یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۰۵Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناپایداری جوی»

عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رشد ناپایداری جوی و افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز دوشنبه (اول آذر ماه) تاحدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که از عصر امروز یکشنبه ناپایداری جوی ، کاهش شدید دما و بارش پراکنده برف و باران برای این استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته عضو هیات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی برای ایجاد پدیده تنوره دریایی نیاز به یک توده گرم و مرطوب هوا، ناپایداری جوی و یک توده سرد و خشک است که در فصل پاییز در خلیج فارس این شرایط برای تشکیل این پدیده زیبا مهیا می شود و به گفته وی این رویداد عمدتا ضعیف است و خطرات چندانی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با تداوم ناپایداری جوی و دریایی در جزایر رشد ابر و رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۱    
طی امروز جمعه، 28 آبان ماه، تداوم ناپایداری جوی و دریایی در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با توجه به ناپایداری جوی و دریایی، در جزایر غربی استان با توجه به احتمال رگبار باران و رعد وبرق، وقوع باد لحظه ای دور از انتظار نخواهد بود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: خودداری از قرارگیری، تردد و نصب چادر در حریم رودخانه های فصلی با توجه به پیش بینی بارندگی در هرمزگان به ویژه در مناطق زلزله زده به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی نقشه های پیش یابی و آخرین مدل های جوی بیانگر ناپایداری جوی در برخی مناطق استان در روزهای آینده است.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۷۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: به منظور رفاه هر چه بیشتر حال مردم، هیچ خودرویی تا سقف سه میلیون تومان جریمه توقیف نخواهد شد، اما از این مبلغ به بالا و در صورت مشاهده پلیس خودرو اعمال قانون می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فعالیت توده هوای ناپایدار جوی از امروز (سه شنبه) در خراسان جنوبی آغاز می شود و به صورت وزش باد شدید لحظه ای، رگبار باران برخی نقاط احتمال رعد و برق، نقاط مرتفع بارش برف و کاهش محسوس دمای هوا تا روز پنجشنبه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: طی شنبه تا دوشنبه، ترددهای دریایی در هرمزگان متأثر از ناپایداری جوی در استان دچار اختلال خواهد بود و ضروری است تا بنادر هرمزگان تدابیر لازم را بیاندیشند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با بیان اینکه امروز جمعه، 21 آبان ماه در اکثر مناطق تهران کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت، گفت: وزش باد مؤثر تا صبح روز شنبه، 22 آبان ادامه دارد .
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش وضع هوای استان کهگیلویه و بویراحمد، تا دو روز آینده رگبار و رعد و برق و هوای مه آلود و در برخی نقاط ریزش تگرگ پیش بینی می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش وضع هوای استان کهگیلویه و بویراحمد، تا دو روز آینده رگبار و رعد و برق و هوای مه آلود و در برخی نقاط ریزش تگرگ پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۴    
یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی نقشه های پیش یابی و الگوهای مختلف جوی هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار تا دو روز آینده در بیشتر مناطق این استان است.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه ناپایدار جوی که از روز پنجشنبه در این استان فعال شده تا روز دوشنبه تداوم دارد. به گزارش دیارجنوب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه ناپایدار جوی که از روز پنجشنبه در این استان فعال شده تا روز دوشنبه تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۱    
باران و برف خفیف تا فردا در نقاط مختلف مازندران می بارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با توجه به ناپایداری جوی طی امروز (13 آبان ماه) کیفیت هوای پایتخت قابل قبول پیش بینی می شود، هرچند افزایش ترافیک شامگاهی کاهش کیفیت هوا را در برخی مناطق پرتردد به دنبال خواهد داشت.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : بررسی نقشه های پیش یابی هوا از ناپایداری جوی و ورود سامانه قوی و سرد به کشور و استان البرز حکایت دارد و برهمین اساس هشدار سطح زرد از پنجشنبه هفته جاری تا شنبه هفته آینده برای البرز اعلام شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۶    
