دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۷:۴۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه مجلس»

برترین ها   ۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: یادداشت تحلیلی عباس عبدی در توصیف مصوبه مجلس با عنوان جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را بخوانید. هنگامی که به عملکرد این مجلس نگاه می کنیم به کلی از آینده ناامید می شویم ...
اصلاحات نیوز   ۸ ساعت پیش    
به گزارش اصلاحات نیوز؛ کامران ساروقی، عضو سازمان نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با اشاره به مشکلات عدیده کشاورزان اظهار داشت: با وجود که طبق مصوبه مجلس شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی تشکیل شده اما متاسفانه جامعه کشاورزی کشور مانند گذشته مورد بی مهری سازمان برنامه و بودجه و وزرات اقتصاد به ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۷    
تهران- ایرنا- اظهارات اخیر سخنگوی شورای نگهبان در کنار نظر هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در زمینه مصوبه مجلس جهت تغییر قانون انتخابات ریاست جمهوری معطوف به برخی کاستی های این قانون است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰    
ایسنا/مازندران در حالیکه وزارت جهاد کشاورزی تصمیم گرفت در راستای مصوبه مجلس در آستانه برنامه پنج ساله ششم، دستور ممنوعیت کشت برنج را اجرایی کند تا جز در دو استان گیلان و مازندران جای دیگری برنج کاشته نشود کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، ممنوعیت کشت برنج در مناطق مختلف کشور را لغو کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توییتی به تاثیر مصوبه مجلس بر مذاکرات وین اشاره کرد.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۶    
در جلسه هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت یا عدم مغایرت مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری با سیاست های کلی نظام بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۷    
ایسنا : در جلسه هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت یا عدم مغایرت مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری با سیاست های کلی نظام بررسی شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
در جلسه هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، مغایرت یا عدم مغایرت مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری با سیاست های کلی نظام بررسی شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
درباره خرابکاری اخیر رژیم صهیونیستی در تاسیسات نطنز گفتنی است که؛ بعد از تاکید ایران بر لغو همه تحریم ها که موضوع مصوبه مجلس شورای اسلامی است و حضرت آقا نیز آن را قاطع و غیرقابل تغییر معرفی کرده بودند
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین وعده های هر مجلسی در ایران اصلاح قانون انتخابات است. از مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری گرفته تا شوراهای اسلامی شهر و روستا. به نوشته روزنامه اعتماد وعده هایی که عموما همه آنها هنگام مواجهه با سد شورای نگهبان نابود می شوند و در نهایت همان اتفاقی رخ می دهد که شورای نگهبان مطلوب می ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: یک خبرگزاری مربوط به نهاد نظامی _ که اصل وجودش با فرمان امام مبنی بر عدم دخالت نظامی ها در سیاست منافات دارد_، در ادامه ؛غیب گویی های پیشین ، از قول یک منبع مطلع، امروز خبر از تایید مصوبه مجلس در جلسه فردای شورای نگهبان داد! ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
