پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۱:۴۴Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تورم نقطه به نقطه»

سلامت نیوز / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در دی ماه 1401 با احتساب تورم نقطه به نقطه 69.2 درصدی، سبد خوراکی 3 میلیون و 280 هزار تومانی دی ماه سال قبل، به رقم 5 میلیون و 549 هزار تومان رسیده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مرکز آمار ایران طی گزارشی اعلام کرد؛ درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) برای خانوارهای کشور 51.3 درصد بوده که بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان سیستان و بلوچستان (66.7 درصد) و کمترین آن مربوط به استان بوشهر (43.9 درصد) است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (نقطه به نقطه) برای خانوارهای کشور 51.3درصد است.بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان سیستان وبلوچستان وکمترین آن مربوط به استان بوشهر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (نقطه به نقطه) برای خانوارهای کشور 51.3درصد است.بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان سیستان وبلوچستان وکمترین آن مربوط به استان بوشهر است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مقایسه آمار تورم نقطه به نقطه بین استان های مختلف کشور نشان می دهد که در 20 استان، تورم نقطه به نقطه بیشتر از تورم کل کشور بوده و 11 استان، تورمی کمتر از کل کشور داشته اند. در این بین سیستان و بلوچستان، با اختلاف زیاد، تورمی بالاتر از سایر استان ها داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه استان در دی ماه سال جاری 56.2 درصد است که این رقم در مقایسه با ماه قبل از آن 4.5 درصد افزایش یافته است.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۲    
در حالی که شاخص تورم ماهانه در دی ماه به 4.3 درصد، تورم نقطه به نقطه به 51.3 درصد و تورم سالانه به 46.3 درصد رسیده است، گزارش جدید مرکز آمار ایران نشان می دهد که سیستان و بلوچستان بار دیگر رکورد تورم استانی را شکسته و در صدر جغرافیای استانی تورم در اولین ماه زمستان جای گرفته است ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر عبدالمجید شیخی، استاد دانشگاه و اقتصاددان در گفت وگو با ستاره صبح: ستاره صبح - اعظم طاهری: مرکز آمار در تازه ترین گزارش که منتشر کرد تورم نقطه به نقطه دی ماه 1401 را نسبت به تورم نقطه به نقطه دی ماه 1400 با عدد 51 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آمار تورم استانی منتشرشده از سوی مرکز آمار ایران نشان می دهد تورم سیستان و بلوچستان در دی ماه رکورد جدیدی را ثبت کرده و به بیش از 66درصد رسیده است. جزئیات این آمارها حاکی از آن است که در مدت مذکور، تورم نقطه به نقطه خوراکی ها در این استان از 88درصد عبور کرده است ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۹    
مرکز آمار ایران تورم نقطه به نقطه مسکن در دی امسال نسبت به سال قبل برای خانوارهای کشور را 39.5 درصد اعلام کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد که بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان سیستان و بلوچستان (66.7 درصد) و کمترین آن مربوط به استان بوشهر (43.9 درصد) است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه کشور در استان سیستان و بلوچستان با 66.7 درصد ثبت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان با اشاره به آمار دی ماه تورم مرکز آمار ایران گفت: این استان رتبه دوم را از لحاظ کم ترین تورم نقطه به نقطه در بین استان های کشور را کسب کرد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:گزارش ها مرکز آمار نشان می دهد که تورم در دی ماه دوباره صعودی شده است. تورم ماهانه به 4.3 درصد افزایش پیدا کرده و تورم نقطه به نقطه دوباره به بالای 50 درصد رسیده است. با این وجود، استان سیستان و بلوچستان در میان استان های کشور شرایط تورمی سختی را تجربه می کند.