یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۱:۲۷Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کابینه»

بصیر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
منابع صهیونیست گزارش دادند تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی برگزارش شد. تظاهرات گسترده ای در سرزمین های اشغالی برگزارش شد. بر اساس گزارش المیادین، این تظاهرات برای دوازدهمین هفته متوالی علیه کابینه رژیم صهیونیستی در حال انجام است. ...
مخالفان و معترضان در انگلیس نیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را که طرح جنجالی اصلاح قانون قضایی وی برای این رژیم و کابینه وی بحران ساز شده است، نیز به حال خود رها نکردند، به طوری که بی بی با کمک پلیس لندن توانست از دست آنان بگریزد و خود را به فرودگاه برساند.
تقریب   ۵ ساعت پیش    
تظاهرات علیه طرح اصلاح قانون قضایی کابینه ی نتانیاهو در تل آویو که رسانه ها شمار شرکت کنندگان را 200 هزار نفر برآورد کردند، شنبه شب به خشونت کشیده شد و پلیس به معترضان حمله کرد.
ایران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، ده ها هزار نفر در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سیاست های کابینه او تظاهرات کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شنبه شب بالاخره تسلیم اعتراضات در سرزمین های اشغالی شد و خواستار توقف قانون اصلاح نظام قضایی شد که در اسرائیل به کودتای کابینه نتانیاهو شهرت یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی می شود، صدها هزار نفر از مهاجران صهیونیست در 150 نقطه از فلسطین اشغالی علیه کابینه نتانیاهو دست به تظاهرات بزنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در پی تشدید اعتراضات صهیونیست ها به اقدامات کابینه افراطی این رژیم در انجام تغییرات گسترده در ساختار قضایی، هشدارها درباره امتناع اسرائیلی ها از خدمت در ارتش افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معترضان در سرزمین های اشغالی هفته آینده را سرنوشت ساز خوانده و نسبت به اعتراضات فلج کننده به کابینه نتانیاهو هشدار دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۹    
بنیامین نتانیاهو و کابینه آن قصد ندارند با مخالفان خود توافق کنند و به سیاست های جنجالی که باعث تظاهرات گسترد شده است، پایان دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خطاب به کابینه این رژیم در خصوص وخامت اوضاع ارتش هشدار داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم در سال 1401 و در دومین سال ریاست خود بر قوه مجریه 16 سفر استانی انجام داد. این در حالی است که رئیسی در سال 1400 و تنها در 7 ماه نخست ریاستش، راهی 18 استان شده بود. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کابینه هلند به کارمندان دولتی اعلام کرده که باید تمام برنامه های ایرانی، روسی و چینی را از دستگاه هایی که با آنها کار دولتی انجام می دهند حذف کنند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۱    
شفقنا- 200 خلبان نیروهای ذخیره اسرائیل اعلام کردند که در اعتراض به طرح کابینه نتانیاهو برای تحول در سیستم قضایی دیگر در محل خدمت خود حاضر نخواهند شد. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
در حالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز وارد لندن شد و با ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس دیدار کرد که صدها صهیونیست با برگزاری تظاهرات در نزدیکی مقر وی مخالفت خود را با سیاست های کابینه نتانیاهو اعلام کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به اعلام رسانه های صهیونیستی، در هفته جاری یک هیأت بلندپایه اماراتی در دیدار با نتانیاهو به او درباره عواقب تداوم رفتار و رویکرد کابینه افراطی اش در قبال فلسطینی ها و آسیب به روابط ابوظبی و تل آویو هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در ادامه حملات تند خود به کابینه نتانیاهو، در یک موضع گیری جدید گفت نتانیاهو توان بازدارندگی این رژیم را نابود کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با وجود تظاهرات گسترده علیه وی و کابینه و طرح جنجالی موسوم به "اصلاح نظام قضایی" اعلام کرد که این طرح را متوقف نخواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس : نخست وزیر نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان روز پنجشنبه در نشست کابینه ابراز اطمینان کرد که معاهده صلح با جمهوری آذربایجان به دست خواهد آمد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۲۱    
