یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۲:۴۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسیران فلسطینی»

کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۳    
به گزارش کودک پرس ، به نقل از کانال تلگرامی شبکه خبری القدس، کودکان فلسطینی با برگزاری یک تجمع اعتراض آمیز در نابلس با عنوان ما قدس را آزاد خواهیم کرد از کودکان اسیران فلسطینی حمایت کردند.یک کودک فلسطینی گفت: ما به اینجا آمده ایم تا با فرزندان اسیران فلسطینی که در زندان های رژیم اشغالگر [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جمعه شب خواستار آزادی تمام اسیران فلسطینی دربند در زندان های رژیم صهیونیستی شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های سوری شامگاه چهارشنبه از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به حومه حمص و حماه خبر دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس شنبه شب تأکید کرد که ملت فلسطین هرگز اسیران فلسطینی را در نبرد علیه سازمان زندان های رژیم صهیونیستی تنها نخواهند گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۲    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز دوشنبه از شورای حقوق بشر و صلیب سرخ خواست، فورا برای توقف سیاستی که کابینه رژیم صهیونیستی علیه اسیران فلسطینی در پیش گرفته، اقدام کنند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دعوای مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی درباره نحوه مقابله با اسرای فلسطینی تشدید شده است، به طوری که رئیس زندان های این رژیم از انجام دستور وزیر امنیت داخلی اسراییل درباره اسیران فلسطینی تمرد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- زاهر جبارین مسؤول دفتر شهدا، اسیران و مجروحان جنبش حماس یکشنبه شب گفت که موضوع اسیران هرگز منحصر به دیوارهای زندان نخواهد شد و به کرانه باختری، قدس و درون سرزمین های اشغالی منتقل شده و پیامدهای منطقه ای به دنبال خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دستور جدید ایتامار بن گویر وزیر تندروی امنیت داخلی رژیم صهیونیستی علیه اسیران فلسطینی دربند در زندان های این رژیم بار دیگر باعث اختلاف در بین سران صهیونیست شد و آنها اجرای این تصمیم را از ترس تبعات آن به تعویق انداختند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه اسیران فلسطین، می گوید که نیرو های اشغالگر صهیونیست در مدت یک هفته حدود 200 فلسطینی را از کرانه باختری دستگیر کردند. این بازداشت ها در شهر های الخلیل ، نابلس ، رام الله و جنین متمرکز بوده است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که وزیر امنیت داخلی دستور ممنوعیت آزادی زودهنگام کسانی که آنها را عاملان عملیات کوچک توصیف کرد ، داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کمیته عالی جنبش ملی اسرای فلسطینی از تعلیق اعتصاب غذا و اقدامات دیگر خود بعد از رسیدن به نتایج رضایت بخش در مذاکره با اداره زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
مدیر دفتر اطلاع رسانی اسیران فلسطینی از مردم در کرانه باختری خواست در حمایت از اسیران فلسطینی و در اعتراض به تجاوز رژیم صهیونیستی علیه اسیران در زندان ها، امروز جمعه نقاط تماس با اراضی اشغالی را شعله ور کرده و راهپیمایی کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اداره اطلاع رسانی اسرای فلسطینی اعلام کرد که حدود 1000 اسیر فلسطینی دربند زندان های رژیم صهیونیستی در اعتراض به تخلفات و تجاوزات اداره زندان های این رژیم، اعتصاب غذای خود را آغاز کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۷    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در بازدید از زندان عوفر اعلام کرد به دنبال ساختن سلول انفرادی و حتی اعدام اسیران فلسطینی در زندان عوفر است.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
حداقل 13 اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده اند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد شمار اسرایی که در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده اند، به 13 نفر افزایش یافته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - باشگاه حمایت از اسیران فلسطینی اعلام کرد که تعداد فلسطینی های بازداشت شده از سوی رژیم اشغالگر قدس از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون به بیش از چهار هزار و 400 نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۴    
اداره زندان های رژیم صهیونیستی، با اسیران جنبش جهاد اسلامی در زندان النقب به شدت برخورد کرد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- باشگاه اسیران فلسطین اعلام کرد که لغو آزادی زود هنگام توسط وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی بخشی از جنایت های مداوم در حق اسیران است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام فرانچسکا آلبانیز، گزارشگر ویژه حقوق بشر، اقدامات رژیم صهیونیستی به عنوان طرف اشغالگر علیه اسیران فلسطینی در سطح جنایت جنگی و جنایات ضد بشری است و این رژیم با فلسطین مانند یک زندان باز رفتار می کند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۰۷:۲۸    
شفقنا- قدری ابوبکر، رئیس سازمان امور اسیران فلسطینی در تشکیلات خودگردان در یک سانحه هولناک رانندگی جان باخت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الشرق الاوسط، ابوبکر در یک سانحه رانندگی در جاده جماعین در جنوب نابلس واقع در شمال کرانه باختری به همراه یک شهروند دیگر فلسطینی و همسر وی جان باختند ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
غزه- ایران پرس: سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از تصمیم اسیران فلسطینی در بند رژیم اسرائیل برای شروع اعتصاب جمعی حمایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۵    
نظامیان صهیونیست بامداد امروز جمعه به بخش سه زندان نفحه حمله کردند و یکی از اسیران فلسطینی به نام شادی عموری را در این زندان به مکان نامعلومی بردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ضمن محکوم کردن تخریب منزل اسیر فلسطینی در نابلس تاکید کرد: این جنایت رژیم صهیونیستی عزم مردم فلسطین در مقابله با دشمن را کاهش نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناسان می گویند که دولت فعلی آمریکا در قبال عربستان دچار یک اشتباه فاحش شده است و این اشتباه در عدم درک اهمیت بالای تغییرات در این کشور نهفته است؛ چراکه ریاض امروز از تجارب گذشته درس گرفته و اکنون با آمریکا با زیرکی برخورد می کند و تصمیم پادشاه این کشور برای میزبانی از اعضای خانواده های شهدا و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۰    
