جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۱:۵۶Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راه و شهرسازی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: عملیات آسفالت 16 کیلومتر از محورهای این استان که عملیات تعریض و بهسازی و توسعه آنها در دست اجرا بوده تا پایان خرداد به اتمام می رسد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: تغییرات و جابجایی ها در دستگاه های اجرایی انگیزه و امید ایجاد می کند. به گزارش تمدن لر، فرهاد زیویار یازدهم خردادماه در آیین معارفه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان، عنوان کرد: تغییرات و جابجایی های اداری به نوعی مایه ی برکت است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۳    
آئین تودیع و معارفه مدیر جدید حراست اداره کل راه و شهرسازی مازندران با حضور مسئولان حراست وزارت راه وشهرسازی و مدیرکل راه و شهرسازی مازندران برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۲    
استاندار کرمان با اهداء لوح سپاس، ازنقش موثر اداره کل راه وشهرسازی جنوب کرمان در زمینه ارتقاء ایمنی ،حمل و نقل ، ترافیک و کاهش تصادفات در ایام نوروز تقدیرکرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۱    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه طرح تشویقی در حوزه اجاره بها در نظر گرفته شده که نظم دهی را به دنبال دارد گفت: راه اندازی سامانه ثبت رایگان قرارداد اجاره از واسطه گری و افزایش های بی رویه قیمت جلوگیری می کند.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: یک هزار و 15 نفر در این استان برای دریافت تسهیلات خود مالکی طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: متقاضیانی که درخواست بهره مندی از طرح نهضت ملی مسکن را دارند و درخواست آنها رد شده است می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پس از شهادت امام رضا ، مأمون عباسی دستور داد تا پیکر مبارک امام را در خانه حمید بن قحطبه طائی (بقعه هارونیه) در روستای سناباد، دفن کنند. مکانی که امروزه حرم رضوی و منطقه ثامن شناخته می شود ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۴    
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در دیدار مشاور امور ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: حفظ شان و ارتقا جایگاه کارکنان ایثارگر شاغل در این مجموعه اولویت و مورد توجه ماست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
قم-با حکم وزیر راه و شهرسازی حسین زنجیرانی به عنوان سرپرست جدید اداره کل راه و شهرسازی استان قم منصوب شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۶    
مشاور و مسئول امور ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از تجلیل پنج نفر از دختران شهید این اداره کل به مناسبت هفته کرامت، میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و سالروز ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت خبر داد.
رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و تجهیز منابع اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای تکمیل مسیر ندوشن به ورزنه (یکی از راه های مواصلاتی اصفهان به یزد) تفاهم نامه ای فی مابین وزارت راه و شهرسازی و ایمیدرو به مبلغ 400 میلیارد ریال منعقد شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، با حکمی از سوی مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، بهزاد شاکرمی به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی لرستان منصوب شد. شاکرمی از مدیران اسبق اداره کل راه و شهرسازی استان و پیش از این مدیرکل حراست شهرهای جدید کشور بوده است. [...]
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: تفاهم نامه احداث خوابگاه های متاهلی بین مدیر کل راه و شهرسازی گلستان و رئیس دانشگاه گلستان تبادل شد.
روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در حوزه تولید محتوای خبری و اطلاع رسانی سریع و به موقع به عنوان روابط عمومی برتر معرفی امروز طی مراسمی در مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی توسط مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی مورد تقدیر ویژه قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به قول مساعد وزیر راه در ارتباط با تصویب 4 سایت به عنوان شهرک مسکونی توسط شورای عالی شهرسازی با 222 هکتار، گفت: از دستاوردهای سفر وزیر راه به مازندران قول مساعد وزیر در ارتباط با تصویب این شهرک ها است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸    
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 11 هزار میلیارد ریال برای توسعه محور شاهین دژ – تکاب اعتبار پیش بینی شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰    
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن در اولین روز نشست روسای مراکز ارتباطات و اطلاع رسانی ادارات کل راه و شهرسازی کشور، از زحمات و فعالیت های مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی آذربایجان غربی تجلیل کرد.