امیر حاتمی: خروج نیرو های آمریکایی از عراق در چارچوب مصوبه مجلس این کشور به ایجاد امنیت و ثبات در عراق و منطقه کمک خواهد کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام بررسی الزامات و راهکارهای تحقق شعار سال در جلسه گذشته کمیسیون، دلایل ارجاع مجدد مصوبه مجلس دهم تحت عنوان ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون از سوی صحن علنی را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در توئیتی بر لغو تحریم های ظالمانه طبق تاکید مقام معظم رهبری، تاکید کرد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: هرچند ممکن است دولتی ها مدنظر داشته باشند که از مذاکرات جدید در احیای گفتمانی خود و تقویت کاندیدای انتخاباتی شان در انتخابات پیش رو استفاده کنند ولی مجلس با نظارت خود اجازه نخواهد داد که منافع ملی فدای اهداف انتخاباتی دولتی ها شود.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه مجلس یازدهم، واحدهای مسکونی در حال ساخت و واحدهای مسکونی در سال تملک از مالیات بر خانه های گران قیمت معاف هستن
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
این روز ها مذاکرات وین و نحوه بازگشت امریکا به برجام جزو جدی ترین موضوعات سیاست خارجی کشور است. برخی از ابتکارات کشورمان، از جمله رشد سریع ظرفیت های اتمی بر اساس مصوبه مجلس و توافقنامه با چین هم سبب شده که امریکایی ها به تدریج از موضع زیاده خواهانه خود درباره درخواست های حداکثری کوتاه بیایند.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحیه قانون مالیات بر ارزش افزوده موجب شفافیت اطلاعات اقتصادی، دریافت عادلانه مالیات و جلوگیری از فرار مالیاتی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قرار بود حقوق بازنشسته تامین اجتماعی با اجرای متناسب سازی و افزایش سالیانه دیگر کمتر از بازنشسته کشوری نباشد، اما این اقدام صورت نگرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی به مصوبه مجلس برداشتن همه تحریم ها به صورت دائمی تاکید کرد.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه تمام فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران صلح آمیز است و برای اهداف غیر نظامی استفاده می شود، گفت: در این زمینه اهداف ما از ابتدا روشن بوده و از فناوری هسته ای در بخش های مختلف کشور از جمله صنعت، کشاورزی، پزشکی و انرژی برق استفاده کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به مهم ترین مصوبات مجلس در سال 1400 به خصوص تصویب طرح جهش تولید مسکن که در آن دولت ملزم به تولید یک میلیون مسکن در سال شده است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، کاربران فضای مجازی در فرانسه و سراسر جهان با راه انداختن هشتگ به حجاب من دست نزن خشم خود را از مصوبه مجلس سنای فرانسه درباره ممنوعیت حجاب برای دختران زیر 18 سال ابراز کردند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۵    
حوزه/ کاطع نجمان گفت: در گفت وگوی راهبردی آمریکا و عراق، مصوبه مجلس نمایندگان مبنی بر اخراج نیرو های آمریکایی باید اجرایی شود و فرقی ندارد که آمریکا قبول کند یا خیر.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی بابایی کارنامی ضمن تقدیر از مدیرعامل و مجموعه تأمین اجتماعی به دلیل ارتقاء خدمات و افزایش حقوق بازنشستگان افزود ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر ایران: فریدون عباسی نماینده مجلس و رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی: آقایان رفته اند وین تا افکار عمومی داخل کشور را فریب دهند؛ به مذاکرات خوش بین نیستم. رئیس دولت اظهار کرده است که منتقدان سواد ندارند و باید به جهنم بروند ما چطور می توانیم به این فرد اعتماد کنیم که ادامه راه را درست برود. ...
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز چهارشنبه با الحاق پیشنهاد محمدحسین فرهنگی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به طرح جهش تولید و تأمین مسکن با 107 رای موافقت کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس در مورخ 1399/12/26، قانون سقط درمانی جنین های ناهنجار و ناقص الخلقه که مصوب سال 1384 مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان بود، نسخ خواهد شد.
رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه تنها 60 درصد معاملات مسکن به صدور کد رهگیری منجر می شود، گفت: با مصوبه امروز مجلس می توانیم با املاکی های متخلف برخورد کنیم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۶    
نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات ها در این زمینه بود.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :در واکنش به مباحث مطرح شده مبنی بر اینکه قیمت های تعیین شده برای دانه های روغنی در شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک مورد تأیید دولت نیست و درباره قیمت خرید دانه های روغنی اختلاف نظر وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده علی آباد با اشاره به مصوبه مجلس برای راه اندازی شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک برای خرید تضمینی گندم، سویا و کلزا از مخالفت رئیس جمهور و دولت با این شورا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم محلات و دلیجان و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نتیجه مصوبه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 1400 است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد سید جعفر حسینی در گفتگو با برنامه روی خط بازار گفت: با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی قیمت گذاری محصولات کشاورزی بر عهده شورای قیمت گذاری است و تاکنون این شورا هیچ قیمتی را برای گندم مشخص نکرده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۱    
محمد یساولی گفت: به دنبال مطرح شدن افزایش قیمت کرایه ها در صحن علنی، افزایش 30 درصد تاکسی و 25 درصد ناوگان اتوبوس رانی مورد تصویب قرار گرفت و از امروز قابل اجرا است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی دیگر از انتقادات به بودجه افزایش سهمیه اقلیم کردستان عراق و تعهد بغداد به پرداخت بدهی ها و وام هایی که این اقلیم طی سالهای 2014 تا 2019 از دولت مرکزی گرفته ، عنوان شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - وزارت اقتصاد در پیشنهادی به دولت خواستار عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص وصول حقوق ورودی بر مبنای ارز به نرخ سامانه ای تی اس ( حذف ارز 4200 تومانی از محاسباتی گمرکی) شده است. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد در پیشنهادی به دولت خواستار عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص وصول حقوق ورودی بر مبنای ارز به نرخ سامانه ای تی اس ( حذف ارز 4200 تومانی از محاسباتی گمرکی) شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت اقتصاد در پیشنهادی به دولت خواستار عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص وصول حقوق ورودی بر مبنای ارز به نرخ سامانه ای تی اس ( حذف ارز 4200 تومانی از محاسباتی گمرکی) شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رییس مجلس شورای اسلامی هدف از مصوبه مجلس برای افزایش مبلغ وام ازدواج را سوق دادن منابع به سمت رفع نیاز های مردم و ⁧حمایت از خانواده دانست.
بر اساس اعلام مسئولان، وزارت اقتصاد در پیشنهادی به دولت خواستار عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص وصول حقوق ورودی بر مبنای ارز به نرخ سامانه ای تی اس ( حذف ارز 4200 تومانی از محاسباتی گمرکی) شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۹۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی هدف از مصوبه مجلس برای افزایش مبلغ وام ازدواج را سوق دادن منابع به سمت رفع نیازهای مردم و ⁧حمایت از خانواده دانست.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه سند ایران و چین صرفاً یک نقشه راه است و حاوی هیچ تعهدی برای طرفین نیست، گفت: این سند قرارداد محسوب نمی شود و طبق این تفسیر حقوقی نیازی به مصوبه مجلس هم ندارد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
علی ربیعی گفته این سند، پیمان، قرارداد و عهدنامه بین المللی محسوب نمی شود و طبق این تفسیر حقوقی نیازی به مصوبه مجلس هم ندارد.
اقتصاد ایران: سخنگوی دولت با بیان اینکه سند ایران و چین صرفاً یک نقشه راه است و حاوی هیچ تعهدی برای طرفین نیست، گفت: این سند قرارداد محسوب نمی شود و طبق این تفسیر حقوقی نیازی به مصوبه مجلس هم ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
چندی پیش با مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال1400، یارانه قیمت برق برای صنایع بزرگ کاهش یافت و زمزمه هایی برای افزایش تعرفه برای صنایع کوچک نیز شنیده شد اما طبق اعلام مدیرعامل شرکت توانیز تا کنون چنین طرحی در دستور کار قرار نگرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۲:۳۶    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا مصوبه مجلس در قبال بی عملی اعضای برجام را مهمترین اتفاق در عرصه سیاست خارجی در سال 99 دانست و گفت: بعد از برجام چنین رویکردی در کل کشور نسبت به این توافق نامه وجود نداشت و این فقدان هم به لحاظ نوع اقدام و هم اجماعی که پیرامون آن ایجاد شد قابل توجه بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی و در آستانه 13 فروردین روز جهانی آگاه سازی از اتیسم اتاق تاریک چند حسی و پارک بازی مناسب سازی شده ویژه دانش آموزان اوتیسم در مدرسه ویژه اوتیسم تبسم مشهد افتتاح شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس شورای اسلامی در بودجه سال جدید 32 هزار میلیارد تومان برای حمایت از تولید اشتغال و کارآفرینی تصویب کرد.