چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۵۲Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آل هاشم»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: شعر وحدت ممتازترین نوع شعر است و حقیقت، خیر و زیبایی سه ویژگی اصلی چنین شعری است به این معنی که شعر وحدت باید برگرفته از معانی حقیقی خیر را در جامعه بگستراند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نصر: جمعی از شعرای شیعه و سنی منطقه شمالغرب کشور به بهانه برگزاری آیین اختتامیه همایش ادبی شمیم وحدت در تبریز گرد هم آمدند و در حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت به شعرخوانی پرداختند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از شعرای شیعه و سنی منطقه شمال غرب کشور به بهانه برگزاری آیین اختتامیه همایش ادبی شمیم وحدت در تبریز گرد هم آمدند و در حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت به شعرخوانی پرداختند و در انتهای این ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۸    
حجت الاسلام اصلی نژاد خبر داد که مراسم عمامه گذاری طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) تبریز با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم برگزار می شود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: نقش توان علمی و عملی آتش نشانان در حفظ جان انسان ها و جلوگیری از آسیب های زیست محیطی موجب شده شغل آتش نشانی به یکی از محبوب ترین مشاغل نزد مردم تبدیل شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۰    
تبریز- حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز در یک اقدام جالب متن پیامک گلایه های شهروندان از قطعی مکرر آب در تبریز را در حضور مسئولین قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز پیامک های اعتراضی قطعی آب در تبریز را با وجود ادعای نبود مشکل از سوی مسئولان در این زمینه از پشت تریبون قرائت کرد.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
آذرقلم: امام جمعه تبریز گفت: در پائیز و زمستان مازوت سوزی نیروگاه تبریز به عامل بزرگ زیست محیطی و آلایندگی تبدیل می شود، از مسئولان امر در خواست می کنم اگر قرار است کاری انجام بدهند باید از همین امروز شروع کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم گفت: پرتاب ماهواره نور 3 پیام مهمی به دشمن ارسال کرده و آن این است که پروژه تحریم جمهوری اسلامی ایران شکست خورده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: طبق مستندات منتشر شده، نقشه اصلی اهانت به قرآن کریم از سوی سرویس های جاسوسی اسرائیل غاصب یعنی موساد است و نکته قابل تامل این است که جناح های تندرو و کابینه نتانیاهو به شدت از این مسئله دفاع می کردند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه شهید رجایی نمونه تمام عیار یک مسئول مکتبی، مردمی و انقلابی بود، گفت: این جشنواره می تواند تنها به رویدادی نمادین برای تقدیر از دستگاه ها اجرایی تبدیل شود یا اینکه می تواند فلسفه الگوگیری از شهید رجایی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه بیست و ششمین جشنواره شهید رجائی و تجلیل از دستگاه های برتر استان آذربایجان شرقی پنجشنبه (6 مهر 1402) با حضور حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم رویکرد ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد در دور جدید مدیریتی را ارزشمند دانست و گفت: ایجاد جذابیت در مساجد برای حضور پرشور و فعال کودکان و نوجوانان ضرورتی انکارناپذیر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۴    
یادمان شهدای گمنام مایان باحضور حجت الاسلام آل هاشم در تبریز افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اجتماع سربازان دهه نودی امام عصر (عج) صبح دوشنبه ( 3 مهر 1402) با حضور حجت الاسلام سیدمحمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و با هم خوانی سرود "خبری در راه است" در شهر جدید سهند برگزار شد .
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۲    
خبر روز/امروز دوشنبه چهارم مهر ماه هزار و چهار صد و دو یکی از بزرگترین گردهمایی های انقلابی با حجت السلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی،حجت الاسلام منیب راد امام جمعه سهند ،فیروزی فرماندار شهرستان اسکو و جمعی از مسئولین شهری و استانی و با حضور آینده سازان دهه نودی با [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: باید توجه داشت که در مدارس غم زده به جای طراوات تخم کینه و انزجار کاشته می شود، اما مدارس پویا و با طراوات باعث ایجاد امید به آینده و زندگی همراه با سعادت دنیوی و اخروی خواهد شد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اضافه کرد: نتیجه این حضور اعتراف غرب به شکست پروژه منزوی سازی ایران بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: دفاع مقدس به واقع دفاع از تمامیت ارضی کشور، انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز با اشاره به درگیری دو کشور همسایه ضمن توصیه جمهوری آذربایجان و ارمنستان به مذاکره، گفت: نکته مهم در این بین این است که ایران منافع خود را خط قرمز خود می داند و بران تاکید داشته و دارد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۹    
مراسم رژه نیروهای مسلح و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح از صبح امروز در میدان آذربایجان تبریز آغاز شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: طلاب حوزه های علمیه باید هم برای تقویت بنیه علمی و هم تربیت و تزکیه و تهذیب اهتمام جدی داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: دانشگاه های استان با 312 شهیدی که تقدیم نظام اسلامی کرده اند در کنار همه افتخارات علمی اساتید و دانشجویان، مدال افتخار رشادت و ولایتمداری را هم برگردن دارند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۲    
حوزه/مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: اولین موردی که در مستند یک روز با آقای امام جمعه نظر بنده را جلب کرد، نحوه درست و واقعی معرفی چهره یک روحانی مردمی و انقلابی بود؛ در این مستند مخاطب به خوبی با شخصیت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز آشنا می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: امروزه نیروهای مسلح به عنوان بازوان قدرتمند و اطمینان بخش انقلاب اسلامی جدا در تراز جمهوری اسلامی ایران هستند و این مایه افتخار و مباهات است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: دفاع مقدس به عنوان یکی از برهه های تاریخی که با پیروزی ملت ایران به اتمام رسید، درس ها و آموزه هایی دارد که باید به وسیله پژوهشگران بررسی شده و به الگو و نظریه تبدیل شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۸    
