شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۸:۰۱Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلاح هسته ای»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید می گوید که واشنگتن هیچ نشانه ای منبی بر آماده سازی روسیه برای استفاده از سلاح هسته ای مشاهده نکرده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید گفت که واشنگتن هیچ نشانه ای مبنی بر آماده شدن روسیه برای استفاده از سلاح هسته ای نمی بیند، اما آماده سازی بلاروس برای میزبانی از زرادخانه اتمی متحد خودش روسیه را زیر نظر خواهد داشت.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا گفت: از روز اول به دنبال این بودیم که به برجام برگردیم و تلاش های متعددی کردیم. هنوز معتقدیم دیپلماسی بهترین راه برای کسب اطمینان از عدم دسترسی ایران به سلاح هسته ای است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مهر : آنتونی بلینکن با مقصر خواندن تهران در شکست مذاکرات برجامی، دیپلماسی را بهترین شیوه برای جلوگیری از آنچه تلاش تهران برای دستیابی به سلاح هسته ای خواند، دانست.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
در رابطه با اینکه سلاح هسته ای کمکی به تامین امنیت می کند یا نمی کند، دو نظریه وجود دارد. نظری که به من نزدیک تر است این است که سلاح هسته ای کمکی به امنیت ایران نمی کند و خطرناک است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر : وزارت خارجه فرانسه در بیانیه خود ادعا کرد که پاریس از اقدام برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای دریغ نخواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۱    
فارس : اتحادیه اروپا در ابتدای بیانیه ای که روی وب سایت سرویس اقدام خارجی این اتحادیه درباره راستی آزمایی و نظارت در ایران منتشر کرده، گفته اتحادیه اروپا به سرمایه گذاری دیپلماتیک و سیاسی برای احیای محدودیت های لازم بر برنامه هسته ای ایران برای اطمینان از اینکه به سلاح هسته ای دست نمی یابد ...
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا مدعی شده در پی کاهش تعهدات برجامی ایران و حذف تجهیزات نظارتی، تداوم دانش آژانس درباره فعالیت های هسته ای ایران از بین رفته و افزوده در صورت اجرای دوباره تعهدات برجامی، باید مبنای جدید برای راستی آزمایی ایجاد شود که درجه قابل توجهی از عدم اطمینان را در نظر خواهد گرفت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در بیانیه ای به شورای حکام آژانس اتمی بار دیگر به اتهام زنی علیه برنامه هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۷    
اکونویست در گزارشی ضمن انتقاد از تصمیم ترامپ در جهت برهم زدن برجام، مدعی شد: تصاویر ماهواره ای تایید می کند که ایران در حال ساخت تاسیسات هسته ای در کوه های زاگرس، در نزدیکی سایت غنی سازی نطنز موجود است ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایالات متحده در اظهارتی تازه مدعی شد که ایران اجازه پیدا نخواهد کرد، که به جنگ افزار هسته ای دست یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۳    
وزیر خارجه آمریکا در نشست سالانه لابی صهیونیست ها ادعا کرد واشنگتن نمی گذارد ایران به سلاح هسته ای دست یابد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعاها درباره برنامه هسته ای ایران را در لابی صهونیست ها، با ادعای اینکه به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته ای نمی دهیم، در راستای سیاست شکست خورده فشار حداکثری بار دیگر مدعی شد همه گزینه ها روی میز است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که ایران همچنان بزرگترین تهدید برای رژیم صهیونیستی است و این کشور نمی تواند به سلاح هسته ای دست پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در کنفرانسی خبری بر لزوم عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای تاکید کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت بیش از یک سال و سه ماه از زمان آغاز جنگ در اوکراین و موفقیت آمیز نبودن ابتکار عمل های مختلف در پایان دادن به جنگ، این پرسش در محافل بین المللی مطرح است که چگونه می توان این مناقشه را با اعلام آتش بس دائم متوقف کرد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۳    
شفقنا- جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در دیدار با تساحی هنگبی ، همتای اسرائیلی خود دیدار و درباره راهکارهای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای رایزنی کرد. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو:همه گزارشها درباره ایران را شنیده ام ، پیامی تند و روشن هم برای ایران و هم برای جامعه جهانی دارم: اسرائیل برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هستهای هر کاری که لازم باشد انجام خواهد داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار برخی ادعاهای بی اساس درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران، گفت که این رژیم برای مممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای از هیچ اقدامی فروگذار نمی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مشاور امنیت ملی کاخ سفید در دیدار با وزیر امور راهبردی و مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در واشنگتن، درباره برنامه هسته ای ایران و جلوگیری از دستیابی به سلاح هسته ای گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی مدعی شد که این رژیم هر کاری لازم باشد برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای انجام می دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۲    
نخست وزیر رژیم اسرائیل یک روز بعد از آنکه آژانس و سازمان انرژی اتمی ایران بر سر پرونده های اختلافی به توافق رسیدند، با تکرار ادعای همیشگی خود مبنی بر اینکه ایران به دنبال سلاح هسته ای است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
جان کربی تصریح کرد: مقامات جمهوری اسلامی و نمایندگان آنها، هیچ وقت با حسن نیت مذاکره نمی کردند و هیچ تمایلی برای حرکت در این مسیر از خود نشان ندادند بنابراین هیچ چیزی تغییر نکرده اما ما می خواهیم مطمئن شویم که ایران به سلاح هسته ای دست پیدا نمی کند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، نماینده ویژه دولت جو بایدن در امور ایران تصریح کرد که واشینگتن اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته ای را نخواهد داد حتی اگر این امر به معنای توسل به گزینه نظامی باشد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۵    