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بررسی آمار تورم نقطه به نقطه نیز نشان می دهد که این شاخص در دی ماه به سطح 3/ 51درصدی رسیده و برای خوراکی ها سطحی نزدیک به 70درصد را به ثبت رسانده است؛ تورم کالا های غیرخوراکی و خدمات نیز از 40درصد گذشت.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ستاره صبح - الهام روحانی: تورم نقطه به نقطه در آبان امسال 44 درصد و در آذر 48.2 درصد نسبت به ماه های مشابه سال گذشته بوده است. تازه ترین گزارشی که روز گذشته مرکز آمار منتشر کرد حاکی از آن است که میانگین تورم نقطه به نقطه در دی ماه امسال نسبت به ماه مشابه سال قبل به 51.3 درصد رسیده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دی ماه 1401 تورم ماهیانه بازار مسکن کل کشور 2.8 درصد بود که نسبت به تورم ماه قبل (2.8 درصد) تغییری نداشت، هرچند تورم نقطه به نقطه قیمت مسکن نسبت به ماه قبل کاهشی 2.2 درصدی را تجربه کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۱۹ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه دی ماه برای خانوارهای کشور به 46.3 درصد رسیده که نسبت به ماه قبل، 1.3 واحد درصد افزایش را نشان می دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه دی ماه 1401 برای خانوار های کشور به 46.3 درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، 1.3 واحد درصد افزایش نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه دی ماه 1401 برای خانوارهای کشور به 46.3 درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، 1.3 واحد درصد افزایش نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان گفت: در رتبه 8 کشوری سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی قرار داریم.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت گفت: سیاست ستاد اقتصادی دولت در حوزه ارز ایجاد ثبات در بازار ارز است. به گزارش بانک مردم و به نقل از ایسنا ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
اسفند 1400 که بازار مسکن با رشد 16 درصدی به آرامش نسبی رسیده بود نرخ تورم نقطه به نقطه کالاها و خدمات 34 درصد بود. اما به تدریج با افزایش نرخ تورم، بازار مسکن نیز روند افزایشی یافت. در حال حاضر نرخ تورم نقطه به نقطه کالاها و خدمات 48.5 درصد و تورم بازار مسکن شهر تهران 47.5 درصد است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: حتما کالاها نسبت به 6 ماه پیش گران تر شده اما سرعت آن کُند شده است. ما به جای اینکه از جیب مردم برداریم، سخت گیری را از نهادها و وزارت خانه ها آغاز کردیم.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
موضوع مسکن و اجاره مسکن در ایران به یکی از معضلات بزرگ تبدیل شده است. بانک مرکزی مدعی است که در تهران، نرخ تورم نقطه به نقطه 52 درصد و نرخ تورم سالانه 37 درصد است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
آمار پنج سال گذشته نشان می دهد که بازار مسکن شهرتهران آبان 1399 بالاترین و اسفند 1400 پایین ترین میزان تورم نقطه به نقطه را تجربه کرده است.
بانک و صنعت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، در تابستان 1401، تورم ریالی فصلی کالاهای وارداتی 93.6 درصد، تورم نقطه به نقطه 213.7 درصد و تورم سالانه 173.1 درصد بوده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حسن روحانی در شهریور 1392 دولت را با تورم سالیانه 37.2 درصد و تورم نقطه به نقطه ی 38 درصد تحویل گرفت و در آذر سال 93 تورم سالانه را به 16.6 و تورم نقطه به نقطه را به 14.7 درصد رساند. اما ابراهیم رئیسی در شهریور 1400 دولت را با تورم سالانه را با 45.8 درصد و تورم نقطه به نقطه را با 43 ...
