چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۶:۰۰Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد مخزنی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به ارائه گزارش کامل بازدید از پیشرفت فیزیکی سد مخزنی هراز به رئیس جمهور و وزیر نیرو، گفت: مسیر ارتباطی هراز در اولویت های مهم کشور قرار می گیرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۴    
پروژه احداث سد مخزنی خرمرود در کنار روستای اشتران در شهرستان تویسرکان و بر روی رودخانه کم آب خرمرود از سال 1396 کلنگ خورد اما با گذشت شش سال و صرف بودجه های کلان هنوز به بهره برداری نرسیده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت:سازمان فضایی ایران با انتشار تصاویر ماهواره ای، از آبگیری قابل توجه سد کهیر در استان سیستان و بلوچستان و حل شدن مشکل آب شرب ده ها روستا خبر داد. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سخنگوی سازمان فضایی ایران، تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که سد کهیر بزرگترین سد مخزنی سیستان و بلوچستان حجم قابل توجهی آبگیری کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر ماهواره ای نشان میدهد که سد کهیر بزرگترین سد مخزنی سیستان و بلوچستان حجم قابل توجهی آبگیری کرده است. این سد که اردیبهشت امسال با دستور رئیس جمهور آبگیری شد، 6 سال بصورت نیمه تمام مانده بود و به همت دولت سیزدهم تکمیل و درحال تامین آب شرب ده ها روستا است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان فضایی ایران با انتشار تصاویر ماهواره ای، از آبگیری قابل توجه سد کهیر در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ساخت سد مخزنی پلرود که یکی از طرح های بزرگ تامین آب گیلان است از سال 89 آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۶    
باشگاه خبرنگاران توانا_ با روی کار آمدن دولت سیزدهم شخص رئیس جمهور دستور ویژه ای برای تکمیل سد کهیر صادر کرد و سرانجام در تابستان امسال سد تکمیل شد. سد کهیر به آبرسانی به 30 روستا کمک کرده است و تا کمتر از یک هفته 20 روستای دیگر نیز از نعمت آب بهره مند خواهند شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سد مخزنی هراز در فاصله 22 کیلومتری جنوب آمل از سال 1389 شاهد آغاز عملیات عمرانی بوده است که هم اکنون همسایگی سایت زباله عمارت و روانه شدن شیرابه های خطرناک به معضل جدی تبدیل شده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
همچنین ارتفاع کل ریزش های جوی کشور معادل 209.4 میلیمتر است. این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره های مشابه درازمدت (244.8 میلیمتر) 15 درصد کاهش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (201.9میلیمتر) 4 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به تصمیم گیری کمیسیون پسماند کشور در مورد موضوع پسماند آمل، گفت: عملیات ساخت سد مخزنی هراز 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۹    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران: تکمیل و بهره برداری سد هراز به بیش از 3 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۹    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران: سد هراز، بزرگترین سد مخزنی شمال کشور با 50 درصد پیشرفت در حال ساخت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: از مجموع 14 سد مخزنی گلستان به حجم 244 میلیون مترمکعب، در حال حاضر 2.6 درصد آن معادل 6.4 میلیون مترمکعب آب دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سد مخزنی سیکان که در آبان ماه سال 1389 کلنگ زنی شد پس از چندین سال وقفه آغاز بکار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان ، از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی سد مخزنی گرین در نهاوند خبر داد و گفت: توسعه بخش کشاورزی، شرب و صنعت در نهاوند با تکمیل این سد رخ می دهد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شهرستان اصلاندوز اردبیل؛ به همت قرارگاه علمی و پژوهشی حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع) سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز بازدید علمی در قالب اردوی راهیان نور پیشرفت از سد کانی سیب در شمال غرب کشور به عنوان چشم انداز سند پیشرفت انقلاب اسلامی برگزار شد. ...
