پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۲۸Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غیرانتفاعی»

شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۲    
بنیاد پهلوی یک سازمان غیرانتفاعی خیریه بود که از وقف بخش بزرگی از اموال رضا شاه، محمدرضا شاه و دیگر اعضای خاندان پهلوی در سال 1337 تشکیل شده و از مهمترین بنیاد های اقتصادی و فرهنگی دربار پهلوی به شمار می آمد ...
کانون پرورش فکری با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، مدارس غیرانتفاعی سما و شرکت آریانا رباتیک مسابقات رباتیک را در هشت لیگ برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۵    
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی و مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال 1401 خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
علی رزازی افزود: با توجه به تشکیل کمپ های سکان اضطرای در محیط های آموزشی و در راستا آرامش خانواده ها، آموزش در دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی و همچنین مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی (دولتی و غیردولتی)، از روز یکشنبه 16 بهمن ماه، تاپایان هفته جاری به صورت غیر حضوری خواهد بود ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
حضور 63 دانشگاه از ایران در رتبه بندی جهانی ISC، تامین نشدن بودجه افزایش ظرفیت پزشکی بر مبنای مصوبه شورا و لغو مجوز 70 موسسه غیرانتفاعی در 15 سال گذشته مهم ترین خبرهای آموزش عالی در هفته گذشته بودند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۱    
روند فرستادن کودکان به مدارس غیر انتفاعی در شرایط کنونی به طور فزاینده ای محبوب شده است. والدین در زمان انتخاب مدرسه برای فرزندان خود با مشکلات فراوانی مواجه خواهند شد که آیا فرزندان خود را به مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی بفرستند؟ بین مدرسه دولتی و غیر انتفاعی کدام بهتر است؟ بهترین دبستان غیر انتفاعی ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
آنجلینا جولی در عراق با بازماندگان نسل کشی سال 2014 داعش، سال ها پس از اینکه منطقه سنجار این کشور با ویرانی قابل توجهی مواجه شد، ملاقات کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی و مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی و مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال 1401 خبر داد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۴    
دوره آموزشی سواد رسانه ای در مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع) هشترود با تدریس مهدی اسماعیل نژاد مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود برگزار شد .
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نویسندگان در این مطالعه بیش از 200 نظرسنجی انجام دادند و دریافتند که 79 درصد از والدین گزارش داده اند که فرزندانشان(سن 12 سال و کمتر) از لوازم آرایشی صورت و بدن که برای کودکان عرضه می شوند(مانند اکلیل، رنگ صورت و برق لب) استفاده می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۰    
وُرلد پِرِس فتو (World Press Photo) یک بنیاد مستقل و غیرانتفاعی مستقر در آمستردام است و به خاطر برگزاری معتبرترین و بزرگ ترین مسابقه ی سالانه ی عکس خبری در جهان شناخته شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم گفت: 70 موسسه غیرانتفاعی طی 15 سال اخیر در روند ارزیابی و نظارت لغو مجوز شده اند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
از سال 1337 بخش بزرگی از ثروت پهلوی ها با تشکیل سازمانی غیرانتفاعی و خیریه تحت عنوان بنیاد پهلوی سامانی مجدد یافت.
آگاه سازی مردم و ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف انرژی، در تحقق اهداف مدیریت مصرف بسیار تأثیرگذار است. ارتقای سطح آگاهی و تغییر نگرش دانش آموزان در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف در سطح خانواده ها از مهمترین اهداف اجرای این برنامه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با انتقاد از طرح موضوع دوشیفته شدن مدارس غیردولتی گفت: دوشیفته شدن مدارس غیردولتی به ویژه مدارس غیرانتفاعی به هیچ وجه به صلاح نظام آموزشی ما نیست.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
برخی از بیمارانی که مبتلا به زوال عقل پیشانی گیجگاهی متغیر رفتاری (bv-FTD) تشخیص داده شده اند، ممکن است از نشت مایع مغزی نخاعی رنج ببرند که منجر به شل شدن مغز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: وضعیت هزینه کرد بودجه در حوزه های فرهنگی دانشگاه های غیر انتفاعی واقعا فاجعه است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون شهریه مدارس غیرانتفاعی 1402 – 1403 چقدر افزایش می یابد؟ ، با طرز تهیه مربای لذیذ و خوشمزه پوست پرتقال آشنا شوید ، مدیر مدرسه خطاب به دانش آموزان: یا پول بیاورید یا پتو ، جایگاه قصه گویی در نظام آموزشی کجاست؟ ، با اعمال ماه رجب بیشتر آشنا شوید ...
