دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۱۲May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح دوفوریتی»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی طرح دوفوریتی اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی خبر داد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از ادامه بررسی طرح دوفوریتی اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۷۲ سایت دیگر  
نمایندگان در جریان ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دوفوریتی کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی با اصلاحاتی ماده (6) را تصویب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در قالب طرح دوفوریتی کاهش قیمت بلیت مترو موافقت کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها گفت: شورای عالی استان ها با یک فرایند ساده می تواند موارد مورد نیاز مدیریت شهری را به مجلس شورای اسلامی ارسال کند، به عنوان مثال به تازگی در رابطه با فرونشست زمین کلان شهرها، با دریافت نظرات کارشناسی طرحی با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۶    
سخنگوی کمیسیون شورا های مجلس با اشاره به ورود مجلس برای حل مشکل اجاره بهای مسکن گفت: مجلس برای مشکل اجاره بهای مسکن، طرحی را آماده کرده که طی هفته آینده با دو فوریت در صحن علنی مطرح خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بابایی کارنامی از تلاش فراکسیون متبوعش برای ارائه طرح دوفوریتی در راستای تحقق امنیت شغلی کارگران خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای دو فوریتی تعدادی از نمایندگان برای اصلاح بند ک تبصره یک قانون بودجه امسال در خصوص قیر رایگان موافقت کردند. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۸    
شاهرخی گفت: از پایتخت مقاومت جهان اسلام، مطالبه داریم که طرح دو فوریتی حمایت از جهادگران بسیجی در نظر گرفته شود تا جهادگران آسمانی به عنوان شهید قلمداد شوند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۶    
هفته گذشته دقیقا 2 روز بعد از استیضاح وزیر صمت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای دولت برای بررسی طرح دوفوریتی لایحه تشکیل وزارت بازرگانی موافقت کردند. این بدان معناست که دولت باید دو وزیر را به مجلس معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۴    
مسوول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان گفت: جهادگران استان کرمان برای پیشرفت و آبادانی در روستاها با اجرای پروژه های مختلف ازجمله آب رسانی و ساخت و ساز گام برمی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
500 هزار کارگر ساختمانی در حالی در انتظار بهره مندی از مزایای بیمه تامین اجتماعی و اجرای ماده 5 قانون بیمه کارگران ساختمانی به سر می برند که طرح دوفوریتی اصلاح این قانون از سوی برخی نمایندگان مجلس به جهت بازنگری مجدد آن در نوبت اعلام وصول است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اکو ایران: معاون سازمان توسعه تجارت گفت با تصویب طرح دوفوریتی مجلس برای واردات، شرایط ورود محصولات برندهای جهانی خودروساز به بازار تسهیل شده است. براساس تحلیل مهدی ضیغمی لایحه ارسالی دولت به مجلس در ارتباط با تسهیل واردات خودرو از یک طرف و رای مثبت نمایندگان به آن سبب شده تا مسیر واردات خودرو باز ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس گفت: مشکل توقف صدور پروانه های ساختمانی در شهرهای کوچک و متوسط با اعلام وصول دوفوریت طرحی در جلسه امروز مجلس و حل مشکل بیمه کارگران ساختمانی برطرف خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تأکید کرد: متولی متمرکزی در حوزه مصرف انرژی نداریم، از این رو باید این موضوع را در قالب طرح دوفوریتی یا در برنامه هفتم توسعه مدنظر قرار دهیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از اینکه متولی متمرکزی در حوزه مصرف انرژی نداریم، گفت: باید این موضوع را در قالب طرح دوفوریتی یا در برنامه هفتم توسعه مدنظر قرار داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به مخالفت مجمع تشخیص مصلحت نظام با واردات خودروهای سواری کارکرده، گفت: در تلاشیم هر چه زودتر، طرح دوفوریتی واردات خودرو های کارکرده به کشور را به صحن مجلس ارائه نماییم.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۹    
عضو کمیسیون امورداخلی و شوراها در خصوص واردات خودرو کارکرده گفت: طرح دو فوریتی برای واردات خودرو کارشده به مجلس ارائه می شود.طبق گفته ی این نماینده از هیات نظارت نیز برای حذف مصوبه مجلس شکایت شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر مشهد طرح دوفوریتی با موضوع کاهش هزینه های شهروندی با هدف کاهش تورم در راستای شعار سال 1402 از طریق اصلاح منابع درآمدی مصوبه بهای خدمات به تصویب رسید.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بحث مدیریت بازار مسکن و حمایت از مستاجران در سال های اخیر همواره به عنوان یکی از دغدغه های دولت ها بوده و علی رغم تصمیماتی که در این خصوص گرفته شده موفقیت چندانی حاصل نگردیده است ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
علی خضریان از طرح دوفوریتی کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی در مجلس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس جزئیات طرح دوفوریتی کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی را تشریح کرد و گفت: این طرح در اولویت رسیدگی در میان طرح های دو فوریتی مجلس قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی اعمال سیاست های تشویقی بخشودگی جرایم اسناد شهرداری تبریز(مشتمل بر ماده واحده و 3 تبصره) که در صد و بیست و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز پس از ارائه به تصویب رسید، با تصویب در هیئت تطبیق مصوبات شهرستان تبریز، جهت اجرا به شهرداری کلانشهر تبریز ابلاغ شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۲    
