یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۱۶:۲۰Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناپایداری جوی»

موج   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان طی امروز با تاثیر فعالیت سامانه فصلی، شاهد ناپایداری جوی و دریایی در استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ناپایداری ها طی روز یکشنبه در اردبیل از شدت بیشتری برخوردار خواهند بود و بارش تگرگ، وقوع صاعقه، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در نواحی مستعد استان دور از انتظار نخواهد بود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : بررسی نقش های پیش یابی هوا بیانگر ناپایداری جوی از روز پنجشنبه در استان البرز است. وی ادامه داد: تغییرات جوی از چهارشنبه شب در استان به وجود می آید و روز پنجشنبه با بارش خفیف باران و آذرخش استمرار می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: ناپایداری جوی از سه شنبه هفته گذشته تا کنون افزون بر 380 میلیارد ریال خسارت به این استان وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که ناپایداری جوی و بارش و رعد و برق از روز چهارشنبه هفته جاری برای استان پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: طوفان و باران هفته جاری 39 میلیارد ریال به تاسیسات برق شهرستان های مرکزی و جنوبی این استان خسارت زد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۶    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره هواشناسی کاشان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر جوی ناپایدار طی روزهای آینده در مناطق مختلف کاشان به ویژه در کوهستان های برزک، چوگان و کامو است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
این روزها کرمان سوزان در عطش خشکسالی با بارش های سیل آسایی روبه روست که این پدیده جوی خسارت های جانی و مالی به همراه داشت.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان ناپایداری های جوی و دریایی در استان ادامه دارد، لذا توصیه می شود شناور های سبک از تردد خوداری کنند و همچنین با توجه سیلابی شدن رودخانه های فصلی، شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه ها و رفتن به مناطق مرتفع بپرهیزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ناپایداری جوی تا اواسط هفته جاری در استان کرمان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی اعلام کرد: ناپایداری های جوی شامل افزایش ابر، وزش باد شدید لحظه ای همراه با گرد و خاک، رگبار و رعد و برق تا یکشنبه آینده در این استان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۸    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از آماده باش آتش نشانی در پی اعلام ناپایداری جوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز نسبت به ناپایداری جوی همراه با وزش باد شدید، گردوخاک و بارش از غروب امروز پنجشنبه تا روز یکشنبه هفته آینده در استان هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ناپایداری جوی در استان از عصر چهارشنبه 23 تیرماه تا روز یکشنبه هفته آینده 27 تیرماه با رگبار نسبت سنگین باران و رعد و برق همراه با تگرگ و تندباد لحظه ای پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از وقوع ناپایداری جوی در استان از امروز تا اواسط هفته آینده خبر داد و گفت: در این مدت بارش باران دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۶:۳۱    
امروز به تدریج از میزان ابرناکی و شدت ناپایداری کاسته خواهد شد و از روز یکشنبه شرایط جوی در سطح استان پایدار بوده و در طول روزها دمای هوا به طور نسبی افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: ناپایداری جوی و دریایی با ماندگاری سامانه ی فصلی بر روی این استان در برخی مناطق ادامه می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: ناپایداری جوی در استان تا شنبه ادامه خواهد داشت و پس از آن به تدریج از مقدار این ناپایداری ها کاسته می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
شرایط ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت جمعه ادامه دارد و با تداوم ناپایداری جوی تا صبح روز شنبه (8 خرداد 1400) و وزش باد در تهران تداوم پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جوی به نسبت ناپایدار در چهارمحال و بختیاری حاکم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره ناپایداری جوی به صورت وزش باد شدید، گرد و خاک و بارش رگباری در این استان هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی ناپایدار طی امروز و فردا در استان تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید خواهد بود و امروز رگبارهای های بهاری، رعد و برق و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد : تحلیل الگوهای پیشیابی از ناپایداری جوی و بارش رگباری باران ، وزش باد شدید و آذرخش در عصر وشب یکشنبه در این استان حکایت دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، از اعلام هواشناسی استان تهران، روزهای یکشنبه و سه شنبه با افزایش ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و شب، آسمانی ابری گاهی وزش باد نسبتا شدید و رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی استان و رخداد باد و گرد و خاک در نیمه جنوبی خواهیم داشت. [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، در روزهای یکشنبه و دوشنبه با ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و شب، وزش باد شدید و رعد و برق احتمال می رود. همچنین در روز دوشنبه هفته آینده کاهش نسبی دما انتظار می رود. بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در [...]
