پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۱۹:۳۸Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر بهداشت»

خبرگزاری تسنیم   ۲۷ دقیقه پیش    
بزرگترین پد هوایی کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان ارشد استان مرکزی در اراک افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۲۷ دقیقه پیش    
وزیر بهداشت گفت: قطعا مسئله آلودگی هوای اراک و مازوت سوزی نیروگاه شازند در نخستین جلسه هیئت دولت مطرح می شود.
دیار آفتاب   ۳۲ دقیقه پیش    
پایگاه اورژانس و پد هوایی شهر توره شازند با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح شد.
وزیر بهداشت گفت: یکی از رویکردهای ما در راه اندازی مراکز جدید جامع خدمات سلامت، توجه به پزشکی خانواده و تکمیل پرونده الکترونیک سلامت برای افراد تحت پوشش این مراکز است.
معاون پرستاری وزیر بهداشت از همنوایی و همراهی دولت و مجلس برای رفع مشکلات پرستاران خبر داد و گفت: خوشبختانه این همراهی در اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که 15 سال بر زمین مانده بود نمود پیدا کرد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
عین اللهی، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: تا پایان امسال افتتاح پروژه های بزرگ بهداشتی به 2 هزار عدد خواهند رسید.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: 850 طرح بهداشتی درمانی بزرگ در دولت سیزدهم افتتاح شد که شمار این طرح ها تا پایان سال به 2 هزار طرح افزایش می یابد که در طول تاریخ کشور بی سابقه است.
وزیر بهداشت گفت: پروژه های انجام شده در این دولت در تاریخ کشور ما بی سابقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
وزیر بهداشت گفت: مهم ترین بحث در خصوص مراکز خدماتی "پزشک خانواده" است.
وزیر بهداشت گفت: تا پایان امسال پروژه ها به 2 هزار پروژه می رسد که این حجم از احداث مراکز بهداشتی در طول سابقه کشور نادر است که جزو برنامه های خوب به شمار می رود.
وزیر بهداشت گفت: در سال جاری 6 هزار میلیارد تومان به حوزه بیمه سلامت اختصاص یافت که با این اعتبار 6 میلیون نفر زیر پوشش بیمه رایگان قرار می گیرند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی خیرساز شهری و روستایی هندودر با اتاق زایمان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
وزیر بهداشت در بدو ورود به استان مرکزی با آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک دیدار و گفتگو کرد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 10 هزار و 800 تخت بیمارستانی از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون به ظرفیت مراکز درمانی کشور اضافه شد.
با حضور وزیر بهداشت دو پروژه پایگاه اورژانس 115 و پد اورژانس هوایی شهر توره از توابع شازند افتتاح شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی پایگاه اورژانس 115 شهر توره با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
وزیر بهداشت تخلف در روند صدور حکم هیات علمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان را تایید کرد.
وزیر بهداشت در سفری یک روزه و با استقبال استاندار و جمعی از نمایندگان و مسئولان استانی، وارد اراک شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال حذف شدن کل درآمد مالیاتی دولت از محل مصرف سیگار و دخانیات در سال جاری، بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت هشدار دادند که چنین اقدامی سلامت عمومی جامعه را به خطر می اندازد ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۳    
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛دکتر عین اللهی وزیر بهداشت در طی نامه ای به دکتر غلام نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه وبویراحمد با راه اندازی رشته تخصصی جراحی کلیه ومجاری ادرادی_تناسلی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با ظرفیت 2 نفر در سال اول ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۷    
به گزارش ایران اکونومیست از شبکه المسیره، طه المتوکل روز چهارشنبه در دیدار با کاترین راسل مدیر اجرایی یونیسف افزود: کودکان و زنان یمن در طول این هشت سال به طور مستقیم و از روی برنامه هدف قرار گرفته اند به همین خاطر با رنج های روحی و جسمی بلند مدت مبتلا شده اند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۸    
عبدالحسین روح الامینی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت:دهمین طرح استیضاح بهرام عین اللهی وزیر بهداشت و درمان در 16محور از سوی نمایندگان مجلس در حال پیگیری می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن گفت: زنان و کودکان یمن به طور مستقیم در معرض جنگ قرار گرفته اند این تاثیرات روانی و جسمی در دراز مدت دارد.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
سالم خبر: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر بهداشت و درمان نسبت به هشدارهای نهادهای نظارتی درباره کمبود دارو بی توجهی کرد و متاسفانه در جریان کمبود دارو در کشور وزارت بهداشت دچار غافلگیری استراتژیک شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت انگلیس گفت دولت این کشور برنامه ای برای بهبود وضعیت دستمزد نیروهای بخش سلامت که دست به اعتصاب زده اند، ندارد.
