دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۵۲Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موساد»

خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در صورتی که طالبان نتواند با تشکیل یک دولت فراگیر، ثبات را افغانستان بازگرداند افغانستان به ورطه یک جنگ داخلی فرسایشی خواهد افتاد و زمینه برای فعالیت هر چه بیشتر سی. آی. ای، MI6 و به خصوص موساد فراهم می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد)، خروج آمریکا از برجام را اشتباهی بزرگ دانست. به گزارش ایرنا به نقل از شبکه الشرق عربستان، افرایم هالیوی رئیس سابق موساد امروز (چهارشنبه) در گفتگو با روزنامه صهیونیستی هآرتص ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۷    
اظهارات رئیس پیشین موساد در شرایطی بیان شده که آمریکا و اتحادیه اروپا طی هفته های اخیر از ایران خواسته اند تا هر چه سریع تر به میز مذاکرات وین بازگردد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پیشین موساد در اظهاراتی مدعی شد که رژیم صهیونیستی می بایست توانایی اقدام مستقل علیه ایران را تقویت کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سابق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد ) برخلاف مواضع مقام های ارشد این رژیم که بارها مدعی نزدیک بودن ایران به ساخت بمب هسته ای شده اند، گفت: ایران با ساخت بمب هسته ای فاصله دارد.
رئیس سابق موساد روز سه شنبه در کنفرانس دیپلماتیک جروزالم پست مدعی شد که مخالفت های بیشتری با برنامه هسته ای ایران نسبت به گذشته وجود دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۷    
دفتر ایران در سیا تعطیل شد و همزمان، امریکا اعلام کرد که دفتر ویژه ای برای چین تأسیس می کند. تعطیلی دفتر ایران در سازمان سیا به معنای از بین رفتن تهدیدات امریکا علیه جمهوری اسلامی نیست. واشنگتن قصد دارد از ظرفیت و قابلیت دیگر نهاد های جاسوسی و امنیتی از جمله موساد علیه تهران استفاده کند
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۲    
در سال های اخیر دیگر نمی توان روابط باکو و تل آویو را کوه یخی دانست که تنها یک دهم آن پیدا است! حضور عناصر موساد و مستشاران رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای ایران این قابلیت را برای رژیم صهیونیستی فراهم می کند تا آنها رژیم بادکوبه را تبدیل به لبنانی جدید در مرزهای شمالی غربی کشورمان کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص با استناد به گزارش های رسانه ای، مدعی شد یک فرد ایرانی در جریان عملیاتی که موساد برای پیدا کردن یک افسر مفقود نیروی هوایی اسرائیل انجام داده بود، ربوده شده و پس از بازجویی در آفریقا، آزاد شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: یک روز پس از اعلان نخست وزیر اسرائیل مبنی بر این که نیروهای سازمان موساد به تازگی عملیاتی را برای قطعی شدن سرنوشت رون آراد، کمک خلبان ناپدید شده اسرائیلی، انجام داده اند، یک روزنامه عرب زبان چاپ لندن مدعی شد که موساد در این عملیات ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۲۰    
نعمت الله نصیری سومین رئیس ساواک (بهمن1343 تا خرداد1357) در حال دادنِ نشان به مدیران ساواک می باشد. سازمان اطلاعات و امنیت کشور در سال 1335 با کمک اطلاعاتی و امنیتی سازمان سیا و موساد تاسیس شد. باید بر اساس عملکرد این سازمان پرسید که این مدال و نشان، نشان لیاقت است یا حسن انجام جنایت؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۰    
محافل امنیتی و نظامی در فلسطین اشغالی از سخنان اخیر نفتالی بنت نخست وزیر این رژیم درباره عملیات موساد ناراضی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از عملیات جدید سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) برای جستجوی خلبان ران آراد پرده برداشت که از سال 1986 در جنوب لبنان مفقود شده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی شکست سازمان جاسوسی موساد در اجرای عملیاتی برای یافتن جسد خلبان مفقودشده این رژیم یا کسب اطلاعاتی درباره او اعتراف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی شکست سازمان جاسوسی موساد در اجرای عملیاتی برای یافتن جسد خلبان مفقودشده این رژیم یا کسب اطلاعاتی درباره او اعتراف کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی متهم شدن نخست وزیر اسرائیل از سوی رئیس موساد به سوء استفاده از اطلاعات طبقه بندی شده برای اهداف سیاسی دفتر نفتالی بِنِت شبانه به آن واکنش نشان داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت جدید رژیم صهیونیستی قصد دارد با هدف محدود کردن اقدامات سازمان موساد، اصلاحات بنیادینی در این سازمان انجام دهد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
"این مفسر اسرائیلی در ادامه اشاره کرده که در صورت امضای توافق هسته ای تازه میان ایران و قدرت های بزرگ انتظار می رود موساد و ارتش اسرائیل مجبور به کنار گذاشتن تغییرات و برنامه های بزرگ در ماهیت و فعالیت های خود شوند به خصوص در زمینه برنامه های تهاجمی عایه برنامه هسته ای ایران".
