یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۵:۳۴Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش نویس»

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: پیش نویس آیین نامه سال 92 را در اختیار داریم و آن را برای استعلام به کمیته بین المللی المپیک ارسال می کنیم.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۶    
تفکّر انقلاب فرهنگی در مرداب مواجهه های بوروکراتیک ، هضم و مستحیل می شود؛ چنان که ده ها نمونه از این قبیل طرح ها نگاشته می شوند، امّا اثر جدّی و متمایز بر آن ها بار نمی شود و در، همچنان بر همان پاشنۀ معیوب می چرخد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
آخرین گزارش ها از وین حاکی از ورود مذاکرات به فاز خسته کننده و طولانی پیش نویس شده است و به نظر می رسد که مذاکره کنندگان برای مدت بیشتری از آنچه پیشتر پیش بینی می شد با هم رایزنی خواهند کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۷    
شفقنا- به تازگی سندی افشا شده که نشان می دهد ترامپ از پنتاگون خواسته بود ماشین های رای گیری را توقیف کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ براساس نوشته وبگاه پولیتکو ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: آنهایی که در مجلس برجام را آتش زدند بدانند که عاملان وضع موجود خودشان هستند چون با توافق مشکلات اقتصادی حل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست دوم نقد پیش نویس طرح تحول شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان نظرات موافق و مخالف درحالی برگزار شد که برخی معتقد هستند شورای عالی انقلاب فرهنگی، باید تبدیل به قوه چهارم شود و برخی دیگر پیش نویس طرح تحول شورای عالی انقلاب فرهنگی را کودتا علیه قانون اساسی می دانند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
پیش نویس طرح تحول شورای عالی انقلاب فرهنگی که در حکم رهبر معظم انقلاب برای دوره جدید شورا نیز مورد تأکید قرار گرفته، به تازگی تدوین شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کرملین امروز اعلام کرد که روسیه منتظر پاسخ آمریکا و ناتو به پیشنهادات امنیتی مسکو است. به گزارش شفقنا به نقل از خبرگزاری آناتولی، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین امروز جمعه در یک نشست خبری اعلام کرد که مسکو منتظر پاسخ به پیشنهادات امنیتی ایالات متحده و ناتو هستند. ...
دیدار سید ابراهیم رییسی رییس جمهور ایران با "ولادیمیر پوتین" همتای روسی خود که بعد از ظهر چهارشنبه در مسکو انجام شد، بازتاب گسترده ای در رسانه های عربی زبان داشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بعد از چند روز سکوت خبری درباره مذاکرات در وین، وزیر امور خارجه آلمان پس از دیدار با همتای روس با تأکید بر اینکه زمان برای حفظ برجام اندک است، گفت که مذاکرات به پیشرفت نیاز دارد. یک دیپلمات فرانسوی هم از کندی روند مذاکرات صحبت کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در روسیه گفت: در سطح عالی دو کشور توافق شد که یک قرارداد دو دهه ای یا بیشتر داشته باشیم و پیش نویس این قرارداد توسط ایران تهیه و در اختیار طرف روس قرار خواهد گرفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه تاکنون 15 دور در تهران و مسکو برگزار شده است. کارگروه های زیرمجموعه کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور، از جمله کارگروه های بانکی و مالی، حمل ونقل، تجارت و بازرگانی، صنایع، کشاورزی، فناوری، بهداشت، مسکن و گمرک در دو سال اخیر ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست تدوین پیش نویس تفاهم نامه سه جانبه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی با هدف استفاده از ظرفیت های سه طرف با هدف تسریع در حل برخی آسیب های اجتماعی در محل معاونت اجتماعی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه، گفت: پیش نویس موافقت نامه جامع همکاری های تهران و مسکو توسط ایران تهیه شده، اما نیاز به زمان دارد تا در مورد آن رایزنی شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۵    
شورای عالی انقلاب فرهنگی می خواهد جای تمام نهادهای تقنینی و نظارتی بنشیند و به تنهایی بار به زمین مانده انفاذ ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی را تا ته خودش به عهده بگیرد! می خواهد مصوبات خود را از طریق سازمان بازرسی کل کشور اعمال کند! می خواهد تمامی اسناد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۱    
پیش نویس تفاهم نامه شهرداری شیراز با اداره کل راه و شهرسازی در خصوص تامین مسکن کارکنان این نهاد تهیه شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معاونت حقوقی ریاست جمهوری پیشنهاد کرده وزارت اقتصاد با تهیه پیش نویس اصلاح قانون مالیات های مستقیم ابهامات مالیاتی را برطرف کند
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ما به یک نقشۀ راه نیاز داریم که در آن، مسیرها و معبرها ی عبور از وضع کنونی به وضع آینده، تعیین شده باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آن چیزی که داشت در وین6 حاصل می شد، حداقل در بحث تحریم ها چیزی بسیار ضعیف تر و بدتر از برجام بود. البته آن زمان، تیم مذاکره کننده هم این صحبت های روحانی را تا روز آخر به صورت جدی تایید نکرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مذاکرات وین شش با مخالفت سایر ارکان حاکمیت هیچ گاه به نتیجه نهایی و احیای توافق هسته ای ختم نشد، زیرا همان طور که بررسی کردیم پیش نویس تهیه شده در این دور از مذاکرات نه تنها تامین کننده منافع ایران نبود بلکه حتی در تعارض و تضاد با معاهده برجام نیز بود.
