شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۲:۰۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو تهران»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مترو تهران با اشاره به حذف محل تامین 15 درصدی فاینانس 630 دستگاه واگن مترو از محل صندوق توسعه ملی در بودجه 1400 گفت: این مسأله موجب نگرانی است، چرا که اگر طرف چینی کارهای خود را در سه ماه آینده انجام دهد، یک ابهام بزرگ وجود دارد که سهم ایران چطور تامین خواهد شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مهدی چمران روز جمعه با حضور در یک برنامه تلویزیونی افزود: قصد داریم تا در این دوره چهارسال، پروژه های نیمه تمام گذشته را تکمیل کنیم. وی ادامه داد: تلاش می کنیم 2 خط 6 و هفت مترو تهران را تکمیل و در زمینه راه سازی شهری نیز [...]
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بر همین اساس، شنبه و یکشنبه هفته آتی مصادف با دوم و سوم مرداد زمابندی ورود قطارها به ایستگاه ها طبق برنامه روزهای عادی اجرا خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
رکنا:قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: خدمات رسانی در تمامی ایستگاه های خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه به جز چهارشنبه 30 تیرماه مصادف با روز عید سعید قربان و جمعه یک مردادماه 1400 با ظرفیت کامل انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد: ساعت کاری مترو و سرفاصله حرکت قطارهای مترو به دلیل تعطیلی 6 روزه تهران تغییر کرده بود که مجدد به حالت عادی بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با وجود اعلام اجرای زمانبندی ورود قطارها بر اساس برنامه روزهای عادی، برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در ایستگاه ها، امروز سه شنبه و شنبه و یکشنبه هفته آتی برنامه عادی ورود قطار مترو اجرا می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۵    
در برخی ایستگاه های مترو تهران به دلیل تاخیر قطارها، تجمع هایی صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدیان گفت: امروز هیچ گونه نقص فنی و یا تاخیری در خط 5 مترو تهران نداشته ایم و زمانبندی براساس روز های تعطیل است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
برنا: مجید رستمی قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با توجه به تعطیلی ادارات و سازمان ها، متروی تهران و حومه از 29 تیرماه تا 3 مردادماه 1400 همانند روزهای تعطیل سرویس دهی دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
با فراهم شدن مقدمات کار و انتخاب پیمانکار پروژه، عملیات اجرایی فاز نخست توسعه شرقی خط 4 مترو تهران بزودی آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه تمامی کارکنان در بخش حمل و نقل عمومی در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند، گفت: برای تسریع انجام واکسیناسیون همکارانم از تمامی مراجع ذی صلاح پیگیری های متعددی را انجام داده ایم اما هنوز این موضوع محقق نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت قطار شهری تهران و حومه اعلام کرد: به موجب پیگیری های صورت گرفته توسط ارکان مختلف مدیریت شهری و با همکاری بانک شهر، اوراق مشارکت سال 1399 منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: سر فاصله حرکت قطارها برای جابجایی شهروندان و مسافران استان البرز از ایستگاه گلشهر به سمت کرج- تهران و همچنین از ایستگاه تهران(صادقیه) به سمت کرج-گلشهر به 10 دقیقه کاهش پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با توجه به تغییر ساعت کار ادارات در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، از روز شنبه 26 تیرماه 1400 سرفاصله حرکت قطارها در خط پنج (مسیر تهران- کرج و برعکس) کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره زمان بهره برداری از 9 کیلومتر مسیر خط 6 مترو تهران با 4 ایستگاه ارائه داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مترو تهران-پردیس برای ساخت مجوز گرفت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: موافقت نامه سازمان حفاظت محیط زیست با اجرای طرح قطار برقی تهران - پردیس به تاریخ 22 تیرماه 1400 خطاب به وزیر راه و شهرسازی صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موافقت نامه سازمان حفاظت محیط زیست با اجرای طرح قطار برقی تهران - پردیس به تاریخ 22 تیرماه سال 1400 خطاب به وزیر راه و شهرسازی صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به تعاملات اداره کل استاندارد تهران با شورای شهر و شهرداری تهران برای استانداردسازی آسانسورهای ایستگاه های متروی تهران، گفت: قصور و کوتاهی در تامین ایمنی و سلامت مردم، قابل قبول نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از بهبود وضعیت سیستم تهویه قطارهای این ناوگان خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۱    
ایستگاه مدافعان سلامت در خط 7 مترو تهران با دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در محل این ایستگاه، روز پنج شنبه بیست و هفتم خردادماه 1400 افتتاح شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۸    
سرانجام و در 27 خرداد ماه امسال با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری این وعده ها محقق و از 2 ایستگاه شهرک آزمایش در خط 6 و مدافعان سلامت در خط 7 بهره برداری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو اعلام کرد: در صورت تزریق به موقع منابع مالی و با توجه به پیشرفت عملیات اجرایی برخی ورودی های در دست احداث ایستگاه های مترو، امکان بهره برداری از 4 ورودی جدید تا پایان شهریور ماه امسال وجود خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در پایتخت 3 برابر شده و کووید 19 در شهر زیرزمینی در حال جولان است اما آمار مسافران مترو چندان کاهش نیافته و 750 هزار نفر روزانه در مترو امکان رعایت فاصله اجتماعی ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۷    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: کارکنان امور ایستگاه ها و راهبران قطار به علت تماس مستمر با مسافران، همانند کادر درمان در معرض خطر ابتلاء به کرونا هستند و باید هرچه زودتر واکسینه شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: کارکنان امور ایستگاه ها و راهبران قطار به علت تماس مستمر با مسافران، همانند کادر درمان در معرض خطر ابتلاء به کرونا هستند و باید هرچه زودتر واکسینه شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: یکی از اقدامات مهم در این شرکت مناسب سازی ایستگاه های مترو برای اقشار خاص است که در سال های اخیر به جدیت دنبال شد تا جایی که اجازه افتتاح ایستگاه مترو بدون آسانسور و پله برقی داده نمی شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۴    