فلسطینی ها با برگزاری تجمع گسترده در مقابل مقر سازمان ملل متحد در نوار غزه، آزادی اسیر ولید دقه و سایر اسیران فلسطینی را خواستار شدند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز فلسطینی حنظله فعال در امور مربوط به اسیران فلسطینی مستقر در زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کرد: 40 اسیر فلسطینی قصد دارند در اعتراض به شرایط خود، اقدامات مختلف از جمله اعتصاب غذا را پیش بگیرند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اسرای فلسطینی در حمایت از اسیر ولید دقه که بیمار است اعتصاب غذای یک روزه خود را آغاز کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جنبش ملی اسیران فلسطینی اعلام کرد که همه اسیران فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی با هدف درخواست برای آزادی اسیر ولید دقه ، فردا دوشنبه اعتصاب غذا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
اسیران فلسطینی در زندان های اشغالگران اسرائیلی با هدف حمایت از مقاومت اسلامی، فردا اعتصاب غذا می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شورای اتحادیه عرب در بیانیه ای از جامعه بین المللی و نهادهای بین المللی حقوق بشری خواست هرچه سریع تر رژیم صهیونیستی را تحت فشار قرار داده تا تمامی اسیران فلسطینی و به ویژه اسیران مسن، بیماران، کودکان، سالمندان، زندانیان اداری و پیکرهای شهدا را آزاد کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
واکنش اسیران فلسطینی به ترور شیخ خضر عدنان، مبارز فلسطینی و انعکاس آن در رسانه های رژیم صهیونیستی در غیاهب الکیان شبکه العالم بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با شهادت شیخ خضر عدنان در زندان های رژیم اشغال گر قدس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از حرکت جدید اسیران فلسطینی برای وادار کردن رژیم صهیونیستی به خواسته های اسیران خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۸    
جمعیت اسیران فلسطینی واعد درباره اقدامات کابینه افراطی رژیم صهیونیستی هشدار داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اسیران فلسطینی در یک زندان رژیم صهیونیستی دو زندانبان این رژیم را گروگان گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۶    
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: یک مرحله از مراحل رویارویی با رژیم اشغالگر به پایان رسید، اما مسیر مقاومت همواره ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
حزب الله لبنان اعلام کرد، شهادت خضر عدنان نشانگر میزان فاجعه ای است که اسیران فلسطینی با آن مواجه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی شهادت یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در زندان رژیم صهیونیستی، وزیر امنیت داخلی این رژیم امروز سه شنبه اسیران فلسطینی را در صورت اعتصاب و امتناع از خوردن تهدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی اعلام شهادت خضر عدنان توسط باشگاه اسیران فلسطینی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از فعال شدن آژیرهای خطر در منطقه کیبوتس سعد در نوار غزه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در فضای مجازی به مناسبت روز اسیر فلسطینی نوشت: مدعیان دروغین حقوق بشر، خبری از سرنوشت حدود 5 هزار اسیر فلسطینی دربند رژیم آپارتاید صهیونیستی از جمله 31 زن و 160 کودک دارند؟
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به مناسبت روز اسیر فلسطینی نوشت: آیا این مدعیان دروغین خبری از سرنوشت حدود 5 هزار اسیر فلسطینی دربند رژیم آپارتاید صهیونیستی از جمله 31 زن و 160 کودک دارند؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امور اسیران فلسطینی اعلام کرد، نیروهای رژیم صهیونیستی تا ساعت پنج بامداد امروز، چهارشنبه حدود 500 فلسطینی را در داخل مسجد الاقصی بازداشت کردند. نیروهای صهیونیست شامگاه سه شنبه به مسجد یورش بردند و با نارنجک ، گاز، گلوله های لاستیکی، باتوم و انبارهای تفنگ به نمارگزاران فلسطینی ها حمله کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک سازمان مربوط به امور اسیران فلسطینی بامداد چهارشنبه گزارش داد که در حمله صهیونیست ها به مسجد الاقصی تاکنون 400 تن توسط نظامیان رژیم اپارتاید تل آویو بازداشت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تجمعی در نوار غزه در حمایت از اسیران فلسطینی به ویژه خضر عدنان که از 58 روز پیش در زندان های اسرائیل اعتصاب کرده است، برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۱:۵۹    
تجمعی در شهر الرمله در فلسطین اشغالی برای حمایت از اسیران فلسطینی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی به اسرائیل درباره اقدامات علیه اسیران فلسطینی در بند این رژیم هشدار دادند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کمیته اضطراری عالی جنبش ملی اسیر فلسطین از پیروزی اسیران فلسطینی در نبرد آزادی یا شهادت خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۱    
گروه مقاومت عرین الأسود درباره گسترش دامنه عملیات خود برای یاری رساندن به اسیران فلسطینی که هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان دست به اعتصاب غذا زده اند، به صهیونیست ها هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که کمیته اضطراری عالی جنبش اسیر به سازمان زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کرده که اقدامات اعتراضی خود را شدت بخشیده و اعتصاب غذای نامحدود را آغاز خواهد کرد.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اسیران فلسطینی شنبه شب اعلام کردند که اعتصاب آنان در زندان های اسرائیل وارد بیست و ششمین روز خود شده و این روند همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش اسیران فلسطینی در بیانیه ای، برگزاری تحرکات مردمی در خارج از زندان در شهر های مختلف فلسطین برای اعلام پشتیبانی و حمایت از جنبش اسیران را خواستار شد.