یکی از مفاد مهم پیش نویس بسته پیشنهادی رفع موانع تولید، تزریق 150هزارمیلیارد تومان از طریق شبکه بانکی به چهار دسته از صنایع در قالب های (فعال سازی) ظرفیت خالی بنگاه ها، بازسازی و نوسازی بنگاه ها، احیای واحدهای راکد و توسعه سرمایه گذاری جدید در مناطق محروم است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی در روزهای آتی عازم مسکو خواهد شد. این سفر به دعوت رسمی رئیس جمهور روسیه انجام می شود. گمانه زنی ها حاکی از این امر است که این سفر به دنبال تمایل 2 کشور برای تعمیق روابط و زمینه سازی برای همکاری های مختلف بویژه در حوزه اقتصادی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۴    
اهرمان پرسیده بود: شما به خطا هایی اشاره کردید، فکر نمی کنید این پیش نویس قانون سفر که چند روز پیش اعلام کردید هم اشتباه بزرگی باشد؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی وضعیت انتصابات مدیران امور قرآنی دولت، همراه با تصویب جزئیات شاخص های انتصاب مدیران جهت ارائه به شورا دستور جلسه ای بود که به دلیل عدم حضور سرپرست معاونت قرآن ارشاد به آن پرداخته نشد.
معترضان در شهرهای سراسر فرانسه به خیابان ها ریختند تا علیه قانونی تظاهرات کنند که شامل اجرای محدودیت های شدیدتر برای افرادی است که در برابر کرونا واکسینه نشده اند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پیمان جبلی درباره نتیجه مذاکره با وزارت ارشاد برای نظارت بر نمایش خانگی و اینکه کنترلِ این فضا کماکان در دستِ صداوسیما و ساترا خواهد بود یا خیر،گفت: ما پیش نویسی تهیه کرده ایم و خدمت وزیر ارشاد ارائه دادیم ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
صد و بیستمین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی با حضور اعضای این مجمع و به منظور بررسی دستورهایی همچون پیش نویس طرح تحول در امور قرآنی برگزار و طی آن نقدهایی به این پیش نویس وارد شد، در نهایت نیز مقرر شد کمیته ای پنج نفره ایرادات این پیش نویش را احصاء کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۵    
لایحه تضاد منافع از جمله لوایحی است که توسط سازمان بورس و اوراق بهادار تهیه و تدوین شده و از طریق سایت سازمان بورس به نمایش گذاشته و در حال طی مسیرهای لازم به جهت تصویب در مجلس شواری اسلامی است.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید بر اساس آمار، 20 میلیون جامانده سهام عدالت داریم و درصددیم برای 10 میلیون نفر منابع را در نظر بگیریم و برای سال آینده سهام عدالت آن ها برقرار شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - سخنگوی شورای شهر اراک گفت: پیش نویس طرح شهر دوستدار کودک در اراک تدوین شده و بزودی برای تصویب نهایی در صحن علنی شورا مطرح می شود.
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۹    
پس از نقد و بررسی پیش نویس سند راهبردی و در راستای ارتقاء روند فعالیت های انتشارات مدرسه، تدوین نسخه نهایی این سند، در دستور کار قرار گرفت. به کارگیری شیوه های جدید نشر در انتشارات مدرسه تجهیز کتابخانه های مدارس در استان ها انتشارات مدرسه باید بتواند پاسخگوی مخاطبان داخلی و خارجی باشد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گفته می شود درحال حاضر کار روی پیش نویس سوم در زمینه اجرای هرگونه توافق احتمالی درحال انجام است.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۲    
به گزارش آی تی رسان ، صبح امروز، نشستی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با حضور رئیس و معاونان این سازمان، مدیران شرکت مخابرات و اپراتورهای ثابت و همراه برگزار شد. ...