فرماندهان یگان های نیروهای مسلح مستقر در استان با حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: شعر شهریار، شعر متعهد و انقلابی، مملو از دینداری و ولایتمداری، عشق بی نظیر او به سرزمین مادری اش آذربایجان و غیرت ایرانی و میهن پرستانه است و همه متاثر از درون طوفانی و عشق واقعی استاد به ارزش های انسانی است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز استاد شهریار را نابغه معاصر شعر و ادب ایران اسلامی عنوان کرد. حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در همایش روز ملی شعر و ادب فارسی گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با ابراز تاسف از اینکه این روز آنگونه که باید ملی شود، هنوز نشده است، گفت: شهریار با سرودن شاهکار در 2 زبان فارسی و ترکی آذری نشان داد آذربایجان همواره جزء جدانشدنی و سرحلقه فرهنگ و هنر ایران است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم با حضور در مرکز اورژانس استان ، چهل و هشتمین سالگرد اورژانس را گرامی و اززحمات پرسنل پرتلاش اورژانس تجلیل نمودند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی و ماندگاری این انقلاب، با وجود توطئه های فراوان 45 ساله از سوی جبهه استکبار جهانی، داشتن اندیشه و روحیه عاشورایی ملت ایران است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم ضمن اشاره به اهمیت تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی، بر اهمیت برنامه ریزی تربیتی و آموزشی برای رفع نیازهای جامعه تاکید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، آیت الله سید محمد علی آل هاشم در محل تالار معلم تبریز ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران مدارس استان گفت ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: ادبیات عاشورایی غنی ترین ذخیره فکری و احساسی شیعه است که هم حماسه عاشورا در زبان شعری شاعران تأثیر می گذارد و هم ادبیات رسایی و سوگ، سروده های مذهبی را غنا می بخشد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور طی حکمی حجت الاسلام سید سعید رشادی را به امامت جمعه شهرستان میانه منصوب کرد. مراسم تکریم و معارفه امام جمعه میانه امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و جمعی از مردم مومن و انقلابی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با انتقاد از حضور انگشت شمار سینمای استان در سطح ملی و جشنواره فجر گفت: مایه تاسف است که ما به لحاظ کمّی در سطح کشور در طول 40 سال گذشته سهم تولید فیلم حتی به اندازه انگشتان یک دست نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هنرمندان خود را اسیر سوژه های روشنفکری و سیاه نکنند. روایت ساده از خط زندگی و امیدبخش داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
آل هاشم گفت: برپایی و برگزاری نماز جمعه یک امر مولوی است و امری ارشادی و برای تبلیغ نیست و یک امر الهی است که باید اطاعت شود.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه دومین شهید محراب حضرت آیت الله سید اسدالله مدنی عمر پربرکت خودش را به تهذیب نفس گذراند، گفت: این شهید الگوی عملی اخلاق و تجسم سیره نبوی برای ائمه جمعه بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پیکر قطعه قطعه و غرقه به خون آیت الله مدنی، شهید محراب در انقلاب اسلامی، پیوند این نهضت را با راه علی علیه السلام در صدر اسلام می رساند و شاهد دیگری است که این اسوه زهد و تقوا و فضیلت و اخلاص، در همه اوصاف ( صبر در اختلافات، امامت عادلانه و صیانت از بیت المال ) به مولایش علی (ع) اقتدا کرده است ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر استفاده از قالب های مختلف هنر در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
آل هاشم گفت: حوزویان و مقامات مسئول نظام برای مقابله با بدعت ها، انحرافات فکری و عرفان های التقاطی از هیچ کوششی دریغ نکنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۰    
جلسه هماهنگی امورات کنگره ملی 10 هزار شهید آذربایجان شرقی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده، ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، دریادار دوم رضا عباسی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورا ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، مراسم تکریم حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالله محمدی و معارفه حجت الاسلام و المسلمین سید سعید رشادی به عنوان امام جمعه شهرستان میانه 20 شهریور ساعت 11 صبح در مسجد جامع و استان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) با حضور آیت الله آل هاشم برگزار خواهد شد ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه امام جمعه جدید میانه فردا با حضور آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود.
سلام نو / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز با اشاره به راهپیمایی اربعین، اظهار کرد: بیش از چهار میلیون نفر از زائران ایرانی و میهمانان عزیز از کشورهای همسایه، در کشاکش جنگ بی امان ترکیبی دشمن و عملیات بی سابقه روانی استکبار رسانه ای در داخل و خارج در کربلا حضور یافتند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - رئیس کمیته همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه استان و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی برای حضور در مدارس و شرکت در نماز جماعت؛ هر هفته در یک مدرسه، اعلام آمادگی کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به دنبال درگذشت حاج ابوالفضل اصلان زاده پیام تسلیتی صادر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم ایجاد جذابیت برای عموم مردم به ویژه نسل جوان را در جذب مخاطب به کتابخانه های عمومی موثر دانست و گفت: کتابخانه های عمومی باید از نظر سخت افزاری و نرم افزاری گام به گام با پیشرفت تکنولوژی جلو بروند.