جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۴:۵۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات درمانی رایگان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۵    
خدمات درمانی رایگان به پاکبانان کلان شهر شیراز ارایه شد .
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول کانون سلامت رضوی از ارائه خدمات درمانی رایگان به 170 بیمار حاشیه نشین و منطقه محروم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۰    
جانشین رییس بسیج جامعه پزشکی استان یزد: در سالجاری 18 نقطه کمتر برخوردار استان یزد برای ارائه خدمات درمانی رایگان شناسایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه های جهادی قرارگاه امام رضا(ع) با حضور در شهرستان بیجار در قالب سه درمانگاه تخصصی چشم پزشکی، دندانپزشکی و سرطان به مردم محروم این منطقه خدمات درمانی رایگان ارائه کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷    
مدیرعامل موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی با اشاره به اقدامات این موسسه گفت: 9 هزار کودک از خدمات درمانی رایگان موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی بهره مند شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) جهادگران سلامت بیمارستان امداد سبزوار با حضور در مناطق محروم ششتمد به ارائه خدمات درمانی رایگان پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با بیان اینکه 45 هزار بیمار صعب العلاج در استان نشان دار شده است، گفت: این بیماران از خدمات درمانی رایگان استفاده می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اردوی جهادی معاونت فرهنگی و بسیج دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت:گروه جهادی پزشکی به مردم روستای مازه کز خدمات دندان پزشکی، بهداشتی، درمانی و آموزشی ارائه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۹    
جمعی از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اردوی جهاد به بیش از 200 نفر از مردم روستای شاپور جان خدمات درمانی رایگان ارائه کردند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: هم اکنون در استان 9 مرکز درمانی تحت پوشش دانشگاه، به بیماران تالاسمی، رایگان، ارائه خدمت می کنند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۰    
به مناسبت هفته سلامت مرکز درمان ناباروری سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه خدمات درمانی رایگان به همکاران جهادگر ارایه می کند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان برنامه های هفته سلامت را تشریح کرد و گفت: گروه جهادی جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به منطقه نیمه برخوردار فلک الدین در خرم آباد اعزام می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: پدیده ناصواب اخذ وجه در بخش خدمات درمانی و دارویی یا ارجاع بیماران به بخش خصوصی، خط قرمز ما است و اگر چنین اقدامی انجام شود، باید افراد متخلف اخراج شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
350 نفر از روستائیان، به همت قرارگاه جهادی شهیدان نوعی اقدم معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اجرای سه اردو از ابتدای سال جاری از خدمات درمانی رایگان بهره مند شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۲    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان کوهدشت از ارائه خدمات درمانی رایگان به مردم برخی از مناطق دورافتاده این شهرستان در اردیبهشت ماه جاری خبر داد .
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۳:۵۵    
گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در سالروز قشر بسیج جامعه زنان در محل درمانگاه روستای کرغند اهالی این روستا را رایگان ویزیت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: خدمات درمانی برای فرهنگیان استان بوشهر که بیمه دارند رایگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه کرمانشاه از ارائه خدمات درمانی رایگان به 800 نفر در مناطق حاشیه نشین کرمانشاه طرح قرار دوازدهم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد گفت:اردوی جهادی مرکز بهداشت شهید دامیده با شعار لبخند مهربانی، برای ارائه خدمات درمانی در روستا های کم برخوردار لوداب برگزار شد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز آموزشی، درمانی بیمارستان گلستان اهواز گفت: این مرکز برای ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران و مصدومان احتمالی سوانح رانندگی در نوروز آمادگی کامل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۰    
در اردوی جهادی بهداشتی درمانی بسیج شهدای شمال استان فارس در بیضا، اهالی منطقه هرابال، خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۰    
نشست گروههای جهادی بخش درمان با مدیرکل ،معاون مشارکت ها و مسول فرهنگی بهزیستی کردستان در جهت ارائه خدمات درمانی رایگان به افراد تحت پوشش بهزیستی در دفتر مدیرکل برگزار گردید
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر امور بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ارائه خدمات درمانی رایگان به کودکان کار در بیمارستان های دانشگاهی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه گفت: بیمارستان فوق تخصصی سیار نیروی زمینی سپاه تا 11 اسفندماه در منطقه بشاگرد به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سیار نیروی زمینی سپاه در سردشت بشاگرد استان هرمزگان افتتاح و کار خود را برای ارائه خدمات درمانی رایگان به مردم آغاز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شادگان گفت: اردوی جهادی و درمانی یک روزه برای ساکنان شهرستان شادگان بخصوص ساکنان مناطق روستایی برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به 500 نفر از اهالی روستای گردنگاه لوداب خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح کاروان های سلامت گفت: در این زمینه تاکنون 11 بیمارستان صحرایی در مناطق کم برخوردار برپا شده و 20 کاروان سلامت نیز راه اندازی کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تاکنون هزار و 289 بیمارآلوده به عفونت اچ آی وی در استان شناسایی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان خواسته های خود را برقراری مستمری بالاتر از خط فقر، ارائه خدمات درمانی رایگان بدون نیاز به بیمه ی تکمیلی و افزایش سطح تسهیلات ارائه شده به بازنشستگان عنوان کردند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۱    
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، یک گروه جهادی از پزشکان و دندانپزشکان جهادی با حضور در شهر ماژان و معدن قلعه زری شهرستان خوسف به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه می دهند.
