سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۲:۲۷May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه مرزی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، از تردد 29 هزار مسافر از پایانه مرزی خسروی طی 2 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، از تردد 29 هزار مسافر از پایانه مرزی خسروی طی 2 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۱    
تردد در پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر امسال افزایش یافت.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۹    
حدود 24 پس از بسته شدن مرز میلک در استان سیستان بلوچستان به دلیل درگیری های مرزی با طالبان، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان روز گذشته هفتم خرداد از بازگشایی مجدد این مرز خبر داد.
طی دو ماه گذشته از سالجاری تردد مسافر از پایانه مرزی سرو نزدیک به 80 درصد رشد داشته است.
مدیر پایانه مرزی تمرچین از افزایش بی سابقه تردد ها در پایانه مرزی تمرچین در 2 ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پل ابریشم در مرز مشترک ایران و افغانستان که روز گذشته پس از درگیری مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با نیروهای طالبان مسدود شده بود، از ساعاتی پیش بازگشایی شد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از بازگشایی پایانه مرزی میلک پس از وقفه 24 ساعته به دلیل ناآرامی های صورت گرفته در این مرز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه در راستای مبارزه با قاچاق سوخت موفق به کشف پنج هزار و 700 لیتر سوخت قاچاق در مرز خسروی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: مبادلات اقتصادی در پایانه مرزی میلک(پل ابریشم) با کشور افغانستان پس از یک روز تعطیلی امروز یکشنبه از سر گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: مبادلات اقتصادی در پایانه مرزی میلک(پل ابریشم) با کشور افغانستان پس از یک روز تعطیلی امروز از سر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: مبادلات تجاری با افغانستان در پایانه مرزی میلک(پل ابریشم) پس از یک روز تعطیلی امروز یکشنبه از سر گرفته شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل راه آهن شمال2 از افزایش 81 درصدی مبادلات ریلی کالا با جمهوری آذربایجان از طریق پایانه مرزی آستارا طی 2 ماه گذشته خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به دنبال درگیری بین نیروهای مرزبانی ایران و طالبان افغانستان، پایانه مرزی میلک(پل ابریشم) واقع در شهرستان هامون تا اطلاع بعدی بسته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از بسته شدن پل ابریشم در پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند در پی وقوع درگیری های مرزی خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی امروز رسانه های رسمی از درگیری در مرز مشترک ایران با طالبان خبر دادند که خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) شهادت دو مرزبان ایرانی در حوادث امروز را تائید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: پایانه مرزی میلک واقع در شهرستان هامون به دلیل درگیری های مرزی تا اطلاع بعدی بسته شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع محلی در ولایت نیمروز از بسته شدن پل ابریشم به روی رفت و آمد خبر می دهند. پل ابریشم پس از درگیری امروز مرزبانان ایرانی با طالبان بسته شد. پل ابریشم پرتردد ترین پایانه مرزی ایران و افعانستان در ولایت نیمروز است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۲۹    
وزیر کشور: ❑ افزایش درب های ورود و خروج پایانه مرزی مهران در دستور کار است دکتر وحیدی وزیر کشور گفت: امسال برای تسهیل در تردد زوار، افزایش درب های ورود و خروج پایانه مرزی مهران در دستور کار است. ...