رکنا: رئیس پلیس مترو تهران گفت: افرادی در مترو پایتخت با پوشش دست فروش در سالن های مترو اقدام به کپی کارت های بانکی می کنند که به محض شناسایی دستگیر می شوند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا:افرادی در مترو پایتخت با پوشش دست فروش در سالن های مترو اقدام به کپی کارت های بانکی می کنند که به محض شناسایی دستگیر می شوند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس مترو تهران گفت: افرادی در مترو پایتخت با پوشش دست فروش در سالن های مترو اقدام به کپی کارت های بانکی می کنند که به محض شناسایی دستگیر می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: گزارشی از خاموشی قطارها ناشی از قطع برق نداریم، در عین حال تاخیری هم از این بابت گزارش نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۰:۳۰    
مدیر شرکت مترو تهران و حومه با اشاره به تاخیر در بهره برداری مترو پرند گفت: وزارت راه و شهرسازی باید 500 میلیارد تومان برای ساخت 19 کیلومتر باقی مانده ابلاغ کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز کارگران خط مترو هشتگرد در اعتراض به عدم دریافت حقوق از فروردین ماه تاکنون، تجمع کردند که مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد علت آن را مطالبات کارکنان از شرکت مترو تهران و حومه عنوان و اعلام کرد شرکت مترو قول مساعد برای پرداخت حقوق این افراد داده است.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۸    
زمان مطالعه : 6 دقیقه 5 تیر 00 شرکت راه آهن شهری تهران، حومه و مجموعه قطارهای شهری تهران را متروی تهران می نامند. متروی تهران در هفت خط اصلی فعالیت می کند، که پنج خط به صورت کاملا درون شهری می باشد، خط 5 آن برون شهری بین تهران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: تا پایان سال 99 این شرکت حدود 20 میلیون دلار در مصرف سوخت صرفه جویی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با تاکید بر ضدعفونی واگن های این ناوگان در شرایط کرونا، گفت: تاعادی نشدن شرایط این ضدعفونی ها همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
پس از آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث نخستین قطعه از خط 10 مترو تهران که روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری با حفاری ایستگاه میدان دریاچه شهدای خلیج فارس (شفت ورودی دستگاه حفار مکانیزه) محقق شد، حالا حفاری ایستگاه میدان اتریش نیز عملاً وارد مرحله شروع عملیات اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: با درخواست تسریع در اجرای واکسیناسیون پرسنل امور ایستگاه ها و راهبران شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه موافقت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: برنامه های فرهنگی و اجتماعی فصل تابستان تهران با عنوان شادستان، برای مسافران شهر زیرزمینی پایتخت نیز اجرا می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عبدالله پور گفت: عمده ترین مشکلی که مردم در مترو دارند، ازدحام مسافران در قطار ها و کاهش سرفاصله رسیدن قطار ها است. به گزارش راه مردم، علی عبدالله پور سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران اظهار کرد: امروز حدود یک ساعت و نیم همراه با مسافران از مترو تهران بازدید کردیم ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۱    
مدیرعامل مترو تهران گفت: با توجه به محدودیت های فنی و تعداد واگن ها، تلاش کردیم سرفاصله زمانی سفر ها تا حد ممکن کاهش یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مراحل مقدماتی و اسناد فنی واردات واگن ها انجام شده است و به محض اینکه ثبت سفارش انجام دهیم ورود به ناوگان و بهره برداری انجام می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
لزوم تهیه طرح تخلیه اضطراری شرق، غرب، شمال وجنوب تهران ویژه شرایط خاص با بهره گیری از ایستگاه های مترو، برگزاری مانور های مشترک و همچنین آشنایی با نحوه عملکرد سامانه هشدار سریع زلزله شهر تهران در جریان بازدید رؤسای ایمنی خطوط مترو تهران از مرکز عملیات اضطراری شهر تهران مورد بحث و تبادل نظر قرار ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۵    
مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت:تا پایان شهریور سال جاری، افتتاح 2 ایستگاه شهید رضایی در خط شش و ایستگاه توحید در خط 7 را در برنامه کاری داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات حفاری پروژه توسعه جنوبی خط 6 مترو تهران از محدوده دولت آباد تا شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به طول تقریبی 6 کیلومتر عملاً پایان پذیرفته است اما طبق تصمیم مدیریتی اتخاذ شده، قرار است از انتهای ماه جاری و در ادامه عملیات حفاری مسیر با دستگاه حفار مکانیزه تمام مقطع ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: کسی از پرسنل را اخراج نکردیم؛ بعضی از کارمندان اعم از راهبران و یا سایر پست های سازمانی دیگر ما، قراردادهایی دارند که وقتی مدت آن تمام می شود، برای تمدید قرارداد از حراست، بازرسی و گزینش استعلام می کنیم.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهردار تهران بیان کرد: اقدامات در این راستا صورت گرفته و به زودی تا یک ماه و نیم آینده دو ایستگاه دیگر از مترو تهران افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.