یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۰:۲۸Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه ملی اطلاعات»

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: 894 خانوار روستایی در مناطق مختلف استان از شبکه ملی اطلاعات بهره مند شدند.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: باید حکمرانی ملی خود را بر فضای سایبری اعمال کنیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
زارع پور وزیر ارتباطات گفت: تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش برای اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات اعلام کرد که اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات از طریق فیبر نوری از اولویت های این وزارتخانه است. او همچنین گفت که در این زمینه با وزارت آموزش و پرورش نیز مذاکراتی انجام گرفته است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش برای اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اردیبهشت ماه امسال تفاهم نامه ای را با آموزش و پرورش امضا کردیم که تا آخر دولت بتوانیم مدارس شهری را از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات متصل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شمیرانات- وزیر ارتباطات و فناوری از اتصال مدارس به اینترنت پرسرعت خبر داد و گفت: تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش جهت اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: سعی داریم تا پایان دوره دولت سیزدهم، مدارس شهری را از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات متصل کنیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با اشاره به اقدامات فرهنگی دولت سیزدهم، گفت: مهم ترین و نخستین اقدام فرهنگی دولت، تغییر و تبدیل فرهنگ به عنوان یکی از مسائل اصلی دولت بود. در گام بعد، به سمت مسئولیت پذیری دولت برای ساماندهی فضای مجازی و ایجاد زیرساخت در شبکه ملی اطلاعات رفتیم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: 9 روستا در شهرستان های مختلف این استان به شبکه ملی اطلاعات متصل و از اینترنت پرسرعت برخوردار شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار زنجان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون، 10 روستای شهرستان زنجان به شبکه ملی اطلاعات دسترسی پیدا کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-فرماندار زنجان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون، 10 روستای شهرستان زنجان به شبکه ملی اطلاعات دسترسی پیدا کرده اند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان با اشاره به افتتاح بیش از 123 پروژه ارتباطی در هفته دولت گفت: امروز مردم در دورترین نقاط استان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت متصل شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در کشورهایی به وسعت جمهوری اسلامی ایران، اجرای طرح شبکه ملی اطلاعات 10 سال زمان نیاز دارد و قصد داریم این حجم از کار را تا پایان سال 1404 انجام دهیم و در این مسیر نیازمند همراهی شهرداری ها هستیم.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ رضا عباسی فرماندار راور اعلام کرد با توجه به پیگیری که در زیرساخت های راور به عمل آمده است، طی سه ماه گذشته تاکنون، 3 سایت (دکل) همراه اول موجود با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال به تکنولوژی 4G ارتقا و روستاهای طرز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت: با ایجاد سایت همراه روستای نوکار مخی به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان تات گفت: استقرار نظام نوآوری در بخش کشاورزی با توسعه شبکه ملی اطلاعات بخش کشاورزی و استفاده از فناوری های راهبردی بخصوص هوش مصنوعی محقق خواهد شد . ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از پیام رسان های بومی در خصوص اقدامات ارتباطی و فناوری در استان سیستان و بلوچستان در دو سال گذشته گفت: در این دو سال با اعتباری بالغ بر 1600میلیارد تومان، ضمن 1200کیلومتر فیبرکشی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اکثر مردم کره جنوبی از پیامرسان های داخلی استفاده می کنند و هشتاد درصد گردش اطلاعات و استفاده از پهنای باند در این کشور، داخلی است و اصلی ترین دلیل بالا بودن سرعت اینترنت در کره جنوبی استفاده از زیرساخت و شبکه ملی اطلاعات در این کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
وظایف و تکالیف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و فضای مجازی در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه مجلس شورای اسلامی تشریح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۶:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
علت کاهش سرعت اینترنت در نیمه شب از زبان وزیر ارتباطات، اتصال بیش از 770 روستای جدید سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات و پایان انتظار دوستداران گوشی اپل برخی از مهم ترین خبرهایی بودند در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته گذشته منتشر شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۱۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی این روزها عزم خود را جزم کرده اند که فیلترینگ پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی را به جایی برسانند؛ فارغ از نظر نمایندگان موافق فیلترینگ، مخالفان فیلتر و حامیان دسترسی آزاد به اطلاعات، از گسترش فیلترشکن ها در میان مردم شکایت دارند و خواستار رسیدگی به این موضوع شده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
طبق گفته وزیر ارتباطات طی دو سال گذشته با اعتباری بالغ بر 1600 میلیارد تومان، ضمن 1200 کیلومتر فیبرکشی بیش از 770 روستای جدید را در استان سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت را متصل کرده اند.