وزیر کشور در حاشیه بازدید از پایانه مرزی خسروی گفت: پیگیری 24 ساعته شدن پایانه مرزی خسروی به عنوان یک اولویت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
احمدی وحیدی در سفر یک روزه به استان کرمانشاه در پایانه مرزی خسروی و مرز منذریه عراق حضور یافت به بررسی آخرین شرایط این مرز برای ایام اربعین پرداخت و همچنین با حضور در جلسه ستاد اربعین دستورات لازم را برای پذیرش زوار صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- وزیر کشور در جریان بازدید از پایانه مرزی خسروی و منذریه عراق، گفت: 24 ساعت شدن مرز خسروی در حال پیگیری است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۷    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- احمد وحیدی وزیر کشور با حضور در پایانه مرزی خسروی در شهرستان قصرشیرین آخرین وضعیت تردد مسافران و زوار را بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۰    
کرمانشاه- احمد وحیدی وزیر کشور با حضور در پایانه مرزی خسروی در شهرستان قصرشیرین آخرین وضعیت تردد مسافران و زوار را بررسی کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل روز چهار شنبه 3 خرداد 1402 با حضور در گمرک و پایانه مرزی شهرستان بیله سوار از رمپ تخلیه دامهای ترانزیتی بازدید بعمل آورد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان روز چهارشنبه از پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد و با موکب داران دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: احداث هشت هزار متر مربع سایبان در پایانه مرزی مهران در دست اجراست که تا قبل از ایام اربعین تکمیل خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۸    
فرمانده هنگ مرزی مهران از بازدید وزیر کشور به همراه استاندار ایلام از پایانه مرزی شهید حاج قاسم سلیمانی در مرز مهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست پایانه مرزی اینچه برون با بیان اینکه این پایانه آماده صادرات محصولات کشاورزی استان است، گفت: سیب زمینی مهم ترین محصولی است که بنا است به کشورهای دیگر به ویژه قزاقستان صادر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از احداث هشت هزار متر مربع سایبان در پایانه مرزی مهران تا قبل از ایام اربعین خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/وزیر کشور شامگاه امروز(دوشنبه اول خرداد ماه) در جریان بازدید از پایانه مرزی مهران در جمع خبرنگاران، از رایزنی و توافق با طرف عراقی برای صدور گذرنامه اختصاصی و لغو روادید در ایام اربعین حسینی امسال خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۷    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تکمیل پروژه های پایانه مرزی تمرچین خبر داد.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در سفر به استان ایلام، از پایانه مرزی مهران بازید کرد و در جریان مشکلات و کاستی های این پایانه برای مراسم اربعین 1402 قرار گرفت.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حاشیه سفر استاندار آذربایجان غربی به پایانه مرزی سرو گفت: از سال گذشته برای پایانه های شش گانه مرزی آذربایجان غربی افق 20 ساله تعریف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تکمیل پروژه های پایانه مرزی تمرچین خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه شهرسازی استان ایلام گفت: از ورودی شهر ایلام تا پایانه مرزی مهران پروژه های راه سازی در حالت فعالیت هستند و تا اربعین پیشرفت خوبی خواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۶:۱۱    
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: راه اندازی مرحله دوم سامانه نوبت دهی پایانه مرزی آستارا، و اتصال سایر پایانه های مرزی کشور به این سامانه تا پایان سال انجام می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درگز از صادرات حدود 100 تن گوشت گاو میش از طریق پایانه مرزی لطف آباد این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
آبادان- خزایی، معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از افزایش مساحت 70 هکتاری باراندازهای پایانه مرزی شلمچه به 100 هکتار خبر داد.
طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، سید امید احمدپور به عنوان سرپرست جدید پایانه مرزی بین المللی شلمچه منصوب شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی استان کردستان، کیوان نوری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان با اعلام این خبر اظهار داشت: نظر به اینکه پایانه باشماق یکی از فعال ترین مرزهای زمینی کشور در زمینه تبادل مسافر و محموله بشمار می رود؛ غذاخوری های متعددی نیز در آنجا برای ارائه خدمات مستقر شده اند. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۶    
مهندس محمد علی اکبری، مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، معاونین استاندار، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان و سایر مدیران استانی از پایانه مرزی پیشین بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر پایانه مرزی بازرگان از افزایش تردد ناوگان مسافری از پایانه مرزی بازرگان طی فروردین ماه در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل خبر داد.
مدیر پایانه مرزی ریمدان گفت: طی فروردین ماه سال جاری بیش 8 هزار مسافر از پایانه مرزی ریمدان تردد کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از اجرای حکم محکویت 19 محکوم پرونده ارتشاء و قاچاق سوخت در گمرک سرو ارومیه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۴    
بازدید محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه، از آماده سازی زیرساخت های پایانه مرزی خسروی جهت تسریع در تردد زوار اربعین حسینی (ع) را ببینید.