش و پرورش شد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حضور معاون اول رئیس جمهور و برخی وزرا/ مخالفان چه گفتند؟ / از ارتباط با اصلاح طلبان تا مشکلات معیشتی فرهنگیان/ آغاز رای گیری برای رضا مرادصحرایی
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
روز یکشنبه ماراتن انتخاباتی در ترکیه به پایان رسید و رجب طیب اردوغان توانست با چهار درصد اختلاف نسبت به کمال قلیچ دار اوغلو، نامزد اپوزیسیون، ریاست جمهوری خود را برای 5 سال دیگر تضمین کند ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
شرق نوشت: به نظر می رسد لایحه عفاف و حجابی که قوه قضائیه به دولت و دولت به مجلس فرستاده است، به محل مناقشه برخی تبدیل شده است؛ مسئله ای که برخی معتقدند بیش از حد نسبت به آن حساسیت ایجاد شده و نباید بیشتر از موارد مهم دیگر به آن پرداخت ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شرق نوشت: هنوز زمان زیادی از اعلام مواضع برخی از اصولگرایان به ویژه بدنه رادیکال این جریان سیاسی که مدتی است به دنبال ساخت طالبانی متفاوت با گذشته هستند و از جنبش اصیل منطقه خطاب کردن آنان گرفته که احمدی نادری از آن رونمایی کرد تا ادعای رائفی پور که مخالفان طالبان را عده ای بی سواد خواند و وعده ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رضا مراد صحرایی با 170 رای موافق، 80 رای مخالف، نماینده حاضر در مجلس از نمایندگان رای اعتماد گرفت و به عنوان وزیرآموزش و پرورش انتخاب شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رسیدگی به برنامه ها و صلاحیت رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
موافقان و مخالفان نظرات خود را در خصوص رای اعتماد وزیر آموزش و پرورش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بیان کردند.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
صلاحیت رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه علنی مجلس امروز سه شنبه 9 خرداد 1402 بررسی شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: شهردار استانبول به عنوان یکی از برجسته ترین مخالفان رجب طیب اردوغان، درباره پیروزی او در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه اظهار نظر کرد.
سلام نو / روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
امروز بررسی صلاحیت رضا مرادصحرایی، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستور کار مجلس قرار دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۶    
بررسی برنامه و صلاحیت رضامراد صحرایی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش در دستور کار مجلس قرار گرفت و پس از اظهارات مخالفان، موافقان و دفاعیات وزیر پیشنهادی، نمایندگان به رضا مراد صحرایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش اعتماد کردند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
خصریان، نماینده مخالف وزیر پیشنهادی گفت: با آمدن یک فرد و یک وزیر مشکلات عدیده وزارت آموزش و پرورش قابل حل نیست.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز؛ سه شنبه 9 خرداد 1402 به بررسی صلاحیت رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش پرداختند و نهایتا به او رای اعتماد دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مخالفان رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نکاتی را در مورد اجرای سند تحول و اجرای قانون رتبه بندی معلمان مطرح کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۴    
روح الامینی : صحرایی برای پیگیری حقوق معلمان با کسی تعارف ندارد/ آزاد: هیچ یک از وزرای سابق، برنامه ای مانند صحرایی نداشته اند/ دهنوی: نقشه راه صحرایی برای وزارت آموزش و پرورش خوب است
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۳    
خضریان نماینده مخالف: جناب آقای صحرایی، در یکسال مدیریت شما در دانشگاه فرهنگیان، مدیران و اساتید غربگرا همچنان بر سرکار بودند. شما که امکان تحول در دانشگاه فرهنگیان را نداشتید، چطور میخواهید در وزارت آموزش و پرورش تحول ایجاد کنید؟