شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۰۴Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش ارزش دلار»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنج شنبه) با حمایت از کاهش ارزش دلار افزایش یافت، اگرچه قیمت طلا نزدیک به پایین ترین سطح جلسه قبل بود زیرا سرمایه گذاران پس از اینکه بانک کانادا نرخ های خود را به بالاترین حد در 22 سال گذشته رساند، در انتظار نشانه هایی از فدرال رزرو آمریکا بودند.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز (چهارشنبه) افزایش یافت و در حالی که سرمایه گذاران در انتظار تصمیم فدرال رزرو هستند، طلا در بازه محدود معامله می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت طلا با فشار نزولی مواجه شده است به طوری که در تاریخ 13 خرداد ماه این فلز گران بها نزدیک به 30 دلار ارزان شد، این ریزش قیمت ها در حالی رقم خورد که سرمایه گذاران به دنبال شفافیت در مورد چشم انداز سیاست فدرال رزرو ایالات متحده هستند؛ در این میان اما ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (سه شنبه) کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران به دنبال شفافیت بیشتر در مورد چشم انداز سیاست فدرال رزرو ایالات متحده بودند، در حالی که کاهش ارزش دلار باعث کاهش بیشتر شد و طلا را در بازه محدودی نگه داشت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال کاهش ارزش دلار در آمریکا و در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا، قیمت طلا در معاملات آخرین روز کاری بازارهای جهانی از کمترین رقم 2 ماه گذشته فاصله گرفت و رو به فزونی نهاد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.26 درصد افزایش به 1946 دلار و 46 سنت رسید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) با کاهش ارزش دلار و نگرانی های اقتصادی افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال شفافیت بیشتر در مسیر سیاست پولی فدرال رزرو آمریکا هستند.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.17 درصد کاهش به 2031 دلار و 5 سنت رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا با کاهش ارزش دلار در جهان، 7 دلار و 80 سنت افزایش یافت و به 2024.59 دلار رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (دوشنبه) با کاهش ارزش دلار افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات تورم آمریکا در این هفته بودند که می تواند بر موضع سیاست پولی فدرال رزرو تأثیر بگذارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم: ذخایر ارز خارجی چین که بزرگ ترین ذخایر ارزی دنیاست، 21 میلیارد دلار در آوریل افزایش یافته و به 205/ 3 تریلیون دلار رسیده است. به گزارش رویترز، کاهش ارزش دلار در برابر سایر ارزهای بزرگ دنیا باعث شده ذخایر ارز خارجی چین در آوریل بیش ازحد انتظار افزایش یابد ...
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) با کاهش بازدهی آمریکا و کاهش ارزش دلار، نزدیک به بالاترین حد خود معامله شد زیرا فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است چرخه افزایش نرخ بهره خود را متوقف کند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انس جهانی طلا توانست پس از 14 روز به قله 2000 دلاری برگردد. امروز قیمت طلا در بازار داخلی بر مدار طلای جهانی چرخیده و افزایشی است. قیمت سکه نیز با روند کاهشی با افت قیمت دلار همراه شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۴۷ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) با کاهش ارزش دلار افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران با توجه به نشست مهم سیاست گذاری فدرال رزرو در هفته آینده منتظر دریافت مجموعه ای از داده های اقتصادی ایالات متحده بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ دلار و یورور در سامانه سنا امروز با کاهش همراه بود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۴    
یورش بی وقفه چین برای دستیابی به عنوان ابر قدرتی جهان از طریق فعال کردن یوان چین در مناسبات تجاری خود، در کاهش ارزش دلار موثر بوده است.
برترین ها / معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
قیمت طلای جهانی با افزایش ارزش دلار و چشم انداز نرخ فدرال رزرو کاهش می یابد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۷    
قیمت طلا روز سه شنبه با کاهش ارزش دلار افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا به علت کاهش ارزش دلار در معاملات امروز 4 دلار و 11 سنت افزایش یافت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز جمعه افزایش یافت و برای دومین هفته متوالی و همزمان با کاهش ارزش دلار در مسیر افزایش رکورد قرار گرفت.