عضو ارشد کمیته های اطلاعاتی و روابط خارجی سنای آمریکا پیش نویس طرح تحریم رییس جمهور و سایر مقامات ارشد روسیه را به سنا ارائه کرد و خواستار تصویب فوری این طرح شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فعالان حاضر در بازار سرمایه نباید نگران صحبت های مربوط به آموزش و بخش فضای مجازی باشند؛ زیرا مسایل مطرح شده در کمیته به طور حتم در کمیسیون اقتصادی بررسی و بعد از ابلاغ آن در صحن تبدیل به قانون می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پیش نویس تغییر قوانین بازار اوراق بهادار و اعتراض کارشناسان بورس نسبت به برخی از بندهای آن، گفت: این پیش نویس دارای 16 ماده بود، موضوعات مطرح شده در این پیش نویس متفاوت با مسائلی است که اکنون برخی در حال ارائه توضیحات و نیز واکنش نسبت به آن هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۵    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی از ارائه پیش نویس مربوط به نظام هماهنگ حقوق و دستمزد کارکنان دولت تا دو ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۳    
در پیش نویس سندی درباره تحریم های آمریکا علیه روسیه در صورت وخامت اوضاع در اوکراین، تحریم "ولادیمیر پوتین"، نخست وزیر، وزرای خارجه و دفاع و رئیس ستادکل ارتش روسیه نیز در نظر گرفته شده که تصویب این قانون، منجر به تیرگی کامل روابط دو کشور می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سفیر روسیه در واشنگتن گفت پیش نویس لایحه تحریم فلج کننده که از سوی قانونگذاران آمریکایی علیه روسیه تهیه شده است تحریک آمیز و بی نتیجه است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، یوری آنتونوف ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷    
قزوین_ سراج_ سید مرتضی نصری| احمد صدر حاج سید جوادی حقوقدان با تجربه قزوینی و کشور پیش نویس قانون اساسی را بعنوان عالی ترین عضو حقوقی هیات شش نفره تنظیم کرد ابراهیم یزدی بعنوان وزیر امور خارجه منصوب شد. محمدعلی رجایی بعنوان رئیس جمهور ایران انتخاب شد. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در پیش نویس مصوبه توسعه فیبر نوری، سیاستهای کلی وزارت ارتباطات، اصول کلی احراز صلاحیت و تعیین دارنده پروانه متعهد، مقررات حمایتی، سیاستهای نرخ گذاری، شاخصهای اندازه گیری و ... ترسیم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی گفت: کلیات پیش نویس پیشنهادی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که در کمیسیون عمران مجلس در دست بررسی است با اصل 44 قانون اساسی مغایر است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی سلیمانی بعد از جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص مسائل مطرح شده در نشست امروز، عنوان کرد: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال حسابرس رسمی و خوشنامی دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۱    
وبینار نقد پیش نویس طرح تحول شورای عالی انقلاب فرهنگی به همت اتاق ایده پردازی پژوهشکده باقرالعلوم (ع) سه شنبه 21 دی ماه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: پیش نویس سند آمادگی استان در برابر مخاطرات طبیعی آماده شده و در مرحله چکش کاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۱    
محمد رضا حسینی، کارشناس بازار سرمایه در استودیو ایرنا با اشاره به اینکه در پیش نویس اول اصلاح قانون بازار سرمایه در راستای پررنگ کردن نقش بخش خصوصی در بازار بورس اصلاحاتی ایجاد شده است گفت: طبق این قانون ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اخبار منتشر شده در روزهای اخیر با استفاده مغرضانه از بخش هایی از پیش نویس گزارش یک گروه وابسته به سازمان ملل مبنی بر ارسال سلاح از ایران به یمن، یک عملیات روانی آشکار و در عین حال اقدام رسانه ای غیرحرفه ای به شمار می رود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از نهایی شدن پیش نویس لایحه اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی تا ابتدای خرداد سال آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پیچیدگی دور جدید مذاکرات، علاوه بر اختلاف نظرهای جدی در پیش نویس های هسته ای و تحریم به طراحی راهکارهای عملی برای راستی آزمایی و تضامین به عنوان شروط اصلی برای دستیابی به توافقی قابل اتکاء و پایدار مربوط می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح 10 ماده ای حمایت از بازار سرمایه و همچنین پیش نویس اصلاح قانون بازار اوراق بهادار ایران دو موضوعی بودند که در چند ماه اخیر زیاد بر سر زبان ها بوده است.