چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۰:۲۱Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو تهران»

ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
عکسی از یک دختر دانش آموز 16 ساله به نام آرمیتا گراوند که در مترو تهران بیهوش شده و توسط چند نفر از واگن یکی از قطارها بیرون آورده می شود به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه آلمان با شاره به ماجرای آرمیتا گرواند دختر نوجوانی را که یکشنبه گذشته در مترو تهران بیهوش شد، ادعاهایی را علیه ایران مطرح کرد.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، مسعود درستی با اشاره به حضور باشکوه مردم در جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم (ص) که عصر روز گذشته در میدان حضرت ...
باتوجه به نقش و تاثیر شکل ظاهری و همچنین معماری ایستگاه های شبکه مترو تهران در زیباسازی منظر شهری و همچنین القاء حس شادابی و پویایی در مسافران این وسیله حمل و نقلی، کمیته معماری در شرکت مترو تشکیل شد.
سلام نو / طلا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تصویری از مقنعه متفاوت یک معلم در مترو مورد توجه قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عکسی از یک خانم معلم با مقنعه و طرح جالب و متفاوت روی آن در فضای مجازی پربازدید شده است.
پول نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از جابه جایی 30 هزار نفر از تماشاگران مسابقه فوتبال نساجی و الهلال عربستان با این ناوگان خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده، آرمیتا گراوند، دانش آموز 16ساله بیهوش شده در متروی شهدا، اهل کرمانشاه و دانش آموز کلاس یازدهم هنرستان دولتی عروه الوثقی در منطقه 11 تهران است.
تیتر برتر   ۱۰ ساعت پیش    
تیتربرتر، پدر و مادر آرمیتا گراوند دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد، تاکید کردند حاشیه سازان بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند. پدر این دختر نوجوان تاکید کرد: همه فیلم های مترو را دیدیم، حادثه پیش آمده یک اتفاق بود از مردم می خواهیم بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند. ...
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مسعود درستی، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در همه ایستگاه های جدید پله برقی داریم و هیچ ایستگاه مترویی بدون پله برقی راه اندازی نخواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۸:۱۶    
یادتونه تو بازی های رایانه ای هدشات می شدیم؟ یعنی تیر به سرمون می خورد، درجا می مُردیم. امروز رسانه های دشمن دارن هر روز همین بلا رو سرمون میارن.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده، آرمیتا گراوند، دانش آموز 16ساله بیهوش شده در متروی شهدا، اهل کرمانشاه و دانش آموز کلاس یازدهم هنرستان دولتی عروه الوثقی در منطقه 11 تهران است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۲:۴۱    
همشهری آنلاین نوشت: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: مشکلاتی که صبح امروز در سرویس دهی خط سه مترو ایجاد شد به دلیل نقص فنی یکی از قطارها بود. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
آخرین وضعیت دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد، از سوی والدینش تشریح شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل مترو تهران گفت: امروز براساس وظیفه اخلاقی و سازمانی خودمان به عیادت ایشان آمدیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - پدر و مادر آرمیتا دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد، تاکید کردند که حاشیه سازان بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عکسی از حضور پاکستانی ها در مترو تهران خبرساز شده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خانواده دختر جوان می گویند که تمام دوربین ها را بررسی کرده و موضوع خاصی مشاهده نشده و سر دخترشان بعد از بییهوش شدن با سکوی مترو برخورد کرده است.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بیهوش شدن دختر دانش آموز جنجالی شد والدین وی برای شفاف سازی شایعات گفتگوی خبری انجام دادند در ادامه برای اطلاع از جزئیات ماجرای بیهوش شدن دختر دانش آموز در مترو با ما همراه باشید.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز 16 ساله در خط 4 مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار بیهوش شد. به گزارش وقت صبح ؛ پدر و مادر دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد تاکید کردند حاشیه سازان بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پدر و مادر دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد در گفت و گو با ایرنا تاکید کردند حاشیه سازان بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند. 266 33
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین صحبت پدر و مادر دختری که در مترو تهران بیهوش شد را ببینید.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر جدید از دانش آموز دختری که روز یکشنبه در ایستگاه متروی تهران دچار افت فشار شد و بیهوش شد. / مشرق