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، در روزهای یکشنبه و دوشنبه با ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و شب، وزش باد شدید و رعد و برق احتمال می رود. همچنین در روز دوشنبه هفته آینده کاهش نسبی دما انتظار می رود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوا، طی فردا با رشد ناپایداری جوی در طول روز و وزش باد نسبتاً شدید، احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۱    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز دوشنبه اعلام کرد: وضعیت جوی طی 2 روز آینده در بیشتر مناطق استان افزایش ابر، وزش باد شدید و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به ایرنا گفت: بررسی نقشه های پیش یابی هوا بیانگر ناپایداری جوی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری است که به موجب آن شاهد وزش باد شدید، گردوخاک ، بارش رگباری و آذرخش در استان خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز شنبه اعلام کرد: تا اواسط هفته با گذر موج ناپایدار از روی استان برای بیشتر مناطق در بعداز ظهرها افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید، تندباد لحظه ای، رگبار و رعد وبرق پیش بینی می شود و بارش تگرگ در ارتفاعات و مناطق مستعد دور از انتظار نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا طی روز جمعه 24 اردیبهشت 1400 در بیشتر مناطق کیفیت هوا به دلیل ناپایداری جو و پراکندگی آلاینده ها در وضعیت قابل قبول قرار خواهد بود. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون (16 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و تداوم این شرایط تا فردا پیش بینی می شود. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانت) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوا در صبح امروز در محدوده قابل قبول است. پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز پنجشنبه (23 اردیبهشت 1400) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر وقوع ناپایداری های جوی همراه با رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و وقوع تندبادهای لحظه ای همراه با گرد و غبار از از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه تا روز شنبه 25 اردیبهشت ماه (در ساعات بعدازظهر و اوایل ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که هوای استان همچنان تا پایان هفته که با تعطیلات عید فطر مصادف می شود ، نیمه ابری تا ابری ، همراه با بارش های رگباری پراکنده ، وزش باد و احتمال وقوع رعد و برق خواهد بود ولی دمای آن بتدریج افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز نسبت به ناپایداری جوی ، وزش باد شدید، بارش رگباری باران و تگرگ و آذرخش از عصر فردا دوشنبه در این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره فعالیت توده هوای ناپایدار جوی در این استان به صورت وزش باد شدید و بارش رگباری هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان در پنج روز آینده، آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری خواهد بود. همچنین طی روز دوشنبه موقتا از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و جوی آرام مورد انتظار است و از روز چهارشنبه ناپایداری ها برای استان تهران [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران از تداوم ناپایداری جوی در استان تا پایان هفته جاری خبر داد و پیش بینی کرد که بارندگی کم و بیش تا جمعه در مازندران ادامه خواهد داشت.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، آرش بهاروند احمدی به ایرنا گفت : تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوا بیانگر ناپایداری جوی طی روزهای شنبه ، دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در البرز است. وی بیان داشت: کیفیت هوای استان طی امروز تا سه شنبه هفته جاری به سبب وزش باد و گردوخاک برای گروه های حساس ناسالم پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۸    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۸    
یزد- بالاکتفی، مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در مورد سیلاب بیاضیه گفت: عمده خسارت در ناپایداری جوی اخیر مربوط به راه های اصلی، فرعی و روستایی و نیز باغات و ابنیه بوده که متأسفانه به چهار کشته منجر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
جوی ناپایدار تا پنج روز آینده در غالب مناطق استان اردبیل حاکم خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (15 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط طی روز پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا-رییس جمعیت هلال احمر باغملک گفت: نجاتگران هلال احمر به 40 خانوار عشایری آسیب دیده از حوادث جوی در مناطق سرقوچ، گندمکار و مولی این شهرستان امدادرسانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان تداوم ناپایداری جوی و دریایی را در استان پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ناپایداری جوی بهاری و مخاطره آمیز تا صبح پنجشنبه به شکل رگبار و رعد و برق، باد شدید لحظه ای در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در سیستان و بلوچستان تداوم دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: برای امروز سه شنبه 14 اردیبهشت همچنان ناپایداری جوی و دریایی در استان پیش بینی می شود.