روز گذشته اصلاح طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها جهت تامین نظر شورای نگهبان در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. پیرامون این جلسه و روند بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه با محمدحسن آصفری، نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی به گفت وگو پرداختیم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بار دیگر برای تأمین نظر شورای نگهبان موادی از طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی را اصلاح کردند، اما با توجه به اصرار آنان بر برخی از ایرادات، این طرح راهی مجمع تشخیص مصلحت نظام می شود. ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت- سرویس صحن: اولین نشست علنی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال 1401 امروز دوشنبه (یکم اسفندماه) به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف و با حضور دوسوم از نمایندگان جهت رسیدگی به موضوعات، طرح ها و لوایح مطروحه آغاز شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه علنی عصر دیروز شورای شهر شیراز، طرح دوفوریتی سفر 2 نفر از اعضای شورا برای سفر به ترکیه جهت کسب تجربه و عبرت آموزی از حادثه زلزله مصوب شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست امروز بر برخی از مواد طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی اصرار کرده و برای تعیین تکلیف این موارد را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۹    
نمایندگان در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا جهت تامین نظر شورای نگهبان طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها را اصلاح کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها و طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در دستور کار امروز نمایندگان مجلس است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
این هفته در مجلس لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار توسط نمایندگان بررسی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، نشست های علنی این هفته مجلس ، روز های دوشنبه اول، سه شنبه دوم و چهارشنبه سوم اسفند برگزار می شود. نمایندگان این دستور کار ها را در برنامه دارند: بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه شورای شهر شیراز از تصویب طرح دوفوریتی با موضوع درخواست لایحه افزایش حداقل پنجاه درصدی حقوق رانندگان استیجاری از شهرداری از اسفندماه امسال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس قویا به دنبال شدیدترین مقابله به مثل با رفتارهای مداخله جویانه اروپا هستند و در همین راستا، طرح دوفوریتی کمیسیون امنیت آماده بررسی در صحن علنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: طرح دوفوریتی اقدام متناظر و متقابل با تحریم سپاه توسط اروپا در مجلس تدوین شد تا اروپایی ها بدانند که هرگونه اقدام آن ها در تحریم سپاه با پاسخی متناسب همراه خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پارلمان اروپا از کار خود مبنی بر عضویت سپاه در لیست گروه هادی تروریستی منصرف شود، ایران طرح دوفوریتی خود را تصویب نخواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۳    
بیانیه کمیسیون امنیت ملی در محکوم کردن اقدام اروپا علیه سپاه مجلس طرح دوفوریتی برای اقدام متقابل در دست دارد فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت و گو با برنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: در جلسه فوق العاده کمیسیون مقرر شد که بیانیه ای در محکوم کردن این ماجرا منتشر شود؛ همچنین طرح دوفوریتی آماده شده است و در صورتی که شورای وزیران اروپا مصوب کند که سپاه در لیست تروریستی قرار بگیرد ایران هم وارد عمل خواهد شد و اقدام متقابل خواهد کرد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۷۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک شناور حامل 90 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه خبر داد. طرح دوفوریتی مجلس برای حمایت از سپاه آماده شد / نیروهای مسلح کشورهای عضو اتحادیه اروپا در فهرست تروریست ایران + متن کامل طرح ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده را محکوم کرد و گفت: پیشنهاد اقدام متقابل کمیسیون امنیت ملی مجلس در قالب طرح دوفوریتی به صحن مجلس ارائه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : یک عضو هیات رییسه مجلس از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور فرمانده سپاه و وزیر خارجه در واکنش به اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا علیه سپاه خبر داد. طرح دوفوریتی مجلس برای حمایت از سپاه آماده شد / نیروهای مسلح کشورهای عضو اتحادیه اروپا در فهرست تروریست ایران + متن کامل طرح
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده را محکوم کرد و گفت: پیشنهاد اقدام متقابل کمیسیون امنیت ملی مجلس در قالب طرح دوفوریتی به صحن مجلس ارائه می شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وقتی مماشت نیست. همه کشورهای جهان عوارض عبور از تنگه ها را می گیرند امنیت تنگه هرمز را سپاه مقتدر ایران تامین می کند . و اروپا بابت امنیت کشتی هایش باید به سپاه ما خراج دهد . جواب سیلی، سیلی است.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون دیپلماسی بین المللی و منافع مجلس گفت: جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی روز شنبه تشکیل خواهد شد همچنین مجلس در اولین روز کاری خود در روز یکشنبه، با ارائه طرحی دوفوریتی، اقدام متقابل را در برابر بیانیه و مصوبه مداخله جویانه اتحادیه اروپا، در دستور کار خود قرار خواهد داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۱:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
جماران نوشت: عضو هیأت رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی هفته آینده نمایندگان با فرمانده سپاه و وزیر امور خارجه خبر داد. طرح دوفوریتی مجلس برای حمایت از سپاه آماده شد / نیروهای مسلح کشورهای عضو اتحادیه اروپا در فهرست تروریست ایران + متن کامل طرح ...
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۱   + ۶۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در واکنش به تلاش اروپا برای قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی، طرحی دوفوریتی را آماده کردند.