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۱    
امارات بازوی جاسوسی موساد در منطقه، فراخوان سفیر الجزایر از فرانسه و پیشنهاد صلح جمهوری آذربایجان به ارمنستان، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۶    
به عقیده بسیاری از کارشناسان دلیل اصلی نزدیک شدن بحرین به رژیم صهیونیستی مقابله با جمهوری اسلامی ایران بوده است. منامه معتقد است تهران تهدیدی مشترک برای بحرین و اسرائیل محسوب می شود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۱    
گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران که از دیرباز رابطه بسیار خوبی با رژیم صهیونیستی خصوصا سرویس جاسوسی این کشور موساد دارد، در سایت رسمی خود، از برقراری رابطه رژیم جعلی اسرائیل با اقلیم کردستان و عراق حمایت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
افراییم هالوی با اشاره به تنش ها میان آمریکا و چین مدعی شد که جنگ جهانی سوم در راه است!
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۲۰    
ابتدای هفته بود که نیویورک تایمز گزارشی پیرامون جزئیات ترور شهید فخری زاده منتشر کرد. اما چرا این اطلاعات و جزئیات از ترور موساد باید منتشر شود؟ و چرا در این زمان؟
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۳    
رکنا: سردار حاجی زاده گفت: رژیم صهیونیستی شکننده است و تهدیدات موساد و گزینه جنگ علیه ایران- به ویژه پس از ناتوانی آن ها در برابر مقاومت فلسطین- تنها یک پرت و پلاست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۵۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: رژیم صهیونیستی شکننده است و تهدیدات موساد و گزینه جنگ علیه ایران- به ویژه پس از ناتوانی آن ها در برابر مقاومت فلسطین- تنها یک پرت و پلاست.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا: روزنامه انگلیسی تلگراف جزئیات ماموریت مشترک محرمانه امارات و اسرائیل را که اولین بار در نوع خود بود، فاش کرد. این ماموریت مربوط به خارج کردن ده ها افغان از کشورشان پس از تسلط طالبان بر افغانستان بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر سلاح های هسته ای رژیم صهیونیستی مهر سکوت بر لب زده است؛ آژانس به نحوی رفتار کرده که در دنیا ماموران آنها را عناصر سیا و موساد می دانند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
انتشار گزارش سفارشی اخیر توسط موساد در نیویورک تایمز؛ بیشتر شبیه یک آگهی تبلیغاتی برای یک کمپانی ورشکسته به منظور پیدا کردن مشتری است.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی مدعی شد برای اولین بار جزئیاتی را درباره عملیات ترور شهید فخری زاده توسط موساد منتشر کرده است که نشان می دهد، سلاح خودکار و کنترل از راه دور به کار رفته در این عملیات با فناوری هوش مصنوعی ارتقا یافته بود و مسئولان ارشد آمریکا در جریان این عملیات قرار داشتند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز نوشت، محسن فخری زاده معاون وزیر دفاع ایران، با تیربار اتوماتیک که از طریق هوش مصنوعی توسط اسرائیل هدایت می شد ترور شده است. تهران – اقتصاد برتر – 28 شهریور 1400 ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانیه وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس درباره جزایر سه گانه ایرانی،اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نشریه نیویورک تایمز در گزارشی، جزئیاتی جدید از ترور شهید محسن فخری زاده را به دست موساد منتشر کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی اختصاصی به جزئیاتی جدید درباره ترور جنایتکارانه شهید محسن فخری زاده از دانشمندان برجسته دفاعی و هسته ای ایران پرداخت. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۷۳ سایت دیگر  