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو پیام، به نقل از راشاتودی، بولتن دانشمندان اتمی که یک سازمان غیرانتفاعی فعال در حوزه علم و امنیت جهانی با توجه به پیشرفت فناوری است، ساعت موسوم به آخرالزمان را جلو کشید و روی تنها 90 ثانیه تنظیم کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۶    
به دنبال تیراندازی در یک موسسه آموزشی غیرانتفاعی در آمریکا، 2 دانش آموز کشته و چندین نفر مجروح شدند، حال یکی از مجروحان که از کارمندان این موسسه است، وخیم گزارش شده است.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به در اولویت بودن تقویت دانش بنیان ها گفت: اندازه نهادهای انقلابی در اقتصاد ملی با وجود تأثیرات بزرگ رو به کاهش است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۳۶    
دیوید سانکویاگا / مدیر بخش جامعه مدنی مجمع جهانی اقتصاد در مواجهه با همه گیری کووید-19، بحران آب وهوایی، شکاف های ژئوپلیتیک و اکنون رکود جهانی، رهبران جامعه مدنی به طور خستگی ناپذیر به کسانی که به آنها نیاز دارند خدمات می دهند ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از جی اس ام آرنا، این سیستم عامل توسط شرکت JandK Operations Private Limited(JandKops) توسعه یافته که یک شرکت غیرانتفاعی است. BharOS در حقیقت یک نسخه کاملا تمیز از AOSP (پروژه متن باز اندروید) است که ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی متعددی را ارائه می کند. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مؤسسه فناوری هند به تازگی با برگزاری کنفرانسی از یک سیستم عامل موبایل جدید به نام BharOS رونمایی کرده است که انشعابی از پروژه متن باز اندروید (AOSP) محسوب می شود و بر قابلیت های امنیتی و حریم خصوصی تمرکز دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۹    
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با اشاره به تشکیل کمیته حمایت از وکلای در معرض خطر در کارگروه حقوق بشر این اتحادیه، از کانون های وکلای سراسر کشور خواست اگر شاهد چنین برخوردهایی با وکلا بوده و هستند آن را به اسکودا گزارش کنند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
گروهی از افراد مطرح حوزه فناوری طی نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس، به بررسی نحوه تغییر یافتن جهان تحت تاثیر فناوری پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۴:۰۱    
رویترز گزارش داد شرکت آمریکایی فایزر تمام دارو های این شرکت را به قیمت بالایی در کشور های کم درآمد می فروشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۶    
شهرستان قدس دارای 4 مرکز مثبت زندگی بوده و این بازدید با حضور مسئول مراکز مثبت زندگی، کارشناس مراکز انتفاعی و غیرانتفاعی و مسئول مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان قدس از مراکز مثبت زندگی شهرستان و در خصوص خدمات رسانی و فعالیتهای این مراکز صورت پذیرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از عدم همکاری برخی ادارات و مراکز آموزشی در مدیریت بهینه مصرف انرژی، گفت: از ابزارهای تشویقی و تنبیهی برای نحوه مدیریت مصرف انرژی در ادارات، بانک ها و مدارس استفاده خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد سولانا، سازمان غیرانتفاعی شبکه سولانا، در 14 ژانویه از یک حادثه امنیتی مربوط به ارائه دهنده خدمات ایمیل خود Mailchimp خبر داد. طبق ایمیلی که برای کاربران ارسال شده است، یک هکر به داده های کاربران بنیاد سولانا دسترسی پیدا کرده است ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل گفت بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، استان اردبیل در کنکور کاردانی دانشگاه های فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1401، رتبه 16را در بین 31 استان کشور کسب کرده که در مقایسه با کنکور سال 1400 ارتقا 9 پله ای را نشان می دهد. ...