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا، ضمن انتشار تصاویر جدید از دانش آموز دختری که در ایستگاه متروی تهران بیهوش شد با والدین این دختر هم گفتگویی کرده که در ادامه می خوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۴    
تهران- ایرنا- روز یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز 16ساله در خط 4مترو میدان شهدا به دلیل افت فشار بیهوش شد.بلافاصله عوامل اجرایی مترو اقدامات اولیه درمانی بر روی وی را آغاز کردند و همزمان از اورژانس درخواست کمک شد. او در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
درستی، مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: مقارن ساعت 7 صبح روز یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز 16ساله در خط 4 مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار بیهوش شد.این فرد توسط دوستان خودش و یک مسافر دیگر قطار که احتمالا پزشک بوده به بیرون از قطار منتقل می شود ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اختصاص یک میلیارد دلار اعتبار خرید واگن مترو با کمک دولت سیزدهم گفت: میزان اعتبار قرارداد 630 دستگاه واگن مترو، 870 میلیون دلار است که با توجه به افزایش تعداد واگن ها به 791 دستگاه، هزینه آن به یک میلیارد دلار رسید.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی شهر تهران در مورد بیهوش شدن یک دانش آموز دختر در مترو توضیحاتی ارائه نمود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی پروژه تکمیل و راه اندازی پایانه جدید شرق که از تیرماه سال جاری به شرکت مترو تهران واگذار شده است، مورد بازدید دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
دیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مقارن ساعت 7 صبح روز یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز 16 ساله در خط 4 مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار، بیهوش شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۳۵    
او نوشت: ایمانم مرا آموخته که با خلق خدا مهربان فروتن و صبور باشم. هرگز اجازه نداده ایمانم را مایه مباهات خود بدانم و دیگران را توبیخ کنم و یا دروغ بگویم و با دروغگویان هم پیمان شوم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه های آئینی روستاها با عنوان روستاآباد در ایستگاه های مترو تهران اجرای برنامه زنده داشته و تا آخر هفته این اجراها در ایستگاه های مختلف ادامه خواهد داشت.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در نیمه نخست امسال تعداد 12 رام قطار اورهال شده که تعمیرات اساسی و نوسازی 6 رام قطار در سه ماهه اول و 6 رام قطار در سه ماه دوم انجام شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۲    
دقایقی پیش یکی از شهروندان در ایستگاه مترو بیمه اقدام به خودکشی کرد که با ورود به موقع ماموران مترو و پلیس از ریل خارج شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران به منعقد شدن قرارداد 790 واگن اشاره کرد و گفت: از 18 ماه آینده، واگن های جدید وارد خطوط مترو تهران می شوند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار تهران از فراهم شدن اعتبار خرید خارجی 791 واگن مترو تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از اجرای ویژه برنامه آوای سرزمین من با مشارکت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری همزمان با فرارسیدن هفته وحدت در مترو تهران خبر داد و گفت: گروه های موسیقی از استان های مختلف در ایستگاه های مترو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تلاش های شرکت مترو تهران به اتفاق پیمانکاران و مشاوران دست اندرکار پروژه های ساخت و سازی شبکه راه آهن ریلی زیرزمینی پایتخت، در 6 ماهه نخست سال جاری با قوت و جدیت جریان دارد که بخشی از این دستاوردهای در این گزارش آمده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی از ناوگان حمل و نقل عمومی در هفتاد و چهارمین شنبه امید و افتخار صبح امروز شنبه هشتم مهرماه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تلاشهای شرکت مترو تهران به اتفاق پیمانکاران و مشاوران دست اندرکار پروژه های ساخت و سازی شبکه راه آهن ریلی زیرزمینی پایتخت، در 6 ماهه نخست سال جاری با قوت و جدیت جریان داشته و نمود عینی اقدامات صورت گرفته ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: مشکلاتی که صبح امروز در سرویس دهی خط سه مترو ایجاد شد به دلیل نقص فنی یکی از قطارها بود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ویدئویی از اقدام خطرناک یک پارکورباز در متروی تهران وایرال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: براساس آمار موجود 138 هزار و 920 دانش آموز و دانشجو در هفته اول مهر با استفاده از مترو به صورت رایگان جابه جا شدند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مسافران می توانند برای پیگیری اشیا گمشده خود در ساعات اداری با شماره تلفن های 33900172 و 339001 تماس برقرار کنند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کپسول های آتش نشانی قطار به سرقت رفته است و محفظه کپسول تبدیل به سطل آشغال مسافران شده است!