رودسری ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۷    
محمد حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر عصر یکشنبه با حضور در بخش رحیم آباد از دو پروژه مهم و ملی شهرستان رودسر در بخش رحیم آباد بازدید کرد بررسی مسائل، مشکلات و وضعیت پروژه ملی در حال احداث سدمخزنی پلرود از موارد تملک زمین های پروژه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رودبار گفت: ساخت سد مخزنی دیورش 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ بسیجیان پایگاه علمی و پژوهشی شهید رحیم واحدی مسجد امام حسین علیه السلام قرارگاه علمی، پژوهشی پایگاه شهید رحیم واحدی حوزه بعثت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مرزی اصلاندوز از سد میل مغان بازدید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مرودشت از رها سازی 16 هزار و 700 قطعه بچه ماهی در دریاچه سد مخزنی درودزن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور مسؤولان استانی و کشوری روند آبرسانی به شهرهای گرمسیری در سازمان برنامه و بودجه بررسی شد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۶    
سیری در ایران/ براساس آخرین اخبار بدست آمده، سد مخزنی خان آباد یکی از دیدنی های معروف استان لرستان است. این سد در ارتفاع 2084 متر از سطح دریا و در 25 کیلومتری جنوب شهرستان الیگودرز بر روی رودخانه اصل شاه قرار دارد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پاون، در این مراسم احمد وحیدی با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی شهرستان مارگون، بحث اشتغال است، افزود: ظرفیت های خوبی در منطقه برای حل مشکل بیکاری وجود که از جمله این ظرفیت ها سد مخزنی سقاوه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن بازدید از روند اجرایی پروژه های احداث سد مخزنی نهب و سد بالاخانلو از نزدیک در جریان مسائل کاری این دو پروژه آبی استان قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۰    
نماینده شهرستان های سه گانه سردسیری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی از مشخصات و مزایای احداث سد سقاوه در شهرستان مارگون، از کلنگ زنی این سدمخزنی با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو طی روزهای آینده خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی سدمخزنی سقاوه با حضور وزیر نیرو در روزهای آینده خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مجری طرح سد مخزنی قشلاق گفت: با توجه به حجم مطالبات باقیمانده اهالی روستاهای محدوده سد، این سد تا پایان امسال به مرحله آبگیری نمی رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۹    
سد مخزنی کهیر شهرستان کنارک با میانگین آبدهی سالانه 182میلیون متر مکعب در سال یکی منابع آبی مهم در جنوب استان سیستان و بلوچستان،️ به شمار می رود .
استاندار قزوین با حضور در شهرستان تاکستان از سد مخزنی نهب بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در سفر به شهرستان تاکستان از سد مخزنی نهب بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین به همراه هیئت همراه به شهرستان تاکستان سفر کرد و کلنگ احداث کانال های یک و 2 شبکه آبیاری سد مخزنی نهب را به زمین زد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد و نیروگاه برقابی شهر بیجار گفت: ذخیره سد مخزنی آیت الله بهجت شهر بیجار حدود 60 میلیون متر مکعب است که در این فصل از سال عدد مناسبی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آمل- 16 سال از ساخت بزرگترین سد مخزنی شمال کشور می گذرد و هراز همچنان تشنه جرعه ای آب است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۲۰:۱۵    
آمل- حسینی پور، استاندار مازندران با اشاره به نیمه کاره بودن سد هراز، گفت: پیشرفت فیزیکی بزرگترین سد مخزنی استان 55 درصد است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون، بر ممنوع بودن شنا در دریاچه پشت سد مخزنی مارون، سد های تنظیمی و انحرافی و همچنین کانال های آبی زیر پوشش این شرکت تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: سدهراز آمل با تامین اعتبار 3 هزارمیلیارد تومانی سه سال آینده افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از وضعیت مشابه ذخیره آب سد سفیدرود در مقایسه با سال گذشته همین موقع خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - سد مخزنی کانی سیب از نوع خاکی با هسته رسی با ارتفاع 58 متر و طول تاج (با احساب دایک آن) 848 متر و حجم مخزن 221 میلیون مترمکعب و حجم تنظیمی 713 میلیون مترمکعب در جنوب آذربایجان غربی و در شهرستان پیرانشهر واقع شده و با هدف مهار و انتقال آب مازاد رودخانه گلاس به دریاچه ارومیه احداث شده است ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون، بر ممنوع بودن شنا در دریاچه پشت سد مخزنی مارون ، سدهای تنظیمی و انحرافی و همچنین کانال های آبی زیر پوشش این شرکت تاکید کرد. هشدار شرکت بهره برداری مارون در خصوص خطر شنا کردن در تاسیسات آبی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خوزستان گفت: پروژه پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون جزو مصوبات سفر رئیس جمهور به استان خوزستان به شمار می رود و 100% اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۵    
فرماندار کنارک گفت: ساخت سد کهیر با حجم مخزن 343 میلیون مترمکعب به عنوان بزرگترین سد مخزنی سیستان و بلوچستان در مجموع تاثیرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مهمی در بلوچستان و سواحل مَکُران در پی خواهد داشت.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۴    
باحضور وزیر کشور، استاندار ایلام و نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت؛ ❑ عملیات اجرایی سد مخزنی گدار خوش آغاز شد | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر وحیدی وزیر کشور روز دوشنبه 1 خرداد ماه 1402 در بدو ورود به ایلام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سد مخزنی گدار خوش با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 700 میلیارد تومان، توسط وزیر کشور کلنگ زنی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: سد مخزنی گدار خوش با اعتبار 27 هزار میلیارد ریال کلنگ زنی شد و ظرف 48 ماه به بهره برداری می رسد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت سد مخزنی گدارخوش در بخش صالح آباد شهرستان مهران با حضور وزیر کشور، استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه ای با حضور آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی . اجتماعی فرمانداری ، آقای بهمنی ریاست دادگستری شهرستان ، آقای مری مشاور فرماندار ، مهندس محمدی بخشدار مرکزی ...