شفقنا- حزب لیکود در بیانیه ای اعلام کرد: نخست وزیر اسرائیل، امروز(پنج شنبه) وزیر دفاع خود را احضار کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، این احضار پس از آن صورت گرفت که رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که یوآو گالانت ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۹    
شفقنا- تظاهرات ضد دولتی در سراسر سرزمین اشغالی فلسطین امروز (پنج شنبه) علیه کابینه بنیامین نتانیاهو و طرح تضعیف سیستم قضایی اسرائیل در حالی برگزار شد که طبق گفته رسانه های این رژیم، 87 نفر به دست نیروهای پلیس بازداشت شده اند. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۵    
پارلمان رژیم صهیونیستی قانونی را تصویب کرد که به مشاور قضایی کابینه اجازه عزل نخست وزیر و اعلام ناتوانی او در انجام وظایف را نمی دهد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
پارلمان (کنست) رژیم صهیونیستی با وجود اعتراضات گسترده، قانونی را تصویب کرد که برکناری نتانیاهو را دشوار می کند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان امروز (پنجشنبه) هشدار داد که نقض بدون مجازات توافق های بین المللی به دست جمهوری آذربایجان، باکو را تشویق می کند که به اقدام های تحریک آمیز جدید متوسل شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اعتراضات نسبت به طرح اصلاحات قضایی که کابینه نخست وزیر رژیم صهیونیستی سعی دارد آن را در کنست به تصویب برساند، به شکل گسترده ای در اراضی اشغالی ادامه دارد و امروز (پنج شنبه) نیز با عنوان "روز فلج" در تل آویو آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مقامات مسئول رژیم صهیونیستی می گویند که تل آویو به شدت از تیره شدن روابط با قاهره و از دست دادن میانجیگری آن در ماه مبارک رمضان به دلیل لفاظی های وزیر دارایی کابینه نتانیاهو می ترسد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۶    
روزنامه گاردین در تحلیلی، اقدامات کابینه افراطی نتانیاهو و حملات مداوم صهیونیست ها به مسجد الاقصی را زمینه ساز انتفاضه سوم فلسطینیان در ماه رمضان دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۶    
نماینده ویژه رئیس جمهور ازبکستان در دیدار با معاون اقتصادی کابینه افغانستان گفت : در صورت تامین حقابه ازبکستان از رودخانه آمو ، در طرح های آبرسانی افغانستان مشارکت می کنیم.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به لغو ممنوعیت کاندیداتوری آریه درعی رهبر حزب شاص از سوی پارلمان رژیم صهیونیستی صدها اسرائیلی اقدام به تحصن کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران : در میان اعضای کابینه ابراهیم رئیسی، انسیه خزعلی، معاون زنان و خانواده رئیس جمهوری از ابتدای حضورش در این سمت، حاشیه های پررنگی را ایجاد کرده است. افشای زندگی پسر وی در خارج از کشور و اظهاراتش درباره گشت ارشاد در بحبوبه اعتراضات مردمی دولت رئیسی را وارد چالش زیادی کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که دانش آموختگان نیروی دریایی رژیم اسرائیل امروز (پنجشنبه) تظاهراتی گسترده در تل آویو برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شهادت یک فلسطینی در اولین روز ماه مبارک رمضان، تداوم اعتراضات علیه اقدامات کابینه نتیانیاهو و تصویب قانون منع برکنار نخست وزیر از سمت خود از جمله تحولات مهم در اراضی اشغالی فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
پارلمان رژیم صهیونیستی قانونی را تصویب کرد که به مشاور قضایی کابینه اجازه عزل نخست وزیر و اعلام ناتوانی او در انجام وظایف را نمی دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه آلمان از کابینه رژیم صهیونیستی به دلیل تصویب قانون جدیدی که راه را برای ساخت شهرک های غیرقانونی در شمال کرانه باختری اشغالی هموار می کند، انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۷:۱۵    
یک کارشناس خاورمیانه گفت: اکنون ائتلافی از احزاب افراطی که به نوعی تحجر بر آن ها حاکم است، زمام امور را در اسرائیل به دست گرفتند و تصورشان این است که با افراط گرایی می توانند شکست های این رژیم در منطقه را جبران کنند چرا که امروز نه تنها غزه در یک موقعیت برتر قرار دارد بلکه کرانه باختری در مسیر مسلح ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از تظاهرات صدها نفری امروز (چهارشنبه، 22 مارس) در تل آویو علیه سیاست های کابینه بنیامین نتانیاهو خبر دادند.