ایسنا: روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی مدعی شد برای اولین بار جزئیاتی را درباره عملیات ترور شهید فخری زاده توسط موساد منتشر کرده است که نشان می دهد، سلاح خودکار و کنترل از راه دور به کار رفته در این عملیات با فناوری هوش مصنوعی ارتقا یافته بود و مسئولان ارشد آمریکا در جریان این عملیات قرار داشتند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۱:۵۰    
امارات عملا به شعبه سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در منطقه تبدیل شده و مقامات ابوظبی برای رضایت سران رژیم اشغالگر قدس هر اقدامی که از سوی تل آویو دیکته میشود، به ویژه برخورد با مسلمانان و به طور خاص شیعیان مقیم امارات را مو به مو اجرا می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - امارات عملا به شعبه سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در منطقه تبدیل شده و مقامات ابوظبی برای رضایت سران رژیم اشغالگر قدس هر اقدامی که از سوی تل آویو دیکته میشود، به ویژه برخورد با مسلمانان و به طور خاص شیعیان مقیم امارات را مو به مو اجرا می کنند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۶    
بازتاب سعادت شریفی پور – رسانه های معتبر خارجی در ساعات گذشته از تحولات و رویدادهای مرتبط با ایران غافل نبوده و مطالب قابل تأملی را پیرامون مسائل مرتبط با ایران به رشته تحریر درآوردند مثل خبرگزاری اسپوتنیک ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در پی ادعای انفجار در تاسیسات هسته ای ایران در کرج که برخی رسانه های اسرائیلی آن را کار موساد دانسته بودند، بخشی از ابزار های نظارتی و اطلاعات ذخیره شده آژانس نابود شده اند. ...
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۲    
رئیس اسبق موساد در مصاحبه ای، ایالات متحده آمریکا را کشوری دانست که علیرغم ادعای رهبری بر جهان، به سمت هرج و مرج و بی قانونی حرکت می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اقدام انقلابی دقیقا یعنی همین!، تأثیر تنش ایران و رژیم صهیونیستی بر برجام، چرا دست موساد دراز است؟، اصلاح طلبان از جان جمهوری اسلامی چه می خواهند؟ بخشی از تازه های شبکه های اجتماعی امروز است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: دست دراز موساد این جمله را که دست موساد دراز است را بارها شنیده ایم، جدای از غلوّی که در این حرف است از منظر تکنیک و تاکتیک این شاخصه را شرح می دهم. اصلی ترین مولفه ی قدرتی موساد و دیگر نهادهای اطلاعاتی رژیم چیزی نیست جز سایان ... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۱    
دیدار عبدالله و کرزی با وزیر خارجه قطر، حمله به مقر موساد در اربیل، حضور میدانی خبرنگار صدا وسیما در پنجشیر، استقبال اتحادیه اروپا از توافق ایران و آژانس اتمی، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۸    
رسانه های عراقی دیروز از شنیده شدن صدای چند انفجار در فرودگاه اربیل خبر دادند؛ منابع آگاه هم به شبکه خبری المیادین گفته اند مقر موسادِ در این شهر با دست کم دو پهپاد انتحاری هدف قرار گرفته است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از تسنیم، در حمله شب گذشته به فرودگاه اربیل واقع در منطقه کردستان عراق مقر سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفته است. شبکه المیادین لبنان امروز یکشنبه به نقل از منابع آگاه گزارش داد: در حمله شب گذشته به فرودگاه بین المللی اربیل در کردستان عراق ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
منابع آگاه به شبکه خبری المیادین گفتند که آنچه روز گذشته در شمال فرودگاه اربیل هدف قرار گرفته شد، مقر متعلق به موساد بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین در خبری به نقل از منابع آگاه از هدف گرفته شدن یک پایگاه وابسته به دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی خبر داد. المیادین اعلام کرد: آنچه که روز گذشته در شمال فرودگاه اربیل در کردستان عراق هدف گرفته شد، یک مقر وابسته به موساد بود. منبع: آخرین خبر
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۶    
شب گذشته ایستگاه امنیتی موساد در اربیل هدف قرار گرفت