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) افزایش یافت، زیرا نرخ دلار کاهش یافت و داده های تورم پایین تر از حد انتظار آمریکا نشان می دهد که فدرال رزرو ممکن است افزایش نرخ ها را پس از افزایش احتمالی در ماه می متوقف کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا پس از کاهش بیش از یک درصدی در روز گذشته با کاهش ارزش دلار امروز سه شنبه افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
با کاهش ارزش دلار و انتظار برای اعمال محرک های اقتصادی از سوی چین، قیمت نفت در بازارهای جهانی با 74 سنت افزایش 84.92 دلار فروخته شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت های جهانی نفت خام در پی انتظارها درباره محرک های اقتصادی چین و در عین حال کاهش ارزش دلار افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.31 درصد افزایش به 1997 دلار و 60 سنت رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ادامه کاهش تورم به فدرال رزرو اجازه می دهد تا سختگیری در سیاست پولی خود را کم کند و ممکن است که دلار آمریکا در 18 ماه آینده در برابر ارزهای اصلی جهان تا 15 درصد کاهش یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در کشاکش عدم اطمینان اقتصادی، کاهش ارزش دلار و رکوردزنی های تورم در کشورهای سراسر دنیا؛ فلز زرد به رکوردهای تاریخی خود نزدیک می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
از زمانی که روسیه در بیشتر سیستم مالی جهانی تحریم شده است، به دنبال جایگزین هایی برای کاهش اثرات تحریم های غرب بوده. آیا روسیه و چین موفق به کاهش ارزش دلار می شوند؟
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز چهارشنبه 16 فروردین ماه هم زمان با کاهش ارزش دلار افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از ماه مارس 2022 رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
کاهش ارزش دلار و پایین آمدن سود اوراق بهره خزانه داری آمریکا باعث افزایش قیمت طلا تا بالاتر از سطح 2000 دلار شده است. این در حالی است که اطلاعات ضعیف اقتصادی آمریکا احتمال آهسته شدن روند افزایش نرخ بهره علی رغم نگرانی درمورد بالا رفتن تورم را افزایش داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۰    
تلاش های مشترک برای کاهش سیطره دلار توسط برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی که به نام بریکس شناخته می شوند مورد بحث جدی است.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تسنیم، قیمت طلا در روز سه شنبه به دنبال کاهش ارزش دلار بالا رفته است. اما بهبود ریسک پذیری سرمایه گذاران پس از تلاش مقامات آمریکا برای کاهش ترس نسبت به بحران سیستم بانکی جهانی تقاضا برای طلا به عنوان یک پشتوانه ایمن را محدود کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۵    
فدرال رزرو برای مهار تورم در آمریکا بار دیگر نرخ بهره را در این کشور افزایش داد که این اقدام کاهش ارزش دلار را به دنبال داشته است.
اقتصاد آنلاین / فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) در حالی افزایش یافت که فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را 25 واحد پایه افزایش داد و نشان داد که با توجه به آشفتگی های اخیر در بخش مالی در آستانه توقف افزایش های آینده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در آغاز معاملات امروز (چهارشنبه) با کاهش ارزش دلار افزایش یافت اما دوباره در بازه محدود معامله شد. در حالی که سرمایه گذاران به تصمیم و چشم انداز سیاست فدرال رزرو آمریکا برای نرخ بهره توجه داشتند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار طلا و سکه در حالی دوباره بر مدار صعود قرار گرفته اند که این رشد قیمت، واقعی و متاثر از افزایش نرخ انس جهانی طلا در پی کاهش ارزش دلار به دلیل تعطیلی چند بانک آمریکایی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.57 درصد افزایش به 1930 دلار و 51 سنت رسید.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تناقض آشکار نرخ های کف بازار با ارقام اعلامی در فضای مجازی، بار دیگر نرخ سازی های دروغین این کانال ها را ثابت کرد. این کانال ها تا پیش از این با نرخ سازی های غیرواقعی، تمام تلاش خود را برای افزایش هرچه بیشتر نرخ ارز می کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(چهارشنبه) با کاهش ارزش دلار آمریکا در بازه محدود افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران روند افزایش نرخ فدرال رزرو را پس از گزارش قیمت مصرف کننده که نشان داد تورم همچنان بالاست، ارزیابی کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال پیش بینی بانک گلدمن ساکس مبنی بر اینکه دولت آمریکا احتمالاً افزایش نرخ بهره را متوقف خواهد کرد، شاخص دلار که ارزش این ارز را در برابر 6 ارز اصلی دیگر اندازه گیری می کند، به پایین ترین سطح خود در یک ماه اخیر سقوط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وقوع یک بحران بزرگ آمریکایی که تاکنون به تعطیلی دو بانک بزرگ در این کشور منجر و باعث شد تا ارزش دلار در معاملات امروز کاهش یابد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در سایه بحران ورشکستگی بانک سیلیکون ولی در آمریکا قیمت دلار امروز دوشنبه در برابر بارزهای اصلی مانند یورو و ین کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه در اواخر صبح آسیا افزایش یافت و شروع ضعیف را معکوس کرد زیرا بهبود تقاضای چین و ضعیف تر شدن دلار از بازار حمایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(دوشنبه) با کاهش ارزش دلار به بالاترین حد خود در بیش از پنج هفته گذشته رسید و این در حالی است که نگرانی ها در مورد بزرگ ترین ورشکستگی بانک های ایالات متحده از زمان بحران مالی 2008، سرمایه گذاران را به سمت دارایی های امن سوق داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 33571 واحد همراه شد. بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند کاملا کاهشی، تحت تأثیر کاهش ارزش دلار در بازار قرار گرفت به گونه ای که شاخص کل با کاهش 33571 واحد به رقم یک میلیون و 783 هزار و 167 واحد رسید. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) با کاهش ارزش دلار افزایش یافت، اگر چه اظهارات جروم پاول، رییس فدرال رزرو آمریکا، افزایش بیشتر شمش بدون بازده را محدود کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلای جهانی به دلیل کاهش ارزش دلار برای اولین بار در پنج هفته اخیر افزایش یافت.