برترین ها / صریح خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۶۰ سایت دیگر  
ظاهرا زمستان سخت اروپا در تهران تجلی بیشتری داشته و حالا اخبار تعطیلی از مناطق مختلف کشور آمده. تهران را هم در ساعات آینده تصمیم خواهند گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هر ساله، با آغاز سال نو میلادی، گروه بین المللی بحران (یک سازمان غیردولتی غیرانتفاعی فراملی که در زمینه مناقشات خشونت بار تحقیق میدانی می کند و برای پیشبرد سیاست هایی به منظور پیشگیری ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدرسه اسلامی آیه یک موسسه آموزشی غیرانتفاعی برای رسیدگی و برطرف کردن مشکلات آموزشی و اخلاقی پیش روی والدین مسلمان با فرزندان شان در جامعه آمریکاست.
بام میبد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بهزیستی میبد گفت: موسسه خیریه وغیر انتفاعی تحقیقات ژنتیک اولین موسسه ژنتیک ثبت رسیده حوزه بهزیستی کشور است و هم اکنون این موسسه با گسترش فعالیت خود طبق مجوز سازمان بهزیستی استان یزد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۴    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: حدود 2 میلیون 200 هزار نفر دانش آموز در مدارس غیر دولتی در کل کشور تحصیل می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: میانگین سرانه مدارس غیرانتفاعی و سایر مراکز علمی غیردولتی در کشور 13 درصد است اما این میزان در استان قزوین 11 درصد است و از استاندار محترم تقاضا داریم در این راستا کمک کنند تا ظرفیت مراکز غیر دولتی در استان افزایش یابد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، این پروژه بازیافت مو را موسسه غیرانتفاعی بلژیکی Dung Dung هدایت می کند که مجری طرح هایی برای بازیافت زباله است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس پیرامون نمایشگاه شهر خانواده اعلام کرد این رویداد، غیرانتفاعی و صرفاً با هدف حمایت از مردم شامل تولید کننده و مصرف کننده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس پیرامون نمایشگاه شهر خانواده اعلام کرد این رویداد، غیرانتفاعی و صرفاً با هدف حمایت از مردم شامل تولید کننده و مصرف کننده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی نقویان، تهیه کننده سریال های گاندو ، محرمانه و ترور و کارگردان مستند انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در سال 1396 به عنوان رئیس مرکز سیما فیلم انتخاب شد. این انتصاب واکنش های زیادی را به همراه داشت. سال 1373 شرکت سیما فیلم به عنوان موسسه ای غیرانتفاعی تاسیس شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای جدید نشان می دهند پلیس آمریکا در سال 2022 میلادی 1176 نفر را به قتل رسانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به داد بازنشستگان، معلمان حق التدریس، غیرانتفاعی ها و نهضتی ها هم برسیم و قانون رتبه بندی معلمان باید مورد توجه قرار گیرد.
میگنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور با اشاره به رتبه بندی دانشگاه ها از منظر آموزش حرفه ای در این سازمان گفت: این رتبه بندی در جذب دانش آموختگان و کسب پروانه اشتغال از سازمان برای فعالیت در این حوزه لحاظ می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان سنجش با صدور اطلاعیه ای از اعلام رشته محل های جدید و اصلاحات مربوط به مرحله پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی بهمن ماه سال 1401خبر داد.
آنا / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مهلت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا پنجشنبه 15 دی ماه 1401 تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تبریزبا بیان اینکه از تعداد 2200 مدرسه موجود در شهر تبریز 1400 مدرسه غیر انتفاعی در سطح داریم ، گفت: غریب به 60 درصد مدارس در سطح شهر مدارس غیر انتفاعی پراکندگی، آشفته ای در شهر به بار آورده است.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انتشار دفترچه راهنمای پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات تکمیل ظرفیت برای ظرفیت خالی مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی اعلام شد.