رویش   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: تاکنون افزون بر 50 هزار بیمار صعب العلاج(سخت درمان) در این استان در سامانه بیمه سلامت نشاندار شده و تحت پوشش خدمات ویژه قرار گرفته اند. بیماران نشاندار از خدمات درمانی رایگان یا با تعرفه بسیار پایین برخوردار می شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به 136 نفر از عشایر منطقه چوپان جیق گنبدکاووس خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوسف از ارائه خدمات درمانی رایگان شبکه دامپزشکی به مناسبت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان خوسف خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران امسال به بیش از 21 هزار نفر در استان خدمات درمانی رایگان ارائه کرده اند.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زرند ضمن گرامیداشت ایام الله دهه و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به همه همشهریان اعلام کرد:به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر مقرر گردیده همگام با سراسر استان در تاریخ 18 بهمن ماه در محل اداره دامپزشکی خدمات درمانی و ویزیت رایگان انجام گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی شهرستان قرچک گفت: در حوزه درمانی در روستاهای شهرستان قرچک 14 مرحله اردوی جهادی پزشکی برگزار شد که در این مراحل، به بیش از 4500 نفر خدمات درمانی رایگان ارایه شد، همچنین نفراتی که نیاز به خدمات درمانی تخصصی نیاز داشتند، به مراکز درمانی تهران معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
2 تیم از پزشکان و دندانپزشکان جهادی، با حضور در استان هرمزگان ارائه خدمات درمانی رایگان به مردم را آغاز کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای مرکز بهداری رزمی شمالغرب سپاه با حضور در روستاها و مناطق زلزله زده شهرستان خوی، به ارائه خدمات درمانی رایگان در این مناطق می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه آتیه سازان و تکمیلی استان کردستان گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی که دارای بیمه تکمیلی هستند از این پس در همه مراکز درمانی اعم از بخش خصوصی و دولتی به صورت رایگان خدمات دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های لایحه بودجه 1402 گفت: براساس این لایحه سه دهک پایین جامعه خدمات درمانی را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
عارف نیا معاون فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی اعلام کرد که طی توافقی که با مسئولان استان انجام شده هفته فرهنگی بر آستان آفتاب هر ساله با میلاد با برکت حضرت زهرا در خمین برگزار خواهد شد و علاوه بر این در طول سال هر پنج شنبه خدمات درمانی رایگان از سوی هلال احمر به مردم خمین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان از شناسایی و ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران خاص وصعب العلاج در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان از شناسایی و ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران خاص وصعب العلاج در استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان شهید دکتر فقیهی از برگزاری اردوی جهادی و ارائه خدمات رایگان سلامت در محله گل کوب شیراز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اداره سلامت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران به تشریح خدمات درمانی رایگان برای دانشجویان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: 300 خدمت دارویی و درمانی به بیماران محله کم برخوردار پیچ آشوری شهر ایلام ارائه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: جهاد امیدآفرینی برای مردم یکی از اساسی ترین و بهترین جهادها در برهه فعلی است و به ویژه در نشاط آفرینی و شادابی جامعه بسیار اثرگذار خواهد بود و این موضوع در مورد بانوان از اهمیت بیشتری برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۴    
بیماران صعب العلاج کرمانشاه برای بهره مندی از خدمات درمانی رایگان بیمه سلامت، نشاندار می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پزشکان داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به مناسبت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خدمات درمانی رایگان به اهالی کلاته محمد علی پهلوان ارائه کردند.