شنبه ۱۵ بهمنساعت ۱۳:۱۶Feb 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناپایداری جوی»

روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در عین حال باتوجه به شکل گیری تدریجی ناپایداری جوی همراه با بارش پراکنده و افزایش نسبی تندی باد تا ساعات پایانی پنجشنبه از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی قشم اعلام کرد: با تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی امروز (پنجشنبه سیزدهم بهمن 1401) ناپایداری جوی و دریایی در استان هرمزگان پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با تاثیر یک سامانه ناپایدار در پاره ای نقاط استان ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم اکنون ( 10 بهمن) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد. به گزارش ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از نفوذ توده هوای ناپایداری جوی به استان و بارش باران و برف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۰    
بر اساس گزارش اداره هواشناسی استان، ناپایداری جوی که هم اکنون در آسمان استان استقرار یافته تا روز جمعه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز تا اواخر وقت جمعه 7 بهمن ناپایداری جوی و دریایی در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بحران استان بوشهر با اشاره به تداوم بارش باران و ناپایداری جوی در استان و خلیج فارس از دریابست در استان خبر داد و گفت: تردد شناورها از بنادر استان بوشهر در خلیج فارس به سبب ناپایداری های جوی ممنوع است.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات از امدادرسانی به 15 هزار و 920 در راه مانده خبر داد و گفت: 818 دستگاه خودرو از برف رها شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
فرودگاه مهرآباد در اطلاعیه ای مهمی اعلام کرد که احتمال لغو و تاخیر در پروازها وجود دارد که دلیل آن ناپایداری جوی است.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، ایسنا نوشت: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم اکنون (21 دی ماه) کیفیت هوای پایتخت با وجود بارش برف در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به حاکمیت ناپایداری جوی و بارش برف تا صبح فردا کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 20 دی، تحت تاثیر سامانه بارشی، ناپایداری جوی و دریایی در استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: از امروز جمعه تا روز دوشنبه هفته آینده شاهد ناپایداری های جوی در سطح استان به شکل پوشش ابر، مه، وزش باد، در بعضی ساعات بارش برف و باران (عمدتاً برف) و در ارتفاعات و گردنه ها کولاک خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گفت: تا ظهر فردا در برخی از مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل شاهد بارش پراکنده برف و باران خواهیم بود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از پنجشنبه با تاثیر یک موج بارشی در نقاطی از استان از جمله مناطق غربی و دریایی رگبار باران و رعد و برق مورد انتظار است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان در خصوص وقوع ناپایداری جوی و دریایی طی سه روز آینده از صدور هشدار سطح نارنجی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی آلودگی هوای تهران طی روزهای اخیر، مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران کاهش سرعت باد و انباشت آلاینده ها را علت این وضعیت ذکر کرد و از تداوم آلودگی تا دوشنبه (12 دی ماه) خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آسمان هرمزگان امروز نیمه ابری است و در برخی نقاط دریایی و غربی احتمال بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان جنوبی گفت: ناپایداری جوی در این استان از امشب تقویت می شود و تا پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
امروز با گذر امواج تراز میانی جو، در برخی نقاط استان ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان ، امروز فعالیت سامانه بارشی در مناطق دریایی استان و طی ساعات بعدازظهر و شب در مناطق شرقی، برخی نقاط مرکزی ...
آنا / مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (4 دی ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد: کیفیت هوا برای روز شنبه (سوم دی ماه)، با شکل گیری ناپایداری جوی تا حدودی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
: شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با بیان اینکه کیفیت هوا در صبح امروز، جمعه، در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت، اعلام کرد که تداوم ناپایداری جوی و بارش تا ساعات پایانی فردا، شنبه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با بیان اینکه کیفیت هوا در صبح جمعه، در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت، اعلام کرد که تداوم ناپایداری جوی و بارش تا ساعات پایانی شنبه سبب کاهش غلظت آلاینده ها خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با بیان اینکه کیفیت هوا در صبح امروز، جمعه، در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت، اعلام کرد که تداوم ناپایداری جوی و بارش تا ساعات پایانی فردا، شنبه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
با تاثیر سامانه پرفشار امروز در برخی نقاط استان هرمزگان ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با تداوم باد های نسبتا شدید شمال غربی در خلیج فارس ، دریا در بنادر غربی استان تا ساعات پایانی شب نسبتا مواج خواهد بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد با اشاره به ماندگاری هوای سرد و ناپایداری جوی در استان، برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط استان بارش باران و برف پیش بینی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به ادامه فعالیت سیستم سرد و ناپایدار در استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (12 آذرماه) با توجه به ناپایداری جوی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل از تداوم ناپایداری های جوی تا اواسط هفته آینده خبر داد و گفت: از فردا سامانه سرد و بارشی وارد استان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی یک روزه و ناپایداری جوی هوای ایلام را تحت تاثیر خود قرار می دهد.
آنا / شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (5 آذرماه) علیرغم بارندگی، کیفیت هوای پایتخت به ویژه در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش پراکنده همراه با افزایش نسبی تندی باد تا صبح فردا (5 آذر) کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۱    
بر اساس داده هواشناسی از بعدازظهر فردا، به تدریج با کاهش پایداری جو، انتظار می رود که پوشش ابر افزایش یافته و برای اواخر هفته آسمان نیمه ابری تا ابری پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قشم اعلام کرد: با توجه به تاثیر سامانه پر فشار امروز (یکشنبه 29 آبان 1401) ناپایداری جوی و دریایی در برخی نقاط استان هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۳    
امروز با گذر موجی ناپایدار در کشور، ناپایداری جوی برروی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در ساعات بعدازظهر و شب تنگه هرمز با وزش باد جنوب غربی کمی مواج پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به وقوع بارشهای رگباری و شدت گرفتن وزش باد در این استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۶    
امروز با تاثیر زبانه های سامانه پرفشار، در نقاطی از استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۲    
سازمان هواشناسی خوزستان در پی بالا بودن شاخص های ناپایداری جوی و مه آلودگی هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی ناپایداری جوی در این استان تا فردا یکشنبه تداوم دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان هرمزگان اعلام کرد امروز در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریای پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۵    
بیرجند - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: فعالیت توده هوای ناپایدار تا ظهر فردا (چهارشنبه) به صورت وزش تندباد لحظه ای، افزایش ابر، رگبار و باران در استان قابل پیش بینی است.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی اظهارداشت: بر اساس اعلام مرکز هواشناسی طی چند روز آینده شاهد ناپایداری جوی و بارش باران و برف ، سقوط سنگ در مسیرهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس هستیم . وی اضافه کرد: رانندگان چنانچه قصد سفر در محورهای کوهستانی استان البرز را دارند زنجیر چرخ به همراه داشته باشند . ...
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
علی کرم پور سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار سطح نارنجی در خصوص وضعیت جوی همراه با دستورالعمل ها و توصیه های مرتبط با این هشدار خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان را ابلاغ کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
محمد امیدفر، روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در استان، افزود: بررسی نقشه های هواشناسی و آخرین تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که این سامانه موجب ابرناکی، بروز مه و کاهش محسوس دما در استان می شود. وی با بیان اینکه ناپایداری جوی در استان تا [...]
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از صبح فردا پنجشنبه تا اواخر روز شنبه آینده نسبت به تشدید ناپایداری جوی در این استان هشدار سطح زرد (آگاهی و اقدام در صورت نیاز) اعلام می شود. ...