اقتصاد ایران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:در دو سال گذشته بیش از 770 روستای جدید را در استان سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت متصل کرده ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اصفهان گفت: 95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار این استان اصفهان به اینترنت پُرسرعت و شبکه ملی اطلاعات مُتصل شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فناوران یک شرکت موفق شدند برخی از تجهیزات مورد نیاز در توسعه زیر ساخت شبکه ملی اطلاعات را داخلی سازی کنند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون نزدیک به 5000 روستای با جمعیت بیش از 20 خانوار به اینترنت پرسرعت متصل شده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال روستاهای بالای 20 خانوار این استان به شبکه ملی اطلاعات تا پایان امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تا پایان امسال روستاهای بالای 20 خانوار لرستان به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر تکمیل دسترسی روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات را مورد اشاره قرار داد و گفت: در این راستا همه روستاهای شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- برخی از نقاط شهرستان گناوه با مشکلات ارتباطی روبرو بوده که در زمینه اتصال روستاها به شبکه ملی اطلاعات و تقویت آنتن دهی تلفن همراه اقدامات خوبی صورت گرفته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
احسان آریانیان رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات فناوری اطلاعات در خصوص آخرین وضعیت مراکز داده در کشور گفت: در طرح کلان معماری شبکه ملی اطلاعات که مرکز ملی فضای مجازی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تکلیف کرده راه اندازی و ایجاد حداقل سه قطب مرکز داده در سه استان مقرر شده که ما ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک تفاهم نامه سه جانبه با هدف توسعه فناوری های نوظهور نظیر اینترنت اشیا در زیست بوم فناوری اطلاعات و ایجاد زمینه های استقلال در توسعه شبکه ملی اطلاعات به امضا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: ساکنان روستای یکه چنار با 111 خانوار و جمعیت 400 نفره از توابع شهرستان مرزی و دورافتاده مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان به اینترنت پرسرعت متصل شده و از امکان دسترسی به شبکه ملی اطلاعات برخوردار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: با راه اندازی یک سایت جدید در روستای دره بیژن از توابع بخش مرکزی خرم آباد و 2 روستای دیگر اقماری استان از خدمات مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مشاور وزیر ارتباطات و مجری طرح توسعه خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه ریزی برای اتصال 312روستای بالای 20خانوار باقیمانده فاقد اینترنت در فارس به شبکه ملی اطلاعات تا دهه فجر امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
40 روستای شهرستان ساری و میاندورود با جمعیتی بالغ بر 4680 خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان گفت: طبق آخرین آمار، طی 2 ساله فعالیت دولت سیزدهم، 96 روستا با بیش از 29 هزار و 500 نفر جمعیت در نقاط مختلف این استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۲    
به گزارش مشرق، زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار ویدئویی در صفحه خود در فضای مجازی به سفرش به زنجان اشاره کرد و نوشت: در سفر زنجان به دیدن همکاران پرتلاشم در شرکت پست رفتم و ضمن خداقوت، درد دلهایشان را شنیدم و ان شاءالله پیگیری میکنم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: با بهره برداری از سایت موبایل جدید روستای مزرعه میان (بوز)، روستا های مزرعه میان، بوز و محمود آباد بخش خضرآباد به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در کشورهایی به وسعت جمهوری اسلامی ایران اجرای طرح شبکه اطلاعات 10 سال زمان نیاز دارد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه روستاهای بالای 20 خانوار تا پایان سال صاحب اینترنت پرسرعت می شوند، گفت: در ابتدای دولت سیزدهم اجرا شبکه ملی اطلاعات 23درصد پیشرفت داشته است در حالی که طی دو سال اخیر به 63 درصد رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پیشرفت 62 درصدی شبکه ملی اطلاعات در کشور خبر داد و گفت: تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در کشور به اینترنت پرسرعت متصل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات، فناوری و اطلاعات استان یزد: طبق شاخص توسعه یافتگی فاوا، استان یزد بعد از تهران رتبه دوم کشور را در زمینه شبکه ملی اطلاعات به خود اختصاص داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: 95 درصد روستا های بالای 20 خانوار در دو سال گذشته به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۰۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می گوید : 95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار در دو سال گذشته به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی، در حال حاضر 140 خانوار روستایی ساکن در حاشیه شهر مشهد با جمعیتی معادل 372 نفر، به شبکه ملی اطلاعات متصل و از خدمات نوین ارتباطی بهره مند شدند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کتابخانه ها و مراکز فرهنگی نخستین مراکزی خواهند بود که به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود. عیسی زارع پور روز دوشنبه در مراسم افتتاح کتابخانه علامه حلی زنجان اظهار کرد: باعث افتخار است که کتابخانه از روال سنتی خارج شده و امروز به یک پایگاه فرهنگی تبدیل شده است. ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فیبر نوری و شبکه ملی اطلاعات زیرساخت توسعه است و باید دستگاه ها و مردم در تحقق آن یاری کنند. عیسی زارع پور، شامگاه امروز (6 شهریورماه) در شورای اداری استان زنجان، با بیان اینکه مسئولان باید کار جهادی انجام دهند ...