نشست مشترک کمیته حمل و نقل بین المللی جاده ای با حضور نمایندگان آژانس حمل و نقل و ارتباطات وابسته به کابینه وزرای ترکمنستان در مشهد برگزار شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
روی کار آمدن بینامین نتانیاهو در آخرین روزها سال 2022 و به دنبالش شکل گیری افراطی ترین کابینه تاریخ رژیم صهیونیستی عملا به کاتالیزوری برای تشدید فعالیت گروه های مقاومت فلسطینی تبدیل شد ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ و اقنصاد پیشین کابینه بنیامین نتانیاهو خطاب به اعضای کابینه رژیم صهیونیستی گفت: بروید به جهنم.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۴:۵۷    
وزارت امور خارجه فرانسه روز سه شنبه با صدور بیانیه ای سخنان تحریک آمیز وزیر دارایی کابینه رژیم صهیونیستی درباره نفی تاریخ فلسطینیان را غیر مسئولانه خواند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
لندن – وزارت امور خارجه فرانسه روز سه شنبه با صدور بیانیه ای سخنان تحریک آمیز وزیر دارایی کابینه رژیم صهیونیستی درباره نفی تاریخ فلسطینیان را غیر مسئولانه خواند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۳    
ایران پرس: اقدام جدید وزیر کابینه بنیامین نتانیاهو خشم دولت اردن را در پی داشته است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، ادعای تغییر وزیر صمت را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در پی بالا گرفتن تنش ها در فلسطین اشغالی به دلیل طرح کابینه نتانیاهو برای اصلاحات قضایی، مسئولان ارشد آمریکا از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستند که به کشورشان سفر نکند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
روز یکشنبه، صدها افسر رژیم صهیونیستی در اولین اعتراض خود نسبت به تصویب طرح کابینه نتانیاهو برای اصلاحات قضایی، تهدید کردند در تمرینات روزهای اخیر شرکت نخواهند کرد.
598   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی سال 1401 را با بحران داخلی و انحلال کنست و کابینه آغاز کرد و در بدترین شرایط گسست سیاسی-اجتماعی، انزوای بین المللی و قدرت گرفتن انتفاضه و مقاومت فلسطین، آن را به پایان برد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
طبق نتایج نظرسنجی یک کانال خبری، وزیر صمت به عنوان یکی از ناکارآمدترین مسئولان در سال 1401 شناخته شد. در این نظرسنجی مردم از طریق کانال های مختلف داخلی و خارجی رای داده اند. اما این عضو کابینه دولت به عنوان ناکارامدترین مسئول شناخته شده است؟
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اگر چه روند تحولات در سرزمین های اشغالی پیش از قدرت گیری مجدد بنیامین نتانیاهو دچار آشفتگی، دودستگی و گسل سیاسی - اجتماعی بی سابقه ای در تاریخ رژیم صهیونیستی بود، اما با روی کار آمدن افراطی ترین کابینه این رژیم به نظر می رسد روند تحولات به سمت ناامنی ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
چند کانال تلگرامی در یک نظرسنجی تلگرامی منفورترین وزیر کابینه رئیسی را مشخص کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۹    
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مجلس تذکراتی را به مسئولان اجرایی می دهد و طرح ایراد می کند، هدفش کوبیدن دولت نیست بلکه می خواهد کمک کند تا دولت بهتر بتواند توقعات و انتظارات مردم را برآورده کند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: یک نماینده مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست نسبت به عزل رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش و پرورش اقدام کند. متن نامه عباس مقتدایی به سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است: ...