استاندار سیستان و بلوچستان از مدیر کل راه و شهرسازی این استان به واسطه کسب عنوان برتر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز استان در سال 1400 تقدیر کرد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، بیش از 24 هزار متر مربع از اراضی استان که تصرف شده بود توسط یگان حفاظت از اراضی دولتی این اداره کل خلع ید و به بیت المال بازگردانده شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۰    
اداره کل راه وشهرسازی استان هرمزگان در نظر دارد مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی بصورت یکپارچه پروژه تکمیل ساختمان ثبت احوال به شرح جدول ذیل و بر اساس مشخصات فنی منضم به اسناد ارزیابی و مناقصه را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) برگزار نماید. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت میراث فرهنگی استان فارس گفت: در و پنجره خانه هایی که به سرقت رفته جزو آثار ثبت ملی شده نیست و مالکیت آن در اختیار اداره کل راه و شهرسازی فارس قرار دارد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۶    
کلام تازه | فرماندار چناران در رابطه با اجرای طرح ملی مسکن چناران گفت: جلسه شورای مسکن چناران با حضور مدیرعامل موقوفات ملک خراسان رضوی و معاون املاک اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: شهرک اکباتانا نیز با پیگیری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان به زودی وارد مرحله عملیاتی می شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۸    
معاون شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز اعلام کرد: یک هزار و 70 هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به شهرستان اشتهارد این استان تصویب شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۲    
رییس اداره املاک، بانک زمین و حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال استعلامات 600 فقره پرونده مالکیت اراضی و تعیین نوعیت زمین شناسایی و به مراجع استعلام کننده پاسخ داده شده است.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: پنج پروژه و بهسازی راه های حوزه شرقی و شمالی استان اصفهان با مجموع قراردادهای یک هزار و 977 میلیارد ریال در دست احداث است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از ساخت 18 هزار واحد مسکن ملی در همدان خبر داد و گفت: تمام تلاش ما بر این است هر چه زودتر مراحل اجرا در پیش گرفته شود تا در کمترین زمان ممکن پروژه به دست مردم برسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اراک گفت: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی اراک آئین نامه نما را تدوین کرده ایم تا از این پس نمای ساختمان هادر این شهر ضابطه مند باشد، چراکه نماهای غیراستاندارد علاوه بر آسیب های فرهنگی، مشکلات سازه ای نیز ایجاد خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: مطالعات وضعیت طرحهای پیشنهادی 12 روستای در معرض خطر استان و مطالعات امکان سنجی، جابه جایی یا درجاسازی، ایمن سازی و پایدارسازی این روستاها در برابر مخاطرات طبیعی بررسی و تایید شد.
معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از تخصیص و اجرای 200 تن قیر در راستای عملیات اجرای آسفالت معابر در محلات کم برخوردار پیشوا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز رعایت اصول ساخت و ساز و شهرسازی را از جمله حقوق اساسی شهروندان دانست و از شهرداران و اداره کل راه و شهرسازی خواست تا در تصمیم گیری های خود، تمامی جوانب را در نظر گیرند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در آیین بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در اداره کل راه و شهرسازی این استان گفت: فتح خرمشهر سرآغاز فتح قله های بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۲    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: تاکنون 428.800 نفر در سامانه ثمن ثبت نام کرده اند که از این تعداد، 112.724 نفر به مرحله تأیید نهایی رسیده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۸    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف اراضی دولتی شهرستان همدان به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی اعلام کرد: عوارض پل میانگذر دریاچه ارومیه 20 درصد افزایش یافت.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ،با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محمد راستا در سمت خود به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی استان کهگیلویه وبویراحمد ابقا شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بویرنیوز – با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان در سمت خود ابقا شد. ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به استان زنجان 13 مصوبه برای ادارات زیر مجموعه راه و شهرسازی در استان زنجان ابلاغ شد، گفت: در این میان 9 مصوبه مختص اداره کل راه و شهرسازی در حوزه های راه، مسکن و شهرسازی بود.
معاون مسکن وساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از قرعه کشی 543 قطعه زمین در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت(فرزند سوم) برای متقاضیان استان خبرداد.
رئیس اداره اجرایی پروژه های ساختمانی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، با اشاره به وضعیت ساخت پروژه های هنرستان هنرهای تجسمی دختران و هنرستان سینما و تئاتر واقع در شهرک پونک شهر زنجان، گفت: تاکنون 27 میلیارد تومان برای این دو پروژه هزینه شده و برای تکمیل 120 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: توجه ویژه به تامین زیرساخت ها در پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است و اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به تامین کامل این زیر ساختها از تمام توان خود استفاده می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۱۲    
شهروند خبرنگار ما فیلمی از جلسه متقاضیان مسکن ملی با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کرمان را به اشتراک گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 35 هزار و 253 متقاضی واجد شرایط نهضت ملی مسکن در استان وجود دارد که 34 هزار و 417 متقاضی با 97 درصد پوشش در بانک های عامل افتتاح حساب کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۸    
به مناسبت گرامیداشت روز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت و پیروزی، ذبیحی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به همراه سلیمانی فرمانده پایگاه بسیج و جمعی از پرسنل اداره کل راه و شهرسازی با حضور در مزار شهدا، یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۸    
رئیس میز خدمت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از اجرایی شدن فرآیند فرم جیم الکترونیک خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، قاسم قاسمی در شورای مسکن ویژه بانک های عامل که در اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین بخش در اجرای طرح نهضت ملی مسکن مساله اعطای تسهیلات است که این روند باید رصد و بررسی دقیق شود که خوشبختانه این کار در استان شروع شده است. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بویرنیوز – مدیر کل راه و شهرسازی استان از رفع تصرف بیش از 600 مترمربع اراضی تجاری تحت مالکیت راه و شهرسازی توسط یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی گچساران خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: قرارداد اجاره و دریافت کد رهگیری برای موجر و مستاجر در همدان رایگان شد.
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد: قرارداد اجاره و دریافت کد رهگیری برای موجر و مستاجر برای هم استانی های گرامی همزمان با سراسر کشور رایگان شد.