سلامت نیوز / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گفته می شود بیش از 60 نماینده مجلس، استیضاح وزیر بهداشت را کلید زده اند. این در حالی است که چند ماه قبل هم، نمایندگان برای استیضاح عین اللهی، به دنبال جمع آوری امضا بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: در خصوص بیماری کرونا باید به وضعیت کشورهای اطرافمان نگاه کنیم؛ زیرا برخی از کشور ها در طول دو هفته گذشته شرایط خوبی نداشته اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر بهداشت با بیش از 60 امضا خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیروز در جلسه علنی پس از آنکه با 103 رای موافق، 123 مخالف و 7 رای ممتنع- از مجموع 245 نماینده – از پاسخ های وزیر بهداشت قانع نشدند، به او کارت زرد دادند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هم سیاست گذاری های دولتی ها و به طور مشخص وزارت بهداشت و درمان و هم نحوه ی عملکرد و سیاست گذاری در سازمان تامین اجتماعی، هر دو در افول سطح خدمات درمانی ارائه شده به دهک های فرودست و تورم سنگین این خدمات مقصر بوده اند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۵:۰۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، کمبود دارو و نبود دسترسی به پزشک متخصص مساله ای است که سبب شده بسیاری از شهروندان این روزها با مشکل رو به رو باشند. برای نمونه اگر سری به بیمارستان های مخصوص کودکان در پایتخت بزنید با خانواده های زیادی رو به رو می شوید که از شهرهای دور و نزدیک روانه پایتخت شده اند تا بیماری ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۳    
طرح استیضاح وزیر بهداشت به طور جدی در دستور کار مجلسی ها قرار گرفت سرانجام کار وزیر بهداشت و مجلس به جای باریک رسید و عبدالحسین روح الامینی، رئیس کمیته غذا و دارو مجلس از طرح استیضاح وزیر بهداشت و درمان با بیش از 60 امضای نمایندگان و ثبت آن در سامانه مجلس خبر داد و گفت که طرح استیضاح بهرام عین ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسین روح الامینی رئیس کمیته غذا و دارو مجلس از طرح استیضاح وزیر بهداشت و درمان با بیش از 60 امضای نمایندگان و ثبت آن در سامانه مجلس خبر داد./
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از کلید خوردن طرح استیضاح بهرام عین اللهی وزیر بهداشت با بیش از 60 امضا د مجلس خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 15 آذر ماه 1401 به ریاست علی نیکزاد برگزار شد. در این جلسه وزرای اقتصاد و بهداشت و درمان جهت پاسخ به سوال نمایندگان در صحن علنی حضور داشتند که پس از طرح سوال و توضیحات وزیر بهداشت در نهایت نمایندگان از توضیحات بهرام عین اللهی قانع نشدند و وزیر بهداشت از مجلس ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از ایسنا، کمتر کسی فکر می کرد که مشکل تامین دارو در دو ماه اخیر، تا این حد به مشکلی دامنه دار، طولانی مدت و پرحاشیه بدل شود؛ موضوعی که باعث اعتراض مسئولان، تغییر دو مسئول مرتبط ...
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی سالروز حماسه 16 آذر و روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور تبریک گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت السلام علیرضا سلیمی در گفتگو با ایران اکونومیست در خصوص جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر بهداشتف درمان و آموزش پزشکی گفت: امضاهای استیضاح عین الهی هنوز در سامانه الکترونیکی مجلس بارگذاری نشده است. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سوال نماینده بهار و کبودرآهنگ قانع نشدند.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر بهداشت و درمان درباره وضعیت بهداشت در کشور قانع نشدند.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در دولت سیزدهم 850 پروژه بهداشتی به بهره برداری رسیده که غالبا در مناطق محروم و کم برخوردار بوده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی سوالات نمایندگان از وزیر بهداشت و اقتصاد/ حذف موانع پرداخت وام ازدواج و تسهیلات فرزندآوری/ اصلاح لایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی دولت های ساحلی خزر و.. ...
ایران پزشک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس در جلسه سوال از وزیر بهداشت گفت: عین اللهی انسانی شریف و پزشکی خوب است، اما لزوما نمی تواند وزیر موفقی باشد، زیرا اکنون عملکرد ایشان در یک سال و سه ماه گذشته نشان می دهد آنچه که آن روز در برنامه ایشان دیدم در کارنامه شان رقم خورد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته غذا و دارو مجلس از طرح استیضاح وزیر بهداشت و درمان با بیش از 60 امضای نمایندگان و ثبت آن در سامانه مجلس خبر داد و گفت: با توجه به اینکه موفقیت ها و شکست های دولت ها در گرو توانمندی یا ضعف مدیران کلیدی کشور است، استیضاح بهرام عین الهی مستند به دلایل مطروحه کلید خورده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی که امروز با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دیدار داشته از خبرهای خوش این دیدار با مردم استان سخن گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر بهداشت در چند مورد قانع نشدند و چهارمین کارت زرد را به دولت سیزدهم دادند تا وی در معرض استیضاح قرار گیرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه)، سوال توسلی نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ از وزیر بهداشت و درمان پیرامون وضعیت بهداشت و درمان در شهرها و روستاهای کشور را بررسی کردند و در نهایت با 103 رای موافق، 123 مخالف ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از پاسخ وزیر بهداشت درباره وضعیت بهداشت و درمان در شهرستان ها و روستاها قانع نشدند./تسنیم
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت راهکارهایی برای مبارزه با فساد در نظام سلامت را ارائه داد.