هواشناسی: امروز و فردا در مناطق غربی و ارتفاعات استان رگبار های پراکنده خواهیم داشت.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به ناپایداری جوی در هرمزگان به ویژه مناطق شرقی، اداره کل هواشناسی استان توصیه کرد از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی در این مناطق خودداری شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز از ساعات ظهر در برخی نقاط هرمزگان ناپایداری وضعیت جوی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از بعدازظهر سه شنبه ناپایداری جوی به شکل رگبار و رعد و برق و باد شدید لحظه ای درجنوب استان تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی افزایش ناپایداری جوی هشدار سطح زرد صادر کرد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز با افزایش ناپایداری جوی و وزش باد و احتمال بارش، در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از طرح تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا با توجه به ناپایداری جوی و افزایش آلاینده ها در این استان خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با رشد تدریجی ناپایداری جوی در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد،هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در ساعات بعدازظهر احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت طی امروز (19 مهرماه) در شرایط قابل قبول است اما با افزایش ترافیک شامگاهی، کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد پیش بینی می شود. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران کیفیت هوای پایتخت صبح امروز (11 مهرماه) در شرایط قابل قبول است ولی کاهش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز با تاثیر چرخند حاره ای در سواحل دریای عمان و مناطق شرقی هرمزگان، ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: با توجه به هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی در روز جمعه مبنی بر نزدیک شدن طوفان چرخنده حاره ای طی امروز و فردا و ناپایداری جوی متأثر از این طوفان و پیش بینی وقوع رگبار ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
با توجه هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی در روز جمعه مورخ 9 مهرماه درخصوص نزدیک شدن طوفان چرخنده حاره ای سازمان مدیریت بحران کشوربه استان های تحت تاثیر آماده باش اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز با تاثیرات توفان حاره ای در مناطق شرقی استان ناپایداری جوی و دریایی قابل توجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۳    
تا پایان امروز باران پراکنده در مازندران می بارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در ساعات بعدازظهر و شب در برخی نقاط استان ناپایداری جوی و دریایی استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل هواشناسی هرمزگان از احتمال رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش لحظه ای تگرگ در ارتفاعات هرمزگان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: ناپایداری جوی شامل کاهش دمای هوا، بارش های رگباری و تشدید وزش باد امروز و فردا این استان را فرامی گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از روز پنجشنبه تا روز یکشنبه وضعیت جوی ناپایداری در استان حاکم خواهد بود که منجر به رگبار باران و وزش باد شدید و کاهش محسوس دما می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۱    
وضعیت جوی فارس ناپایدار می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کیفیت هوا امروز در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان_ شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد: در طول روز همراه با جو نسبتاً آرام و کاهش تندی باد شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و علاوه براین حضور عوامل کافی در برخی ساعات بعدازظهر سبب تولید آلاینده ازن خواهد شد که به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوا امروز در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوا امروز در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
آسمان صاف برای استان تهران طی امروز (23 شهریورماه) پیش بینی می شود و تداوم ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد، هرچند احتمال افزایش برخی آلاینده ها در بعضی ساعات وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از تداوم سامانه ناپایدار جوی تا قبل از ظهر فردا در سطح استان خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۲    
از روز سه شنبه تا ظهر روز پنجشنبه شاهد ابرناکی، افزایش میزان ناپایداری، وزش باد خزری، رخداد مه و در برخی نواحی بارش باران در پاره ای از مناطق به صورت رگبار و در نوار شرقی استان عموماً به شکل باران ریزه خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
از روز سه شنبه تا ظهر روز پنجشنبه شاهد ابرناکی، افزایش میزان ناپایداری، وزش باد خزری، رخداد مه و در برخی نواحی بارش باران در پاره ای از مناطق به صورت رگبار و در نوار شرقی استان عموماً به شکل باران ریزه خواهیم بود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس هواشناسی بوشهر گفت: در ساعاتی از بعد از ظهر تا اوایل شب، در برخی از نواحی بلند شرقی و جنوبی استان، احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی وجود دارد.