گروه بین الملل: نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران تاکید کرد که کشورش اجازه نمی دهد تا ایران به سلاح هسته ای دست یابد و در این مسیر حتی از گزینه نظامی نیز استفاده خواهد کرد. ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رابرت مالی مدعی شده که اگر ایران تصمیم بگیرد یک سلاح هسته ای داشته باشد اورانیوم غنی شده مورد نیاز آن را در مدت کوتاهی به دست خواهد آورد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مالی با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران، به رادیو ملی آمریکا گفت که واشنگتن رویکرد دیپلماتیک برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای را ترجیح می دهد چرا که این مطمئن ترین راه بوده و در طولانی مدت نیز جواب می دهد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رابرت مالی (راب مالی) نماینده ویژه آمریکا در امور ایران اعلام کرد: ترجیح ما در قبال برنامه هسته ای ایران گزینه دیپلماتیک است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: الکساندر لو کاش نکو، رئیس جمهور بلاروس و متحد نزدیک ولادیمیر پوتین مدعی شد که کشورهایی که در جنگ اوکراین در کنار روسیه بایستند، سلاح هسته ای دریافت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری بلاروس از کشورهای استقلال یافته از شوروی خواست تا به "اتحادیه روسیه و بلاروس" ملحق شوند تا بدین ترتیب به "تسلیحات هسته ای" دسترسی پیدا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
الکساندر ولفوویچ، دبیر شورای امنیت بلاروس روز یکشنبه گفت که غرب هیچ راهی برای بلاروس جز استقرار سلاح های هسته ای تاکتیکی روسیه در خاکش باقی نگذاشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شبح توانایی روسیه جهت استفاده از سلاح هسته ای هنوز از میان نرفته. رهبر کرملین ماه اکتبر تهدید کرد و گفت، این که روسیه برای حراست از خاک خود به هر اهرمی متوسل خواهد شد، بلوف نیست.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اسرائیل هم اکنون برای حمله به ایران نه بمب مورد نیاز برای نفوذ به تاسیسات هسته ای زیر زمینی را دارد و نه سکویی که بتواند این بمب را روی آن سوار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
روسیه انتقادات آمریکا از برنامه مسکو برای استقرار تسلیحات هسته ای در بلاروس را بی اهمیت توصیف و تاکید کرد که واشنگتن ها سال هاست که مشابه همین تسلیحات را در اروپا مستقر کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که دیپلماسی بهترین روش برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا گفت: دیپلماسی بهترین راه قابل راستی آزمایی و پایدار برای حصول اطمینان از جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری روسی تاس، دیمیتری مدودف در دیدار از ویتنام به خبرنگاران گفت: غرب این واقعیت را درک نکرده که تقابل بنی روسیه و کشورهای عضو ناتو ممکن است در نقطه ای به حمله اتمی پیشدستانه منجر شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا : سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا گفت: دیپلماسی بهترین راه قابل راستی آزمایی و پایدار برای حصول اطمینان از جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
پیش تر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در بیانیه ای اعلام کرد: برنامه موشکی ایران بر اساس توانمندی دفاعی متعارف طراحی شده و هیچ یک از موشک های بالستیک ایران برای حمل کلاهک هسته ای طراحی نشده و ایران هیچ وقت در پی کسب سلاح هسته ای نبوده و نخواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۶:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا : کاخ سفید به خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس گفت: ما معتقدیم دیپلماسی بهترین راه برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است اما جو بایدن رئیس جمهور آمریکا همچنین به صراحت گفته است که ما هیچ گزینه ای را از روی میز حذف نکرده ایم.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد جمهوری اسلامی ایران تصمیم به ساخت سلاح هسته ای نگرفته است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۸    
جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در حاشیه اجلاس سران گروه 7 در شهر هیروشیمای ژاپن از موزه یادبود حمله اتمی (موزه یادبود صلح) آن شهر بازدید کرده و گفت که امیدوار است دنیا عاری از سلاح هسته ای باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۱    
رئیس ستاد ارتش اسرائیل با پیش کشیدن موضوع تکراری و بی اساس ساخت سلاح هسته ای در ایران، به لفاظی علیه کشورمان پرداخت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: لفاظی هسته ای گروه هفت تنها هدفش اعمال فشار روانی، نظامی و سیاسی بر مسکو و پکن است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ در اولین بیانیه خلع سلاح هسته ای که هفته گذشته در اجلاس سران G7 منتشر شد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید که اولویت واشنگتن عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای است و تنها زمانی از تعاملات دیپلماتیک منطقه ای (ازجمله توافق تهران-ریاض) حمایت می کند که به مهار رفتار ایران منجر شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره برنامه هسته ای ایران گفت: یک اصل برای دولت اولویت دارد و آن این است که ایران نباید اجازه دستیابی به سلاح هسته ای را داشته باشد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، کاخ سفید امروز دوشنبه بی اشاره به نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل از سوی دولت این کشور در سال 2018 میلادی و خروج از توافق برجام اعلام کرد: دیپلماسی بهترین راه برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است! ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
یک مقام ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد جمهوری اسلامی ایران تصمیم به ساخت سلاح هسته ای نگرفته است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران ادعاهای بی اساسی مطرح کرد و گفت: تا زمانی که تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای مطرح باشد، تمامی گزینه ها روی میز خواهد بود.