بررسی قیمت مسکن شهر تهران در آذر امسال و مقایسه آن با آذر سال قبل از تورم نقطه به نقطه 52.1 درصدی این بازار حکایت دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، در تابستان 1401،تورم ریالی فصلی کالاهای وارداتی 93.6درصد، تورم نقطه به نقطه 213.7 درصد و تورم سالانه173.1درصد بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز آمار تورم نقطه به نقطه کالاهای وارداتی در تابستان 1401 را 213.7 درصد اعلام کرد.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تورم نقطه به نقطه در 16 ماه ابتدایی دولت روحانی: 14.7 - تورم نقطه به نقطه در 16 ماه ابتدایی دولت رئیسی: 48.5
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عملکرد دولت روحانی و رئیسی در زمینه تورم نقطه به نقطه و رشد پایه پولی بیشترین تفاوت را با یکدیگر دارد و اعداد اعلام شده نوع مدیریت در این دولت ها را نشان می دهد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوساله طبق آمار های رسمی در یک سال گذشته به ترتیب حدود 46 و 50 درصد رشد داشته است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
در آذر ماه 1401 تورم نقطه به نقطه قیمت آپارتمان های مسکونی شهر تهران به عدد 52.1 درصد رسیده است. تورم نقطه به نقطه این ماه در مقایسه با ماه قبل (50.0 درصد) 2.1 واحد درصد افزایش داشته است.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مرکز آماری ترکیه نرخ تورم سالانه ترکیه در ماه دسامبر را 64.27 درصد اعلام کرد. کشور ترکیه در ماه اکتبر با تورم 85.51 درصد، بی سابقه ترین نرخ تورم خود در 24 سال اخیر را تجربه کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران در آذرماه تورم نقطه به نقطه مسکن در شهر تهران به 52.1 درصد رسیده و متوسط قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی در پایتخت نیز از 50 میلیون تومان فراتر رفته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به جرأت می توان گفت که یکی از مهم ترین اتفاق هایی که روند اکثر بازار های مالی در سال 2023 را مشخص می کند، آمار تورم نقطه به نقطه آمریکا و به تبع آن نرخ بهره تعیین شده از سوی فدرال رزرو است. چنانچه تورم این کشور همچنان شاهد رشد باشد، باید سال نسبتا منفی و رکودی را در بازار های مالی شاهد باشیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین اعلام مرکز آمار در آذرماه، در حالی که تورم ماهانه کل کشور عدد 1.9درصد را به ثبت رسانده، تهران با 2.9درصد و کرمان با 0.4درصد کمترین تورم ماهانه را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه استان در آذر ماه سال جاری 51.7 درصد است که این رقم در مقایسه با ماه قبل از آن 0.1 درصد کاهش یافته است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران در گزارشی تورم ماهانه آذرماه را 45 درصد اعلام کرد. فاصله تورمی دهک ها در این ماه 0.7 واحد درصد افزایش به 9.2 واحد درصد رسید.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - تورم نقطه به نقطه که اوضاع را درمقایسه با ماه مشابه سال قبل نشان می دهد، به 48.5 درصد رسیده است. این عدد را مرکز آمار در پایان آذر 1401 اعلام کرده و در این مدت بازاری برای سرمایه گذاری مناسب بوده که حداقل از نرخ تورم نقطه به نقطه یا همان تورم عمومی وضعیت بهتری داشته است ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
در حالی که مقامات اقتصادی کشور از روند کاهش نرخ تورم خبر می دهند، واقعیت ها عکس آن را نشان می دهند.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۸۵ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم نقطه ای در آذر ماه 1401 به عدد 48.5 درصد رسیده است؛ یعنی خانوار های کشور به طور میانگین 48.5 درصد بیشتر از آذر 1400 برای خرید یک مجموعه کالا ها و خدمات یکسان هزینه کرده اند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که مقامات اقتصادی کشور از روند کاهش نرخ تورم خبر می دهند، اما نشانه ها عکس آن را نشان می دهند. دولت کنونی با کسری بودجه سنگینی مواجه شده و این کسری بودجه حکایت از رشد نرخ تورم در آینده دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
آرمان امروز نوشت: التهابات در اقتصاد کشور به اوج خود رسیده و اکثر بازارها به ویژه کالاهای سرمایه ای با تورم افسار گسیخته ای مواجه شده است. در واقع نیم نگاهی به شاخصه های اقتصادی البته اگر آمار ارائه شده از سوی مراکز رسمی را مورد استناد قرار دهیم نشان می دهد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی، از برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی با هدف ارزان سازی غذا خبر داد و گفت: تولید غذای ارزان، سالم و باکیفیت مهم ترین ماموریت وزارت جهاد کشاورزی است ...
سلام نو / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از سخنان اخیر ریس کل بانک مرکزی انتقاد کرد و آن را خنده دار دانست گفت: ما نمی توانیم مردم را با تورم نقطه به نقطه بالای 50 درصد رها کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی توانیم مردم را رها کنیم و تورم نقطه به نقطه 50 درصدی را به آنها تحمیل کنیم.
برترین ها / صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۵۹ سایت دیگر  
به نظر می رسد که چین با عقب نشینی نسبی، تصمیم به بازگشایی دوباره اقتصاد خود گرفته، افزایش نرخ بهره متوقف شده و حتی کاهش خواهد یافت و البته هنوز بحران جنگ در اوکراین به جایی نرسیده است.